دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳۸٩/۱/٢۱

 

 

 

بررسی مسائل و مشکلات بهداشت و درمان شهرستان دشتی

غلامرضا حیدری در نشست بررسی مسائل و مشکلات بهداشت و درمان شهرستان دشتی اظهار داشت: تمام مطلبات پرسنل دانشگاه علوم پزشکی استان در سال‌های قبل پرداخت شده و این امر سبب شده کارکنان این دانشگاه با انگیزه بیشتر امسال به شعار کار و همت مضاعف تحقق ببخشند.
وی در ادامه به رشد 160 درصدی اعتبارات عمرانی و 73 درصد اعتبارات جاری و خدماتی این دانشگاه در سال 89 اشاره کرد و گفت: امسال اعتبارات به صورت 50 درصد برای حقوق پرسنل و مزایای آنان، 50 درصد برای تجهیز و خدمات رسانی و ارتقای سطح کیفی برنامه‌های بهداشتی و درمانی هزینه می‌شود و این در حالی‌ست که قبل 90 درصد برای حقوق و مزایا و 10 درصد برای سایر خدمات صرف شده است.
حیدری ادامه داد: امسال همه جذب‌های نیروی انسانی بومی است و از لحاظ ساختاری تغییراتی در پشتیبانی معاونت دانشگاه صورت می‌گیرد و تمام شبکه‌های بهداشت درمان شهرستان‌ها استقلال مالی پیدا می‌کنند.
وی همچنین به خدمت رسانی بهتر و ارتقای سطح کیفی خدمات‌رسانی در همه شهرستان‌ها اشاره کرد و گفت: مردم ما همواره نقش و وظیفه خود را به خوبی انجام داده‌اند و وظیفه ما این است که برای سلامت و بهداشت این مردم احساس مسئولیت بیشتری کنیم و مردم احساس کنند که تغییرات اتفاق افتاده است و اعتماد بیشتری به بخش بهداشت و درمان استان داشته باشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: 60 تخت همراه بیمار به بیمارستان زینبیه خورموج اختصاص می‌یابد تا برای رفاه حال همراهان بیمار مورد استفاده قرار گیرد.
وی افزود: چشم‌انداز و طرح جامع دانشگاه علوم پزشکی تدوین شده که از امسال اجرایی می‌شود و آرامش و همراهی و مشارکت بیشتر مردم در پی دارد.
‌فرماندار دشتی نیز در این جلسه گفت: در سال گذشته مرکز بهداشتی درمان کاکی و شنبه به بهره‌برداری رسید و پانسیون شش واحدی کاکی و چهار واحدی شنبه در دست ساخت است و امسال نیز اعتبار بخش بهداشت درمان افزایش می‌یابد.
رضا جمشیدی به کمبود پزشک متخصص به ویژه پزشک متخصص چشم، ارتوپدی ـ کلیه و قلب بیمارستان زینبیه و کمبود امکانات اشاره کرد و خواستار تامین این پزشکان برای جلب اعتماد مردم شد.
وی از اعزام آمبولانس و پزشک به همراه کاروان راهیان نور این شهرستان در ایام نوروز توسط شبکه بهداشت و درمان دشتی تقدیر کرد.

