دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩٢/۱۱/۱٠

 

 

 

دلیران دشتی در صدر
درادامه مسابقات والیبال دسته یک کشور  تیم والیبال دلیران دشتی با نتیجه سه بر یک در برابرتیم پر مهره و پر قدرت ذوب آهن اصفهان به برتری دست یافت.

 این دیدارکه در سالن ذوب آهن اصفهان برگزارشد هر چند تیم دلیران دشتی در ست اول نتیجه را 25 بر 21 به ذوب آهن اصفهان واگذارکرد اما این تیم دلیران دشتی بود که موفق شد در ست دوم بازی را با نتیجه 31 بر 29 ست دوم را از آن خود نماید. در ست سوم دلیران دشتی با استفاده از سرویس های خوب  بازیکنان خود موفق شد با نتیجه  25 بر 15 این ست را نیز از آن خود نماید.
در ست چهارم تیم دلیران دشتی هر چند در خارج از خانه بازی می کرد اما با همدلی بازیکنان و مربی فهیم خود موفق شد نتیجه بازی را با 25 بر 21 به پیروزی رساند.

گفتنی است اکنون دلیران دشتی با یک بازی کمتر در صدر گروهش قرار دارد و تیم های پیشگامان یزد و ذوب آهن اصفهان در رده های بعدی می باشند.

درد دلی از زیارت ساحلی

مطلبی که در ادامه خواهید خواند درد دل یکی از مخاطبان وبلاگ هست که امید به گوش مسئولان برسد و ترتیب اثر دهند:

" با سلام اقای مدیر وبلاگ لطفا توجه شود نزدیک به بیست و اندی سال است جاده زیارت به خورموج وضع مناسبی ندارد.بخش ساحلی مورد بی توجهی قرار گرفته است.بخش ساحلی منطقه مهمی برای مسولان و مردم در  " گفتار "است.چرا موقع بحث بین مسولان دو شهر .زیارت و بخش ساحلی مهم می شود.آهای مردم جاده درست حسابی نداریم.آب آنچنانی داریم.برید نگاه جاده کنید.از جاده یه کور دهات بدتره.متاسفانه شورا که نداریم.زبان که ندارن.مشتی آدم بی زبو ن تو  این مناطق هستن.مسولین هم که الحمدولله توجه ندارن.بعد همه میگن...پارس شمالی ما .شما که یه جاده ندارین...وای بر ما "

 خبرهایی از شنبه

روند اجرای پروژه های عمرانی

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: روند اجرای پروژه های عمرانی در بخش زلزله زده شنبه (Shonbeh) و طسوج باید شتاب بیشتری بگیرد تا مردم هر چه زودتر تغییرات را احساس کنند.

ایرنا;محمد رضا شاملو درنشست بررسی روند اجرای پروژه های عمرانی در بخش زلزله زده شنبه وطسوج دشتی افزود: هم کنون شش پروژه طرح هادی، بهسازی و ساماندهی وضعیت عمومی معابردر شهر شنبه و روستاهای زلزله زده ،کردلان، امام آباد، سناء ، باغان و چاهگاه از سوی بیناد مسکن در دست اجراست.

وی یادآورشد: باید شتاب اجرای این طرح ها به گونه ای باشد که تا پایان سال تکمیل ومورد بهره برداری قرارگیرند.

شاملو اضافه کرد: مردم زلزله انتظاردارند هرچه زودتر وضعیت مبلمان شهرشنبه و روستاهای زلزله زده تغییر کند و تغییر چهره این مناطق باعث ایجاد روحیه امید ونشاط مردم خواهد شد.

وی بیان کرد: اکنون بیش از 83هزار و600 متر مربع طرح هادی برای اصلاح معابر، ساماندهی، بهسازی وآسفالت کوچه ها وخیابان های اصلی در روستاهای زلزله زده کردلان، باغان، اسلام آباد، چاهگاه، سنا و شهرشنبه در دست اجراست که پیشرفت فیزکی خوبی دارند.

شاملو ادامه داد: برای اجرای طرح های هادی دربخش شنبه وطسوج بیش از 60 میلیارد ریال از محل اعتبارات ستاد مدیریت بحران هزینه خواهد شد.


دلیل استعفای شهردار شنبه
 شهردار شهر زلزله‌زده شنبه پس از استعفا از سمت خود گفت: برخی اعضای شورا با اینکه بنده و خانواده‌ام در شنبه سکونت نداشتیم مخالف بودند و همین عامل موجب شد تا از سمت خود استعفا دهم.

