دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩۳/۸/۱٤

 

انتصاب یک کردوانی ب عنوان سرپرست دانشگاه خلیج فارس

 

با حکم دکتر محمد علی نجفی سرپرست وزارت علوم تحقیقات و فناوری دکتر عبدالمجید مصلح ب عنوان سرپرست دانشگاه خلیج فارس منصوب شدند.

دکتر مصلح که متولد 5شهریور 1347 روستای کردوان است دانش آموخته دکترا مدیریت سیستم از دانشگاه تربیت مدرس تهران می باشد و پیش از این به عنوان مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری بوشهر شاغل بودند.

پیش از این دکتر محمدی زاده از سال 1390 به عنوان سرپرست دانشگاه خلیج فارس را مدیریت می کردند.

وبلاگ دشتی ها این انتصاب شایسه را ب جناب دکتر مصلح و همه دشتی ها تبریک عرض کرده ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان آرزومند موفقیت همه فرزندان دشتی در کهکشان راه شیری است.

در این رابطه:

زادروز " مردی برای تمام فصول "

فردا چهلم آقاسید علی و سید محمد حسن

طبق اطلاعیه صادر شده مقرر است فردا پنج شنبه برابر 15 آبان در مسجد النبی(ص) شهر کاکی چهلم دو سید بزرگوار آقا سید علی پورفاطمی و آقا سیدمحمد حسن فاطمی برگزار می گردد.

عکس های کمتر دیده شده مرحوم آقا سید محمد حسن

 

با سپاس فراوان از سیدمحمد(حامد)فاطمی که این عکس ها را در اختیار وبلاگ دشتی ها قرار دادند.

در این رابطه:

اینجا دشتی،عزادار نواده زهرا(س)+تکمیلی

مراسم هفتم مادر امام جمعه کاکی

طبق اعلام قبلی  مراسم هفتمین روز درگذشت مرحومه سکینه زارعی مادر حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد محمدی امام جمعه کاکی صبح چهارشنیه در مصلی شهر کاکی و روز پنج شنبه در مسجد امام حسین(ع) روستای کردوان علیا برگزار می گردد.

پیام تسلیت جمعی از جوانان دشتی

 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ

 

۱۳٩۳/۸/۱۳

 

 

 

امروز,اولین کنگره شعر حنجره های سرخ در زایر عباسی

ب همیت کنگره سرداران شهید و شهدای زایر عباسی مقرر است امشب همزمان با شام غریبان اهل بیت امام حسین(ع) کنگره شعر حنجره های سرخ با حضور شعرای بنام ایران و استان بوشهر در روستای شهید پرور زایر عباسی برگزار شود.

در این کنگره عاشورایی جمعی از شعرای ولایی کشور از جمله استاد بیابانکی،استادی مهدی رحیمی،دکتر سیدمحمد هاشمی فرد،دکترمجید عابدی،دکتر غلامرضا حیاتی،استاد حسین دارند،حیدر منصوری،علی هوشمند،مهندس محمدرضا احمدی فرد ب سرودن شعر خواهند پرداخت.

رونمایی از دو کتاب در خورموج

طی روزهای گذشته دو کتاب با دو مضمون متفاوت از دو بانوی دشتیاتی رونمایی شد.

یکی از آن دو کتاب که مجموعه شعری سروده خانم فرخ رزمی با عنوان " پری آبی پوش" بود که در سالن اجتماعات فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج با حضور شاعران و علاقمندان رونمایی شد.

کتاب دیگر نیز نوشته خانم محبوبه خسروی است که با مضمون شهید و شهادت تحت عنوان "سفیران شهادت در سرزمین شقایق ها " بود که با حضور مدیر آموزش وپرورش دشتی ،فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی و جمعی از فرهنگیان در سالن اجتماعات فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج برگزارشد.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۳:٠٤ ‎ب.ظ

 

۱۳٩۳/۸/۱٢

 

 

 

عزادار شدن امام جمعه کاکی و فرماندار سابق دشتستان

طی روزهای گذشته دو بزرگوار ناحیه دشتی در غم عزیزان خود داغدار شدند.

