دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩٤/٥/۱٥

 

 

 

عملیات رزمی شهید مهدوی در مقابله با استکبار بازسازی می‌شود

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: نمایش عملیات رزمی شهید مهدوی در مقابله با استکبار در بوشهر بازسازی می‌شود.

به گزارش مهر،سرهنگ حمید خرمدل در نشست ستاد هفته دفاع مقدس در بوشهر اظهار داشت: تجلیل از مقام شامخ شهدا و آزادگان و ایثارگران یکی از وظایف ما است و این برنامه‌ها کمترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم.

وی با اشاره به تفاوت‌های دفاع مقدس ملت ایران با دیگر جنگ‌های جهان، تصریح کرد: ایستادگی ملت ایران در مقابل جبهه باطل دارای یک بعد معنوی بود که این دفاع مقدس را با سایر جنگ‌ها متمایز کرد.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بر لزوم تبیین رشادت‌های رزمندگان و ارزش‌های دوران دفاع مقدس برای نسل جدید تاکید کرد و ادامه داد: دشمنان از روش‌های مختتلفی برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب استفاده می‌کنند که تبیین ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس نقش مهمی در مقابله با دسیسه‌های دشمن خواهد داشت.

وی بر لزوم انتقال تجربیات رزمندگان، آزادگان، ایثارگران و افتخارآفرینان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس به نسل جوان تاکید کرد و افزود: دلوارمردی‌های دوران دفاع مقدس یک افتخار همیشگی برای ملت ایران است.

خرمدل بر لزوم تجلیل از افتخارآفرینان دوران دفاع مقدس تاکید کرد و ادامه داد: برنامه‌های بسیار خوبی برای هفته دفاع مقدس در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت برگزار می شود و هماهنگی لازم برای اجرای این برنامه‌ها صورت گرفته است.

وی از برگزاری مراسم رژه هفته دفاع مقدس استان بوشهر توسط منطقه دوم دریایی سپاه خبر داد و افزود: از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس می‌توان به برپایی نمایشگاه دفاع مقدس، برگزاری مراسم شب خاطره و بازسازی نمایش عملیات رزمی شهید مهدوی در مقابله با استکبار اشاره کرد.

پروژه‌های نیمه‌تمام دشتی فاقد توجیه فنی و اقتصادی هستند

فرماندار دشتی گفت: برخی از پروژه‌های نیمه‌تمام در سطح این شهرستان فاقد توجیه فنی و اقتصادی هستند.

به گزارش مهر، غلامرضا مهرجو در نشست با مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر اظهار داشت: در حال حاضر این شهرستان به لحاظ منابع آبی با مشکل جدی مواجه است و منابع آب موجود در شهرستان به شدت تحت فشار است.

فرماندار دشتی اضافه کرد: باید برای تعادل بخشی منابع در سطح شهرستان پروژه‌های جدیدی تعریف کرد که الزامات قانونی قانون بودجه مصوب مجلس شورای اسلامی فقط اجازه می دهد ۱۰ درصد پروژه جدید را تعریف کرد.

وی افزود: در سال گذشته به دلیل شرایط اقلیمی منطقه، فصل آب به صورت ویژه در اعتبارات دیده شد، به طوری که شاهد رشد خوبی در این حوزه بودیم.

مهرجو تکمیل مجتمع‌های آبرسانی شهرستان را یکی از اولویت‌های شهرستان در سال گذشته عنوان کرد و یادآور شد: در سال ۹۳ حدود ۴.۳ میلیارد تومان برای تکمیل مجتمع آبرسانی باودله، ساحلی، طسوج و کوثر پیش‌بینی شد که تخصیص ریالی آنها در حد قابل قبولی بوده است.

وی با بیان اینکه این اعتبارات از محل‌های مختلف تامین اعتبار شده، خاطرنشان کرد: با تزریق این اعتبارات، پروژه‌ها نیز شتاب بیشتری گرفت و هم اکنون از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخوردار است.

