دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩٤/٦/۳٠

 

نوجوانی از روستای سنا قهرمان بیلیارد زیر 15سال کشور

 

مرحله فینال رقابت های ایت بار زیر 15 سال ما بین نیما مهدی زاده و سینا دشتستانی برگزار شد و طی آن سینا دشتستانی با نتیجه 6 بر 3 نیما مهدی زاده را شکست داد و به مقام قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کرد.

فینال رقابت های ایت بار  زیر ۱۵ سال برگزار شد و سینا دشتستانی از روستای سنا به مقام نخست رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مرحله فینال رقابت های ایت بال زیر 15 سال ما بین نیما مهدی زاده و سینا دشتستانی برگزار شد و طی آن سینا دشتستانی با نتیجه 6 بر 3 نیما مهدی زاده را شکست داد و به مقام قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کرد.

در دیدار رده بندی فروهل زاهدانی 5 بر 3 سجاد بنی اسدیان را شکست داد و به مقام سوم رسید.

نخستین دوره مسابقت تیمی و انفرادی ایت بال در رده سنی زیر 15 سال 26 تا 29 شهریورماه به میزبانی استان خوزستان و با حضور بازیکنانی از استان های بوشهر ، فارس و خوزستان برگزار شد.

وبلاگ دشتی ها این افتخار ارزنده را به خانواده فرهنگی دشتستانی و اهالی سنا تبریک عرض می کند.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٧:٢٤ ‎ب.ظ

 

۱۳٩٤/٦/٢٩

 

گفتگو با برترین رتبه برتر شهرستان در کنکور 94

 

ازدیروزها تا امروز با همه فراز و فرودها زیست اقتصادی و جغرافیایی دشتی ها یک اصل همواره همراه دشتی ها بوده و آن نگاه ژرفشان به کسب دانش بوده است.اینکه ساکن کدام جغرافیا بشوند و باشند مانع آن نگاه نشده بلکه باارتقا آن پله های ترقی را محکم تر برداشته اند.از اینرو وبادرنظرگرفتن اینکه بی شک از شنیدن و خواندن کسب موفقیت های فرزندان دشتی مسرور می شویم. برآن شدیم تا با علیرضا جمالی دارنده برترین رتبه کنکور امسال شهرستان مصاحبه ی انجام دهیم جوانی اصالتن اهل دهوک شهرستان دشتی که با کسب رتبه عالی استارت موفقیت های بزرگ را زده است. قبل از آنکه توجه شما را به این مصاحبه جلب کنم لازم است از جناب رضا سالمی که زحمت هماهنگی این مصاحبه را انجام داده اند تشکر نمایم.


+ لطفا خودتان را برای خوانندگان مند معرفی کنید.
علیرضا جمالی، متولد سال 1375 در شهر خورموج و درکنکور سراسری94 رتبه 55 علوم ریاضی رادر منطقه دوکسب کردم و هم اکنون دانشجوی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف هستم.


+ مختصری از سابقه تحصیلی خودتان بگویید.
دوره ابتدایی را در دبستان رازی خارگ و مقطع راهنمایی را در مدرسه راهنمایی شاهد بوشهر و دوره دبیرستان را در دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی بوشهر رادر گذرانده ام.


+آیا حضور در چنین دبیرستانی در کسب این رتبه تاثیر گذار بوده است؟
بسیار تونسته تاثیر گذار باشد خوشبختانه در تمام چهارسال دوره دبیرستان فضای درسی خوبی بود و جو دبیرستان به نحوی بود که از سال اول تا چهارم داشتیم پیشرفت می کردم.


+ آیا دبیر تاثیرگذاری که در کسب این رتبه موثر بوده را می توانید نام ببرید؟
تقریبا فکر کنم همه بچه های دبیرستان موافق باشند تاثیرگذارترین دبیرمان،دبیر دیفرانسیل سال چهارم و ریاضی سال دوم جناب آقای حاجی میرزایی بودند که جا دارد ازشان تشکر کنم.


+ چه درصد هایی رو به تفکیک دروس بدست آوردید؟
ادبیات89، عربی90، معارف94، زبان94... ریاضی70، فیزیک74، شیمی52.


+ یه سوال معمول همیشگی، آیا انتظار کسب این رتبه را داشتید؟
بله ،چون از سال دوم دبیرستان که به طور جدی درس خوندن رو شروع کردم رتبه ام رو حدس می زدم و برای خودم چیز غیر منتظره ی نبود.


