دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳۸۸/٦/٢۸

 

 

 

استاندارشفقت در دیدار با آزادگان دشتی

استاندار بوشهر گفت: شهرستان دشتی به دلیل داشتن زمین‌های حاصل‌خیز و آب کافی پایگاه کشاورزی استان بوشهر به شمار می‌رود.

ابوطالب شفقت در نشستی با آزادگان شهرستان دشتی اظهار داشت: برای استفاده از ظرفیت‌های بهینه این شهرستان در بخش کشاورزی لزوم داشتن یک پایانه باربری و یک بازارچه فروش محصولات کشاورزی ضروری است.
وی با اعلام اینکه فاز نخست طرح مطالعاتی روباغان به اتمام رسیده است، افزود: روباغان تأثیر بسیار زیادی در افزایش بهینه محصولات کشاورزی این شهرستان دارد.
وی با بیان اینکه مشکلاتی در زمینه ورود افراد فاقد شاغل این شهرستان به بخش کشاورزی وجود دارد، گفت: دولت در قالب تشکیل تعاونی‌های کشاورزی تسهیلات بسیار خوب و حمایت‌های بی‌نظیری در راستای اشتغال‌زایی انجام می‌دهد.
شفقت زحمات سه دهه گذشته انقلاب که سبب سرافرازی نام ایران شده است را قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: نباید فراموش کنیم که افتخار به اقتدار و موفقیت شکوفا شده نظام مقدس جمهوری اسلامی در وضعیت کنونی مدیون خون شهدا و فداکاری ایثارگران است.
استاندار بوشهر ادامه داد: حضور مردم در تمام صحنه‌های انقلاب، راهپیمایی‌ها، مساجد و نماز جمعه‌ها مولفه‌هایی از پایداری انقلاب است که نشان می‌دهد مردم نسبت به این نظام اسلامی با وفا هستند و هیچ زمان ارزش مجاهدت‌های ایثارگران را فراموش نمی‌کنند.
وی اضافه کرد: اینکه مقام معظم رهبری از دولت دفاع می‌کند به دلیل جایگاه رفیع مدیریتی دولت نهم است که با احیا ارزش‌های اصیل انقلاب توانسته است ایران اسلامی را به عنوان یک الگو و مدلی از حکومت اسلامی جایگاه ویژه‌ای کسب کند.
شفقت خطاب به ایثارگران شهرستان دشتی گفت: شما وارثان اصلی و زجرکشیده انقلاب هستید که توانستید به همراه دیگر ایثارگران و رزمندگان صلابتی غیرقابل انکار در مقابل رژیم صدام در تاریخ ثبت کنید.
استاندار بوشهر ادامه داد: امروز ایرانی بودن در سطح اروپا، آمریکا و آسیا یک افتخار است که این افتخار مدیون رشادت‌های شما است.
وی با اشاره به اینکه هر مدیری دوره عمر کاری مشخصی دارد، گفت: بی‌شک بر خود تکلیف می‌دانم که برای پیشبرد اهداف توسعه استان نسبت به هر گونه کمک به مدیران اجرایی استان مضایقه نکنم.
شفقت اضافه کرد: استان بوشهر در یک جهت‌گیری خوب مدیریتی قرار دارد و فضای این استان متأثر از آن و به صورت یک کارگاه ساخت و ساز در عمران شهر و روستا است.

جلسه طرح جامع آب در سالن اجتماعات فرمانداری دشتی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر گفت: سامانه خط انتقال آب از دشت پلنگ به پارس شمالی 70 درصد پیشرفت داشته است.

