دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩۱/٤/۳۱

 

وقایع اتفاقیه دشتی

 

به جای استاندار بوشهر بودم استعفا می‌دادم

نماینده مردم دشتی و تنگستان گفت: اگر به جای استاندار بوشهر بودم به دلیل عدم توجه کافی دولت به نیازهای استان بوشهر استعفای خودم را می‌نوشتم.

حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی چهارشنبه شب در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: مسئولان و هیئت دولت باید استان بوشهر را یک استان ویژه قلمداد کرده و در جلسات هیئت دولت استاندار باید از حق مردم این استان در موضوعات مختلف دفاع کند.

وی با اشاره به موضوع گرانی تصریح کرد: هر قدر هم به مردم بگوئیم گرانی وجود ندارد اما فایده‌ای ندارد چرا که مردم خود روزانه در جامعه حضور دارند و قیمت‌ها را رصد می‌کنند.

نماینده دشتی و تنگستان اضافه کرد: جلسات شورای عالی استان باید با جدیت دنبال شده و در نشست‌های هیئت دولت نیز بوشهر باید به عنوان یک استان ویژه شمرده شود.

پورفاطمی با اشاره به اظهارات استاندار بوشهر مبنی بر هماهنگی با معاون وزیر صنعت و تجارت برای معافیت گمرکی برای واردات مایحتاج مردم بوشهر تا قبل از 15 رمضان گفت: باید تصمیمات خردورزانه‌تری در این خصوص اتخاذ شود. شما چند روز مانده به ماه رمضان در این جلسه چنین خبری را اعلام می‌کنید، از آن طرف تا لنج‌دار خود را آماده کند و سفارش دهد، ممکن است به این فرصت زمانی نرسد و عملا نتواند از ظرفیت موجود برای امرار معاش خود و تامین احتیاجات غذایی مردم اقدام کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس نهم ادامه داد: بوشهر به دلیل ظرفیت‌های اقتصادی و سیاسی کشور باید استان ویژه دیده شود و استاندارش در جلسات هیئت دولت بتواند شرکت کرده و از حقوق مردم دفاع کند، کما اینکه در جریان سفر استانی سوم، بنده چنین درخواستی از رئیس جمهور داشتم و ایشان هم از این ایده حمایت کرد.

نیاز 5میلیارد تومانی برای اتمام اسکله لاور ساحلی

سید علی هاشمی در نشست بررسی روند بهره برداری از اسکله لاور ساحلی اظهار داشت: برای انجام لایروبی ، احداث تاسیسات پشتیبانی و حوضچه اسکله لاور ساحلی نیاز به 50 میلیارد ریال اعتبار است

وی افزود:طی سالهای 82 تاکنون اعتباری قریب به 100 میلیارد ریال برای احداث موج شکن لاور ساحلی از محل اعتبارات استانی تامین اعتبار و تخصیص یافته است.

هاشمی ادامه داد:احداث تاسیسات گمرگ لاور ساحلی نیز که از مصوبات سفر اول ریاست محترم جمهور به استان بوشهر بوده است در سال 85 شروع و در سال 88 با مجموع اعتبار 4 میلیاردو 524 میلیون ریال به پایان رسیده است.

وی تصریح کرد:به منظور بهره برداری از کل مجموع اسکله و گمرک لاور ساحلی نیاز به لایروبی و احداث تاسیسات و تجهیزات پشتیبانی می باشد که می بایست 50 میلیارد ریال از اعتبارات ملی تامین اعتبار گردد.

هاشمی یادآور شد:برای انجام فعالیتهای صیادی و تجاری در اسکله لاور ساحلی نیاز به فراهم شدن تاسیسات گمرک و اسکله به صورت توام می باشد که خوشبختانه امکانات و تجهیزات گمرک به برکت مصوبه سفر اول هئیت دولت به استان فراهم شده است و احداث موج شکن نیز به پایان رسیده است .