+ آیا از کلاس کنکور هم استفاده می کردید یا برنامه ریز دسی داشتید.؟
کلاس کنور نرفتم چون بیشتر دید بازاری دارند و بیشتر برای کسب پول هستند و اولویت درسی ندارند.مشاور تحصیلی نداشتم در طول درس خوندم فقط سال آخرمشاور تحصیلی داشتم، ولی چون خودم سبک خوندن رو میدونستم، سعی میکردن که بیشتر از لحاظ روحی کمک کنند. 


+ آیا در فواصل آماده شدن برای کنکور وقتی را برای فراغت یا تفریح اختصاصداده بودید؟
به طور روزانه عصربایکی از دوستانم در پارک یا کنارساحل پیاده روی می کردم در کنار موبایل و اینترنت و اینگونه نبود که بخواهم کل وقتم را درس بخونم و هیچ کسی دیگه هم نمی تواند اینکارو بکند.


+ قدری از تقسیم بندی مطالعاتی و برنامه ریزی درسی خودتون بگید.
با توجه به اینکه از سال دوم بطور جدی داشتم درس می خوندم نیاز به این نداشتم بنویسم رو کاغذ که چقد بخونم به نوعی دستم اومده چقد بخونم موفق میشم. اما تقسیم بندی کنکورم اینجوری بود که 70 درصد تخصصی می خوندم و 30درصد رو عمومی می خوندم.دردروس تخصصی باتوجه به اهمیت تست بیشتر از وقت رو حدود 80 تا 90 درصد رو ب تست می زدم و باقی رو درس می خوندم اما درمورد دروس عمومی تقریبن عکس اون یعنی حدود 80 درصد رو به خوندن و بقیه وقت رو به تست زدن اختصاص می دادم. روزایی که مدرسه می رفتم روی سه تاچهار ساعت ولی باقی روزها تا 8 ساعت رو درس می خوندم.


+ توصیه شما به کنکوری های شهرستان دشتی و استان بوشهر؟
اینکه با انگیزه لازم و مداوم درس بخونن و مطمنن هرکسی به شگردهایی دست پیدا می کنه که می تونه در کسب موفقیت کمکش کند.اما یه نکته اینکه خواندن دروس پایه مطمنن تاثیر مهمی در فهم مطالب خواهد و کسب موفقیت خواهد گذاشت.


+ آینده یا هدف و قله ی که علیرضا جمالی برای خودش ترسیم کرده چیست یا کجاست؟
من همیشه این آرزو رو داشتم که مهندسی برق شریف قبول بشم و الانی که پذیرفته شدم تمام سعیم اینه با درس خوندن بتونم در این رشته موفق بشم اماقله ی را برای دستیابی به آن فعلا در نظر نگرفتم.


+ سخن پایانی شما؟
تشکر می کنم از خانواده ،دبیران ،معاونین و مدیر دبیرستان که بسیار برای کسب این رتبه زحمت کشیدند.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۸:٥٦ ‎ق.ظ

 

۱۳٩٤/٦/٢٢

 

ش ن ی د ها

 

+ شنیده ها حاکی از آن است دکتر سیدموسی گلستانه از گزینه های جدی ریاست دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان هستند
در ضمن ایشان از گزینه های جدی معاون دانشجویی دانشگاه خلیج فارس هم محسوب می شود.
بدنیست بدانیم دکتر گلستانه فرزند دشتی عضوهیات علمی دانشگاه خلیج فارس ودانش آموخته دکترا روانشناسی تربیتی از دانشگاه شهیدچمران اهواز است.

+ در پی انتصابات صورت گرفته در معاونت های دانشگاه خلیج فارس خبر می رسد قدیمی ترین معاون فعلی دانشگاه خلیج فارس یعنی معاون فرهنگی که هم اکنون دکتر شیرازی عهده دار آنست نیز جای خود را ب دکتر حسین اسکندری بدهد.دکتر اسکندری از اعضا هیات علمی دانشگاه خلیج فارس در گروه مهندسی مکانیک هستند.