جعفر زیراهی صبح امروز در جلسه طرح جامع آب در سالن اجتماعات فرمانداری دشتی اظهار داشت: مطالعات فاز اول در حال انجام است و مطالعات فاز دوم دشت پلنگ نیز آغاز شده و عملیات ژئوتکنیک آن تمام شده است.
وی افزود: نقشه‌برداری مسیر سامانه خط انتقال آب از دشت پلنگ به پارس شمالی با 70 درصد پیشرفت در حال انجام است و اگر اعتبار آن تأمین شود در سال 1390 عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
زیراهی گفت: استان بوشهر نخستین اجرا‌کننده طرح جامع آب در کشور است، در طرح جامع آب هدف مدیریت کردن یکپارچه آب در استان و خارج کردن مدیریت‌های جزیره‌ای و نیل به یک مدیریت یکپارچه و منظم است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر ادامه داد: این طرح با برش شهرستانی در شهرستان‌های مختلف برگزار می‌شود و با چالش کشیدن این طرح مدیران شهرستان‌ها نظر نهایی خود را ارائه می‌دهند.
زیرراهی با اشاره به احداث سد باغان گفت: سد باغان 15 میلیون مترمکعب ظرفیت دارد که از این مقدار 5 میلیون برای شرب، 5 میلیون برای مصارف کشاورزی، 3 میلیون برای محیط زیست و بقیه نیز برای مصارف صنعتی استفاده می‌شود و عملیات اجرای این سد در سال آینده آغاز می‌شود.
مدیرعامل شرکت منطقه‌ای آب بوشهر یادآور شد: برای این طرح 400 میلیون تومان اعتبار تصویب شده که تاکنون 200 میلیون تومان از آن تأمین شده است.
فرماندار دشتی نیز در سخنانی اظهار داشت: دشتی از لحاظ وسعت دومین شهرستان استان است و قطب کشاورزی استان محسوب می‌شود.
رضا جمشیدی ادامه داد: با توجه به منابع آب ارزنده‌ای که در دشتی وجود دارد نیاز است تا به صورت جدی و با حساسیت ویژ‌ه‌ای نسبت به احداث سد باغان و دشت پلنگ اقدام شود زیرا برای مردم استان از نان شب نیز واجب‌تر است.
وی خاطرنشان کرد: سد دشت پلنگ 85 میلیون مترمکعب ظرفیت دارد و امیدواریم در سال 1389 شاهد آغاز عملیات احداث آن باشیم.
جمشیدی با اشاره به طرح مطالعاتی سد دشت پلنگ گفت: با توجه به راه‌اندازی شهرک 200 هزار نفری در پارس شمالی در دشتی در این طرح اراضی دیم منطقه مورد توجه قرار نگرفته و باید مجدداً این طرح مورد بازبینی قرار گیرد.
فرماندار دشتی یادآور شد: یک‌ هزار و 438 چاه مجاز در دشتی وجود دارد و بالغ بر 330 چاه نیز پروانه بهره‌برداری از آب ندارند که باید به این مسئله رسیدگی شود.

18 معلم به کادر آموزشی شهرستان دشتی اضافه می‌شود

مدیر آموزش و پرورش شرستان دشتی گفت: در سال تحصیلی جدید 18 معلم به کادر آموزشی شهرستان افزوده می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی در گردهمایی مدیران سه مقطع تحصیلی شهرستان دشتی با بیان اینکه تقارن عید سعید فطر با بازگشایی مدارس را باید به فال نیک گرفت، اظهار داشت: بحث تربیت در جامعه اسلامی به نقل از چهار آیه از قرآن کریم نشانه برتری تربیت بر آموزش است.
خلیل رضایی ادامه داد: توجه همه دست اندرکاران علوم تربیتی باید به تزکیه نفس و تعهد وجدانی باشد و باید تربیت را ملکه ذهن دانش‌آموزان قرار دهیم.
وی یادآور شد: برنامه عملی خصایص خوب تربیتی یکی از راه‌های موفقیت در جامعه بشری است و باید نسلی تربیت کنیم که مدیران جامعه فردا افرادی متعهد و خداشناس باشند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی صبر در امور را کلید بازگشایی مشکلات جامعه خواند و گفت: با صبر باید نفع آتی را بر نفع آنی ترجیح دهیم.
رضایی در ارتباط با پروژه مهر نیز گفت: در دو سال پی در پی در طرح پرسش مهر رتبه اول در سطح استان کسب کرده‌ایم.
وی خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از 270 نفر دانش‌آموز برای ادامه تحصیل در سطح آموزش عالی معرفی نامه گرفته‌اند و این موفقیت نتیجه زحمات معلمان است.
رضایی تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید 18 معلم به کادر آموزشی شهرستان افزوده می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درومان شهرستان دشتی نیز در ارتباط با پیشگیری و آموزش آنفلوآنزای خوکی گفت: این بیماری در جهان، جامعه انسانی را مورد تهدید قرار داده و تاکنون در ایران 357 نفر مبتلا به این بیماری هستند.
باقر محمودی افزود: 98 درصد از بیماران خود به خود خوب می‌شوند و دو تا چهار درصد نیز نیاز به بستری دارند و نیم درصد احتمال مرگ و میر دارند.
وی تصریح کرد: باید با آموزش در مدارس و دانشگاه‌ها با این بیماری که 65 درصد از جمعیت در معرض خطر هستند، مبارزه کنیم.

بیش از 4 هزار لیتر سوخت در دشتی و تنگستان کشف شد

مسئول اداره تعزیزات شهرستان دشتی گفت: 4 هزار و 300 لیتر سوخت بنزین و گازوئیل قاچاق در شهرستان‌های دشتی و تنگستان توسط نیروی انتظامی کشف شد.

