دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳۸۸/۳/٢٧

 

افتتاح 3 واحد مرغداری در شهرستان دشتی

 

با حضور فرماندار و مدیر جهاد کشاورزی دشتی سه واحد مرغداری با ظرفیت 8 هزار قطعه جوجه با سرمایه‌گزاری 9 هزار و 500 میلیون ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی ظهر امروز در این افتتاحیه اظهار داشت: در سال 88 جهاد کشاورزی دشتی، چهار پروژه عمرانی با اعتباری بیش از 2 هزار و 200 میلیون ریال افتتاح کرد.
امرالله فاریابی افزود: جبران خسارت سیل و سرمازدگی زیر پوشش بیمه‌ای به کشاورزان و دامداران به میزان 2 هزار و 400 میلیون ریال پرداخت شد.
وی گفت: همچنین غرابت به کشاورزان و دامداران فاقد پوشش بیمه‌ای به میزان 3 هزار و 120 میلیون ریال از محل اعتبارات خشکسالی پرداخت شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: توسعه بیمه‌های آبیاری تحت فشار در سطح 3 هزار و 500 هکتار، توسعه فضای گلخانه‌ای به میزان بیش از 200 هزار مترمربع از جمله کارهای انجام شده است.
وی یادآور شد: یارانه پرداختی توسط دولت بابت توزیع 3 هزار و 307 تن انواع کودهای شیمیایی به مبلغ 42 هزار و 159 میلیون ریال، یارانه پرداختی توسط دولت بابت توزیع 3 هزار و 730 تن انواع نهادهای دامی به میزان 3 هزار و 244 میلیون ریال بوده است.
فاریابی ادامه داد: بنابر گزارش شرکت تعاونی دامداران شهرستان دشتی در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع و با زیربنای 171 متر با اعتبار 35 میلیون تومان افتتاح و به بهربرداری رسید.
وی افزود: این تعاونی یک هزار و 200 عضو دارد و در این شهرستان 250 هزار دام وجود دارد و با دام عشایر منطقه به 450 هزار رأس دام می‌رسد.
مدیر جهاد کشاورزی در پایان تصریح کرد: هشت مرغداری از سال 84 به بعد به شهرستان دشتی اضافه شده است.

 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٩:۱٧ ‎ب.ظ

 

۱۳۸۸/۳/٢۱

 

انتخابات در دشتی

 

رضا جمشیدی در جلسه هیئت بازرسان انتخابات ریاست‌جمهوری در شهرستان دشتی اظهار داشت: با توجه به حساس بودن انتخابات و حضور گسترده مردم در 22 خرداد امید استکبار با سرکردگی آمریکا به یأس تبدیل می‌شود و مردم با هر رأی تیری به قلب دشمن شلیک می‌کنند.
وی در ارتباط با نقش بازرسان افزود: نقش بازرسان در انتخابات بسیار حائز اهمیت است و مسئول هستند تا از آرای مردم با جدیت صیانت کنند.
جمشیدی با توجه به موضع‌گیری اخیر آمریکا نسبت به ایران گفت: فراموش نکرده‌ایم که وزیر امورخارجه آمریکا خواستار محو شدن ایران بود و امروز رئیس‌جمهور این کشور دستیابی ایران به انرژی هسته‌ای را حق مسلم ما می‌داند و این حاصل ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر استکبار است.
وی ادامه داد: جمهوری اسلامی با وحدت ملت آمده است و اینک انقلاب اسلامی الگوی سایر کشورها است و انقلاب ایران به درختی تنومند تبدیل شده و باید حافظ این درخت باشیم.
رئیس هیئت بازرسی نیز با تأکید بر بی‌طرفی بازرسان گفت: وظیفه بازرسان بی‌طرفی، صیانت از آرا و کنترل است و لحظه به لحظه به ستاد باید گزارش دهند.
امرالله فاریابی با اشاره به تعداد شعبه‌ها گفت: شهرستان دشتی در بخش مرکزی 36 شعبه وجود دارد که 23 شعبه ثابت و 13 شعبه سیار است.
وی اضافه کرد: تعداد بازرسان بخش مرکزی 36 نفر بازرس ثابت و هشت سربازرس، در بخش کاکی 25 بازرس و سه سربازرس و در بخش شنبه و طوج 10 بازرس و دو سربازرس انجام وظیفه می‌کنند.
محمد حسینی، حراست فرمانداری دشتی و عضو هیئت بازرسان نیز تصریح کرد: تلاش برای برطرف کردن مشکلات و انعکاس به موقع خبر و اطلاعات به مبادی ذیربط و برشمردن وظایف خطیر بازرسی، جایگاه و اهمیت بازرسان و نقش آنان در امر انتخابات، اجرای صحیح قوانین و مقررات انتخابات و حفظ کامل بی‌طرفی بازرسان مورد انتظار است.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٩:٢۱ ‎ب.ظ