+ طبق آخرین آمار داده شده توسط مرکز آمار ایران تا پایان سال ۱۳۹۳ استان بوشهر با جمعیت 1032949 نفری بیست و چهارمین استان کشور ب لحاظ جمعیتی است.
بد نیست بدانیم استان تهران با جمعیت 12183391 نفر بیشترین و استان ایلام با جمعیت 557599 نفر کم جمعیت ترین استان های کشور محسوب میشوند

+ طبق اعلام مرکز آمار ایران تا پایان سال 1393 استان بوشهر با نرخ بیکاری 9.0 درصد بیست و چهارمین استان بیکار کشور ب شمار می رود.جالب است بدانید استان کرمان با نرخ بیکاری 6.9 درصد و کرمانشاه با نرخ بیکاری 15.7 درصد ب ترتیب دارای کمترین و بیشترین نرخ بیکاری را در بین سی یک استان کشور ب خود اختصاص داده اند

+ در آمار ارایه شده استان مان با نرخ باسوادی 83.64 درصد پانزدهمین استان باسواد کشور ب حساب می آید. این آمار نشان می دهد استان تهران دارای حداکثر درصد باسوادان کشور با نرخ 90.46 درصد است و استان سیستان وبلوچستان با نرخ باسوادی 71.56 درصد دارای بیشترین آمار بیسوادان کشور را در خود جای داده است.

+ در مورد ضریب نفوذ اینترنت استان آفتاب،نخل و دریا بوشهر دارای بهترین وضعیت خود در شاخص های اشاره شده است و آن رتبه هفتم کشور با ضریب نفوذ 19.8 درصد می باشد. حضور استان تهران با ضریب نفوذ26 درصدی دور از انتظار نیست اما قرار گرفتن استان سیستان و بلوچستان در آخرین رتبه با ضریب نفوذ 6.6 درصدی همبستگی محسوسی را با نرخ باسوادان پهناورترین استان کشور نشان می دهد.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٤:۱۳ ‎ق.ظ

 

۱۳٩٤/٦/٢٢

 

انتشار کتاب فایز دشتی

 

کتاب اشعار «فایز دشتی» هفتمین اثر پژوهشی گروه موسیقی لیان توسط سید روح‌الله صفوی وارد بازار نشر شد.


سید روح‌الله صفوی در گفتگو با خبرنگارمهر اظهار داشت: فایز شاعر دو بیتی سرای جنوب جایگاه ویژه ای نزد مردم استان بوشهر و دیگر استان‌های جنوبی دارد.

وی با اشاره به اینکه اشعار فایز بیشترین میزان استفاده را در شروه‌خوانی دارد، اضافه کرد: مردم جنوب پیوندی ناگسستنی و بسیار قوی با اشعار فایز دارند و گاها به شروه‌خوانی، فایزخوانی گفته می‌شود.

این نویسنده و محقق با بیان اینکه شروه‌خوانان نقش مهمی در ماندگاری اشعار فایز داشته‌اند، ادامه داد: تلاش داشته ایم که همه اشعار و آثار به جا مانده از فایز در این کتاب گردآوری شود.

وی با بیان اینکه کتاب اشعار «فایز دشتی» در یک‌هزار جلد چاپ شده است، افزود: از منابع مختلف و متعددی در جمع‌آوری اشعار فایز استفاده شده است که می‌توان به مشوش‌نامه سدید، نسخه دست‌نویس شاعر و نسخه دست‌نویس فیض زیرودی از شاعران هم‌عصر فایز اشاره کرد.

صفوی با بیان اینکه کتاب اشعار «فایز دشتی» توسط انتشارات نگاه منتشر شده است، افزود: در این کتاب ۵۷۹ دوبیتی از این شاعر جمع‌آوری شده است.

سید جعفر حمیدی استاد ادبیات دانشگاه‌های تهران و بوشهر در دیباچه این کتاب آورده است: مولف این کتاب با شناختی که فایز دارد، چندین دوبیتی جدید را از آن منابع به دست آورده و به این مجموعه افزوده یا اگر نکته‌ای از زندگی شاعر شنیده، به آن دوبیتی‌ها افزوده است.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٤:٠٥ ‎ق.ظ

 

۱۳٩٤/٦/۱۸

 

کنکوری های دشتی

 

هرساله با فرارسیدن شهریور موسم اعلام نتایج کنکورها مختلف هم فرا می رسد از کنکور سراسری تا دکترا و وبلاگ دشتی ها هم به مانند همه این سال های سپری شده لیست اسامی پذیرفته شدگان را با کسب اطلاع از منابع در وبلاگ به اطلاع شما می رساند،امسال نیز با همراهی شما این قصد را داریم و در دومین گام معرفی لیست جدید دریافتی را به شرح ذیل اعلام می کنم،ناگفته پیداست این لیست همه ژذیرفته شدگان دشتی نیست:

دانشجوی دوره تخصص زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی تهران

باخبر شدیم خانم دکتر نجمه نصیری خورموجی موفق شدند در آزمون دوره تخصص(دستیاری) زنان و زایمان پذیرفته شوند.

