دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩۱/٧/٢٩

 

دانشجویان دشتیاتی دانشگاه های تهران

 

چند وقتی بنا را بر این  گذاشته بودم که لیستی از دانشجویانی دشتی دانشگاه های تهران را در وبلاگ قرار دهم که هر زمان به دلایلی میسور نشد تا این پست که در ادامه لیستی جامع البته ناقص از دانشجویان همشهرستانی  را خواهیم دید و ضمن آرزوی موفقیت برای یکایکشان جا دارد به نکاتی چند اشاره کنم:

+ همانطور که اشاره شد این لیست کامل نیست هرچند در تحقیق میدانی از برخی دانشجویان دشتیاتی بدست آمده است.پس مطمنن شما می توانید ما را در کامل کردن آن یاری کنید به مانند همیشه...

+ اینکه چرا تهران؟ دلیل خاصی نیست هرچند هست و آن بواسطه حضور پررنگ دانشگاه های تهران در رنکینگ دانشگاه های برتر ایران است.دیگر آنکه دسترسی به شناخت و جمع آوری اسامی دانشجویان دشتیاتی تهران برای نگارنده مهیا بود.از همین رو اگر در تهیه اسامی دانشجویان دشتیاتی در هر نقطه از ایران عزیزمان  دوستان یاری رسانند بی تردید در پستی ویژه به ذکر آن اسامی خواهیم پرداخت.

+ در ذکر اسامی فوق اولویت بندی خاصی نیست مگر مقطع و سال حضور بالاتر در آن دانشگاه محل تحصیل.

+ در لیست دانشگاه ها هم بر اساس اولویت بندی خاصی صورت نگرفته است.

 

علوم پزشکی تهران

زینب علی پور: دوره فوق تخصص گوارش  - بیمارستان شریعتی

 

علوم پزشکی شهید بهشتی

غلامحسین فقیه: دوره تخصص جراحی عمومی

هاجر آلبویه: دکترا پزشکی

فاطمه کشاورز: دکترا داروسازی

علی عباسی: دکترا پزشکی

 

تهران

غلامرضا دشتی منش: ارشد مدیریت کارآفرینی

حسن گرامی: ارشد مهندسی صنایع –صنایع

صادق دشتی: ارشد مهندسی الکترونبک

پیمان استادی: مهندسی فناوری اطلاعات

 

صنعتی شریف

سعید کاشفی: ارشد مهنسی شیمی گاز

نورالله مرادی: ارشد مهندسی عمران

محسن علی نژاد: ارشد ریاضیات

مرتضی احمدی: ارشد شیمی

محمد امین ادریسی: مهندسی برق

جواد دشتی منش: مهندسی کامپیوتر

 

صنعتی امیر کبیر

عباس دشتی منش: دکترا کشتی سازی

فریده حاجیانی: دکترا نانونساجی

حسین حسین زاده: دکترا ریاضیات

رضا صالح احمدی: دکترا محیط زیست

یاسین حیدر پور: دکترا مکانیک

مجتبی احمدی: ارشد فیزیک

رضا حاجیانی : ارشد طراحی تجهیزات نفت

سید احمد حسینی نیا : مهندسی پزشکی

حبیب دلجو :کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش نانو

 

خوارزمی

محمد رضا زارع زاده: دکترا جغرافیابرنامه ریزی شهری

مجید شیخیانی: ارشد تربیت بدنی

فرشته کردی: ارشد حقوق

 

علم و صنعت

سید رضا هاشمی: مهندسی عمران

محسن محمدی:  مهندسی مکانیک

 

تربیت مدرس

محمد کرد : ارشد مهندسی شیمی گاز

جواد خواجه زاده: ارشد ریاضیات

 

علامه طباطبایی

محمد مهدی زمانی: ارشد ادبیات پارسی

هادی احمدی: ارشد مدیریت آموزشی

 

شهید بهشتی

سکینه دهقانی : ارشد ژئومورفولوژی

سیده گل آذین حسینی: علوم تغذیه

زینب بحرینی: فلسفه

 

شهیدرجایی

غلامرضا رضایی: ارشد مهندسی مکانیک

محدثه رومنا: ارشد ریاضیات

 

امام صادق(ع)

 امین الله پاک نژاد: ارشد علوم سیاسی

 

علوم قضایی

احمد حسینی: ارشد حقوق تجارت

 

 

علوم و تحقیقات

علی عاشوری: دکترا جامعه شناسی

نعیما مقاتلی: دکترا فلسفه تعلیم و تربیت

 

 

پژوهشکده شیمی و مهندسی شیمی ایران
یاسین درتاج: ارشد مهندسی شیمی

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱:۳٩ ‎ب.ظ

 

