دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳۸٧/٤/٢۸

 

یا عقیله بنی هاشم(س) ادرکنا

 

سرانجام ابوطالب شفقت استاندار بوشهر شد

طی جلسه ای که روزگذشته در سالن بزرگ استانداری بوشهر برگزار شد. ابوطالب شفقت استاندار سابق مازندارن به عنوان استاندار بوشهر معرفی شد. شفقت ۵۱ ساله که اهل بخش بند پی شهرستان بابل است دارای کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - مدیریت سیستم و بهره وری از دانشگاه علوم و فنون مازندران می باشد.وی به مدت 30 ماه و 12 روز استاندار مازندران بودند.

دکتر شهریاری عضو هیات ستاد راهبری اصلاحات وزارت امور اقصاد و داریی

به گزارش روابط عمومی  وزارت امور اقتصادی و دارایی بنا بر حکم دکتر صمصامی سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی ،علینقی بروجردی معاون نیروی انسانی و توسعه مدیریت و سید کمال الدین شهریاری معاون حقوقی و امور مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی به عضویت ستاد راهبری اصلاحات وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب شدند.وبلاگ دشتی ها با افتخار عضویت دکتر شهریاری را در این ستاد تبریک عرض می کند 

 

خیر بزرگ دشتیاتی ،در برازجان مدرسه می سازد

روابط عمومی آموزش و پرورش: حاج عبدالمحید کردی در یک اقدام ارزشمند به یاری آموزش و پرورش آمد و مبلغ 000/000/250 تومان (هزینه ساخت و احداث یک مدرسه راهنمایی) به مدیریت آموزش و پرورش دشتستان هدیه کرد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش در جلسه‌ای که به تاریخ 15/4/87 با حضور یک خیّر بزرگ و مهدی‌زاده و نماینده اداره نوسازی استان، پیمان‌کار و مهندس ناظر مجمع خیّرین دشتستان در محل دفتر آموزش و پرورش برگزار شد، پس از سخنان مقدماتی و تقدیم مراتب سپاس‌گزاری از نیّات خیر "کردی" در معاضدت از آموزش و پرورش دشتستان، قرارداد ساخت این فضای آموزشی به مبلغ 000/000/250 تومان منعقد شد.محراب مهدی‌زاده مسئول امور مشارکت‌های نوسازی مدارس استان پس از عقد این قرارداد، از اهتمام مدیریت آموزش و پرورش دشتستان برای پی‌گیری فعالیت‌های خیّرین مدرسه ساز و کار ارزشمند این خیر بزرگ سپاس‌گزاری کرد.

حاج عیدالمجید کردی از فرزندان دشتی است. که چندین سال است ساکن برازجان دشتستان(از همین رو در خبرها از اوو به عنوان خیر دشتستانی نام برده شده است) می باشد وی متولد آبادی حمویی دشتی و بزرگ شده آبادی سنا است. وی پیش از این نیز کمک های قابل توجه ای به ساخت مسجد در برخی آبادی های دشتی و کمک به فقرا کرده اند.

انتقاد پورفاطمی از طرح حوذه نفوذ پارس جنوبی

 ایرنا:نماینده مردم دشتی و تنگستان ورییس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی نسبت به اعلام حوزه نفوذ پارس جنوبی و لحاظ نشدن شهرستان های استان بوشهر شامل دشتی، تنگستان، بوشهر، گناوه، دیلم و دشتستان به عنوان حوزه نفوذ این طرح انتقاد کرد.حجت الاسلام سید محمد مهدی پور فاطمی یکشنبه در جمع دهیاران شهرستان دشتی افزود:در حالی که کل استان فارس تادورترین نقطه آن یعنی شهرستان آباده مشمول حوزه نفوذ پارس جنوبی اعلام شده است.
وی گفت: طرح کنونی باعث می شود که استان بوشهر از اعتبارات حوزه نفوذ پارس جنوبی بهره مند نشود.
حوزه نفت و گاز پارس جنوبی واقع در خلیج فارس محل اجرای طرحهای بزرگ ملی است.
نماینده دشتی و تنگستان درخصوص بخشودگی دیرکرد وام کشاورزان گفت: مصوبه هیات وزیران درزمینه بخشودگی دیرکردوام کشاورزان تا مبلغ 100 میلیون ریال به خاطر خشکسالی توسط بانک های استان بوشهر اجرایی نشده است.

