دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳۸٥/٩/٢٧

 

یک دشتیاتی در منتخبين خبرگان تهران

 

 

طبق آخرین اطلاعات واصله از آخرین شمارش آرائه انتخابات مجلس خبرگان در تهران حکایت از انتخاب  آیت الله حاج شیخ عبدالنبی نمازی به عنوان یکی از اعضا منتخب مجلس خبرگان رهبری حوزه انتخابیه پایتخت دارد.آیت الله نمازی که دو دوره قبل مجلس خبرگان نیز به عنوان نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان حضور داشت. در این دوره به عنوان کاندید در حوزه انتخابیه تهران شرکت کرد و با موفقیت و آرائه قابل توجه به مجلس خبرگان رهبری راه یافت .نام آیت الله نمازی در اکثر ائتلافهای  و فهرستهای ارائه شده به چشم می خورد ،از جمله فهرست جامعه مدرسین و جامعه روحانیت (جامعتین) ،نخبگان حوزه و دانشگاه ،جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و...بد نیست بدانید که برای اولین بار است که نفری از استان بوشهر از حوزه انتخابیه تهران در مجلس خبرگان حضور می یابد ،و طبق اطلاعات نگارنده در مجلس شورای اسلامی هم این قضیه تا کنون اتفاق نیافتاده است _هرچند مرحوم علی دشتی پیش از این در زمان شورای ملی قبل از انقلاب و در سال۱۳۱۸ در مقام نماينده دماوند و در سال ۱۳۲۲ نماينده تهران به مجلس راه يافت است که او نیز از حاک پاک دشتی است_  

وبلاگ دشتی ها با افتخار انتخاب آیت الله نمازی را به همه هم استانی ها خاصه دشتی ها تبریک و تهنیت عرض می کند.  

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٢:٠٠ ‎ب.ظ

 

۱۳۸٥/٩/٢٦

 

 

 

انتخاب استاد نصرالله اسدی

استاد نصرالله اسدی از فرهیختگان استان بوشهر و از اساتید دانشگاه های استان بوشهر موفق شد برای سومین بار متولی به عنوان منتخب مردم شهر بوشهر به عضویت شورای شهر بوشهر انتخاب گردد. اسدی که از فرزندان دشتی است و سالها در جهت تعلیم و تربیت فرزندان استان بوشهر به فعالیت آموزشی مشغول و کارشناس ارشد مدیریت آموزشی است وی سالیان متمادی مدیر دبیرستان باستانی سعادت بوشهر را عهده دار بوده اند و... وی هم اکنون استاد درسهای آمار و ریاضی دانشگاههای استان بوشهر است.وبلاگ دشتی ها با افتخار انتخاب ایشان را به همه دشتی ها خاصه استاد نصرالله اسدی تبریک و تهنیت عرض می کنم.

بد نیست بدانید اسدی تنها فرد منتخب مردم شهر بوشهر است که به عنوان مستقل به عضویت شورای شهر بوشهر انتخاب شده است.

 

پیروزی اصلاح طلبان در انتخابات دشتی

به گزارش ایرنا فرماندار دشتي  اعلام كرد: در انتخابات چهارمين دوره مجلس خبرگان رهبري و سومین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا 80درصد از واجدین شرایط رای دراین شهرستان در انتخابات شرکت کردند.رضا جمشيدي افزود:در اين دوره از انتخابات از مجموع  ۵۴هزار واجد شرايط راي دراین شهرستان ۴۳هزار و  ۲۷۲نفر آراي خود را به صندوقهاي اخذ راي ريختند..

فرماندار دشتي گفت:براساس نتايج شمارش آراي‌انتخابات سومين دوره شوراهاي اسلامي در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی مجموع آرای ماخوذه 17 هزارو 122 رای است که سیدعبدالمهدی ابطحی با شش هزارو423 رای ،سیده فخرالسادات هاشمی با پنج هزار 719 رای ،غلامرضا قبانی مقدم با سه هزار 976 رای ،علی صمدیان با سه هزارو343 رای و حسین سمیعی منفرد با سه هزاو324 راي به عنوان نفرات اول تا پنجم بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند.