غلامرضا مهرجو با تقدیر از عنایت استاندار بوشهر و تلاش‌های نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم در سال جاری با تامین اعتبارات لازم از محل منابع ملی این مجتمع‌ها تکمیل و مشکل آب روستاها به طور کامل حل شود.

وی یادآور شد: در سال جاری نیز بنا داریم با رعایت الزامات قانون بودجه اعتباراتی برای توسعه و نوسازی شبکه های آب روستایی پیش‌بینی شود.

فعالیت استخرسرپوشیده شهر خورموج پس ازپنج سال

فرماندار دشتی گفت: استخر سرپوشیده مجموعه شهید توسلی شهر خورموج مرکز این شهرستان پس از وقفه پنج ساله دوباره فعالیت خود را از سر گرفت.

غلامرضا مهرجو درگفت وگو با ایرنا افزود: فعالیت دوباره تنها استخرسرپوشیده شهر خورموج یکی ازخواسته ها و مطالبات ویژه مردم شهرستان دشتی وشهرخورموج درچند سال اخیر بود که این مهم با تخصیص اعتبار و تعمیرات لازم محقق شد.
وی اضافه کرد: درسال گذشته یک میلیارد و500 میلیون ریال برای تعمیرات اساسی وتجهیز این استخر تخصیص یافت که درمدت شش ماه گذشته با تلاش مسوولان اداره ورزش وجوانان شهرستان همه مشکلات فنی و تجهیزاتی این استخر برطرف شد و از امروز فعالیت خود را از سر گرفت.
مهرجو یادآورشد: شهرستان دشتی تنها یک استخرسرپوشیده دارد و راه اندازی آن در توسعه ورزش شنا وپر کردن اقات فراغت مردم و جوانان بسیارموثر است.
فرمانداردشتی بیان کرد: دولت تدبیروامید وتوجه ویژه ای به زیر ساخت های ورزشی و تفریحی و اوقات فراغت مردم داشته است.
مهرجو گفت: درسال گذشته 30 میلیارد ریال برای ایجاد وتوسعه وتکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی در شهرستان دشتی هزینه شد.

انجمن موسیقی بخش کاکی

با برگزاری نشست انتخابی و مشخص شدن اعضا، انجمن موسیقی بخش کاکی تشکیل شد.

مسوول نمایندگی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بخش کاکی دراین نشست گفت: نوای موسیقی صدای زندگی وامید و نشاط است وایرانیان از قدیم با هنر موسیقی مانوس بوده و با نوای گوش نواز موسیقی زندگی خود را سپری می کرده اند.
ابوذر بهرامی افزود: تشکیل انجمن موسیقی بخش کاکی در ساماندهی وترویج وانسجام فعالیت های موسیقی در سطح بخش بسیارموثر است.
بهرامی اضافه کرد: باید زمینه وشرایط را برای گروه های موسیقی فاخر فراهم کنیم تا مردم بویژه جوانان با موسیقی ماندگار ایرانی بیگانه نشوند.
وی ادامه داد: دیدیگاه بیشتر مسوولان نسبت به هنر موسیقی متعادل است وهیچ مسوولی با هنر موسیقی مشکلی ندارند.
مسوول نمایندگی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بخش کاکی بیان کرد: اداره ارشاد خانه هنرمندان است وسعی خواهد شد امکانات مورد نیازگروه های مختلف فرهنگی وهنری برای جوانان فراهم شود.
در این جلسه پس از رای گیری محمد امین کشوری به عنوان رییس، امیریکتاش نایب رییس، امیرحسین طوفان خزانه دار، جلیل کشاورز و محمد مهدی کشوری به عنوان بازرس ودبیر انجمن موسیقی بخش کاکی انتخاب شدند.

اختصاص 80میلیارد ریال برای پروژه های امید در دشتی

فرماندار دشتی بوشهر گفت: بیش از80 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه امید شامل احداث زمین های چمن مصنوعی وتوسعه بوستان های شهری و روستایی شهرستان دشتی اختصاص یافت.