رییس تربیت بدنی دشتی :سرانه فضای ورزشی دشتی درسه سال اخیر 28 برابر شده است.

ابوالفضل گرجی پور شنبه درنشست با مسوولان ورزشی شهرستان دشتی افزود: در این مدت سرانه فضای ورزشی شهرستان دشتی از 5/2 سانتی مترمربع به70 سانتی متر مربع ارتقا یافته که این امر در کشور بی سابقه است.
وی اضافه کرد: سازمان اقتصادی انرژی پارس 200 میلیون ریال به هیات های ورزشی استان بوشهر کمک کرده است که این مبلغ بزودی بین شهرستانها توزیع می شود.
فرمانداردشتی نیز گفت: امسال 18میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرحهای ورزشی شهرستان دشتی اختصاص یافته است.
رضاجمشیدی افزود:این اعتبار برای تکمیل شش سالن ورزشی با پیشرفت فیزیکی 50 تا98 درصد اختصاص یافته است که با تامین این میزان اعتبار این طرح ها تا پایان سال به بهره برداری خواهند رسید.
وی اظهارداشت: این در حالی است که در سالهای گذشته فقط دو سالن ورزشی در این شهرستان احداث شده است.
در این نشست از هیاتهای ورزشی و مدیران باشگاههای شهرستان دشتی تجلیل شد.

دربی خورموج در هفته اول لیگ دسته اول استان بوشهر

نتایج هفته نخست مسابقات فوتبال لیگ دسته یک استان بوشهر گرامیداشت ولادت امام علی (ع) مشخص شد.دراین مسابقات که چهارشنبه درشهرستان‌های مختلف این استان برگزار شد. در این مسابقات که دو تیم پاس و ایرانجوان خورموج نیز حضور دارند در اولین هفته مسابقات دربی خورموج را برگزار کردند که درپایان پاس موفق شد بازی را با نتیجه دو بر یک به پایان رساند تا شروع خوبی را در مسابقات این دوره لیگ استان داشته یاشد. در این دور ه از مسابقات علاوه بر پاس و ایرانجوان خورموج تیم های توحید بوشهر مقاومت پرسپولیس بوشهر پرسپولیس گناوه  گاز جم سایپا برازجان  بهمن برازجان هما دیلم  ندسا بوشهر حضور دارند.وبلاگ دشتی ها برای دو نماینده شهرستان در لیگ فوق آرزوی موفقیت می کند 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۸:٠٩ ‎ق.ظ

 

۱۳۸٧/٤/٢٥

 

وفاداری یا بی وفایی مسئله این است!؟

 

وقتی کامنتی را دریافت می کنی که با همه کامنت ها متفاوت است _در واقع باید گفت کامنت نیست_ تو را حالی دیگر دست می دهد و فرو می بردت در فکر همراه باحزنی کلنجارگونه که بیانش مشکل.
کامنت حدیث جان فرهیخته ای است که برای اعتلای نام دیارت تلاش کرده ،فرزندان بسیاری را از این خاک که گوشه ی از پرشیا بزرگ است استادی نموده ،پرورش داده با شیره جان خویش، مو سپید کرده ،ناملایمتی ها دیده ،روحش خش برداشته از این نامرادی ها ،اما باز مانده در دیارش که به آن عشق می ورزیده و همچنان هم.
 شاید گر سال ها پیش از دیارش همان جایی که او را در خود بارور کرد ،ترک کرده بود و یه مانند بسیار دیگر امروز روز با شنیدن نامش ،افتخاراتش  بیشتر به خود می بالیدیم  آنهم شاید. اما هجرت نکرد تا به مانند بسیاری از همکلاسان ،همسالان ،همشهریان و خویشان خود در دیاری بدور از جایی که امروز زیست کند باشد، شاید اگر اینگونه بود قدرش را بیشتر می دانستیم آنهم شاید. او می توانست برود اما نرفت او می توانست اما ماند. او به دشتی و دشتی ها وفادار مانده است.
امروز اما روزگار رفته بر این مرد تمام فصول روایتی دیگر است. روایت از وفاوداری و بی وفایی حکایت ازاین است آیا استاد سید محمد رضا هاشمی زاده حقش این است. باور کنیم و باور کنید امروز استاد هاشمی زاده می تواند فردای بسیاری از امروزیان باشد پس بهایش دهیم قدرش نهیم و به او امثال او ببالیم تا امروزیان به فردایشان در این دیار امیدوارانه بنگرند.براستی آیا در این شهرستان...ادامه اش برایم مشکل است.
ضمن توجه شما به کامنت استاد ،تنها اکتفا می کنم به دیالوگی از فیلم سینما پارادیزو که شاید بیانگر روزحال بسیاری از جمله استاد هاشمی زاده باشد:
" وفاداری چیز خیلی بدیه چون وقتی وفادار باشی همیشه تنهایی "
/مادر سالواتور به سالواتور /