خانم دکتر نصیری خورموجی خواهر دکتر محمد حسن نصیری خورموجی دانش آموخته دکترا پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و منوره نصیری خورموجی دانشجوی دوره پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستند.بد نیست بدانیم ایشان دانش آموخته دکترا پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستند.

دانشجوی دوره تخصص گوش،حلق و بینی  دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

باخبر شدیم آقای دکتر سلمان کرد موفق شدند در آزمون دوره تخصص(دستیاری) پاتولوژی پذیرفته شوند.

بد نیست بدانیم آقای دکتر کرد دانش آموخته دوره پرشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) تهران و اهل شهر کاکی هستند.

دانشجوی دوره تخصص پاتولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

باخبر شدیم خانم دکتر فاطمه صفی نژاد موفق شدند در آزمون دوره تخصص(دستیاری) پاتولوژی پذیرفته شوند.

خانم دکتر صفی نژاد خواهر دکتر اسماعیل صفی نژاد دانشجوی دوره تخصص چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد و علی صی نژاد دانشجوی دوره پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستند.بد نیست بدانیم ایشان دانش آموخته دکترا پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستند.

دانشجوی دکترا مشاوره خانواده دانشگاه شهید چمران اهواز

باخبر شدیم مصطفی دهقانی در دوره دکترا مشاوره خانواده دانشگاه شهید چمران اهواز پذیرفته شدند.

دهقانی  که اصالتن اهل آبادی چاه حسین جمال هستند از فرهیختگان جوان دشتی و دانش آموخته کارشناسی مشاوره و راهنمایی از دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید چمران اهواز می باشند.ایشان برادر دکتر یوسف دهقانی عضو هیات علمی دانشگاه خلیج فارس می باشند.

 ارشدان:

شاهین حیدری: مهندسی برق دانشگاه تهران

حامد باغبانی: مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران

رضا استادی: مهندسی مکاترونیک دانشگاه تهران

میثم کردی: مهندسی نفت دانشگاه تهران

الیاسی سلیمی: مدیریت دولتی دانشگاه تهران

حسین حاجی پور: هوش مصنوعی دانشگاه شهید باهنر کرمان

حامد بهزادی: هوش مصنوعی دانشگاه یزد

زهیر سالمی: مهندسی شیمی دانشگاه شیراز

بهزاد سلیمی: اقتصاد انرژی دانشگاه علوم دریایی خرمشهر

وحید مرادی علمدارلو: مدیریت بازاریابی دانشگاه یزد

مسعود قامتی مجرد: ریاضیات دانشگاه خلیج فارس

پریسامحمودیعلوم اجتماعی دانشگاه شیراز 

فاطمه رستمیعلوم تربیتی دانشگاه شیراز 


دبیرستان نمونه علامه طباطبایی خورموج

سعیدقایدی: پزشکی علوم پزشکی اصفهان
حسن توپال: پزشکی علوم پزشکی اهواز
احسان زارع: پزشکی علوم پزشکی اهواز
علیرضا محمدی: مهندسی برق صنعتی شریف
محمدرضا قاسمی: مهندسی شیمی دانشگاه تهران
مهران پناهنده: مهندسی برق اصفهان
ایمان شادمان فرد: مهندسی مکانیک شیراز
هاشم دهوکی: مهندسی کامپیوترخلیج فارس
مهدی ارزنده: مهندسی صنعتی تبریز
امین ایزدی: پرستاری علوم پزشکی بوشهر
ابراهیم اشکیان: پرستاری علوم پزشکی بوشهر
یوسف قریشی: پرستاری علوم پزشکی بوشهر
سامان فقیهی: علوم آزمایشگاهی علوم پزشکی بوشهر
حمیدمردانی: مهندسی عمران خلیج فارس
ابولقاسم بهمنی: مترجمی زبان زاهدان
صادق حیدری: زیست شناسی شهید باهنر کرمان
احمدمیرکانی: مهندسی شیمی خلیج فارس
امیرکارگزاری: مهندسی صنایع خلیج فارس
مهردادطالب جود: علوم تغذیه اهواز
احمداسما عیلی: مهندسی مکانیک شیراز
نعیم زارع ز اده: علوم اقتصادی اهواز
حامدمرادی: ادبیات وزبان انگلیسی شیراز
امیرصمدیان: مهندسی عمران؟
مجتبی شوقی: مهندسی عمران بهبهان
علی پولادی: مهندسی برق سراوان
حسن غلامی دشتی: مهندسی برق خلیج فارس
محمد افراخته: مهندسی عمران خلیج فارس
امیر صمدیان: مهندسی عمران خلیج فارس
علی بردستانی: مهندسی شیمی خلیج فارس
علی کشاورزیان: مهندسی شیمی خلیج فارس
عباس کشاورز: مهندسی پلیمر یاسوج
محمدامین اسکندری: مهندسی مکانیک بیرجند
علی احمدی نیا: مهندسی صنایع جم(خلیج فارس)
فاضل بهمنی: ؟تربیت معلم بوشهر
رضا ذاکری: مهندسی صنایع جم(خلیج فارس)
محمدرضا خوشنود: مهندسی مکانیک رجائی تهران
علی اسماعیلی: مهندسی مکانیک سوسنگرد
محمدمحمودی: مهندسی مکانیک اهواز
بهزادحیدری: مهندسی شیمی قوچان
++++
شبنم پاک رفتار: پزشکی علوم پزشکی بوشهر
محمد قلی زاده: پزشکی علوم پزشکی بوشهر
سجاد عباسی: مهندسی مکانیک شیراز
 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱۱:۳٢ ‎ب.ظ