۱۳٩۱/٧/۱٩

 

 

 

قبول شدگان دکترا

طبق اطلاع رسیده از خوانندگان همیشه همراه وبلاگ با خبر شدیم در اعلام نتایج دکترا سه نفر از فرهیختگان دشتی نیز موفق به پیزش در دوره دکترا شدند که ضمن سپاس بی نهایت از خواننده بزگوار تبریک ویِژه عرض می کنیم به این سه بزرگوار و خانواده محترمشان و آرزوی موفقیت همه فرزندان دشتی را خواستاریم:

آقایان:

عبدالمهدی صفی نژاد: دکترای ریاضیات باهنر کرمان

روح الله صفی نژاد: دکترای شیمی فیزیک دانشگاه خلیج فارس

محمدرضا زارع پور: دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری  دانشگاه خوارزمی تهران

 بد نیست بدانیم عبدالمهدی و روح الله برادر هستند.

موفقیت گروه و کارگردان دشتیاتی

با خبرشدیم نمایش سور سوگ ایوب که در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان شرکت کرده بود.ضمن کسب موفقیت های متعدد از جمله:

جایزه اول طراحی لباس،موسیقی،بازیگری سوم زن،بازیگر دوم زن،بازیگرسوم مرد،بازیگر اول مرد،کارگردانی دوم و متن دوم که هر دو جایزه اخیر را نوسینده و کارگردان موفق همشهرستانی حسن رضایی کسب کردند  که با این آرا به جشنواره منطقه ی فجر راه یافتند.

حسن رضایی دانش آموخته کارشناسی ارشد نمایش نامه نویسی از دانشگاه آزاد بوشهر هستند و با توجه به مسئولیتشان در صدا و سیمای مرکز بوشهر پیش از این نیز موفقیت های متعددی در جشنواره های کشوری سازمان صدا و سیما کسب کرده اند.

بد نیست بدانیم مدیریت گروه فوق که عنوان آن هیرو است را ابراهیم شاکری مطلق کارگردان تئاتر و مدیر انجمن نمایش خورموج برعهده داشتند.

وبلاگ دشتی ها با آرزوی موفقیت دشتی ها در امور فرهنگی و هنری باافتخار موفقیت فوق را به کل گروه،حسن رضایی و ابراهیم شاکری تبریک عرض می کند.

 

در پست های آتی خواهید خواند:

+ دانشجویان دشتیاتی دانشگاه های تهران

+ دبیران دشتی در آنسوی مرزها!

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ

 

۱۳٩۱/٧/۱٤

 

DASHTI POST

 

بی هیچ مقدمه ی عذر از محضر تک تک بزرگوارای که در این روزای ننگاشتن پیگیر بودن وجویا چرا که در این بیش از هشت سال نوشتن از دشتی و دشتی ها بی شک این نخستین بار است که با این فاصله طولانی که وبلاگ دشتی ها از بروزرسانی بدور بوده بروز می شود....پس..

سلامی گرم پاییزی به دشتی های ساکن کهکشان راه شیری از ملبورن استرالیا تا سن دیه گو ایالات متحده از تهران تا گنخک و...

دشتی ها مدتیست که از چین برگشتند سفری که بی ویزا برخی دشتی ها در شهریورماه انجام می دهند در آن گرمای طاقت فرسای چینی...تا دلمان را شیرین کنند از دستچینشان..دست مریزاد و خدا قوت به همه نخلداران دشتی..

در این روزهای بروز نرسانی اتفاقات ریز و درشت کم روی نداده که کوتاه به آن خواهم پرداخت ولی چون شما ما هم مثه نگارنده از خبرهای از نوع موفقیت فرزندان دشتی شاد می شوید ابتدا به آن می پردازیم:

قبول شدگان دکترا

طبق خبرهای کسب شده که مطمنن کامل نیست و مثه همیشه ازتون می خوام بی خبرمان نزارید از کسب چنین موفقیت ها وسربلندی هایی دو تن از فرزندان مان موفق به پذیرش در دوره دکترا شوند:

یاسین حیدرپور که دانش آموخته ی کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه خلیج فارس هستند موفق به پذیرش در دوره دکترا مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیر کبیر شوند.وبلاگ دشتی ها با افتخار این موفقیت بزرگ را به مهندس حیدرپور و خانواده محترمشان تبریک عرض می کند.