/.... این مطلب را حتما توی وبلاگت ودر سر لوحه مطالب در صورت امکان قرار بده
............................
    شاعر.. نویسنده وپژوهشگر خورموج
پیشکسوت فرهنگی شهر.سید محمدرضا هاشمی زا ده
  یکی دوهفته است در حسرت نداشتن یک خط اینترنتی جهت تبلیغ وپیام رسانی شعر وادب وفرهنگ دشتی در خلوت تنهایی خود بسر میبرد...وبرای ارسال ودرج چند پیام خود به کافی نت ها رجوع میکند...با وضعی نه چندان شایسته ودور از شان ایشان...در چنین حال وهوایی باید گفت..چشم مسولان اجرایی و
فرهنگی شهرمان روشن....به مطلبی در همین زمینه به وبلاگ شعر دشتی مراجعه فرمایید/

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٧:٤۸ ‎ق.ظ

 

۱۳۸٧/٤/۱٧

 

 

 

موفقیتی دیگر برای وبلاگ نویسی  از دشتی

با خبر شدیم وبلاگ های حاج آقا صداقت از طلبه های مستعد و آینده دار دشتی و خانم وحیده یعقوبی در مسابقه وبلاگ نویسی بوی سیب رادیو معارف دارای رتبه های ممتاز کشوری شده اند که به همین منظوروبلاگ دشتی ها موفقیت ایشان را به همه دشتی ها خاصه خانواده محترم صداقت تبریک عرض می کند این سومین جایزه برتری است که خانواده  صداقت  در یک سال اخیر در زمینه وبلاگ نویسی کسب کرده اندچرا که پیش از این خانم سعیده یعقوبی همسر محترم ایشان در جشنواره پیامبر اعظم  با وبلاگ پادشاه عالم موفق به کسب رتبه اول کشوری شده بودند و خود ایشان نیز در جشنواره تسنیم با وبلاگ هل اتی مقام اول کشوری را کسب کرده بودند. 

بد نیست بدانید:

دو مقام وبلاگ نویسی از شهرستان دشتی در مسابقه وبلاگ نویسی بوی سیب:

مقام سوم رشته ادبیات عاشورایی:
http://bouye-seib.blogfa.com/

مقام چهارم رشته ادبیات عاشورایی:
http://ashke-khon.blogfa.com/

اطلاعات کاملتر اینجا خواهد آمد:
http://www.radiomaaref.ir/bouyesib

خزانه گیری نشای گوجه فرنگی در دشتی آغاز شد

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: کار خزانه گیری نشای گوجه فرنگی در این شهرستان آغاز شد.

امرالله فاریابی یکشنبه درگفت وگو افزود: خزانه گیری نشای گوجه فرنگی در شهرستان دشتی از نیمه دوم تیرماه تااوایل شهریور ماه ادامه دارد و کار انتقال خزانه نشا به زمین های کشاورزی اصلی نیز از شهریورماه انجام می شود.وی اضافه کرد: پیش بینی می شود امسال چهارهزار و100 هکتارازاراضی کشاورزی شهرستان دشتی در بخش کاکی، شنبه، طسوج، دشت های لاور شرقی و پلنگ به زیر کشت گوجه فرنگی برود.فاریابی گفت: همچنین امسال یکهزارو600 هکتار نیز بصورت مستقیم ( بدون نشا کاری ) زیرکشت محصول گوجه فرنگی خواهد رفت.مدیرجهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: پارسال بالغ بر 135 هزار تن محصول گوجه فرنگی در شهرستان دشتی تولید شد.
وی اظهار داشت: شهرستان دشتی یکی از مناطق عمده تولید گوجه فرنگی در فصل زمستان است که 30 درصد تولید گوجه فرنگی استان بوشهر دراین شهرستان تولید می شود.