جمشیدی افزود:همچنین غلامحسین گلبینی با سه هزارو 251 رای ،حسین رضایی حقیقی با دوهزارو 838 رای و علی نجفی با دو هزار و 673 رای در ردبفهای بعدی قرار دارند.

وي اضافه‌كرد: در شهر كاكي نيز از مجموع شش هزار  ۴۸۴راي به صندوق ها ريخته شده سید علی اکبرفاطمی چهار هزارو 7070 رای ،غلامحسین حاجیانی با دو هزارو 550 رای ،احمد دهقان با دو هزارو 539 رای ،عبدالحسین احمدی با دو هزارو 529 رای  و محمد قلندری با دوهزارو 494 رای به عنوان نفرات اول تا پنجم انتخاب شدند.

فرماندار دشتی گفت:همچنین سهراب منصوری با یکهزارو 960 رای ،علی نوروزی با یکهزارو 729 رای و ادریس اولی فرد با یکهزارو 653 رای به عنوان اعضای علل البدل به شوارای شهر کاکی راه یافته اند.

براساس اعلام فرماندار دشتی در شهر خورموج 311 رای و در کاکی 68 رای ریخته شده در صندوقهای اخذ رای شورای اسلامی باطله اعلام شده است.

فرماندار دشتی اظهار داشت:نتیایج شمارش انتخابات شوراهای اسلامی در شهرهای این شهرستان حاکی از پیروزی اصلاح طلبان در این دوشهر است. جمشیدی اعلام کرد:در شهر خوموج مرکز دشتی از پنج نفر منتخب مردم برای شورای اسلامی این شهر 4نفر و در شهر کاکی نیز هر 5 منتخب از اصلاح طلبان هستند.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۳:٤۳ ‎ب.ظ

 

۱۳۸٥/٩/٢٥

 

شنیده ويژه

 

- شنیده ها حاکی از انتخاب افراد ذیل در انتخابات شورای شهر خورموج می باشد هر چند صحت اسامی مذکور از نهادی تایید نشده است اما مردم از افراد ذیل به عنوان منتخبین دوره سوم شورای شهر خورموج یاد می کنند در ضمن در صورت کسب اطلاعات بیشتر مبنی بر ترتیب و میزان ارائه ماخوذه افراد به اطلاع خواهد رسید:

1.سید عبدالمهدی ابطحی 2. بی بی فخرالسادات هاشمی  3.غلامرضا قربانی مقدم   4.حسین سمیعی منفرد 5.علی صمدیان مجرد ۶.غلامحسین گلبینی (عضو علل بدل)

-شنیده ها از کاکی حاکی از آن دارد که همانطور که پیش از این نیز در وبلاگ پیش بینی می شد افراد ذیل به عنوان منتخبین و اعضای شورای شهر کاکی  انتخاب شده اند:

1.عبدالحسین احمدی (دبیر دبیرستانهای کاکی) 2.غلامحسین حاجیانی (رئیس مخابرات تنگستان) 3.احمد دهقان(دبیر دبیرستانهای کاکی) 4.سید اکبر فاطمی (دبیر دبیرستانهای کاکی) 5.محمد قلندری(کارمند بانک)

- شنیده ها حاکی از آن ست که آیت الله سید هاشم بوشهری نیز به عنوان نماینده مجلس خبرگان رهبری انتخاب شده است

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ

 

۱۳۸٥/٩/٢۱

 

 

 

انجمن بوشهری های مقیم مرکز

 

کوتاه و گویا

 

  1. انجمن ها و تشکل ها  به عنوان یکی از ارکان مهم جامعه مدنی شناخته شده است ،و نقش مهم و تاثیر گزاری بر روی نحوه و نوع روابط میان مردم و دولت ایفا می کنند. از همین رو بسیاری از تحولات اجتماعی و سیاسی فرهنگی جوامع دموکراتیک از سوی انجمن ها و تشکل ها پایه ریزی و رهبری می گردد.