غلامرضا مهرجو روز چهارشنبه در گفت وگوبا ایرنا افزود:دولت تدبیر وامید و استاندار بوشهر توجه ویژه ای برای ایجاد وتوسعه زیر ساخت های ورزشی وافزایش سران فضای سبز وبوستان ها در شهر وروستاهای شهرستان دشتی داشته است.
وی اظهارکرد: با این اعتبار18 زمین چمن مصنوعی شامل پنج زمین چمن درشهرخورموج و دو زمین چمن درشهرهای کاکی و بادوله احداث خواهد شد.
وی افزود: 11زمین چمن مصنوعی نیز در11 روستای پرجمعیت شهرستان دشتی احداث خواهدشد که امید است تا دهه فجر امسال تکمیل وبه بهره برداری برسد.
مهرجو تصریح کرد:با تاکید استاندار سعی خواهدشد درهمه شهرها وروستاها با حد نصاب بالای جمعیت حداقل یک زمین والیبال وفوتبال احداث شود تا فضای لازم برای ورزش نوجونان وجوانان درهمه نقاط شهرستان به صورت عادلانه فراهم شود.
وی یادآورشد: با این اعتبار تمام بوستان ها وفضای سبز در چهار شهرخورموج، کاکی ، شنبه وبادوله وچند روستا پرجمعیت در سطح شهرستان توسعه ، تجهیز وبهبود خواهد یافت.
مهرجو اضافه کرد:مهمترین هدف از اجرای پروژه امید ایجاد فضای لازم برای توسعه ورزش همگانی وقهرمانی وتوسعه بوستان ها عمومی برای تفریح وگذران اوقات فراغت ووتقویت روحیه امید ، شادابی ونشاط مردم می باشد.

اصلاح نقاط حادثه‌خیز دشتی

فرماندار دشتی گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، نقاط حادثه‌خیز راه‌های شهرستان دشتی اصلاح شد.

به گزارش مهر، غلامرضا مهرجو در نشست با مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر اظهار داشت: در سال گذشته علی‌رغم وجود همه مشکلات و ۲۶۵ پروژه نیمه تمام اعتبارات خوبی به بخش راه اختصاص داده شد.

وی افزود: کارهای خوبی برای توسعه شهرستان دشتی به ویژه در بخش راه‌ها صورت گرفته و نقاط حادثه‌خیز زیادی رفع شده که شاهد کاهش تلفات جاده‌ای در سطح شهرستان بودیم.

مهرجو بر ضرورت تامین ماشین آلات به بخش راهداری تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه دشتی دومین شهرستان به لحاظ وسعت در سطح استان است، تجهیز اداره راه و شهرسازی به ماشین آلات جدید ضروری است.

وی ادامه داد: شهرستان دشتی دارای ۷۶۰ کیلومتر راه روستایی است که ضرورت دارد توجه ویژه‌ای به راه‌های روستایی شهرستان شود.

فرماندار دشتی اضافه کرد: تعریض محور ناصری- شنبه یکی از پروژه‌های حادثه خیز شهرستان است که تعریض آن در اولویت قرار گرفته است و تاکنون نیز ۱۰ کیلومتر از کل مسیر آسفالت شده است.

مهرجو خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز قطعه سوم این پروژه آغاز خواهد شد که نقش مهمی در کاهش ترافیک جاده ای شهرستان دارد.

فرماندار دشتی همچنین خواستار تسریع در اجرای عملیات تعریض محور گزدراز به کردوان ها شد.

وی با تقدیر از عنایت دولت تدبیر و امید، استاندار بوشهر و تلاش‌های نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به‌زودی رفیوژ محور خروجی خورموج – مل گل نیز آغاز خواهد شد.

مهرجو با تقدیر از تلاش‌های مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز تلاش داریم در حد توان اعتبارات خوبی به بخش راه اختصاص بدهیم.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٩:٥۱ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]