 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٧:۱٩ ‎ب.ظ

 


۱۳۸٧/٤/٧

 

روز رفتن شما...

 

قریب به ۸۶۶ روز از انقلاب  گذشته بود که یکی از تلخ ترین و شک آورترین اتفاقات پس از انقلاب اسلامی رخ داد اتفاقی که 73 تن از بهترین های زمانه انقلاب توسط کوردلانی جاهل به شهادت رسیدند. یکی از آن بهترین ها  نماینده محبوب و شهیر حوزه انتخابیه دشتی تنگستان دیر کنگان و جم بود که تنها اندک زمانی از دوران نمایندگی خود را گذرانده بود و این اندک زمان کافی بود تا به امروز محبوب دلها شود.در حالی که فقط 27 سال داشت.
نماینده ی فقید و مردمی  را در این حادثه ناگوار از دست دادیم نماینده ای که هنوز که هنوز است بعد از گذشت ۲۷سال از شهادت ایشان یاد می کنیم. بی شک شهید شهریاری محبوب ترین نماینده تاریخ دشتی تنگستان.. در هفت دوره مجلس شورای اسلامی است و گویای آن همین بس که همه نمایندگان ادوار مختلف را با شهید شهریاری مقایسه می کنیم و به نوعی شهید شهریاری میزان نمایندگان در حوزه انتخابیه دشتی تنگستان...است.در ادامه گاهشمار زندگی پربار ایشان را مرور می کنیم و ذکر چند نکته را خالی از لطف نمی دانم:

سردار شهید سید میر بهزاد شهریاری نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی مردم رودباران(دشتی.تنگستان.کنگان.دیر) ،فرزند سید جلیل القدر و ادیب بزرگ خطه جنوب سیدمحمد طاهر(شفیق) شهریاری بعنوان و یکی از اعضا فعال حزب جمهوری اسلامی بودند.

گاهشمار زندگی شهید:

1333.1.5 :تولد.روستای بحیری.شهرستان دشتی

1338:فراگیری قرآن نزد مرحوم آخوند زائرغلام شکفته

1339:شروع دوران تحصیل.دبستان ادب خورموج

1348:دوره اول دبیرستان.دبیرستان ادب خورموج

1351-1348:دبیرستان بوشهر.از دانش آموزان ممتاز دبیرستان.کسب رتبه اول در جمع فارغ التحصیلان دبیرستانهای استان در سال ۱۳۵۱ 

1351:قبولی در رشته فقه ومبانی اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد.افتخار شاگردی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای

۱۳۵۳:ازدواج

۱۳۵۷-۱۳۵۵:خدمت نظام وظیفیه

۱۳۵۷:استخدام آموزش وپرورش.دبیرستان ابوذر غفاری خورموج

۱۳۵۳:ازدواج

۱۳۵۷-۱۳۵۵:خدمت نظام وظیفیه

۱۳۵۷:استخدام آموزش وپرورش.دبیرستان ابوذر غفاری خورموج

۱۳۵۹.۲.۱۹:اولین نماینده مجلس شورای اسلامی رودباران(دشتی تنگستان دیر کنگان).عضویت در کمیسیون کشاورزی وعمران روستایی.تلاش فراوان در رفع مشکلات منطقه.آوردن شهید رجایی نخست وزیر وقت به خورموج در تاریخ ۱۳۶۰.۳.۱حدود یکماه پیش از شهادتش.در مدرسه علمیه در حضور شهید رجایی وجمعیت انبوه با سخنرانی پرشور خود مسائل مشکلات وگرفتاریهای مردم رابه عرض نخست وزیر رساند

۱۳۶۰.۴.۷:شهادت.درسن۲۷ سالگی

 

 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٦:٥۳ ‎ب.ظ

 

۱۳۸٧/٤/٢

 

 

 

