دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩٢/۸/٦

 

 

 

یک دشتیاتی شهردار محمدشهر کرج

طبق خبرهای رسیده محمدحسین شیخیانی به عنوان شهردار محمدشهر استان البرزمنصوب شده است.

شیخیانی که تا شهریورماه مدیرکل سازمان همیاری شهرداری های استان بود.یکی از دوگزینه مطرح شهرداری برازجان نیزبود که با اختلاف یک رای نتوانست شهردار برازجان شوند.

به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر محمدشهر این مراسم در روز سه شنبه مورخ 92/8/7 ساعت 8 صبح و در محل تالار رز واقع در محمدشهر- خیابان شهید شاه حسینی (شهرداری) برگزار می گردد.

 از سوابق کاری شیخیانی می توان به مدیر عاملی سازمان همیاری و شهرداری های استان بوشهر اشاره نمود که عنوان مدیر عامل نمونه کشوری را در بین سازمان همیاری و شهرداری های کشور در کارنامه دارد.

 محمدحسین شیخیانی که اهل آبادی دشت زال دشتی است از نیروهای استخدامی ستادی وزارت کشور می باشد، پیش از این به عنوان معاون شهرداری جزیره خارک، اولین معاون اداری مالی و حراست و در مقطعی سرپرست شهرداری بوشهر، شهردار سعدآباد، شهردار دیلم و مدیر کل اتباع و امور خارجه استانداری بوشهر مشغول به خدمت بوده است.

وبلاگ دشتی ها با افتخاراین انتخاب را به جناب شیخانی تبریک عرض کرده امیددر این پست نیز همانند همیشه موفق عمل کنند.

اختتامیه چهارمین جشنواره تئاتر استانی غدیر در خورموج
در آیین اختتامیه که ظهر امروز با حضور مسئولان شهرستان دشتی و سازمان بسیج هنرمندان بوشهر، گروه‌های شرکت کننده و علاقه‌مندان تئاتر در تالار ارشاد خورموج برگزار شد  بنا به رای هیئت داوران نمایش «هوفکه پس گسار » از بوشهر به عنوان نمایش برتر جشنواره انتخاب شد.

 در بخش بازیگری مرد امین پارسا با نمایش «پیک آرامش» از گناوه مقاوم اول، مهدی شیخیانی با نمایش «شیرعلی» از خورموج و محسن صفاری منش با نمایش «هوفکه پس گسار» از بوشهر مشترکا مقام دوم و میثم بختیاری با نمایش «هوفکه پس گسار» مقام سوم بازیگری را کسب کرد.

 مقام اول بازیگری زن نیز به معصومه اوژند با نمایش «عقدنامه خون» از کاکی تعلق گرفت و فرشته جمالی مقام دوم بازیگری زن و مهرناز تاج الدین از بوشهر حایز مقام سوم بازیگری شدند.

 مقام اول کارگردانی نیز به کاظم ارجمندنیا با نمایش «هوفکه پس گسار» و مقام دوم کارگردانی نیز به راضیه زارعی با نمایش «پیک آرامش» تعلق گرفت.

 نویسندگی برتر نیز مشترکا به حسین زارعی با نمایش«پیک آرامش» و کاظم ارجمندنیا با نمایش «هوفکه پس گسار» اختصاص یافت.

 هم چنین کاظم ارجمند نیا طراحی صحنه برتر را نیز با نمایش «هوفکه پس گسار» دریافت کرد و موسیقی برتر به محمد افراشته با نمایش «شیرعلی» و بروشور برتر به امرالله حاجب با نمایش «پیک آرامش» تعلق گرفت.

آغازساخت درمانگاه خیرین خورموج
موسس درمانگاه محسن‌بن‌علی خورموج صبح امروز در مراسم کلنگ‌زنی این درمانگاه که با حضور امام جمعه خورموج، فرماندار دشتی و جمعی از مردم این شهر برگزار شد، اظهار داشت: این درمانگاه در دو طبقه احداث می‌شود.

 سیدابوالقاسم هاشمی یادآور شد: تاکنون بیش از 21 میلیون تومان توسط خیرین به این درمانگاه کمک شده است.

 وی افزود: طی چند روز گذشته تاکنون افراد زیادی از خیرین با ما تماس گرفته‌اند و جهت همکاری اعلام آمادگی کرده‌اند.

 هاشمی گفت: در صورت کمک‌های بیشتر خیرین زمین هم‌جوار آن نیز خریداری می‌شود و این درمانگاه توسعه خواهیم داد.

 وی اظهار امیدواری کرد که این درمان تا عید غدیر خم سال آینده به بهره‌برداری برسد.