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت:با هماهنگی بعمل آمده با مدیر عامل سازمان بنادر با انتقال اسکله لاور ساحلی از شیلات به بنادر موافقت بعمل آمده است که مقرر شد  تفاهنامه بین شیلات و بنادر دریانودری منعقد شود.حجت الاسلام پورفاطمی افزود: امیدواریم این کار هرچه زودتر صورت بگیرد و مردم به آرزوی دیرینشان برسند .

افتتاح نخستین مرکز سلامت روان در دشتی

نخستین مرکز سلامت روان در دشتی بنام مهرگان با حضور مسئولان شهرستان دشتی در خورموج گشایش یافت.

رئیس بهزیستی دشتی در این ‌آیین گفت: مرکز سلامت روان مهرگان نخستین مرکز سلامت در سطح شهرستان دشتی است.

امین شادنیا افزود: هدف از گشایش این مرکز ضرورت وجود آن در شهرستان برای پیشگیری و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد بود.

وی با اشاره به نحوه خدمات این مرکز به مدجویان بهزیستی گفت: افرادی که زیرپوشش بهزیستی هستند یا تمکن مالی ندارند با گرفتن یاری برگ می‌توانند به مرکز مراجعه کنند.

شادنیا خاطر نشان کرد: این مرکز شنبه تا چهارشنبه صبح و عصر برای ارائه خدمات مختلف در خدمت مراجعه‌کنندگان است.

کارشناس ارشد روان‌شناسی بالینی نیز گفت: هدف این مرکز ارائه خدمات به افرادی است که مشکلات خانوادگی، فردی، تحصیلی، ازدواج و فرزندپروری دارند.

ابراهیم شاکری‌مطلق افزود: برای کسانی که نمی‌توانند اضطراب و استرس را مدیریت کنند راهکارهایی پیشنهاد می‌دهیم.

وی یادآور شد: آموزش تکنیک‌های تمرکز حواس، افزایش هوش، کار در حیطه اختلال یادگیری و برنامه‌ریزی برای کنکور و امتحانات و آزمون‌های هوش و شخصیت و حل تعارضات زناشویی دیگر خدماتی است که در این مرکز انجام می‌گیرد.

شاکری‌مطلق با اشاره به اهم آسیب‌های اجتماعی در مرکز شهرستان گفت: یک آمار غیر رسمی نشان می‌دهد تعداد بیماران روانی در سطح شهر رو به افزایش است و بودن این مرکز در کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌تواند مثمرثمر باشد.

وی اضافه کرد: اعتیاد، اخنلافات زناشویی و افزایش طلاق‌های عاطفی و مشکلات نوجوانان در انتخاب رشته‌های تحصیلی و کنکور از دیگر آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان محسوب می‌شوند.

شاکری‌مطلق خاطر نشان کرد: تفاوت روان‌شناس با روان پزشک در این است که روان‌شناس بیشتر راهکارهای روان درمانی غیر دارویی ارایه می‌دهد ولی روان‌پزشک از جنبه زیستی به بیمار نگاه می‌کند و از دارو استفاده می‌کند.

راه‌اندازی نانوایی در 21 روستای شهرستان دشتی

علی زارعی در جلسه کمیسیون آرد و نان شهرستان دشتی گفت: در حال حاضر 61 واحد نانوایی در شهرستان دشتی فعالیت می‌کنند که 29 واحد از این خبازی‌ها در شهر خورموج است و یک واحد دیگر نیز در حال راه‌اندازی است و از این تعداد نانوایی‌ها دو واحد نانوایی آن فانتزی است.

وی یادآور شد: از زمان هدفمندی یارانه‌ها پنج واحد نانوایی در شهر خورموج راه‌‌اندازی کرده‌ایم که مجوز دو واحد دیگر هم صادر شده است.

زارعی ادامه داد: در شهر کاکی 9 واحد نانوایی وجود دارد که مجوز دو واحد جدید نیز صادر شده است و در آینده راه‌اندازی خواهد شد.