 

۱۳۸۸/۳/٢۱

 

وضعیت بهداشت و درمان دشتی

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: اقدامات موثری در بهداشت و درمان شهرستان دشتی انجام شده است.

 باقر محمودی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث و بهره‌برداری از ساختمان جدید مراکز بهداشتی درمانی شهید مظفری کاکی و شهید فاریابی شنبه از اقدامات انجام شده در بخش بهداشت و درمان شهرستان دشتی است.
وی افزود: همچنین بهره‌برداری ساختمان جدید خانه‌های بهداشت فقیه‌حسنان و وراوی، راه‌اندازی پایگاه جاده‌ای اورژانس 115 در شهر شنبه و روستای گلستان و تجهیز تمامی پایگاه‌های اورژانس 115 شهری و جاده‌ای به آمبولانس بنز اسپرینتر از دیگر فعالیت‌های مرکز بهداشت و درمان دشتی بوده است.
محمودی گفت: نقاشی و تعمیر مراکز و خانه‌های بهداشت شهرستان، تجهیز اورژانس مراکز بهداشتی درمانی به امکانات و تجهیزات پزشکی مورد نیاز، دستگاه دی‌‌سی‌شوک، نوار قلب و ساکشن از دیگر برنامه‌های این شبکه بوده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: مکانیزه کردن پذیرش تمام مراکز بهداشتی درمانی به کامپیوتر، تهیه دو دستگاه ماشین خودرو موسو برای مراکز بهداشتی درمانی کاکی و شنبه از فعالیت‌های این مرکز بوده است.
وی ادامه داد: تهیه موتورسیکلت برای تمام خانه‌های بهداشت واجد شرایط، تهیه وسایل سمعی و بصری برای تماام مراکز بهداشتی درمانی در راستای طرح تکریم ارباب رجوع تهیه وسایل و امکانات رفاهی، اداری و بهداشتی برای واحدهای تابعه از اهم اقدامات انجام شده سال گذشته در مرکز بهداشت و درمان شهرستان دشتی است.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٩:٢٠ ‎ب.ظ

 

۱۳۸۸/۳/٢۱

 

مراسم ارتحال آیت‌الله حاج‌شیخ عباس محمودی‌دشتی در بوشهر برگزار شد

 

با حضور امام جمعه، استاندار، مدیران اجرایی و ... بوشهر مراسم ارتحال آیت‌الله حاج‌شیخ عباس محمودی‌دشتی در بوشهر برگزار شد.

در این آیین که شماری از طلاب و شاگردان آیت‌الله محمودی‌دشتی حضور داشتند یاد و خاطره وی گرامی داشته شد.
در این آیین حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ محمد محمودی در سخنانی به ذکر ارزش‌ها و روحیات اخلاقی و معنوی آیت‌الله محمودی دشتی پرداخت.
حاج‌شیخ عباس محمودی‌دشتی در سال 1332 هجری قمری در روستای کردوان شهرستان دشتی به دنیا آمد.
ایشان تربیت و توجهات اخلاقی خود را وامدار التفات و عنایت مادر بزرگوارشان می‌دانست و بعضی مطالب ارزنده اخلاقی را دراین زمینه یادآوری می‌کردند.
وی به همراه برادر خود خدمات اجتماعی زیادی در دشتی و تنگستان از جمله تأسیس و تعمیر مساجد، حسینیه، آب‌انبارها، رسیدگی به حال مستمندان و فقرا و ایتام به ویژه توجه و کمک به طلاب ارائه دادند.
محمودی در مدت حیات خویش توفیق نگارش آثاری از جمله کشکول و تهذیب اخلاق و ... را داشت.
زهد و بی‌رغبتی به دنیا و زندگی ساده و به دور از تعلقات دنیوی، تعبد و تهجد شبانه، ارادت خالصانه و عاشقانه به ذوات مقدسه معصومین و اهتمام فوق‌العاده به تربیت طلاب به ویژه در زمینه‌های معنوی و حفظ زی‌طلبگی از جمله ویژگی‌های بارز آیت‌الله محمودی دشتی است.
حاج‌شیخ عباس محمودی‌دشتی پس از عمری تلاش و مجاهدت 11 خرداد ماه امسال به ملکوت اعلی پیوست و پس از انجام مراسم پرشکوه تشییع و اقامه نماز میت توسط آیت‌الله وحید خراسانی پیکر پاک ایشان از مقبره مقدس شیخیان به خاک سپرده شد.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٩:٠٢ ‎ب.ظ