 حجت الاسلام عبدالحسین مصلح افزود: وظیفه همه مسوولان وافراد خیر است که تکمیل و راه اندازی این درمانگاه خیریه که از سوی یک خانواده سید و با همکاری سایر سادات این شهر آغاز شده همکاری ومشارکت داشته باشند.

وی ازهمکاری اولیه شورای اسلامی وشهرداری شهرخورموج در زمینه دریافت هزینه های صدور پروانه و نقشه و سایر مجوزهای قانونی تقدیر کرد.

مجری این درمانگاه نیز گفت: این اولین درمانگاه خیریه خورموج در دو طبقه وبا زیر بنای 600 مترمربع و بیش از چهار ملیاردریال اعتبار ساخته خواهدشد.

سید ابوالقاسم هاشمی افزود: هزینه اولیه این مرکز درمانی خیریه از سوی مرحوم سید احمد هاشمی که ازسادات خوش نام خورموج است تامین شده و امیدواریم با همکاری وتلاش همه خیرین ومسوولان محلی شهرستان از جمله فرمانداری که قول هرنوع همکاری داده است ظرف یک سال به بهره برداری برسد.

وی اضافه کرد: این درمانگاه با همکاری فرزندان و دادماد مرحوم سید احمد هاشمی که همگی از پزشک متخصص هستند (دختر وی فوق تخصص زنان با گرایش سرطان شناسی، دختر مرحوم متخصص اطفال و داماد این خانواد فوق تخصص گوارش است) راه اندازی می شود.

هاشمی بیان کرد: هزینه دریافتی دراین درمانگاه مانند دیگر درمانگاه های خیریه درکشور است و سعی خواهد شد با توجه به محرومیت منطقه کم ترین هزینه از مردم دریافت شود.

افتتاح سومین مدرسه در مناطق زلزله زده دشتی
دبستان شش کلاسه شهید حیدری روستای ˈسناءˈ به عنوان سومین فضای آموزشی نوساز پس از وقوع زمین لرزه فروردین امسال دربخش زلزله زده شنبه وطسوج استان بوشهر است که روز دوشنبه در آیینی به بهره برداری رسید.

ایرنا;فرمانداردشتی دراین آیین گفت: این دبستان با زیربنای 626 متر مربع در اجرای آن 185مترمربع دیوار کشی و یکهزارو 768 مترمربع شده است.

سید علی هاشمی افزود: ساخت این مدرسه چهار میلیارد و300 میلیون ریال که ازمحل اعتبارات نوسازی وبازسازی هزینه داشته است.

وی اضافه کرد: روستای سناء از روستاهای زلزله زده بخش شنبه وطسوج است که 336خانوار در آن سکونت دارند و9 شهید تقدیم انقلاب کرده است.

هاشمی ادامه داد: دبستان شهید حیدری روستای سناء 120 دانش آموز دارد و دو کلاس این مدرسه نیز هوشمند است.

معاون امورعمرانی استانداری بوشهر نیزگفت: با افتتاح این دبستان ما شاهد افتتاح سومین فضای آموزشی پس از وقوع زلزله دربخش شنبه وطسوج هستیم.

رستمی افزود: با توجه به این که بوشهر از جمله استان های برتر و پیشرو درزمینه هوشمند سازی است اولویت های بازسازی مدارس این منطقه زلزله زده نیز هوشمند سازی است.

زلزله 1/6 ریشتری بیستم فروردین امسال در بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی باعت تخریب و آسیب دیدن بیش از سه هزار واحد مسکونی مردم و اماکن عمومی از جمله هفت مدرسه شد.

درماه مهر سال جاری نیز دو فضای آموزشی نوساز در بخش زلزله زده شنبه و طسوج بهره برداری شد و هم اکنون عملیات اجرایی نوسازی چهار مدرسه دیگر دراین منطقه در دست اجراست که تا پایان سال جاری همه آنها به بهره برداری می رسند.

محور ناصری- شنبه تعریض می شود
فرماندار دشتی گفت: بهسازی و تعریض قطعه دوم محور ناصری- شنبه با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال آغاز شد.

به نقل از تسنیم؛ سید علی هاشمی در بازدید از محور ناصری- شنبه با بیان اینکه جاده روستای ناصری به شهرشنبه یکی از محورهای پرتردد و خطرساز است اظهارکرد: این جاده به طول 30کیلومتر یکی از جاده‌های حادثه‌خیز است که باتعریض آن ، ضمن برطرف شدن حوادث جاده‌ای ، ایمنی وسائط نقلیه را در بردارد.

وی با بیان اینکه تاکنون 15 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برای اجرای این طرح  اختصاص یافته است تصریح کرد:قطعه اول این مسیر به طول 5 کیلومتر با اعتبار 16 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است و قطعه دوم آن نیزبه مسافت 5 کیلومتر آغاز شد.