 غلامحسین زارعی مدیرکل سابق تعاون ومیراث فرهنگی ،گردشگری وصنایع دستی استان ،فرماندار سابق شهرستان های دشتستان و لنگه در غم از دست دادن برادر جوان بزرگوارشان عبدالله زارعی سیاه پوش شدند.

 حجه الاسلام والمسلمین محمد محمدی امام جمعه مردمی شهر کاکی نیز در ابتدای همین هفته در غم بزرگ از دست دادن مادرشان در این ایام سراسر حزن و اندوه عزادار شدند.

 از همین رو وبلاگ دشتی ها  با حزن فراوان به این دو بزرگوار تسلیت عرض کرده امید عزیرانشان همنشین اهل بیت (ع) گردند و خداوند ب بازماندگانشان صبر جلیل عطا بفرماید.

 افزایش سه برابری اعتبار بخش بهداشت و درمان دشتی

غلامرضا مهرجو درجلسه بررسی پروژه های بهداشتی شهرستان دشتی اظهار داشت: مهمترین این پروژه ها ساختمان دیالیز، 10پانسیون بیمارستان های خورموج و کاکی، ساختمان اداری شبکه بهداشت شهرستان، تجهیز و استاندارد سازی مراکز بهداشتی درمانی، خانه های بهداشت لاور شرقی، گنخک، سنا، درویشی و کردوان علیا است.

وی افزود: دولت تدبیر وامید توجه ویژه ای به بخش سلامت دارد و با اجرای طرح نظام سلامت توانسته است رضایت مندی خوبی در بین جامعه ایجاد کند.

مهرجو اضافه کرد: تیم خدمات پزشکی رایگان در قالب بیمارستان صحرایی با همکاری مرکز نوآوران سلامت تهران به مدت سه ماه از 15آبان جاری در روستای زیارت ساحلی این شهرستان به مردم خدمات ارائه می دهد.

وی گفت: این تیم پزشکی متخصصین چشم پزشکی و دندان پزشکی هستند که به صورت رایگان به مردم خدمات ارائه می دهند.

فرماندار دشتی افزود: برپایی این بیمارستان صحرایی کار ارزشمندی است که به مردم مناطق محروم خدمات رسانی می کنند و کسانی که از تمکن مالی خوبی برخوردار نیستند می تواند از مزایای آن بهره مند شوند.

رفت آمد دشتی ها در مدیریت ورزش و جوانان استان

بعد از همه حرف و حدیث های فراوان حوالی اداره کل ورزش و جوانان استان مبنی بر انتصاب گزینه های مدنظر سرانجام این تودیع و معارفه صورت گرفت تا در این مراسم فرزندانی از دشتی تودیع و معارفه شوند.

و در آن مراسم مهندس رضا جمشیدی فرزند روستای دهداری دشتی تودیع شود و احمد بهروزیان فرد فرزند روستای فقیه احمدان دشتی معارفه شوند.

بهروزیان فرد که سالهاست در پست معاونت اداری و مالی تربیت بدنی و ورزش و جوانان استان شاغل بودند.سابقه ریاست تربیت بدنی شهرستان دشتی را نیز در کارنامه خود دارد.

آغاز برداشت کنجد در دشتی
معاون فنی جهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: برداشت محصول کنجد از 500 هکتار از مزارع این شهرستان آغاز شد.
احمد سبحانی درگفت وگو با ایرنا افزود: امسال با توجه به افزایش 400 درصدی سطح زیر کشت کنجد در دشتی نسبت به سال گذشته پیش بینی می شود، میزان تولید این محصول در این شهرستان به 500 تن برسد.

وی اضافه کرد: کار برداشت کنجد درشهرستان دشتی تا پایان آبان ادامه دارد.