  2. انجمن بوشهری های مقیم مرکز نیز یکی از انجمن های فعال در زمینه ارتباط متقابل بوشهری های مقیم پایتخت با همدیگر و دولت به شمار می رود و معمولا بر انتصابات استان تاثیرات محسوسی دارند. همچنین انجمن بوشهری های مرکز با فعالیت خود تاثیر بسزایی در انتصاب بوشهری ها در پست های کلیدی کشور دارد و چه بسا در صورت تقویت و حمایت همه جانبه هم استانی ها  مقیم مرکز از یک طرف و مدیران ارشد استان از سوی دیگر منشا خدمات شایان ذکری در آینده خواهند شد.

  3. با توجه به این که انجمن بوشهری های مقیم مرکز _که در واقع بهانه از برای شناخت هم استانی ها عزیز ساکن تهران می باشد _ به مانند نماینده فرهنگی و سیاسی اجتماعی بوشهر و یا به عبارتی سفارت بوشهر در تهران عمل می کند ،می طلبد که استاندار توجه ویژه ای به انجمن مذکور داشته باشد و حتی به اندیشه مو بودجه ای را به انجمن اختصاص دهد تا شاید بعد از سالها مکانی در خور و شان استان زرخیز در پایتخت احداث گردد. بد نیست بدانید با توجه به کثرت انجمن های استان های و شهرستانهای مقیم مر کز انجمن بوشهری های مقیم مرکز یکی از محدود انجمنهای فاقد مکان فیزیکی است. که این امر جای بسی... چه بسا بسیاری از انجمن ها دارای مساجد تکایا و حسیینیه می باشند.

  4. همه بیان شد به بهانه استقبال اندک بوشهری های مرکز از انجمن مذکور که خود باعث تاسف است و چرایی که شاید توجیه ای ندارد.چرا که انجمن مذکور با وجود برپایی ماهی یک جلسه آنهم در روزهای دوشنبه اول هر ماه استقبال محدود هم استانی ها جای سوال می نماید. جلسه ای که با تلاش وافر عزیزانی چون آقایان طبیب ،رکنی ،هوشیار و ... برگزار می گردد و گزارشات آن توسط سید مسعود رکنی _ از فرهیختگان دشتی _ ماهانه در نشریه نسیم جنوب چاپ و به اطلاع هم استانی های خود می رساند/

  5. در پایان ضمن درخواست از هم استانی های عزیز خاصه دشتی های مقیم مرکز  جهت شرکت مستمر در جلسات ماهانه انجمن ،توجه شما را به آخرین گزارش انجمن بوشهری های مقیم مرکز  به قلم سید مسعود رکنی جلب می کنم    

 بوشهری های مقیم تهران و اولین دوشنبه آذر ماه; گزارش تشکیل انجمن بوشهری های مقیم تهران

 

 

شنیده ها

 

-          حاکی از آن است که آیت الله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و امام جمعه بوشهر یکی از کاندید های مجلس خبرگان استان فارس است.در ضمن نام ایشان در لیست منتشره ائتلاف جامعتین دیده می شود.

 

-         از محافل مختلف خورموج به گوش می رسد که احتمال انتخاب افراد ذیل بیش از دیگران است (بترتیب حروف الفبا) سیدعبدالمهدی ابطحی ، عبدالحسین بهرامی ، غلاحسین تیموری ،ابوعمار حاجی زاده ، حسین سمیعی منفرد ،علی صمدیان مجرد ، غلامرضا قربانی مقدم ، غلامحسین گلبینی ، علی نجفی ، بی بی فخر السادات هاشمی

 

-         از  محافل کاکی نیز به گوش رسید که احتمال انتخاب افراد ذیل بیش از دیگرا ن به نظر می رسد (بترتیب حروف الفبا) عبدالحسین احمدی ،غلامحسین حاجیانی ،احمد دهقان ،سید علی اکبر فاطمی ، محمد قلندری