راه اندازی بخشداری شنبه و طسوج
 بخشداری بخش جدید " شنبه ( Shonbeh ) و طسوج (Tasooj ) " در شهرستان دشتی استان بوشهر روزجمعه در آیینی با حضور استاندار بوشهر و مسوولان محلی این شهرستان راه اندازی شد.
فرماندار دشتی گفت: راه اندازی بخشداری در منطقه محروم اما مستعد شنبه و طسوج باعث رونق و ارتقای سطح خدمات رسانی دولت به مردم خواهد شد.
رضا جمشیدی افزود: منطقه شنبه و طسوج با مصوبه هیات دولت به بخش ارتقا یافته ودارای دو دهستان، 22 روستا و بیش از هفت هزارو 500 نفر جمعیت است.
در این آیین استاندار بوشهر حکم سید محسن هاشمی زاده به عنوان اولین سرپرست بخشداری شنبه و طسوج را خواند.
بخش شنبه و طسوج سومین بخشداری شهرستان 80 هزار نفری دشتی در جنوب شرق استان بوشهر است.
همچنین عملیات اجرایی 900 واحد مسکونی طرح مهردرشهرخورموج مرکز شهرستان دشتی و مخزن آب پنج هزار متر مکعبی آب شهر کاکی روزجمعه در آیینی با حضور استاندار بوشهر و مسوولان محلی این شهرستان آغاز شد.
رییس سازمان مسکن وشهرسازی استان بوشهرگفت: این واحدهای مسکونی در زمینی به مساحت 13 هکتار به مدت 18 ماه احداث می شود.
علی مقاتلی افزود: در شهرستان دشتی سه هزارو 500 نفر برای دریافت مسکن ثبت نام کرده اند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر نیز در آیین کلنگ زنی مخزن پنج هزار متر مکعبی شهر خورموج گفت: این مخزن با اعتبار 15 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع به مدت 18 ماه احداث می شود.
حمید رضا دهقانی افزود: شهر کاکی با 16 هزار نفر جمعیت چهار هزار مشترک آب دارد که فاقد مخزن ذخیره آب است و با بهره برداری از این مخزن آب مورد نیاز این شهر برای 48 ساعت ذخیره خواهد شد.
شهرستان دشتی با حدود 80 هزار نفر جمعیت در جنوب شرق استان بوشهر واقع است.
بد نیست بدانیم:سید محسن هاشمی زاده بخشدار مرکزی دشتی که با حفظ سمت به عنوان سرپرست بخشداری شنبه و طسوج منصوب شده است دانش آموحته کارشناسی اقتصاد از دانشگاه مازندران است و سابقه تدریس در دبیرستانهای شهرستان و مدیریت دبیرستان های ابوذر و ادب خورموج را در کارنامه خود دارد. 

لینک مرتبط:

بخشداری شنبه/آرشیو وبلاگ:١٩ آذر ١٣٨۶

دکتر قالیباف در دشتی

با خبر شدیم دکتر محمد باقز قالیباف شهردار _ محبوب این روزهای _ تهران  به دعوت خانواده محترم شهید سید میر بهزاد شهریاری و ستاد برگزاری مراسم سالگرد شهادت ایشان به عنوان مهمان و سخنران ویژه مراسم به دشتی سفر خواهد کرد.طبق اطلاع رسانی به عمل آمده مراسم سالگرد شهید شهریاری نماینده دوره اول مجلس منطقه روردباران (دشتی تنگستان کنگان دیر) و از شهدای هفتم تیر  عصر روز جمعه آتی در دیار آن شهید واقع در روستای بحیری برگزار می شود.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱:٠۳ ‎ب.ظ

 

۱۳۸٧/٤/٢

 

اوقات شرعی ماه تیر - خورموج

 

 