سبحانی ادامه داد: مزارع کنجد شهرستان دشتی دردشت های پلنگ ولاورشرقی قراردارد و میانگین تولید محصول درهر هکتار یک تن است. .

وی گفت: محصول کنجد شهرستان دشتی دارای مرغوبیت بسیارخوبی است و بازارمناسبی درسطح استان های بوشهر، فارس، اصفهان، وتهران دارد.

معاون فنی جهاد کشاورزی دشتی افزود: امسال برای اولین بار برداشت کنجد بوسیله ماشین الات و مکانیزه درشهرستان دشتی انجام می شود که باعث تسریع دربرداشت و کاهش هزینه برای کشاورزان می شود.

سبحانی گفت: کنجد یکی از بهترین نوع دانه های روغنی ومقوی از لحاظ مواد غذایی است که در تهیه وتولید انواع شیرین جات و نان، حلوا شکری و ارده سازی استفاده می شود.


ممنوع شدن برداشت آب از دشت های دشتی

پس از دشت های بوشکان، ارم و جم، این بار نوبت به چهار دشت شهرستان دشتی رسیده تا سفره های زیرزمینی آبشان خشکیده و وزارت نیرو به ناچار برداشت آب از این دشت ها را ممنوع اعلام کند.

مدیرامورآب شهرستان دشتی گفت: به دلیل برداشت بی رویه وغیرمجاز آب درمصارف کشاورزی وصنعتی بیلان آبی دشت های پلنگ، لاور شرقی و سناء، درویشی و کردلان این شهرستان دشتی منفی شده و وزارت نیرو برداشت آب از این دشت ها را ممنوع اعلام کرده است.

رضا هاشمی اضافه کرد: براساس اعلام وزارت نیرو برداشت آب در دشت پلنگ از تاریخ چهارم تیر امسال به مدت سه سال و دشت های لاورشرقی وسناء، درویشی وکردلان نیز از تاریخ یاد شده به مدت دو سال ممنوع شده است.


وی در گفتگو با ایرنا، ادامه داد: همچنین با توجه به کاهش منابع زیر زمینی آب دشت های کاکی، خورموج و باغان در این شهرستان آنها درآستانه ممنوع شدن هستند.

هاشمی بیان کرد: براساس قانون دردشت هایی که برداشت آب از آنها ممنوع اعلام می شود در زمان ممنوعیت هیچ گونه پروانه جدید حفر چاه صادر نمی شود وبه هیچ چاه مجوزداری نیز پروانه افزایش بهره برداری داده نمی شود.

وی ادامه داد: درسال های اخیر به دلیل افزایش برداشت بی رویه از چاه های مجاز دربخش کشاورزی وکاهش شدید بارندگی وخشکسالی های پیاپی حجم سفره های آب زیز زمینی در شهرستان دشتی بشدت کاهش پیدا کرده است.

هاشمی ادامه داد: برای کنترل میزان مصرف آب چاه های کشاورزی تاکنون 18 کنتور آب هوشمند روی چاه های برقی و450 کنتور مکانیکی نیز روی چاه های غیربرقی نصب شده است.

وی گفت: در شهرستان دشتی یکهزارو 336 حلقه چاه مجوز دار پروانه بهر برداری دارند و بیش از 337 چاه نیز هنوز بدون مجوز هستند.

هاشمی ازکشاوزان خواست با استفاده از شیوه های نوین آبیاری قطره ای وتحت فشار و کشت محصولاتی که مصرف آبی کمتری دارند از منفی شدن بیشتر بیلان آبی دشت های کشاورزی جلوگیری کنند.

شهرستان دشتی یکی از مناطق مهم کشاورزی استان بوشهر در زمینه تولید گندم، گوجه فرنگی و محصولات گلخانه ای است.