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٦:۳٠ ‎ب.ظ

 

۱۳۸٥/٩/۱۸

 

 

 

آیت الله نمازی کاندید انتخابات مجلس خبرگان در تهران

بنا بر اعلام قبلی مبنی بر عدم شرکت آیت الله نمازی در مجلس خبرگان رهبری استان بوشهر و حمایت ایشان از آیت الله حسینی ، منابع خبری مختلف خبر از کاندیداتوری ایشان در حوزه انتخابیه تهران می دهند وی که دو دوره اخیر به عنوان نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان حضور داشت این بار در حوزه انتخابیه تهران به عنوان کاندید حضور یافته است.در ضمن وی به عنوان یکی از نامزدها در لیست ارائه شده توسط مجمع مدرسین حوزه علمیه قم در تهران به شمار می رود. بد نیست بدانید آیت الله حاج شیخ عبدالنبی نمازی نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری  و از فرزندان دشتی است. وی مدتی نیز به عنوان دادستان کل کشور منصوب شدند.

 

انتخابات شورا گرم....

مدت زمان زیادی از شروع علنی تبلیغات نامزدهای انتخابات شورا نمی گذرد و در همین زمان اندک کافی است تا چهره شهر باردیگر چون انتخابات دیگر دگرگون شود عکسها و کاتالوگ های کاندیدها سراسر کوچه و خیابان را فرا گرفته است . کاندید ها برای سخنرانی در مساجد تعیین وقت می کنند و سعی می کنند از همدیگر سبقت بگیرند. برخی نیز در سخنرانی ها  از همفکران خود یاد می کنند که بسیار بندرت اتفاق می افتد. الاایحال هفته جاری برای کاندیدها هفته سرنوشت ساز خواهد بود.چرا که هر روز که به بیست و چهارم آذر نزدیک خواهند شد مردم رای های خود را تثبیت خواهند کرد.پس تا پای صندوق رای باید تلاش خود را کرد تا بالاترین رای ممکن را اخذ نمود.

در ذیل نام و نام خوانوادگی کاندید شورای شهر خورموج را در ذیل آورده و لازم بذکر است:1.بترتیب حروف الفباست 2.اطلاعات نگارنده از کاندیدها محدود به مطالبی است که به صورت مختصر در جلوی برخی اسامی ذکر شده است و عدم توضیح در مورد  سایر افراد به علت عدم اطلاعات کافی در مورد افراد مذکور است و لاغیر

1.سیدعبدالمهدی ابطحی (عضو دوره اول و دوم شورا خورموج)2.علی امیری(کارمند تامین اجتماعی دشتی) 3.غلامحسین بسته آهنگ(کارشناس مدیریت دولتی) 4.حسین بسنده 5.عبدالحسین بهرامی(دکترا دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز) 6.حسن تیموری(معلم)  7.علیرضا تیموری(کارشناس ادبیات فارسی) 8.غلاحسین تیموری(کارشناس مدیریت آموزشی-مدیر دبیرستان سعدی لنگگ)9.ابوعمار حاجی زاده(مهندس شیلات ) 10.رضا حیدری 11.عبدالمجید ذاکری 12.مرتضی رضایی 13.حسین رضایی حقیقی(کارمند بیمارستان خورموج) 14.علی روستا 15.ابراهیم زائری  16.عبدالرسول زارعی(کارمند کمیته امداد دشتی) 17.غلامرضا زارعی(کارمند مخابرات دشتی) 18.حسین سمیعی منفرد(مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف – کارشناس نیروگاه اتمی بوشهر) 19.علی صمدیان مجرد(کارشناس تربیت بدنی – دبیر) 20.جعفر طلائیان مجرد 21.غلامرضا عبدلی محمد آبادی 22.صادق غلامی جاکی 23.علی فقیه 24. مختار فقیه(دانشجوی حقوق) 25.موسی فقیه(دبیر)  26.غلامرضا قربانی مقدم(کارشناس ارشد ادبیات فارسی- رئیس دانشگاه پیام نور  خورموج) 27.غلامحسین گلبینی(کارشناس زبان وادبیات عرب – دبیر)  28.امید مرادی 29.رضا منصوری(کارشناس ارشد حسابداری – استاد دانشگاه) 30.علی نجفی(عضو شورای شهر خورموج) 31.بی بی فخر السادات هاشمی(کارشناس ارشد تربیت بدنی – استاد دانشگاه)