حسین یحیوی دبیر خبره دروس شیمی دبیرستان های خورموج که دانش آموخته کارشناسی ارشد شیمی دانشگاه شهید چمران اهواز هستند و اصالتن اهل آبادی زیبای باغان موفق به به پذیرش در دوره دکترا شیمی دانشگاه زاهدان شوند.وبلاگ دشتی ها با افتخار این موفقیت به مهندش یحیوی و خانواده محترمشان تبریک عرض می کند.

ارشدان!

و در اعلام نتایج کارشناسی ارشد هم فرزندانمان درخشش کیفی خوبی داشتند و طبق اطلاعات کسب شده افراد ذیل به دوره ارشد راه یافته اند(جای گفتن ندارد که دشتی ها آمادگی معرفی سایر افراد را دارد)

رضا حاجیانی: طراحی تجهیزات نفتی صنعتی امیر کبیر

صادق دشتی: مندسی برق دانشگاه تهران

جواد خواجه زاده: ریاضی  شهید بهشتی

احمد حسینی: حقوق تجارت جهانی دانشگاه علوم قضایی

مرضیه جمادی: گیاه پزشکی شهید چمران اهواز

اندیشه امیری: فیزیک خلیج فارس

در مورد نتایج کنکور سراسری نیر این قول را به خوانندگان وبلاگ خواهم داد که در اسرع وقت که اطلاعات کامل همه مراکز دشتی ویا حداکثر آنها بدستمان رسید به مانند سال های گذشته اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 خبرهایی از نوع دشتیاتی

در این روزها دو خبر اجتماعی خوشایند نیز از لابلای خبرهای حوزه جغرافیایی دشتی نیز بسیار خودنمایی می کرد که بسیارجای خوشحالی برایمان دارد:

کمترین طلاق در دشتی

یکی اظهارات امیدوارکننده رئیس ثبت احوال شهرستانمان جناب غلامرضا خواجه بود که بیان کردند:دربین شهرستان‌های استان بوشهر دشتی کمترین طلاق را داراست و در سه ماهه اول سال جاری در مجموع 23 طلاق ثبت شده است، این در حالی است که در سه ماه سال گذشته 28 فقره طلاق در دشتی ثبت شد.

درضمن در دشتی در پنج ماهه اول سال جاری تعداد 163 نفر فوتی ثبت شده است که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 115 فوتی بوده است.

و

در سه ماهه اول امسال در دشتی 479 ازدواج در دفاتر ثبت ازدواج به ثبت رسیده است این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته 466 ازدواج ثبت شده است.

جالب است بدانیم که:در همین مدت زمانی بوشهر با 173، دشتستان با 103، شبانکاره با 78 و کنگان با 60 فقره ثبت طلاق به ترتیب بیشترین آمار طلاق را در استان داشته‌اند.

کاهش 9درصدی جرم در دشتی

فرمانده منطقه انتظامی دشتی گفت: در نیمه نخست امسال وقوع جرم در دشتی نسبت به سال گذشته 9 درصد کاهش و کشفیات جرائم نیز هشت درصد افزایش یافته است.

البته جناب بهرام مرادی در بخش دیگری از سخنانشون گفتن که:در نیمه نخست امسال شاهد رشد 44 درصدی کشف سلاح و افزایش پنج درصدی افراد مجرم در شهرستان دشتی بودیم. که باید بدانیم قدری غفلت کنیم دشتی از این خوش نشینی بالفعل در میاد!

 تصویب 24طرح کشاورزی با7میلیارد تومان

فرماندار دشتی از تصویب 24 طرح کشاورزی با 70 میلیارد ریال اعتبار در کارگروه توسعه بخش کشاورزی دشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتی سید علی هاشمی در جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی شهرستان دشتی گفت: بحث و بررسی بالغ بر 70 میلیارد ریال تسهیلات بانکی در قالب 24 طرح در جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی دشتی به تصویب رسید.

فرماندار دشتی افزود: این طرح‌ها شامل واحدهای گلخانه‌ای، مرغداری، دامداری و طرح‌های کوچک کشاورزی است.

کمبود11میلیون متر مکعبی آب در دشتی!

رئیس اداره منابع آب دشتی گفت: در این شهرستان به لحاظ برداشت بی رویه آب بیش از 11 میلیون متر مکعب کسری آب وجود دارد.

سید رضا هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی گفت: خشکسالی‌های پیاپی در استان بوشهر به ویژه در شهرستان دشتی باعث شده است تا پنج دشت از شهرستان دشتی ممنوعه اعلام شود و صرفه‌جویی در مصرف آب کشاورزی تنها راه حل رهایی از بحران آب در این دشتی است.