فارس؛ زبردستیان گفت:  اختلاف سیلقه‌ای بین من و بعضی از اعضای شورای شهر شنبه وجود داشت به همین دلیل استعفا دادم و از شهرداری خداحافظی کردم. شهردار سابق شهر شنبه افزود: بعضی از اعضای شورا که با من مخالفت می‌کردند معتقد بودند که شهردار باید در شهر سکونت داشته باشد هر چند من تمام وقتم در شهر شنبه بودم فقط خانواده‌ام در شهر شنبه نبودند و در خورموج زندگی می‌کردند حتی یک واحد مسکونی که متعلق به شهرداری باشد وجود نداشت که من در آن زندگی کنم و نمی‌توانستم خانواده را در کانکس بیاورم و آن هم یک مسئول که باید امنیت خانواده‌اش تامین شود تا بتواند خانواده خود را به محل کار خود بیاورد.

زبردستیان خاطرنشان کرد: به اعضای مخالف شورا گفتم تا خرداد ماه صبر کنید ولی پافشاری کردند و اصرار داشتند که خانواده‌ات باید در شهر شنبه باشد و من دیدم اختلاف سلیقه شدیدی وجود دارد بنابراین استعفا دادم تا نفر دیگری با کارآیی بیشتری بیاید و به مردم خدمت کند.

وی افزود: مطمئن باشید هر جا اختلاف سلیقه‌ای وجود آمد و ادامه داشت کار به‌درستی شکل نخواهد گرفت و انگیزه‌ها کم خواهد شد در شنبه‌ای که اگر 24 ساعته هم کار کنید باز کار مانده در آن زیاد است.

شهردار سابق شنبه یادآور شد: مردم و مسئولان نسبت به بنده محبت داشتند و تماس‌های زیادی گرفتند که بمانم.

با استعفای شهردار شنبه حسین اکبری معاون عمرانی شهرداری به عنوان سرپرست شهرداری شنبه منصوب شد.

احداث 11مدرسه در منطقه زلزله زده شنبه

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی گفت: 11 مدرسه در بخش زلزله زده شنبه ( Shonbeh) و طسوج این شهرستان در دست ساخت است که دارای پیشرفت بسیار خوبی است.

ایرنا؛ عبدالهمدی نصیری افزود: برای احداث این مدارس 43 میلیارد ریاله ازمحل اعتبارات استانی، ستاد حوادث و خیرین تامین شده است.

نصیری اضافه کرد: این مدارش درشهر شنبه و روستاهای درویشی، باغان و لاورشرقی در دست ساخت است.

وی ادامه داد: تاکنون سه مدرسه نیز در روستاهای سنا، چاهگاه و شهرشنبه تکمیل و به بهره برداری رسیده است که دانش آموزان از فضای فیزیکی مطلوب آن استفاده می کنند.

نصیری بیان کرد: پیشرفت فیزکی همه مدارس دردست ساخت خوب است و سعی ما بر این است که این فضاهلا تا پایان سال تکمیل و تحویل آموزش و پرورش شوند.

وی گفت: در بخش شنبه وطسوج یکهزار و200 دانش آموز در 23 مدرسه مشغول به تحصیل هستند که 850 نفر از این دانش آموز در شهر شنبه و روستاهای زلزله زده این بخش سکونت دارند.

نصیری اضافه کرد: امسال برای کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان زلزله زده این بخش ازطرف دولت یک میلیون ریال کارت هدیه به 855 دانش آموز اهدا شد که کمک بسیار موثر ومناسبی برای این دانش آموزان در ادامه تحصیل بود.

زلزله 6.1 ریشتری بیشتم فروردین امسال در بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی در جنوب استان بوشهر باعث تلفات و خسارات زیادی در این منطقه شد.

کاهش طلاق در دشتی به کمک مشاوران

رییس اداره بهزیستی شهرستان دشتی گفت: با شروع کارمشاوران مجتمع بهزیستی دراین شهرستان آمار طلاق کاهش چشمگیری داشته است.

ایرنا;عباس بحرانی افزود: در 10 ماه امسا ل 60 مورد پرونده طلاق از طرف دادگستری برای مشاوران بهزیستی در شهرستان دشتی ارسال شد که 20 مورد از این پرونده ها با همکاری مشاوران به سازش رسیدند.

وی اضافه کرد: در این مدت آمارطلاق نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 25درصد کاهش نشان می دهد.

بحرانی یادآورشد: اجرای طرح مشاوران بهزیستی با همکاری بسیارخوب دادگستری شهرستان دشتی اجرایی شده است و دراجرای این طرح زوجین که در آستانه طلاق قرار دارند از طریق دادگستری شهرستان به مرکز کاهش طلاق بهزیستی معرفی می شوند و کارهای مشاوره ای و مددکاری توسط کارشناسان برای آنها انجام می شود.

وی ادامه داد: اکنون دو کلینک مشاوره بخش خصوصی زیر نظراداره بهزیستی شهرستان دشتی فعالیت دارند و کارهای مشاوره ای را با زوجین جوان انجام می دهند و درنهایت نتیجه این مشاوران به دادگاه اعلام می شود.