 

۱۳٩٤/٦/۸

 

ش ن ی د ها

 

+ شنیده ها حاکی از آنست ب پیوست انتصاب شایسته صورت گرفته در دانشگاه خلیج فارس یعنی انتصاب جناب دکتر پرویز حاجیانی ب عنوان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی ،بزودی شاهد انتصاب هایی در معاونت های دانشگاه خلیج فارس خواهیم بود بطوریکه از دکتر ابراهیم حیدری ب عنوان محتمل ترین گزینه جایگزینی معاون اداری و مالی دانشگاه یاد می شود معاونتی که هم اکنون دکتر اشکپور مطلق دشتیاتی عهده دار آن است.درضمن با توجه ب انتصاب دکتر حاجیانی از دکتر موحد ب عنوان رییس دانشکده علوم انسانی نام برده می شود پستی که پیش از این دکتر حاجیانی عهده دار آن بود.

+ بی شک در سال جاری مهمترین تحول پیش رو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری خواهد بود،و ب دلایل معلوم انتخابات مجلس دارای بار خبری بالا و حساسیت های بیشتری است.شنیده ها از نام هایی ب عنوان کاندیدا در دشتی و تنگستان یاد می کنند تازه ترین گزینه شنیده شده کسی نیست جز خلیل شیخیانی شاعر،فرهنگی و ورزشکار شهیر خورموجی که چندین سال است ساکن بندر بوشهر شده است اما ارتباطات قوی عاطفی خود را با دشتی حفظ کرده است.هرچند طنازی نیز از ویژگی های بارز استاد شیخیانی محسوب می شود اما بیان حضورش در انتخابات پیش رو بی شک قابل اعتنا و توجه خواهد بود

+ گفته می شود هم اندیشی طرح آمایش سرزمین با حضور نخبگان جوان دشتیاتی در روز چهارشنبه آتی در سالن اجتماعات فرمانداری دشتی برگزار خواهد شد و رایزنی دعوت از جوانان فعال مدنی و علمی رسمن از طرف اموراجتماعی فرمانداری با همکاری کانون توسعه شهرستان دشتی استارت خورده است.
+پیش از این در خبرها داشتیم که مهرداد ابراهیمی مدیر عامل نمایشگاه های استان بوشهر در مصاحبه با یکی ازسایت های خبری استان(سوک) از غیرقانونی بودن نمایشگاه مبلمان و لوستر در خورموج خبرداده بود و از فرماندار مهرجو خواهان جلوگیری از برگزاری و از مردم خواستار عدم مراجعه ب آن شده بود اما شاهد آن بودیم که نه تنها اعتنایی ب این گفته ها نشد بلکه خبر می رسد استقبال بسیار خوبی نیز از نمایشگاه فوق شده است!
 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ

 

۱۳٩٤/٦/۱

 

 

 

دانشجوی دکترا علوم سیاسی دانشگاه تهران

خیرها حاکی از آن است جوان برومند هم دیارمان رضا عباسی در دکترا علوم سیاسی دانشگاه تهران پذیرفته شدند.

عباسی که دانش آموخته کارشاسی مدیریت صنعتی از دانشگاه خلیج فارس است، پیش از این موفق شده بود با رتبه  12 در آزمون ورودی ارشد سال 92 دانشگاه تهران پذیرفته شود.وی متولد سال 1368 خورموج می باشد و مقطع ابتدایی را در دبستان شهید کللی و مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه آزادگان و مقطع دبیرستان را در دبیرستان های ابوذر غفاری، امام خمینی و پیش دانشگاهی شهید مطهری گذرانده است.

 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]