رئیس اداره منابع آب دشتی یادآور شد: در این شهرستان یک‌هزار و 885 حلقه چاه وجود دارد که برای کنترل و استانداردسازی برداشت از منابع آب در دشتی تاکنون بیش از 380 کنتور مکانیکی و سه دستگاه کنتور هوشمند نصب شده است.

وی با بیان اینکه در منطقه چاهگاه بخش شنبه پنج رشته قنات وجود دارد ادامه داد: در محدوده روستای چاهگاه بخش شنبه 22 چشمه آب و 398 حلقه چاه وجود دارد.

وضعیت منابع آب در دشتی اشاره کرد و افزود: در شهر خورموج تعداد 718 حلقه چاه، سه چشمه و سه قنات، در منطق چاه گاه شنبه تعداد 398 حلقه چاه، 22 چشمه و پنج قنات، در روستای باغان 137 حلقه چاه، 11 چشمه و یک قنات، در دشت پلنگ 111 حلقه چاه، هشت چشمه و دو قنات و در مند نیز 529 حلقه چاه وجود دارد.

بد نیست بدانیم:در 32 دشت استان بوشهر مجموعا حدود 13 هزار حلقه چاه، 175 چشمه و 50 رشته قنات وجود دارد که حجم بهره‌برداری سالانه از منابع زیر زمینی حدود 697 میلیون متر مکعب است.درحال حاضر دشت‌های استان بوشهر با کسری مخازن 88 میلیون متر مکعب در سال مواجه هستند و با توجه به کمی بارش باران نمی‌توان این کسری را جبران کرد.البته کل حجم آب زیرزمینی مصرفی در این استان معادل 697 میلیون متر مکعب است که 93  درصد در بخش کشاورزی، چهار درصد در بخش صنعت و سه درصد در بخش شرب به مصرف می‌رسد.

 

احداث خانه بهداشت در 4روستای دشتی

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: با تامین اعتبار اختصاص یافته به این شبکه در سال جاری خانه بهداشت برای روستاهای بادوله، حسین زائری، چاهگاه و دهوک در شهرستان دشتی احداث می‎شود.

اصغر بحرانی صبح امروز در مراسم تجلیل از بهورزان نمونه شهرستان دشتی اظهار داشت: همچنین احداث ساختمان بخش دیالیز بیمارستان زینبیه خورموج، احداث پانسیون شش واحدی خورموج و پانسیون درمانگاه بخش شنبه ودرازی از دیگر پروژه‎های مهم عمرانی شبکه بهداشت دشتی به شمار می‎رود.

بدهی 35میلیون تومانی بنیاد شهید به دانشگاه علمی کاربردی دشتی

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی دشتی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران بابت پرداخت شهریه ایثارگران حدود 35 میلیون تومان به دانشگاه بدهی دارد.

حدود 300 نفر از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و 45 نفر ایثارگر در این دانشگاه تحصیل می‏کنند.بهنام تصریح کرد: برای احداث ساختمان دانشگاه بیش از 3 میلیارد تومان هزینه کرده‎ایم و 25 میلیون تومان ماهانه قسط وام یک میلیارد تومانی پس می‎دهیم.رئیس دانشگاه علمی و کاربردی دشتی اضافه کرد: طبق اصل 144 که تاکید رهبری بر خصوصی‎سازی و اقتصاد مقاومتی است عمل کرده‎ایم و به واسطه دانشگاه 50 شغل به صورت مستقیم و ده‎ها شغل به شکل غیر مستقیم ایجاد می‌شود.

بهنام خاطر نشان کرد: 80 استاد در این دانشگاه تدریس می‎کنند که 80 درصد آنها بومی هستند و تمام رشته‌هایی که برای نفت و گاز در این دانشگاه تدریس می‌شود، موجب خودکفایی شهرستان در زمینه نیروی فنی خواهد شد.

وی افزود: برای سال جدید تحصیلی 7 رشته جدید در مقطع کاردانی از جمله مکانیک، عمران، روابط عمومی، امور اداری، امور فرهنگی و پیش دبستانی و 2 رشته برق و حقوق در مقطع کارشناسی افزوده شده و در مجموع 28 رشته کاردانی و 8 رشته کارشناسی در این دانشگاه وجود دارد.

بهنام یادآور شد: تاکنون حدود 600 نفر فارغ‌التحصیل داشته‎ایم و تعداد دانشجویان در سال جدید به حدود یک‌هزار و 600 نفر می‎رسد.

وی ادامه داد: از اسفند ماه سال 1387 که دانشگاه تاسیس شد تاکنون 7 تشویق‌نامه از معاونت پژوهشی کشور دریافت کرده‎ایم و 3 بار نیز در بخش پژوهش دانشگاه برتر استان بوده‎ایم.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٩:٠۳ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]