وی افزود: در 21 روستای شهرستان دشتی واحد نانوایی راه‌اندازی شده است و یک نانوایی دیگر هم تا قبل از ماه مبارک رمضان نیز در روستای کلل دشتی راه‌اندازی خواهد شد.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱۱:٤٧ ‎ب.ظ

 

۱۳٩۱/٤/۱٥

 

جوان خورموجی برگزیده کشوری

 

در آئین اختتامیه جشنواره حضرت علی اکبر (ع) با حضور معاون اول رییس جمهور و وزاری ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد،، ازعبدالحسن بهرامی جوان خورموجی تجلیل به عمل آمد.
 مراسم پایانی تجلیل از برگزیدگان بخش‌های جشنواره حضرت علی اکبر به همت وزارت ورزش و جوانان با حضور معاون اول ریس جمهور، عباسی و حسینی وزرای ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی، افشار معاون وزیر کشور و تنی چند از هنرمندان و ورزشکاران، مسئولان و دبیران بخش‌های مختلف جشنواره و جوانان برگزیده این دوره و دوره‌های پیشین جشنواره، در سالن همایش های برج میلاد  برگزار شد.

در این آئین از مهندس عبدالحسن بهرامی جوان خورموجی و نفر اول جشنواره حضرت علی اکبر در بخش جوان و فعالیت های اجتماعی – تشکل های اجتماعی به عنوان جوانبرگزیده ملی تجلیل شد.
بهرامی متولد سال 1366 خورموج دبیر کانون آینده سازان توسعه جنوب و از دانشجویان استان میباشد که در سالهای اخیر با برگزاری چندین همایش ملی توسعه دانش بنیان درموضوعات مختلف و همچنین پیگیری های موفقیت آمیز در خصوص راه اندازی مرکزرشدعلم و فناوری شهرستان دشتی به عنوان نخستین مرکز رشد شهرستانی دراستان، مسئول پیگیری راه اندازی دانشکده ادبیات و علوم اجتماعی دشتی و پردیس علموفناوری دشتی  از مصوبات سفر سوم هیات دولت به استان و برگزاری دوره ها واردوهای جهادی در شهرستان دشتی، به اقدامات قابل تحسینی در مسیر توسعهشهرستان دشتی دست زده است.
وی هفته پیش نیز به عنوان نماینده استان در هیات نظارت بر سمن ها انتخاب شد.
جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) با هدف شناسایی، معرفی الگوها و تجلیل از جوانان برتـر با هدف زمینـه‌سازی بـرای توسعه ارزشهای متعالی و روحیـه فداکاری و ایثار، خلاقیت، افزایش نشاط اجتماعی و امید به آینده، ایجاد زمینه‌های مشارکت در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی و حمایت از فعالیت‌های هویت‌آفرین همه ساله در روز جوان (11 شعبان، سالروز تولد حضرت علی اکبر(ع)) بر اساس آیین‌نامه مصوب در جلسه سی و سوم شورای عالی جوانان  برگزار می‌شود.
براساس مصوبه شورای هماهنگی جشنواره حضرت علی اکبر (ع)، هر سازمان از بین نفرات برگزیده استانی و ملی ، 20 چهره برتر در هر محور را انتخاب و به همراه مستندات به ستاد جشنواره معرفی کرد. کمیته داوری نهایی ستادجشنواره، از بین افراد معرفی شده توسط سازمان ها، 10 نفر را به عنوانبرگزیده انتخاب نمود که نهایتا از میان آنها 3 نفر که دارای بیشترین امتیاز می باشند، در مراسم روز گذشته در تهران با دریافت لوح سپاس وجوایزی  در حضور حضور مقامات کشوری تقدیر شدند.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٦:٠۱ ‎ق.ظ

 

۱۳٩۱/٤/۱٠

 

دشتی ها ،تابستان به خیر

 

مانا درود خطاب به همه فرزندان دشتی در هرکجای این کهکشان هستن

روزگاری بر این وبلاگ سپری شد که نه قصدبازگو کردنش رو دارم و نه...ولی بی بهانه این شد دلیل قدری بودن قدری بروزنکردن شاید شایدشود در همه اگرهایی که شایدامون رو شکل داده و خودشون شدن شرطایی برای اینکه شاید بشن اگر!!