نصف شب شرعی

اذان مغرب

غروب خورشید

اذان ظهر

طلوع خورشید

اذان صبح

روز

۱۹ : ۰۰

۲۴ : ۲۰

۰۵ : ۲۰

۰۷ : ۱۳

۰۷ : ۰۶

۳۳ : ۰۴

۱

۱۹ : ۰۰

۲۴ : ۲۰

۰۵ : ۲۰

۰۷ : ۱۳

۰۷ : ۰۶

۳۴ : ۰۴

۲

۲۰ : ۰۰

۲۴ : ۲۰

۰۵ : ۲۰

۱۳ : ۰۷

۰۷ : ۰۶

۳۴ : ۰۴

۳

۲۰ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۱۳ : ۰۸

۰۸ : ۰۶

۳۴ : ۰۴

۴

۲۰ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۰۸ : ۱۳

۰۸ : ۰۶

۳۴ : ۰۴

۵

۲۰ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۰۸ : ۱۳

۰۸ : ۰۶

۳۵۰۴

۶

۲۱ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۰۸۱۳

۰۸ : ۰۶

۳۵ : ۰۴

۷

۲۱ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۰۸ : ۱۳

۰۹ : ۰۶

۳۶ : ۰۴

۸

۲۱ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۰۹ : ۱۳

۰۹ : ۰۶

۰۴:۳۶

۹

۲۱ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۰۹ : ۱۳

۰۹ : ۰۶

۳۶ : ۰۴

۱۰

۲۱ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۰۹ : ۱۳

۱۰ : ۰۶

۳۷ : ۰۴

۱۱

۲۲ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۰۹ : ۱۳

۱۰ : ۰۶

۳۷۰۴

۱۲

۲۲ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۰۹ : ۱۳

۱۱ : ۰۶

۳۸ : ۰۴

۱۳

۲۲ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۱۰ : ۱۳

۱۱ : ۰۶

۳۹ : ۰۴

۱۴

۲۲ : ۰۰

۲۵ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۱۰ : ۱۳

۱۱ : ۰۶

۳۹ : ۰۴

۱۵

۲۳۰۰

۲۴ : ۲۰

۰۶ : ۲۰

۱۰ : ۱۳

۱۲ : ۰۶

۰۴: ۴۰

۱۶

۲۳ : ۰۰

۲۴ : ۲۰

۰۵ : ۲۰

۱۰ : ۱۳

۱۲ : ۰۶

۴۰ : ۰۴

۱۷

۲۳ : ۰۰

۲۴ : ۲۰

۰۵ : ۲۰

۱۰ : ۱۳

۱۳ : ۰۶

۴۱ : ۰۴

۱۸

۲۳ : ۰۰

۲۴ : ۲۰

۰۵: ۲۰

۱۰ : ۱۳

۱۳ : ۰۶

۰۴ : ۴۱

۱۹

۲۴ : ۰۰

۲۴ : ۲۰

۰۵ : ۲۰

۱۰ : ۱۳

۱۴ : ۰۶

۴۲ : ۰۴

۲۰

۲۴۰۰

۲۳ : ۲۰

۰۵ : ۲۰

۱۱ : ۱۳

۱۴ : ۰۶

۴۳ : ۰۴

۲۱

۲۴ : ۰۰

۲۳ : ۲۰

۲۰ : ۰۴

۱۱ : ۱۳

۱۵ : ۰۶

۴۳ : ۰۴

۲۲

۲۴ : ۰۰

۲۳ : ۲۰

۰۴: ۲۰

۱۱ : ۱۳

۱۵ : ۰۶

۴۴ : ۰۴

۲۳

۲۴۰۰

۲۲ : ۲۰

۰۴ : ۲۰

۱۱ : ۱۳

۱۶ : ۰۶

۴۵ : ۰۴

۲۴

.. :۲۵ 

۲۲ : ۲۰

۰۳ : ۲۰

۱۱ : ۱۳

۱۶ : ۰۶

۴۶ : ۰۴

۲۵

۲۵ : ۰۰

۲۲ : ۲۰

۰۳ : ۲۰

۱۳:۱۱ 

۱۷ : ۰۶

۴۶: ۰۴

۲۶

۲۵ : ۰۰

۲۱ : ۲۰

۰۳ : ۲۰

۱۱ : ۱۳

۱۷ : ۰۶

۴۷ : ۰۴

۲۷

۲۵ : ۰۰

۲۱ : ۲۰

۰۲: ۲۰

۱۱ : ۱۳

۱۸ : ۰۶

۴۸ : ۰۴

۲۸

۲۵۰۰

۲۰ : ۲۰

۰۲ : ۲۰

۱۱ : ۱۳

۱۷ : ۰۶

۴۹ : ۰۴

۲۹

۲۵ : ۰۰

۲۰ : ۲۰

۰۱ : ۰۲۰

۱۱ : ۱۳

۱۹ : ۰۶

۴۹ : ۰۴

۳۰

۲۶ : ۰۰

۱۹ : ۲۰

۰۱ : ۲۰

۱۱ : ۱۳

۲۰ : ۰۶

۵۰ : ۰۴

۳۱

 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱٢:٥۱ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]