دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩٤/٥/٢٠

 

 

 

توسعه میادین گازی فرزاد «الف» و «ب» در دشتی عملیاتی شود

فرماندار دشتی گفت: پس از توافق اخیر، وزیر نفت دستور انجام مطالعه جامعه پارس شمالی و تهیه مقدمات توسعه میادین فرزاد الف و ب را صادر کردند که درخواست داریم شرکت ملی نفت این دستور را اجرایی کند.


به گزارش مهر، غلامرضا مهرجو در نشست شورای اداری شهرستان دشتی اظهار داشت: با تعامل و همدلی خوبی که بین مدیران، نیروهای نظامی و انتظامی، امام جمعه، شهرداران، شوراها و دهیاران شهرستان وجود دارد آرامش خوبی در شهرستان حکم فرما است که خروجی آن خدمت بی منت به مردم است.

وی با بیان اینکه مسئولین با هر سیلقه و گرایش سیاسی هدفشان خدمت به مردم است، افزود: قطعا همه مسئولان در راستای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهند ورزید.

مهرجو با تسلیت فرا رسیدن شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) تصریح کرد: امیدواریم خداوند متعال توفیق دهد رهروان پاکی برای ائمه معصومین باشیم و مشمول شفاعت آنها در آخرت شویم.

وی همچنین به روز خبرنگار نیز اشاره کرد و گفت: هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت محمد صارمی در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی به نام روز خبرنگار نامگذاری شده که از تلاش‌گران و فعالین عرصه خبر در سطح شهرستان تقدیر و تشکر می‌شود.

وی بیان کرد: ما نیز در سطح شهرستان دشتی به نمایندگی از دولت از نقد و تضارب آرا استقبال می کنیم البته این نقدها باید منصفانه بوده و در راستای تخریب نباشد.


ضرورت فعال‌تر شدن روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی

مهرجو اضافه کرد: ما بر این موضوع واقف هستیم که جامعه‌ای به رشد و تکامل می رسد که نقد و تضارب آرا در آن وجود داشته باشد و این نقدهای منصافه می‌تواند در خیلی از موارد کمک کار باشد.

وی بر ضرورت فعال‌تر شدن روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در سطح شهرستان تاکید کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی ضمن همکاری با خبرنگاران نسبت به فعال‌تر کردن روابط عمومی‌های ادارات خود از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

مهرجو از راه‌اندازی سایت خبری مند دشتی خبر داد و بیان کرد: این سایت در روز خبرنگار رونمایی شد که ضرورت دارد مسئولان به منظور شناساندن ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان با این سایت همکاری مستمر داشته باشند.

فرماندار شهرستان دشتی یادآور شد: پس از توافق اخیر، وزیر نفت دستور انجام مطالعه جامعه پارس شمالی و تهیه مقدمات توسعه میادین فرزاد الف و ب را صادر کردند که درخواست داریم شرکت ملی نفت این دستور را اجرایی کند و قطعا با آغاز این میادین نشاط و شادابی مردم منطقه در پی دارد.

۱۷۵ پروژه نیمه تمام در دشتی وجود دارد

غلامرضا مهرجو به توزیع اعتبارات عمرانی سال جاری نیز اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر ۱۷۵ پروژه نیمه تمام در سطح شهرستان وجود دارد که برای تکمیل آنها ۱۹۹ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.

وی ادامه داد: در سال جاری نیز ۳۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات تملک دارایی‌ها به پروژه‌های عمرانی شهرستان اختصاص داده شده که این اعتبارات با توجه به وضعیت پیش رو و الزامات قانونی در فصول مختلف بین دستگاههای اجرایی توزیع شد.

مهرجو خاطر نشان کرد: از این مقدار اعتبار بالغ بر ۷ میلیارد تومان به پروژه های امید شهرستان اختصاص یافته که شامل طرح های بهداشت دهان، دندان و دیابت قلب، احداث زمین های چمن مصنوعی در شهرها و روستاها و احداث بوستان روستایی و شهری است.

وی با بیان اینکه تا پایان سال تعداد ۱۷ چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای این شهرستان احداث می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان از نظرسرانه  فضای سبز از رقم پایینی برخوردار است در سال جاری با عنایت استاندار بوشهر بوستان های شهری و روستایی  در سطح شهرستان احداث خواهد شد.

مهرجو گفت: پروژه ‌های امید با ایده استاندار بوشهر در سراسر استان اجرا شده و قطعا بازتاب بسیار خوبی در بین افکار عمومی دارد. 

خدمات دولت و نظام به نحو مطلوب انعکاس داده شود

مهرجو افزود: با توجه به نزدیک شدن هفته دولت ضرورت دارد مسئولین خدمات و دستاوردهای دولت و نظام را  به نحو مطلوب به مردم انعکاس بدهند.

وی همچنین خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان در برگزاری هر چه باشکوه تر مراسمات هفته دولت، هفته دفاع مقدس و دهه کرامت شد.