 

 

 

نمایشگاه کتاب و صنایع دشتی 16 استان در خورموج

نمایشگاه کتاب ،صنایع دستی و سوغات استانهای کشور روز پنج شنبه در خورموج گشایش یافت .در این نمایشگاه 40 هزار جلد کتاب در قالب چار هزار عنوان عرضه شده است.همچنین در این نمایشگاه تولیدات صنایع دشتی 16 استان کشور شامل منبت ،سفال ،معرق و سوغات  این استانها به معرض نمایش و فروش گذاشته شده است.نمایشگاه مذکور برای مدت 10 روز برپا شده است
 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٧:٠٠ ‎ب.ظ

 

۱۳۸٥/٩/۱٤

 

 

 

این روزها شورا...

این روزها که بحث انتخابات کم کم به بحث اول محافل خبری و مردمی تبدیل می شود شهرستان دشتی نیز همانند سراسر ایران چهره ای انتخاباتی به خود می گیرد.مطلب ذیل  شاید شرح حال انتخاباتی شورا از دیاری در جنوب ایران باشد و شاید هر جایی از ایران پهناور...

این روزها  بازار نشست ها و میتینگ های انتخاباتی گرم  شده است . فقط کافی است به اطراف نگاهی بیاندازی تا کاندیدی  را ببینی.کاندید اینجا کاندید اونجا کاندید همه جا فقط کافیه ....حتما اگر در فاز خاصی باشید شما نیز به میتینگ های انتخاباتی با شرکت گروه های مختلف دعوت شده اید و یا طی روزهای آینده دعوت خواهید شد. این روزها عده ای برای خدمتگذاری مردم  از همدیگر سبقت می گیرند که خود از برترین کارها ست.این روزها بعضی خود را به دیگران بیشتر نشان می دهند  و سعی میکنند به بهترین نحو ممکن خود را به دیگران بقبولانند، تا شاید یکی از آن چند نفر انتخابی باشند_ و متاسفانه برای بعضی ها فرق نمی کند چگونه حتی با تخریب رقبا _ گروهی دست به ائتلاف می زنند که کاری است ارزنده در جوامع سیاسی توسعه یافته چرا که نشان دهنده آن است که عده ای خواسته اند و یا می خواهند بصورت گروهی و نه تنها ،به کاری بس دشوار با همفکران خود دست زنند. برخی از کاندید ها که تا چند روز پیش اتومبیل سوار بودند اتومبیل خود را در جایی پارک کرده با موتور سیکلت و بعضا با پای پیاده به تبلیغات می پردازد که این خود چند مزیت دارد _شاید_یکی آنکه با مردم همراه  می شوند، همدرد و دیگر آنکه  پیاده یا  با موتور برای سر زدن و خود را نشان دادن به زه اتومبیل است. اگر این روزها در محفلی اهم از شادی یا _خدا ناکرده_ غم چهر ه ای مشکوک که نه از خویش است نه از آشنا ،بی شک بدانید که او یا کاندید است یا مبلغ کاندیدی ،در کنار آن بازار پیامهای تبریک و تسلیت ،بازدیدهای خانودگی و...گرم است.اما شاید جالبترین بخش ،وعده های انتخاباتی باشد که گاهی تا حد اختیارات ریاست جمهوری پیش می رود وعده هایی چون _البته بر گرفته از اولین دوره انتخابات شورا در خورموج _ احداث راه آهن ،احداث کارخانجات مختلف ،ساخت ورزشگاه ورزشی و... که نشان دهنده آن است که یا کاندید نمی داند که حد و حدود شورا کجاست یا که تصورش آن است مردم نمی دانند.در پایان بد نیست به وجود افرادی با مدارک عالی تحصیلی در رشته های مختلف اشاره ای کنیم مدارکی چون : دکترا دندانپزشکی ،دکترا دامپزشکی ،مهندسی شیمی _از صنعتی شریف_ ،کارشناس ارشد ادبیات ،کارشناس ارشد حسابداری ،کارشناس ارشد تربیت بدنی ،مهندسی شیلات و...