 

۱۳۸۸/۳/۸

 

روزهای انتخابات در دشتی

 

 این روزها که می گذرد در دشتی نیز همانند سایر نقاط کشور گفتمان غالب انتخابات دهم ریاست جمهوری است از همین رو ستادهای کاندیدا ها فعالیت خود را به اوج رسانده و به نظر می رسد این موج فرا گرفته در کشور دشتی ما را هم تحت تاثیر شگرف خود قرار داده هرچند به نظر می رسد در این دوره کاندیدا ها حساب  ویژه ی روی نقاط کم جمعیت باز نکرده باشند ولی با توجه به حال و هوای حاکم بر فضای رسانه ها روزهای آتی با توجه به اهمیت و حساسیت های پیش رو بی شک شاهد فعال تر شدن ستاد ها در شهرستان خواهیم بود.
 ستاد های دکتر احمدی نژاد که یکی از آنها  به نظر گروهی اداره می شود گروهی که اکثر اعضا آنرا فرهنگیان شهر تشکیل می دهند  با مدیریت های راهبردی حسین باغداری( ریاست اسبق اداره فرهنگ و ارشاد دشتی) درخورموج با توزیع شربت و عکس ها و بروشورهای مخصوص فضای انتخاباتی را بیشتر به مردم القا می کند و ستادی دیگر که به نام مهرورزی تحت مدیریت سید علی هاشمی(ازکارمندان بهزیستی شهرستان)و جمعی دیگر فعالیت می کنند و در اولین اقدام خود قصد دارند شنبه آتی ساعت 21 سخنرانی یکی از اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد امیر المومنین(ع) داشته باشند.
ستاد مهندس موسوی که تجمیع شده ستادهای موسوی نیز به شمار می رود و ریاست آنرا غلامرضا قربانی (سرپرست دانشگاه پیام نور خورموج) برعهده دارد با تشکیل کمیته هایی و از یک سوجلسات درون گروهی و گردهمایی های مدون و سفرهای روستایی سعی در ترغیب مردم به رای دادن به میرحسین می کنند از دگر سو با توجه به پشتوانه فکری عظیم ستاد مرکزی سعی می کنند که با فراخوان سخنران و برگزاری سخنرانی گام هایی را در تنویر افکار عمومی بردارند امری که شنبه پیش قرار بود با سخنرانی حاج آقا انصاری روی دهد و به دلایلی در محاق رفت این بار مقرر است روز شنبه آتی با سخنرانی مهندس جهانگیری بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع محقق شود و در کنار آن وبلاگی را نیز به همین منظور راه اندازی کرده اند(www.salampresident10.blogfa.com) اما در مورد دو کاندیدا دیگر فضا به گونه نیست که خبر های قابل ملاحظه ی را بتوان پوشش داد.
در کاکی اما اوضاع به شیوه دیگر رقم می خورد در کاکی به عنوان دومین شهر پرچمعیت شهرستان آنگونه که به نظر می رسد و طبق آخرین اخبار فعالیت ستادها با جدیت و حساسیت بیشتری دنبال می شود چراکه ستادهای کاندیدا ها قبل از خورموج فعالیت خود را آغاز و پیگیرانه ادامه دارد و این را می توان با گشت و گذار در کاکی نیز برداشت کرد این خود مبین این است که کاکی یکی از سیاسی ترین شهرهای استان بوشهر محسوب می شود.ستاد میر حسین در کاکی که با تجمیع صورت گرفته با مدیریت عزیز بردستانی(از فرهنگیان کاکی) کار خود را آغاز کرده اند به نظر می رسد با فعالیت خود توانسته اند رای قاطبه کاکی را از آن میر حسین کنند آنان درهمین راستا وبلاگی را نیز راه اندازی کرده اند(www.kakimirnews.blogfa.com) در ضمن مقرر است شنبه آتی ساعت 18بعد ازظهر سخنرانی مهندس جهانگیری را در مسجد امام حسین(ع) داشته باشند.
با همه این تفاسیر و تفاصیل هنوز قاطع نمی توان گفت آرا اول دشتی ها به کدامیک از کاندیدا ها ست اما این مسلم است که چونان سایر نقاط کشور اوضاع مهندس موسوی و دکتر احمدی نژاد از دو کاندیدا دیگر بهتر است. 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٢:٢٦ ‎ق.ظ