مهرجو اضافه کرد: به حمد الله دولت تدبیر و امید طی این مدت موفقیت های خوبی در عرصه های مختلف به‌ویژه حوزه اقتصادی و سیاست خارجی حاصل کرده است. البته همه ما بر این موضوع واقف هستیم که در شرایط کنونی نظام و دولت با مشکلات عدیده ای روبرو هستند و نتایج رفع تحریم ها را بعد از گذشت زمان شاهد خواهیم بود و در این مدت بر همه ما فرض است که با درایت و هوشیاری از این آزمون سخت بیرون بیایم و امید را  در بین مردم را همچنان حفظ کنیم و توقعات و مطالبات مردم در حد وسع برآورده کنیم.

انتخابات رقابتی و قانون مند مورد نظر و تاکید کرد

وی بیان کرد: هدف دشمن از برقراری تحریم‌های ظالمانه فاصله انداختن بین مردم و نظام بود که با رهنمودهای مقام معظم رهبری، استقامت مردم و هدایت های ریاست جمهوری و درایت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در راس آنها دکتر ظریف و انجام توافق این قصد شوم ناکام ماند.

فرماندار شهرستان دشتی با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در اسفند ما سال جاری گفت: ما به عنوان مجموعه نظام و دولت در سطح شهرستان بر برگزاری یک انتخابات رقابتی و قانونمند تاکید داریم.

وی ادامه داد: همه افرادی که صلاحت آنها تائید می‌شود برای ما برابر هستند و اصل رعایت قانون، برگزاری انتخابات سالم و ایجاد زمینه بستر برای مشارکت مردم مورد تاکید برگزار کنندگان انتخابات در سطح شهرستان است.

افتتاح کارخانه سیمان مند دشتی تا پایان امسال

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از افتتاح کارخانه سیمان مند دشتی تا پایان سال خبر داد.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام سید محمد مهدی پورفاطمی  در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دشتی اظهار داشت: بودجه امسال کشور با توجه به شرایط کشور بسته شده و نیاز است همه دست به دست همدیگر دهیم تا مسیری که مقام معظم رهبری و دولت ترسیم کرده اند هدایت کنیم.

وی افزود: سال گذشته سال خوبی برای دشتی بوده و نسبت به دیگر شهرستان‌های استان از اعتبارات بهتری برخوردار بوده است که از استاندار بوشهر و فرماندار شهرستان تقدیر و تشکر می‌شود.

پورفاطمی اضافه کرد: در سال گذشته شاهد حضور رئیس جمهور و هیات دولت به استان بوشهر بوده‌ایم که در سال جاری اعتبارات مصوب اختصاص داده می شود.

وی در خصوص بندر لاور ساحلی نیز گفت: به زودی پیمانکار اسکله لاور نیز مشخص و شروع به کار خواهد کرد و شهرستان نیز از مزایای گمرک و بندر برخوردار خواهد شد.

پورفاطمی بیان کرد: علی‌رغم کاهش اعتبارات در سال جاری ولی با رایزنی و پیگیرهای گسترده می توان اعتبارات خوبی به استان وشهرستان سرازیر کرد.

وی تعریض محورها و رفع نقاط حادثه خیز، تجهیز بیمارستان زینبیه، توجه به عمران شهری و روستایی و فضاهای ورزشی را از مهمترین اقدامات صورت گرفته در سال گذشته عنوان کرد.

پورفاطمی در خصوص بیمارستان زینبیه نیز گفت: این بیمارستان نسبت به گذشته از وضعیت بهتری برخورداربوده  است و در سال جاری نیز بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار گذاشته شده است.

وی هچنین از افتتاح آزمایشی کارخانه سیمان مند دشتی خبر داد و گفت: کارخانه سیمان مند دشتی نیز به روال طبیعی خود برگشته و تلاش می‌شود تا پایان سال شاهد افتتاح آزمایشی این پروژه مهم در سطح شهرستان باشیم.

برگزاری همایش بررسی سیر تاریخ نگاری دردشتی

سرپرست فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان دشتی در این همایش گفت: این شهرستان درطول تاریخ همواره انسان های بزرگ وجریان سازی تاریخی داشته است که نقش بسیاربزرگی درتاریخ ایران داشته اند.


حمید زارعی افزود: محمد جعفرخان حقایق نگارخورموجی درجریان حقیقت نگاری تاریخ وعلی دشتی درعرصه روزنامه نگاری ونقد ادبی درتاریخ ادبیات ایران تاثیر گذار بوده اند.
وی اضافه کرد: مهمترین هدف برگزاری این همایش معرفی تاریخ نگاران ومفاخرادبی و تاریخی بنام شهرستان دشتی واستان بوشهر ونقش وتاثیر گذاری مورخین ونویسنده گان این مرز وبوم به جوانان و نسل های آینده است .


زارعی اضافه کرد: انجمن نویسندگان دشتی یکی از انجمن های فعال و برتراستان بوشهراست که با برگزاری دوره های آموزشی برای جوانان آنان را با هنر ودانش نویسندگی آشنا می کند وباعث تشویق وترویج نوشتن ونویسندگی درجوانان می شوند.
در این مراسم ازکتاب های عالی نامه اثر عباس پور محمدی و کتاب نگاهی به خورموج اثر حمید زارعی رونمایی شد.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]