مرتضی کللی‌خورموجی صبح امروز در جلسه کمیسیون تعزیرات اظهار داشت: 2 هزار و 100 لیتر سوخت بنزین و گازوئیل توسط آگاهی خورموج کشف و شش نفر در این زمینه تحویل تعزیرات حکومتی داده شدند.
وی افزود : 12 میلیون و 573 هزار و 220 ریال جریمه برای شش فقره پرونده صورت گرفته است.
مسئول اداره تعزیزات دشتی ادامه داد: 281 کیسه کود شیمیایی نیز خارج از توزیع در دشتی توسط آگاهی خورموج کشف و ضبط شد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در شهرستان تنگستان نیز 2 هزار و220 لیتر انواع سوخت قاچاق و 7 هزار و 50 کیلوگرم کود شیمیایی توسط آگاهی اهرم کشف و ضبط شد و پنج نفر در این زمینه دستگیر شده‌اند.
وی اضافه کرد: این در حالی است که هر کیسه کود شیمیایی به طور متوسط 2 هزار و500 تومان در اختیار کشاورز قرار می‌گیرد اما خارج از توزیع با توجه به بعد مسافت 8 هزار و500 تا 10 هزار و500 تومان به فروش می‌رسد.
کللی یادآور شد: شش واحد صنعتی بهداشتی در کاکی و خورموج پلمب شده‌اند.
وی با اشاره به نرخ تاکسی‌های بین‌شهری گفت: بر اساس مصوبه نرخ کرایه تاکسی‌ها از خورموج به مرکز استان 2 هزار و300 تومان برای هر مسافر تعیین شده در حالی که طبق گزارش‌های مردمی 2 هزار و500 تومان از مردم اخذ می‌شود که در صورت مشاهده با آنان برخورد می‌شود.
مسئول تعزیرات دشتی تصریح کرد: یک چهارم گازوئیل قاچاق که در نوار ساحلی تنگستان صورت می‌گیرد از شهرستان دشتی به آنجا منتقل می‌شود که بیشتر مربوط به سایت‌های پرورش میگو و مازاد مصرف نانوایی‌ها و کشاورزان است.
کللی با اشاره به عدم رعایت بهداشت توسط نانوایی‌ها گفت: 80 درصد از کارکنان نانوایی‌ها بهداشت را رعایت نمی‌کنند و مسئولان بهداشت شهرستان باید به این موضوع رسیدگی جدی کنند.
مدیر جهاد کشاورزی دشتی نیز در این جلسه گفت: با فروش هر کیسه کود شیمیایی پتاس 3 هزار و 400 تومان در اختیار کشاورز قرار می‌گیرد در حالی که قیمت تمام شده آن برای دولت 106 هزار تومان است.
امرالله فاریابی ادامه داد: ما خواستار توجه بیشتر در امر نظارت صحیح در امر توزیع کود شیمیایی به کشاورزان به صورت یارانه‌ای هستیم.
مدیر جهاد کشاورزی دشتی یادآور شد: از مجموع 37 هزار تن انواع کود شیمیایی در استان بوشهر، سهم شهرستان دشتی سالانه 6 هزار تن است که در صورت فروش خارج از توزیع رایانه‌ای باید با افراد فرصت‌طلب و سودجو برخورد کرد.
فاریابی افزود: سالانه 100 هزار تن گندم در استان بوشهر برداشت می‌شود که از این مقدار گندم برداشتی 20 درصدر آن متعلق به دشتی است.
علی زارعی، معاون فرماندار دشتی نیز در این جلسه از نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی خواست در خروجی‌های شهرستان تدابیری اندیشیده شود به ویژه در منطقه دشت پلنگ تا از خروج کالاهای اساسی و کلاهایی که دولت به صورت یارانه‌ای در اختیار کشاورزان از قبیل مواد سوختی، آرد، سبوس و کود شیمیایی جلوگیری، و با این افراد برخورد شود و نظارت بیشتری در امر توزیع صورت گیرد.

در شهرستان دشتی؛900 دانش‌آموز زیرپوشش تشکیلات فرزانگان قرار می‌گیرند
ابوالحسن دهاز ظهر در آیین محفل انسی با قرآن در خورموج اظهار داشت: در راستای سیاست‌های آموزش و پرورش با آغاز سال جدید تحصیلی 900 نفر از دانش‌آموزان زیرپوشش تشکیلات پیشتازان و فرزانگان قرار می‌گیرند.
وی افزود: با توجه به فعال شدن رسدهای ویژه پسران و دختران، تشکیلات پیشتازان و فرزانگان در آیین‌ها حضوری فعال و یک دست دارند.
مسئول سازمان دانش‌آموزی دشتی تصریح کرد: شناسایی استعدادها و ظرفیت‌های دانش‌آموزان نخبه و توانمند در بخش‌های مختلف در دستور کار ما قرار دارد.
دهاز ادامه داد: با توجه به اینکه دانش‌آموزان در سنین حساسی قرار دارند بنابراین در این مرحله برنامه‌های مختلفی را برای بهره‌مندی از توانایی آنان در دستور کار داریم.
استاد حوزه علمیه قم نیز در این آیین اظهار داشت: ما نباید انس با قرآن را فقط در ماه رمضان داشته باشیم و از قرآن در تمام فصول سال باید بهره‌مند شویم.
حجت‌الاسلام اصغر قائمی با بیان اینکه قرآن همدم و مونس خوبی برای انسان‌ها است، گفت: قرآن وسیله هدایت برای پرهیزکاران و کتاب عمل و درس در زندگی برای ما است.
استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: ما اگر قرآن تلاوت می‌کنیم باید به آن عمل کنیم زیرا اگر انسان قرآن را بخواند و به آن عمل نکند قرآن او را لعنت می‌کند.
منبع اخبار:فارس
 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٦:٤٠ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]