تقدیر ویژه رئیس اسبق شورای شهر خورموج از فرماندار

سیدمهدی ابطحی امروز در گفتگو با  فارس از خدمات فرماندار دشتی تقدیر کرد و اظهار داشت: فرماندار دشتی که فردی زحمتکش، مردمی، ولایتمدار و پرتلاش است از زمان مدیریت فرمانداری در این شهرستان تحولات عظیمی را در شهرستان به وجود آورده است.
وی افزود: به عنوان یک شهروند بر خود واجب و لازم می‌دانم نه تنها از طرف خود بلکه از طرف کسانی که به اینجاب رای داده‌اند از تلاش‌های شبانه‌روزی وی تقدیر کنم.
رئیس سابق شورای اسلامی شهر خورموج گفت: افزایش بودجه‌های عمرانی دشتی از سال حضور وی در شهرستان چشمگیر بوده و شاهد افزایش سرانه ورزش از 2.5 سانتیمتر مربع به بیش از یک مترمربع، افزایش و روانسازی راه‌های برون شهری در حومه خورموج، انجام مطالعات زیر ساخت‌های مختلف در شهرستان، آغاز و تکمیل اسکله و گمرک لاور ساحلی، آغاز مسکن مهر و تکمیل بعضی از واحدهای آن در شهرستان هستیم.
ابطحی گفت: احداث ساختمان دانشگاه پیام نور، احداث سد و پل باغان، انجام مطالعات جاده تنگستان به دشتی که یک آرزوی دیرینه برای مردم شهرستان تنگستان و دشتی بود که با همت فرماندار دشتی انجام شد.
وی ادامه داد: آسفالت جاده درازی به شهر خورموج، آبرسانی به روستاهای حومه شهرستان دشتی، ادامه جاده روستایی از مقاتل تا روستای گزدراز، اقدامات عمرانی و آماده‌سازی شهرک صنعتی خورموج، ترمیم شبکه برق و گسترش شبکه مخابراتی، اجرای آبخیزداری در حوزه دشت پلنگ، اجرای پل روستای کردلان، نوسازی و بهبود شبکه آبرسانی، تزریق بودجه‌های عمرانی به شهرداری خورموج از دیگر فعالیت‌های ارزشمند فرماندار دشتی بوده است.
عضو شورای شهر خورموج با اشاره به حمایت‌های بی دریغ فرماندار دشتی از شورا و شهرداری در زمینه مالی و عمرانی تصریح کرد: تنها در زمان فرماندار فعلی شاهد افتتاح و آغاز به‌کار چند اداره در یک سال در شهرستان بوده‌ایم که در نوع خود بی‌سابقه بوده است.
وی گفت: ادارات مسکن و شهرسازی، تامین اجتماعی و ثبت احوال کاکی، افتتاح بخشداری شنبه و طسوج، اداره اوقاف و امور خیریه از فعالیت‌های ارزشمند فرماندار بوده است.
ابطحی اضافه کرد: گرفتن بودجه از پارس شمالی به عنوان حوزه نفوذ شهرستان، توجه ویژه به مشکلات مردم به ویژه قشر ضعیف، جذب سرمایه‌گذار و استقرار آنها در شهرک صنعتی، تحقق آرزوی دیرینه مردم شهرستان و گازدار کردن شهرهای خورموج و کاکی بخش دیگری از تلاش‌های فرماندار دشتی بوده است.
وی خاطرنشان کرد: بنده از روز انتصاب ایشان شاهد فعالیت‌ها و تلاش بی‌دریغشان برای رفع مشکلات مردم و شهرداری خورموج بوده‌ام و از خداوند متعال توفیقات هرچه بیشتر را برایشان خواستارم و یقین دارم که ایشان توجهی به دنیای مادی ندارند و به دنبال اجر و پاداش اخروی هستند.

بیمارستان زینبیه خورموج بیمارستان معین پارس شمالی

عبدالمحمد صالحی اظهار داشت: در ایام نوروز میزان رضایت ارباب رجوع در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر که توسط استانداری بوشهر بررسی شد، بیمارستان زینبیه خورموج، بیمارستان اهرم و بیمارستان توحید جم مقام اول تا سوم را کسب کردند.
وی گفت: در ایام نوروز 799 نفر به بیمارستان زینبیه خورموج مراجعه کرده که 310 نفر بستری و بستری موقت شدند.
صالحی افزود: 27 نفر از بیماران از شهرستان دشتی، 166 نفر از بیماران از سراسر استان بوشهر و مسافران نوروزی از استان‌های دیگر کشورمان بوده‌اند.
این مقام بیمارستانی خاطر نشان کرد: به پیشنهاد و پیگیری معاونت درمان استان بوشهر نمایشگاه دائمی کتاب برای پرکردن اوقات فراغت همراهان بیمار و حتی خود بیماران با 400 جلد کتاب و 25 عنوان در درب ورودی این بیمارستان دایر شده است.
رئیس بیمارستان زینبیه خورموج یادآورشد: دستگاه زباله‌سوز برای دفع زباله‌های ویژه بیمارستانی به مبلغ 90 میلیون تومان خریداری شده است که پس از انجام کارهای تخصصی نصب می‌شود.
وی راه‌اندازی زباله‌سوز برای حفظ بهداشت محیط را بسیار مهم ارزیابی کرد.
صالحی با اشاره به تعیین بیمارستان زینبیه خورموج به عنوان بیمارستان معین پارس شمالی و نزدیک بودن راه‌اندازی پارس شمالی در شهرستان دشتی گفت: این بیمارستان نیاز به ساخت پانسیون جدید شش واحدی برای متخصصان، راه‌اندازی اورژانس هوایی و مرکز فوریت‌های پزشکی و ساخت درمانگاه مشاوره سوء مواد مخدر را دارد و هزینه تقریبی آن حدود 600 میلیون تومان است.
وی در پایان از همکاری شهرداری و شورای شهر خورموج با مسئولان این بیمارستان تقدیر کرد.

نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان دشتی

یدالله آرمین ،رئیس کمیته نظارت بر بنگاه‌های اقتصادی زودبازده استان بوشهر در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان دشتی اظهار داشت: در این مدت 6 هزار و 621 طرح بنگاه‌های زودبازده اقتصادی در این استان به بهره‌برداری رسیده که زمینه اشتغال 13 هزار و 601 نفر را فراهم کرده است.
وی افزود: از نیمه دوم سال 84 که طرح پرداخت به بنگاه‌های زودبازده در کشور آغاز شد و تا پایان سال 88 از تعداد 16 هزار و 845 طرح معرفی شده به کارگروه اشتغال استان و شهرستان‌های استان تعداد 10 هزار و 465 طرح تأیید و تعداد 10 هزار و 417 طرح مصوب نهایی و 8 هزار و 409 طرح با بانک‌ها انعقاد قرارداد شد.
این مقام مسئول تصریح کرد: در این مدت به 7 هزار و 966 طرح بالغ بر 377 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
آرمین در ادامه عنوان داشت: تاکنون 6 هزار و 621 طرح به بهره‌برداری رسیده است که زمینه اشتغال 13 هزار و 106 نفر در استان بوشهر را فراهم کرده است.
وی اجرای این طرح را یکی از موفقیت‌های دولت نهم اعلام کرد و گفت: بر اساس پژوهش مجلس 7/4 و بازرسی وزارت کار و گروه نظارت 2/4 انحراف در این بنگاه اقتصادی اعلام شده است.
آرمین اظهار داشت: از نیمه اول سال 86 برای نظارت بر حین اجرا و بعد از اجرای طرح‌ها کمیته نظارت بر بنگاه‌های اقتصادی زودبازده در کشور تشکیل شده و از زمان تشکیل این گروه نظارت نحوه اجرای طرح‌ها، علت رکود یا غیرفعال بودن طرح آسیب شده و با همکاری کارشناسان دستگاه‌های مجری طرح برای ارائه راهکار و فعال شدن طرح‌ها گام‌های موثری برداشته شده است.
رئیس کمیته نظارت بر بنگاه‌های اقتصادی زودبازده استان بوشهر سال 89 که به‌نام سال همت و کار مضاعف نامگذاری شده را با اهمیت خواند و گفت: بر اساس نظر کارشناسان دستگاه‌های اجرایی و اعضای کمیته گروه نظارت استان اعتبار لازم برای تکمیل و فعال کردن یا توسعه طرح‌های اقتصادی در سال جاری تأمین شده است و هر طرحی که دو مقوله توجیه اقتصادی و اهلیت مدیریت طرح داشته باشد می‌تواند از تسهیلات تکمیلی استفاده کند.
رئیس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان دشتی نیز بیان داشت: در شهرستان دشتی از هزار و 675 طرح معرفی شده تاکنون 949 طرح انعقاد قرارداد شده که 804 طرح با دریافت 177 میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری رسیده و زمینه اشتغال هزار و 700 نفر را فراهم کرده است.
حسین خالقی افزود: با اجرای این طرح ثبت‌نام بیکاری در سال 84 که هزار و 731 نفر بوده است در سال 88 به کمتر از 963 نفر رسیده است که اکثر بیکاران دیپلم و زیردیپلم بوده و فاقد هرگونه مهارت فنی هستند.
معاون فرمانداری دشتی نیز در سخنانی گفت: امسال با توجه به انتخاب سال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال کار مضاعف، همت مضاعف، واجب است تا تلاشمان را برای آبادانی کشور بیشتر کنیم.
علی زارعی افزود: از بانک‌ها برای حمایت از بنگاه‌های زودبازده قدردانی می‌کنم و امید است در سال جدید توجه وحمایت از بنگاه‌های اقتصادی چند برابر شود.
وی با قدردانی از اداره کار دشتی خاطرنشان کرد: اداره کار یکی از ادارات موفق شهرستان بوده و در افزایش اشتغال و جذب کارگران به کار نقش مثبتی ایفا کرده است.