وی می افزاید: براساس آخرین آمار وزارت نیرو، برداشت آب از 200 دشت در کشور ممنوع اعلام شده است. این ممنوعیت شامل دشت هایی است که ظرفیت برداشت آب در آنها به اتمام رسیده یا در وضع بحرانی قرار دارند.

انتصاب مسئول نمایندگی اداره ارشاد کاکی
بخشدار کاکی گفت: در بخش امرار و معاش مشکل حل‌شدنی است اما در بخش فرهنگ اگر مشکلی پیش آید به سختی حل می‌شود.

اسدالله حاجیانی در آیین تودیع و معارفه مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش کاکی که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان بوشهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی و مسئولین محلی برگزار شد، اظهارداشت: اگر در امرار و معاش مشکلی داشته باشند حل‌شدنی است ولی در بخش فرهنگ اگر مشکلی پیش بیاید، مشکلات به سختی حل می‌شود.

بخشدار کاکی گفت: دشمنان نظام از طریق جنگ فرهنگی وارد میدان شده‌اند و انحراف فرهنگی اگر به خانواده‌ها وارد شود، جامعه دچار انحطاط خواهد شد.

وی تصریح کرد: در بخش کاکی فرهنگ نمایان است و وجود مجتهدان بزرگی چون آیت‌الله حاج میرزا احمد دشتی‌نجفی و شاعرانی چون فایزدشتی و سادات بیانگر این مسئله است.

به گزارش فارس، در پایان این آیین ضمن تقدیر از عیسی حاجی‌زاده مسئول سابق نمایندگی ارشاد اسلامی کاکی، ابوذر بهرامی به عنوان مسئول جدید نمایندگی اداره ارشاد اسلامی بخش کاکی معرفی شد. 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٧:۱٢ ‎ب.ظ

 

۱۳٩۳/۸/۱٢

 

عدم حمایت نمایندگان مجلس و استاندار از دلیران دشتی

 

سرپرست تیم والیبال دلیران دشتی گفت: اگر به این تیم کمک می‎شد تیم دیگری به راحتی جایگزین تیم ما نمی‎شد، هیچ حمایت جدی از طرف نمایندگان مردم در مجلس و استاندار بوشهر به تیم والیبال دلیران دشتی صورت نگرفت.

اکبر غلامی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی، اظهار داشت: امتیاز تیم والیبال دلیران دشتی جایگزین شده و واگذار نشده است، چون ما نتوانستیم در موعد مقرر ورودی را پرداخت کنیم و فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی تیم والیبال تعاونی گنبد را جایگزین تیم دلیران دشتی کرده است.

غلامی‌نژاد افزود: از مدت‌ها پیش گفته بودم که کشش مالی ندارم و خدا کند که شرمنده مردم نشوم، ولی هر چه تلاش کردم به دلیل عدم تامین مالی و حمایت مجبور به انصراف شدم.

وی در پاسخ به اینکه آیا از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و استاندار بوشهر درخواست مالی داشتید که با شما همکاری نکردند، گفت: تمام کسانی که باید در جریان قرار گیرند مطلع بودند و اگربه این تیم کمک می‎شد، تیم دیگری به راحتی جایگزین تیم ما نمی‎شد و هیچ حمایت جدی از تیم والیبال دلیران دشتی صورت نگرفت.

غلامی‌نژاد خاطرنشان کرد: من به تنهایی قادر نبودم که تیم را در لیگ برتر شرکت دهم و در توان غلامی به تنهایی نبود و در نهایت ناچار به کنار کشیدن از بازی‎ها شدم.

وی در پاسخ به اینکه بعضی از افراد که دیگر جایگاهی در ورزش ندارند با همکاری یکی دو سایت اقدام به شایعه‌سازی نسبت به عدم وجود بازیکن بومی در تیم کرده‎اند، شما در این زمینه چه پاسخی دارید؟ بیان داشت: این مسئله منسوخ شده و برای افکار عمومی می‎گویم که قبل از هر فصل، نامه‎ای تسلیم هیئت والیبال استان بوشهر می‌کردیم که هر بازیکنانی از استان بوشهر که با توانایی‎های فنی لازم وجود دارد را به ما معرفی کنید و برای اثبات این ادعا تمام نامه‎ها مکتوب است.