 کوتاه سخن اینکه امید می رود افرادی لایق زمامدار امور شورا گردند تا گامی بردارند از برای توسعه پایدار شهر و  آبادی

 

شنیده ها:

-          حاکی آن است که  محمد دادفر روزنامه نگار و نماینده سابق  بوشهر ، دیلم و گناوه  قرار است خود را تا روز 27 آذرماه به اجرای احکام معرفی و از آن جا به زندان رهسپار شود.

 

-          عبداله چیکانی از ریاست اداره بهزیستی دشتی رفته و صفدر جعفری جایگزین وی شده است. احتمال می رود چیکانی به معاونت بهزیستی استان یا ریاست بهزیستی بوشهر را برعهده گیرد.درضمن جعفری پیش از این از فرهنگیان و عضو شورا آبادی بادوله بوده است.

 

-          برخلاف مطلبی که شنیده شد ،تا کنون صلاحیت مختار پزشک عضو شورای فعلی خورموج تایید نشده است.

 

-          حسین قلندری از کاندیدای شورای خورموج از کاندیداتوری  در انتخابات شورا انصراف داد.  

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٢:٤٤ ‎ب.ظ

 

۱۳۸٥/٩/٥

 

ساخت نخستين پالايشگاه بخش خصوصی در ايران آغاز شد

 

عملیات اجرایی پالایشگاه نفت سنگین  دشتی استان بوشهر در آیینی با حضور مسئولان استان بوشهر  با سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر لاور ساحلی آغز شد. این پالایشگاه  اولین پالایشگاهی است که توسط بخش خصوصی در ایران ساخته می شود.

در ساخت این پالایشگاه که با سرمایه گذاری ۵۰ میلیون یورو و یک هزار میلیارد ریال انجام می شود  یک کنسرسیوم متشکل از چهار شرکت داخلی و خارجی شمال شرکت نفت سروش شرکت اتریشی پورنر شرکت تالار تجارت پرشیا گروه بین المللی مرآت وابسته به صندوق توسعه صادارت فراورده های نفتی و شرکت انگلیسی ریچ مند مشارکت دارند.

مدیر عامل گروه بین المللی مرآت وابسته به صندوق توسعه صادارت فراورده های نفتی  مجری اصلی این طرح گفت:پالایشگاه نفت سنگسن دشتی اولین پالایشگاهی است که توسط بخش خصوصی ساخته می شود.

دکتر حسینی اضافه کرد: این پالایشگاه با ظرفیت پالایش روزانه ۲۵ هزار بشکه نفت سنگین و تولید ۸۰۰ هزار تن قیر و ۴۳ هزار و ۸۸۰ تن نفت گاز در سال  در مدت دو سال احداث خواهد شد.مجری طرح پالایشگاه نفت سنگین دشتی اظهار کرد:با ساخت و بره برداری از این پالایشگاه زمینه اشتغال مستقیم ۲۰۰۰ نفر فراهم می شود.

دکتر حسینی گفت:همچنین با احداث پنج کارخانه جنبی و صنایع پایین دستی این پالایشگاه شامل کارخانه های  تولید بشکه   بسته بندی قیر   تولید ایزوگام   آسفالت پلیمری و پوشش های عایقی لوله های نفت و گاز در آینده زمینه اشتغال چهار تا پنج هزار نفر در آینده در این منطقه فراهم خواهد شد. 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٦:٤٢ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]