مسئولان پرسپولیس مهمان ویژه مسابقات فرهنگی ـ ورزشی دشتی

مسئول برگزاری مسابقات فوتبال یادواره سرداران و 15شهید روستای زائر عباسی دشتی گفت: کادر فنی تیم پرسپولیس میهمان ویژه مسابقات فرهنگی ورزشی سرداران شهید زایر عباسی هستند.

حسین فقیه امروز در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال جاری یک دیدار دوستانه بین منتخبی ازبازیکنان تیم‌های شرکت‌کننده در هفدهمین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی روستای زائر عباسی و شاهین پارس جنوبی بوشهر در استادیوم تختی خورموج برگزار می‌شود.
‌وی تصریح کرد: با هماهنگی‌هایی که با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران صورت گرفته مهمانان ویژه این دیدار دوستانه مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران از جمله حبیب کاشانی، محمودخوردبین، سرپرست، علی دائی، مربی و کریم باقری، کاپیتان این تیم پرتماشگر کشورمان هستند.
مسئول برگزاری مسابقات فوتبال یادواره سرداران و 15شهید روستای زائر عباسی دشتی بیان داشت: با توجه به اینکه هماهنگی‌هایی در این زمینه صورت گرفته امیدواریم شاهد بازی زیبایی باشیم.
فقیه عنوان داشت: در آمد حاصله از این دیدار به خانواده‌های مستمند ورزشکار اهدا می‌شود.
وی ادامه داد: این مسابقات در سطح استان ویژگی‌های خاصی دارد به طوری که هر ساله چهره‌های سرشناسی از ورزشکاران کشورمان مهمان ویژه این مسابقات بوده‌اند و به گرمی این مسابقات افزوده‌اند.
مسئول برگزاری مسابقات فوتبال یادواره سرداران و 15شهید روستای زائر عباسی دشتی خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور کادر فنی پرسپولیس در این مسابقات شاهد برگزاری مسابقاتی پرشور باشیم و این مسابقات زمینه‌ای برای ترویج فرهنگ شهادت و ایثار باشد
.

آغاز برداشت گندم و جو در دشتی

مدیر جهادکشاورزی شهرستان دشتی گفت: کار برداشت محصول در سطح 14 هزار و100 هکتار از مزارع گندم و جو آبی و دیم در این شهرستان آغاز شد.

امرالله فاریابی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امسال در سطح 27 هزار هکتاراز اراضی کشاورزی این شهرستان گندم دیم و پنج هزار هکتار گندم آبی کشت شد، که به دلیل کاهش و پراکنش نامناسب بارندگی در طول دوره کشت فقط 9 هزار هکتار کشتزارهای دیم و پنج هزار و 100 هکتار گندم و جو آبی قابل برداشت است.
وی اضافه کرد: 62 کمباین برای برداشت محصول گندم و جو در این شهرستان که تا نیمه دوم اردیبهشت ادامه دارد فعال هستند.
فاریابی گفت: پیش بینی می شود بیش از 14 هزار تن گندم و جو از مزارع شهرستان دشتی برداشت شود که در مقایسه با میزان تولید شال گذشته که خشک سالی مطلق بود شش هزارتن افزایش خواهد داشت.
وی بیان کرد: بیشتر سطح زیر کشت گندم وجو در شهرستان دشتی در دشت های لاور شرقی ، دشت پلنگ، شنبه، باغان، سناء، کاکی و دهستان ساحلی کبگان، ‌دشت چغابور و حومه شهر خورموج است.
فاریابی، میانگین
تولید گندم در شهرستان دشتی در سال های پرباران را 20 هزار تن اعلام کرد.

 

 

 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٧:۳۸ ‎ق.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]