 

۱۳۸۸/۳/۸

 

دکتر دشتی در پارلمان کویت

 

طی برگزاری انتخابات پارلمانی در کویت با خبر شدیم خانم دکتردشتی نیز توانسته به عنوان یکی از نمایندگان به پارلمان کویت راه پیدا کند.خانم دکتر رولا دشتی با کسب رتبه  هفتم در سومین دوره انتخابات کویت موفق به راه یابی به پارلمان 50نفره کویت شد.
وی که یکی از 9نماینده شیعه راه یافته با پارلمان محسوب می شود دارای اصالتی دشتیاتی است. دکتر دشتی با نام کامل دکتر رولا عبداله دشتی دارای دکترا اقتصاد جمعیت از دانشگاه جان هاپکینز آمریکاست وهم اکنون ریاست تشکلی را به عنوان "جمعیت اقتصادی کویت" برعهده دارد.دکتر دشتی از فعالان سمن و صلیب سرخ جهانی خاصه در لبنان ،یمن و تونس به شمار می رود.بد نیست بدانید دکتر رولا عبداله دشتی در سال 2007 به لیست  100عرب قدرتمند جهان قرار گرفت. یکی از هزاران دشتیاتی است که اواخر دهه 30و 40 شمسی به کویت مهاجرت کرده اند
/وبلاگ دشتی ها برآن است که هویت او را بیشتر معرفی کند لذا اگر اطلاعاتی را بتوانید در اختیار وبلاگ قرار دهید سپاس گذاریم/ 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱:٥٧ ‎ق.ظ

 

۱۳۸۸/۳/۳

 

 

 

زلزله حوالی خورموج را لرزاند
زلزله ای به بزرگی سه و هفت دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) جمعه شب ساعت 22 و 35 دقیقه و 12 ثانیه حوالی خورموج واقع را لرزاند.
به گزارش ایرنا به نقل از مرکز لرزه نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، شبکه های لرزه نگاری وابسته به این مرکز دیگر مشخصات این زمین لرزه را عرض شمالی 28 درجه و 67 دقیقه و طول شرقی 51 درجه و 53 دقیقه ثبت کرده اند .
اختصاص 2/1 میلیارد تومان برای تکمیل دانشگاه پیام نور خورموج
رئیس دانشگاه پیام نور خورموج گفت: بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل دانشگاه پیام نور خورموج از طرف سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور اختصاص یافته است.
اسحاق جلالیان امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: در مدت کوتاهی برای فراهم کردن شرایط مناسب تحصیلی برای دانشجویان و عملیاتی کردن اهداف دانشگاه در راستای توسعه علمی و آموزشی اقدامات موثری انجام شده است.
وی افزود: جذب اعضای هیئت علمی در رشته‌های مختلف در دانشگاه و تجهیز بخش‌های مختلف اداری به امکانات و تجهیزاتی از قبیل رایانه، تریبون اساتید، اسلاید، ویدیوپرژکشن، راه‌اندازی و تجهیز کتابخانه بخشی از این فعالیت‌ها بوده است.
رئیس دانشگاه پیام نور خورموج راه‌اندازی کارگاه شیمی، کارگاه کامپیوتر و راه‌اندازی سیستم اینترنت با سرعت بالا را دیگر اقدامات انجام شده در دانشگاه پیام نور ذکر کرد.
جلالیان با اشاره به اعتبارات جذب شده در دانشگاه پیام نور افزود: بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار جذب شده که 500 میلیون تومان از طرف سازمان مرکزی دانشگاه برای تکمیل پروژه عمرانی ساختمان اداری، آموزشی دانشگاه اختصاص یافته و 100 میلیون تومان نیز برای حصار‌کشی ساختمان اختصاص می‌یابد.
وی تصریح کرد: دیگر اعتبارات جذب شده نیز برای خرید کولر، تجهیز دانشگاه به امکانات اداری و انجام پروژه‌های عمرانی اختصاص می‌یابد.
 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]