هاشمی اظهار کرد: برای اجرای مابقی قطعات این جاده به 150 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

فرماندار شهرستان دشتی همچنین در بررسی روند پروژه  تعریض محور بادوله –کاکی نیز گفت: این پروژه که در هفته دولت امسال عملیات اجرایی آن آغاز شده در حال حاضر از پیشرفت مطلوبی برخوردار است.

هاشمی افزود: طول این پروژه 5کیلومتر وعرض آن 24 متر است که برای تکمیل آن به 13میلیاردو500میلیون ریال اعتبار نیاز است.

وی گفت: این پروژه نقش مهمی در کاهش ترافیک و تلفات جاده ای شهرستان دشتی دارد.

 

دستگیری شکارچیان متخلف در دشتی
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: هفت نفر از شکارچیان متخلف که اقدام به زنده گیری و شکار یرندگان کمیاب و حیات وحش در شهرستان تشتی می کردند از سوی ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان دستگیر شدند.

به نقل از ایرنا؛ سید اصغر مطهری افزود: این متخلفان در هنگام گشت زنی ماموران یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان دشتی در منطقه شکار ممنوع کوه مند دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در عملیات دستگیری این شکارچیان متخلف یک قبضه اسلحه ساچمه زنی ۵ تیر نیمه اتوماتیک، یک قبضه اسلحه گلوله زنی، یک بُهله دلیجه ، دو قطعه پرنده تیهو و تعداد زیادی ادوات شکار مانند دوربین، چاقو، قداره، و غیره کشف و ضبط شد.

مطهری اضافه کرد: دستگیرشدگان برای انجام مراحل قانونی به قوه قضاییه تسلیم شدند

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهرگفت: زنده گیری پرندگان شکاری یا در اصطلاح کوخه نشینی از تخلفاتی است که صدمات جبران ناپذیری بر چرخه حیاتی طبیعت وارد می کند.

کوخه نشینان از پرنده لیجه برای شکار پرندگان کمیابی نظیر چرخ، بحری، شاهین و غیره استفاده می کنند.

احداث چمن مصنوعی در روستای زلزله‌زده چاهگاه
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: با پیگیری‌های به‌عمل آمده به‌زودی زمین چمن مصنوعی در روستای زلزله زده چاهگاه احداث می شود.

عبدالکریم شعبانزاده در گفتگو با مهر اظهار داشت: زمین این چمن مصنوعی از طرف یکی از اهالی آن روستا اهدا شده که امیدواریم هرچه زودتر شاهد احداث زمین چمن مصنوعی در این روستا باشیم.

وی افزود: همچنین صبح دوشنبه با حضور دکتر وحید قبادی دانا رئیس سازمان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران بازدیدی از مناطق زلزله زده صورت می پذیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر ادامه داد: در این بازدید ضمن دیدار با دانش آموزان این مناطق به تمام آنها هدایایی داده می شود.

وی تصریح کرد: فردا در مراسم نمادین در مدارس شهید قاسمی درویشی و الزهرا شنبه این هدایا که شامل لباس گرم،کیف، کفش و لوازم التحریر است بین آنها توزیع می شود.

شعبانزاده یادآور شد: در هفته کاهش اثرات و بلای طبیعی نیز به 350 خانوار زلزله زده روستای باغان 10 کیلو برنج و یک بسته مواد شوینده داده شد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون هفت‌هزار چادر ،18هزار پتو، 12هزار موکت بین مردم زلزله زده شنبه و طسوج توزیع شده است، افزود:در سه مرحله نیز اقلام خوراکی و شوینده به آنها داده شده است. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر همچنین از برپایی سفره‌های افطاری در ماه مبارک رمضان در روستاهای زلزله زده بخش شنبه و طسوج خبر داد.

از وضع حال بیمارستان خورموج
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: ساختمان دیالیز بیمارستان زینبیه خورموج که در سال گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شده 50درصد پیشرفت فیزیکی دارد

به نقل از مهر؛ دکتر اصغر بحرانی ظهر یکشنبه در دیدار با کارکنان و مدیریت بیمارستان زینیه خورموج  اظهار داشت: در حال حاضر 40 بیمار در شهرستان دشتی در سه شیفت صبح، ظهر و شب دیالیز می شوند.

وی افزود: هم اکنون این بیمارستان با کمبود تخت و دستگاه دیالیز مواجه است و اگر یک مریض دیگر اضافه شود دیگر هیچ تختی وجود دارد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: با توجه با اینکه این بیماران در هفته سه روز دیالیز می شوند و اکثرا از راه‌های دور می آیند با مشکل ایاب و ذهاب مواجه هستند.