بحرانی به خدمات بهزیستی دشتی درمناطق زلزله زده این شهرستان اشاره کرد وافزود: هم اکنون بیش از500 نفردربخش شنبه وطسوج زیر پوشش خدمات بهزیستی شهرستان هستند و تاکنون بیش از سه میلیارد و700 میلیون ریال برای برنامه توان بخشی، خود اشتغالی و سایرخدمات بهزیستی دراین بخش هزینه شده است.

رییس اداره بهزیستی دشتی افزود: کارساخت مجتمع خدمات بهزیستی بخش زلزله زده شنبه وطسوج توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دردست ساخت است که تا دهه فجر تکمیل وآماده بهره برداری می شود.

بحرانی بیان کرد: برای احداث این ساختمان که درزمینی به مساحت یکهزارو 800 مترمربع و زیر بنای 200 مترمربع یک میلیارد و250میلیون ریال هزینه شده است.

وی گفت: هم اینک 170 نفراز خدمات توان بخشی و40 معلول نیز ازحمایت های مادی ومعنوی بهزیستی برای ادامه تحصیل درمراکز آموزش عالی کشور برخوردارهستند و بهزیستی بین 20 تا80 درصد هزینه تحصیلی این دانشجویان معلول را پرداخت می کند.

رییس اداره بهزیستی دشتی افزود: یکهزارو 500 نفردر سطح شهرستان دشتی به صورت دایم مستمری بگیر هستند و بیش از سه هزارنفرنیز ازسایر خدمات بهزیستی ازجمله خدمات توان بخشی، اورژانس اجتماعی وپیشگیری از معلولیت ها ومشکلات اجتماعی برخوردار هستند.

 

انتقاد از بلاتکلیفی کارخانه سیمان و دانشکده علوم اجتماعی دشتی

 امام جمعه کاکی از بلاتکلیفی وضعیت پروژه کارخانه سیمان مند و عدم راه‌اندازی دانشکده علوم اجتماعی در شهرستان دشتی انتقاد کرد و خواستار رفع مشکلات این دو پروژه شد.

 حجت‌الاسلام محمد محمدی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: خط تولید کاپ کیک و نان صنعتی در کنار کارخانه آرد دشتی بدون وام بانکی به ارزش 12 میلیارد تومان احداث و وارد چرخه تولید شد اما متاسفانه به دلیل عدم همکاری بانک‌ها و عدم حمایت از این شرکت که اشتغالزایی دو هزار نفر را فراهم کرده، موجب تعطیلی آن شده است.

وی با اشاره به اینکه کارخانه سیمان مند دشتی با توجه به وعده‌های مسئولان تاکنون عملی نشده است، خاطرنشان کرد: کارخانه سیمان مند دشتی که همجوار روستای لاور شرقی قراردارد که توسط بخش خصوصی احداث شده با مشکل جدی اعتبارات بانکی مواجه شده است.

امام جمعه کاکی ادامه داد: قرار بوده بانکی ملی مبلغ 50 میلیارد تومان تسهیلات مورد نیاز این پروژه عظیم را پرداخت کند که اصل کارخانه به عنوان ضمانت بازپرداخت از طرف بانک مذکور پذیرفته شود اما این پروژه همچنان در بلاتکلیفی باقی مانده و از نماینده عالی دولت یازدهم در استان بوشهر انتظار می‌رود این مشکل را برطرف کند.

محمدی از عدم راه‌اندازی دانشکده علوم اجتماعی در مرکز شهرستان انتقاد کرد و گفت: دانشکده علوم اجتماعی که مصوب شده در مرکز شهرستان دشتی راه‌اندازی شود متاسفانه بلاتکلیف مانده است که امید می‌رود دکتر سالاری استاندار جوان دولت پیگیری لازم برای راه‌اندازی آن انجام دهد.

این مقام مسئول به مناطق زلزله‌زده بخش شنبه و طسوج اشاره کرد و افزود: در این بخش با اینکه اقدامات خوبی صورت گرفته ولی در بخش کشاورزی آسیب‌های جدی به زیرساخت‌ها و چاه‌های کشاورزان وارد آمده و تاکنون هیچ اقدامی برای جبران خسارت و ترمیم آنها صورت نگرفته است.

وی از عدم دسترسی روستاهای پشت کوه دشتی به بخش شنبه اذعان کرد: راه دسترسی روستاهای پشت کوه دشتی به بخش شنبه و طسوج اصلا وجود ندارد و راه ارتباطی بین این روستاها با بخش با مشکلات عدیده‌ای روبروست و من این سوال را از استاندار بوشهر دارم که آیا صحیح است که قسمتی از یک بخش به مرکز بخش دسترسی نداشته باشد؟

امام جمعه کاکی بیان داشت: شهرستان دشتی دارای قطب کشاورزی بویژه کشت گوجه فرنگی خارج از فصل است که توجه ویژه‌ای می‌طلبد و توجه به مرکز رشد علم و فناوری برای توسعه کمی و کیفی با توجه به جایگاه این مجموعه در جهت توانمندسازی استعدادهای جوانان نیاز به حمایت است.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱۱:٥۳ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]