غلامی‌نژاد اضافه کرد: از بازیکنانی که به ما معرفی شده، استفاده کردیم و خودم از چند بازیکن نیز دعوت کردم، بودند بازیکنانی که در حد لیگ استان بیشتر نبودند، اما آنها را کنار این تیم نگه داشتیم.

وی افزود: متاسفانه ما هیچ مربی بین‌المللی در سطح استان بوشهر نداریم و در لیگ دسته اول سرمربی حتما باید بین‌المللی باشد که ما مجبور به تامین مربی از بیرون استان بودیم و از داخل استان هم کمک سرمربی لیگ دسته اول جمشید واحدی بوده که از بازیکنان سابق شهرداری و بومی استان بود و ما از آن استفاده کردیم.

سرپرست تیم والیبال دلیران دشتی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی براینکه اخیرا در بعضی از سایت‌های محلی آمار و ارقامی نوشته شده است که با آمار بازیکنان تیم هم‎خوانی ندارد، چه پاسخی به منتقدان دارید، خاطرنشان کرد: تا چند روز آینده مستنداتی ارائه خواهیم داد هر چند از خبرنگاران انتظاردارم رسالت خود را حفظ کنند و تحت فشار رایزنی بعضی افراد قرار نگیرند و بخواهند مطالبی بیان کنند که فاقد مستند است، ولی به زودی پاسخ به آنها را به طور مستند خواهم داد و این حق را برای خود و مجموعه اجرایی قائل می‌شوم که پیگیری حقوقی انجام دهم.

وی افزود: ما هر چه در توان داشته‌ایم خالصانه انجام دادیم و حتی برای موفقیت تیم والیبال دلیران دشتی وام نیز گرفتیم، اما یک دست صدا ندارد، همه باید پای کار می‌آمدند و از این تیم که امروز زبانزد خاص و عام است، حمایت می‎کردند.

غلامی‎نژاد بیان داشت: امروز در اکثر شهرستان‌های استان بوشهر و حتی کشور به رشته والیبال علاقه پیدا کرده‌اند و در کمتر روستایی از دشتی است که بازی والیبال حتی به صورت چند نفره انجام نگیرد.

غلامی‎نژاد بیان داشت: طی دو سالی که در دسته یک کشور حضور داشتیم، تیم‎های نوجوانان و جوانان را به بازی‌های کشور اعزام کردیم که نتیجه حاصل آن حضور سه نفر از بازیکنان نوجوانان به اردوی تیم ملی بود و یک نفر هم از جوانان در تیم ملی جوانان حضور یافت و دو نفر از بازیکنان بزرگسال استان بوشهر به تیم ملی ساحلی راه یافتند.

وی افزود: از دو نفر بازیکنان بزرگ سال یک نفر در بازی‌های قطر و تایلند بازی خواهند کرد که سعی می‎کنند وی را برای بازی‌های المپیک آماده کنند.

سرپرست تیم والیبال دلیران دشتی افزود: بنا داشتیم تبادل اطلاعاتی بین مربیان بیرون از استان و داخل استان برای بحث آموزش پایه و استعدادیابی صورت گیرد و این بحث را نمی‌توان فقط روی کاغذ آورد، زیرا نیازمند کمک مالی بود.

غلامی‌نژاد گفت: از دو درصد قراردادهای بازیکنان بزرگ سال درآمد خوبی برای استان بود که می‌توانست مشکلات مالی تیم‌های پایه، نوجوانان و جوانان را حل کند و طی چهال سال گذشته در رده‌های پایه حرفی برای گفتن داشتیم.