بحرانی بیان کرد: با پیگیری‌های فرماندار توانسته‌ایم  مجوز رادیولوژی، سی تی اسکن، ماموگرافی و سونوگرافی اخذ کنیم که امیدواریم هر چه زودتر مسئولان استانی نسبت به تامین اعتبار اقدام لازم به‌عمل آورند

بیمارستان زینبیه خورموج زیبنده این شهرستان نیست

امام جمعه کاکی نیز با تقدیر از زحمات و تلاش‌های مدیریت و پرسنل بیمارستان گفت: بیمارستان زینبیه خورموج زیبنده این شهرستان نیست واز  مسئولین می خواهم توجه بیشتر به این مجموعه مهم وحساس داشته باشند.

حجت الاسلام محمد محمدی افزود: متاسفانه دستگاه‌های این بیمارستان از رده خارج است و مناسب نیست که امیدواریم با تلاش مسئولان ذیربط بخش‌های مورد نیاز اضافه بخش‌های موجود تجهیز شود.

وی تصریح کرد: بخش سلامت و بهداشت مهم ترین بخش شهرستان و زندگی مردم است که باید به آن توجه شود.

در ادامه امام جمعه از قسمت‌های مختلف بیمارستان بازدید و با بیماران بیمارستان عیادت کرد.
نیاز کشاورزان دشتی به ۲۵۰۰ تن بذر گندم
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: با توجه به سطح زیر کشت ۱۸ هزار هکتار اراضی گندم آبی و دیم نیاز کشاورزان دشتی به ۲۵۰۰ تن بذر گندم است.

امرالله احمدی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: شرکت تعاونی روستایی خورموج به منظور تامین بذر گندم مورد نیاز کشاورزان شهرستان دشتی مقدار 1390 تن گندم در سال زراعی 91-92 خریداری کرده است.

وی افزود: این بذر تامین شده پس از بوجاری، ضد عفونی و کیسه گیری برای کاشت در سال زارعی 92-93 در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی تصریح کرد: با توجه به سطح زیر کشت گندم آبی به میزان 3000 هکتار و گندم دیم به میزان 15000 هکتار نیاز کشاورزان به بذر گندم 2500  تن برآورد می‌شود.

وی گفت: با پیگیری های مدیر زراعت سازمان امیدواریم هرچه زودتر بقیه بذور مورد نیاز متقاضیان نیز تامین گردد.

احمدی تاکید کرد: امید است با توجه به نرخ خرید تضمینی گندم از طریق دولت شاهد تامین کامل بذور مورد نیاز گندم‌کاران شهرستان باشیم.

به گزارش تسنیم شهرستان دشتی با تولید سالانه 25000 تن گندم در سال های پر باران، یک سوم گندم استان بوشهر را تولید می کند.

 

افتتاح بلوار بسیج خورموج در نیمه دوم سال
شهردار خورموج گفت: پروژه تعریض بلوار بسیج خورموج دارای پیشرفت ۴۰ درصدی است و در نیمه دوم امسال افتتاح می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ احمد شیخیانی با بیان اینکه شهر خورموج دارای ویژگی‌های خاصی است تاکید کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده شهر طرح مبلمان شهری، و توسعه عمران شهری دراولویت برنامه‌های این شهرداری قرار دارد.

وی با بیان اینکه نصب عکس شهداء شهرستان دشتی دربلوارهای اصلی شهر خورموج نصب می‌شود افزود: شهرستان دشتی 214 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، عکس این شهدای والامقام در بلوارهای اصلی شهر خورموج نصب خواهد شد.

شهردار خورموج با بیان اینکه هم اکنون عکس تعدادی از شهداء در معابر عمومی نصب شده است تاکید کرد: عکس شهدای شاخص شهرستان دشتی نیز  در مبادی ورودی و خروجی این شهر با ویژگی‌های جالب نصب خواهد شد.

شیخیانی در ادامه از طرح تعریض بلوار بسیج خورموج خبرداد و گفت: این طرح که مدتها پیش آغاز شده است بیش از 40 درصد پیشرفت دارد و تا سه ماه اینده افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مسیر، از نقاط پرتردد در خورموج است افزود: بلوار بسیج 300 متر طول دارد که با افتتاح طرح تعریض آن نقش ارزنده‌ای در کاهش ترافیک، و روان شدن رفت و آمد وسائط نقلیه و ایمنی این مسیر دارد.

شهردار خورموج اعتبار این طرح را سه و نیم میلیارد ریال اعلام کرد و تصریح کرد: اعتبار این طرح از محل اعتبارات عمرانی شهرستان دشتی تامین شده است که با روندی که درساخت آن است تا سه آینده به پایان می‌رسد.

شیخیانی از تعامل و هماهنگی بسیار مطلوب شهرداری خورموج و شورای شهر با فرماندار دشتی خبرداد و افزود: این تعامل باعث شده است برنامه‌های کوتاه و بلند مدت این شهرشتاب بیشتری به خود بگیرد.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۸:٢٦ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]