روزایی که می گذرونیم اتمسفر امتحانات همه جا رو فراگرفته هرچند رو به پایانه و یا به پایان رسیده ولی هنوز در حال و هواشیم منظور بحث اعلام نتایج و نمراته هرچند نتایجی هم در بحث کلانش اعلام شدو اون نتیجه دعوت از پذیرفته شدگان دکترا بود برای مصاحبه که طبق خبرهای رسیده به مانند همیشه فرزندانی از دیارمون دشتی در این دعوت به مصاحبه حضور روشنی رو دارند امید که با موفقیت تمام پذیرفته بشن که در این صورت خبرش رو در اینجا بازتاب خوایم داد با افتخار تمام...

تابستون اومده و مثه همیشه بی خبرمیاد اینبار هم بی محابا تابستونیمون کرد اونم واسه اینکه پیش از اینکه تقویم تابستون رو بهمون نشون بده اینجا تابستون میاد بهارتقویمی که به نیمه رسید تابستون ما خودش رو نشون میده و  میاد تا پاسی از سالمون رو گرما بده و شرجی و ما بشیم همنشین کولرهایی با مارک ها و برندهای مختلف اونا هستن که قدری از عطش گرماییمون رو می گیرن تا بشه با اندکی ذخیره ش!بشه راهی رو ولو چند متر رو رفت!

روزها رو تا ساعت10حداکثر میشه تحمل کرد و بعد از اون سخت میشه کنار اومد باهاش هرچند به فکر دیگر دیارها ما خوگرفته این گرما و شرجیم ولی بواقع این نیست همیشه تابستان خود حکایتی دیگر واسه مارقم میزنه خاصه با چاشنی شدن گردوغباری که از وجودبهره های همسایگان غربی نصیبمون میشه دمار در میاره از زندگی مون ولی ما فرزندان این دیار شمالی دریای پارس از اینجایی بودن خود مفتخریم و می بالیم تا ابد...

تابستان یادآوری بسیاری از خاطراتمون همیشه به جرات این رو میشه گفت که غالب خاطرات دوران کودکی و نوجوانیمون در تابستون سپری میشه و همیشه یادش می کنیم یاد بازی های متعارف و نامتعارفی که مرسوم بود و اغلب آنها دیگر باید در موزه ذهن ها بیابیش! ولی برخی از این بازی ها شاید همان به که بایگانی بشه!فقط واسه یادآوری نسلی این بازی رو یادآوری می کنم که بگم گاهی چه میشود که " سنگ بازی " می شود یکی از مهیج ترین و شادترین بازی کودکان!!!بله سنگ بازی  یعنی فرزندانی که از یک سو جنگ رو در نزدیکی زندگی خود لمس می کردن به این بازی رو اورده بودن بازی که با سنگرگرفتنی معمولی و پرتاب سنگ به سوی هم زندگی را از دیدکودکانه به سخره می گرفتن یا بهتره بگم می گرفتیم!!قصد فقط بیان بازی نامتعارف ما فرزندان کود دشتی بود..هرچند اگر پیش آید در پست های آتی به بیان و شرح برخی از بازی های نامتعارف دشتی می پردازم...

اوج تابستان شب های آنست که هرچندکوتاست و حقشو روز خورده! ولی شبای تابستون همیشه شبای متفاوتی هستن شبایی که بواسطه هوای حاکمه خود زندگی بیشتر در اون جریان داره شبایی که خوابا به کمترین حد خودش میرسه و همیشه شب نشینی ها و تا پاسی از شب بیدار موندنا در اون عیان میشه شبایی که میشه زندگی اجتماعی رو در هر ساعت اون ببینی شبای تابستون همیشه حس خوش به آدم میده واسه زندگی روزی که در پیش خواهیم داشت باید شبای تابستون رو زندگی کرد شبای تابستون رو باید دریاب..

تابستنتون روشن و خنک

در پست های آتی خواهید خواند و دید:

+ عکس هایی بی نظیر از فرهیختگان دشتی

+ دشتی های مجلس نشین

+ لیستی از دانشجویان تهران نشین دشتی

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٤:٥٠ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]