سرپرست تیم والیبال دلیران دشتی افزود: امید و نوجوانان در دسته یک حضور داشتند و جوانان نیز در دسته دوم کشور درحال صعود بود و تیم‌های مثل فارس و مازندران که همیشه سرآمد هستند در دسته دوم حضور داشتند.

غلامی‌نژاد یادآورشد: من شرمند مردم هستم، طلب حلالیت می‌کنم اما با توجه به اینکه در چند هفته اخیر بنا داشتیم که این تیم را زیرمجموعه‌ای قرار دهیم، اما دوستانی که خود دم از ورزش می‎زنند حاشیه‌هایی برای تیم دلیران دشتی بوجود آوردند و دیگر هیچ رغبتی برای ادامه ندارم.

سرپرست تیم والیبال دلیران دشتی افزود: در چهار سال گذشته کارهای عقب مانده زیادی دارم که باید انجام دهم و بنا دارم که به کارهای شخصی خود رسیدگی کنم.

غلامی‌نژاد در پاسخ به این سوال که شهردار بوشهر برای اسپانسری تیم والیبال دلیران دشتی اعلام آمادگی کردند، اما بعضی افراد شورای اسلامی با آن مخالفت کردند، علت آن چه بود، یادآور شد: از آزاد شهرکی شهردار بندر بوشهر تشکر می‌کنم، با توجه به اینکه شور و شوق خوبی در بین جوانان استان و کشور در زمینه والیبال بوجود آمده است، در کمترین وقت ممکن پا پیش گذاشتند و از شورای اسلامی بوشهر درخواست کردند که نشست اول شورا به حد نصاب نرسید و در جلسه دوم ظاهرا می‌گویند در بین اعضا رای‌گیری صورت گرفت که بعد از جلسه از ما مکاتباتی خواستند که انجام دادیم و به هر دلیلی در شورا مطرح نشده است و امروز مردم بهترین قاضی هستند.

غلامی‌نژاد ادامه داد: خدا کند افرادی که می‌توانستند که به این تیم مردمی کمک کنند، ولی کمک نکردند از لحاظ وجدانی پیش خدای خود شرمنده نباشند.

رئیس هیئت والیبال دلیران دشتی ضمن تقدیر از حمایت‌های معنوی آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح امام جمعه خورموج گفت: از روزی که استارت تیم والیبال دلیران دشتی زدم خدمت وی رسیدیم از حمایت‌های معنوی وی برخوردارشدیم.

غلامی‌نژاد با بین اینکه آیت‌الله صفایی‎بوشهری نعمت بزرگی در استان برای همه ماست که باید قدر این عالم بزرگوار را بدانیم، افزود: دیدگاه ورزشی ایشان فراتر از حد تصور بنده بود.

غلامی‌نژاد خاطرنشان کرد: آیت الله صفایی‎بوشهری اینقدر اشراف به ورزش داشتند که از یک کارشناس ورزشی اطلاعات و تحلیل‎های بیشتری در ورزش داشتند و از وی درس‎های خوبی گرفتم.

وی ادامه داد: آیت‌الله صفایی بوشهری نسبت به تیم والیبال دلیران دشتی دغدغه‌های فراوانی داشتند و ما شرمنده نماینده ولی فقیه در استان بوشهر شدیم که نتوانستیم کار را به نتیجه برسانیم و خدا را گواه می‌گیریم که هر چه در توان داشتم، انجام دادم و دیگر کشش مالی نداشتم که بخواهم ادامه دهم.

غلامی‌نژاد بیان داشت: امیدوارم تمام رشته‎های ورزشی استان بوشهر افتخارآفرین برای استان باشند و در پایان از همه مردم استان بویژه جوانان علاقمند به رشته والیبال رسانه‎ها، خبرنگاران پرتلاش صدا و سیما به خصوص مردم فهیم شهرستان دشتی و شهر خورموج حلالیت می‎طلبم.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٢:٤۱ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]