دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩۳/۱/٢٧

 

 

 

تقدیر از خانواده شهید کبگانیان درمراسم جشن هسته ای
مراسم جشن هسته ای در دانشگاه امیرکبیر با قدردانی از فعالان هسته ای و خانواده شهدای هسته ای و نیز دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی به پایان رسید.


به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر؛ در این مراسم از فریدون عباسی رییس سابق سازمان انرژی اتمی، پدر شهید احمدی روشن به نمایندگی از خانواده شهدای هسته ای، دکتر منصور کبکانیان برادر شهید و نماینده خانواده93شهید دانشگاه امیرکبیر و دکتر حسین مصطفوی فعال هسته ای با اهدای لوح یادبود قدردانی شد.

لزوم برگزاری رقابت‌های دلیران دشتی به میزبانی خورموج

امام جمعه خورموج گفت: از شخص آقای داورزنی و فدراسیون والیبال انتظار داریم تا بازی‌های لیگ برتری در شهرستان دشتی برگزار شود.
 
فارس;حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح در دیدار با رئیس هیئت والیبال شهرستان دشتی گفت: کسب نائب قهرمانی کشور و راهیابی به لیگ برتر دور از انتظار خیلی‌ها بود اما با اتحاد، همدلی، وحدت و مدیریت خوب رئیس هیئت والیبال دلیران دشتی این مهم محقق شد.

وی با اشاره به این‌که جواز حضور تیم والیبال دلیران دشتی در لیگ برتر مایه خوشحالی مردم استان بوشهر شد، ادامه داد: تیم والیبال دلیران دشتی با کمترین پشتیبانی مالی در مقابل تیم‌های بزرگی که از لحاظ مالی حمایت می‌شدند قرار گرفت و با اقتدار به این افتخار دست یافت.

امام جمعه خورموج ضمن تبریک مجدد راهیابی تیم دلیران دشتی به لیگ برتر کشور خاطرنشان کرد: امیدواریم با پیگیری‌هایی که از قبل داشته‌اید این پیگیری‌ها ادامه داشته باشد تا در مرحله لیگ برتر مایه ایجاد آبروی بیشتر به شهرستان دشتی شوید.

مصلح با بیان این‌که یکی از دغدغه‌های جوانان و مردم این است که بازی‌ها در مرکز شهرستان برگزار شود، گفت: از شخص آقای داورزنی و فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی انتظار داریم تا بازی‌های لیگ برتری در شهرستان دشتی برگزار شود.

رئیس هیئت والیبال دشتی نیز گفت: سال گذشته تلاش‌هایی داشتیم تا لیگ برتری شویم اما عنایت خدا طوری بود تا ما با تجربه، هماهنگی و زمینه‌سازی بیشتر به این مرحله برسیم.

اکبر غلامی‌نژاد افزود: راهیابی به لیگ برتر کشور از توان ما و بازیکن ما خارج بود و در حضور تیم‌هایی مثل ذوب آهن و پیشگامان یزد حتی تیم‌هایی مانند گنبد و شهرداری ارومیه که مهد ورزش والیبال است حرفی برای گفتن داشتند و تمام این‌ها عنایت خداوند بود.

وی ادامه داد: عنایت خداوند و دعای خیر مردم موجب شد تا ما لیگ برتری شویم چراکه تیم‌هایی که چندین برابر ما بودجه بسته بودند (تیم ذوب آهن با 60 سال سابقه و تیم پیشگامان یزد با یک میلیارد و 400 میلیون تومان) در برابر ما عاجز بود.

غلامی‌نژاد گفت: یکی از دغدغه‌های امام جمعه، مسئولان و مردم این است تا بازی‌ها در مرکز شهرستان برگزار شود و تلاش خواهیم کرد تا این کار عملی و بازی‌ها در شهرستان دشتی برگزار شود.
 
اعلام خسارت آتش سوزی گندمزارهای کاکی
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی استان بوشهر گفت: آتش سوزی روز شنبه (23 فروردین) در گندمزارهای روستای ˈمسیله عبدیˈ بخش کاکی این شهرستان 63 میلیون تومان خسارت بر جای گذاشت.

مهندس امرالله احمدی در نشست بررسی وضعیت میزان خسارت این آتش سوزی افزود: در این حادثه 200 هکتار از کشتزارهای گندم منطقه یاد شده آتش گرفت که از این میزان 90 هکتار آن به طور کامل از بین رفته است.

وی افزود:این آتش سوزی که علت آن هنوز مشخص نشده است پس از سه ساعت با کمک نیروهای امدادی، مردم، آتش نشانی و ماشین آلات سنگین شهرداری های کاکی، آبدان، دیر،بردخون و دیگر مناطق همجوار مهار شد.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان دشتی افزود: با توجه به این که این مزارع متعلق به کشاورزان محروم وآ سیب پذیر است ، ضروری است مسوولان ستاد مدیریت بحران استان بوشهر و کشور برای جبران خسارت وارده به آنها کمک کنند.

احمدی گفت:درسال زراعی جاری بیش از 20 هزار هکتار گندم به صورت دیم وآبی دربخش کاکی کشت شده که پیش بینی می شود بیش از10 هزارتن گندم از این مزارع برداشت شود.


قطع سوخت صدای کشاورزان دشتی را هم درآورد
کشاورزان شهرستان دشتی می گویند: درفصل برداشت محصولات کشاورزی، قطع یکباره سهمیه سوخت یارانه ای باعث تعطیلی فعالیت آنها شده است.

جمعی ازکشاورزان شهرستان دشتی با مراجعه به خبرنگار ایرنا دراین شهرستان افزودند: با توجه به فصل برداشت محصول گندم و کاشت صیفی جات، محصولات جالیزی، سبزی و آبیاری باغ های خرما ومرکبات قطع یک باره سهمیه سوخت باعث خسارت بسیارشدید به این قشر تولید کننده می شود.

آنان اضافه کرد: این مشکل باعث تعطیلی فعالیت آنها از دادن شغل بسیاری از مردم دشتی که با کشاورزی امرار معاش می کنند خواهد شد.

این کشاورزان ازمسوولان دولت تدبیر وامید خواستند تدبیری خردمندانه اتخاذ کنند تا این مشکل باعث تعطیلی وخسارت به کشاورزان و تولید کنندگان نشود.

مدیرجهادکشاورزی شهرستان دشتی با تایید قطع سهمیه سوخت کشاورزان این شهرستان گفت: به یک باره سهمیه سوخت کشاورزان شهرستان قطع شده واین باعث خسارت جبران ناپذیری به کشاورزان شهرستان خواهدشد.

امرالله احمدی افزود: ماهیانه به طورمیانگین بین 500 هزارتا یک میلیون لیترسهمیه سوخت بین کشاورزان، دامداران مرغداری ها ووسایل نقلیه کشاورزی از جمله تراکتورها در این شهرستان توزیع می شد که این سهمیه بتازگی قطع شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به فصل برداشت محصول گندم و نیاز کمباین ها وتراکتورها به سوخت برای درو و جا به جایی محصول، قطع سوخت مشکلات فراوانی برای کشاورزان ایجاد خواهد کرد وخسارت زیادی را به محصول آنها وارد می کند.

احمدی تاکیدکرد: هم اکنون سهمیه سوخت بخش کشاورزی شهرستان به کمتر100هزار لیترکاهش یافته که جوابگوی نیاز آنها نیست و با توجه به فصل کشت صیفی جات ومحصولات جالیزی ومرغداری ها با مشکل تامین سوخت مواجه شده اند.

احمدی بیان کرد: شهرستان دشتی با بیش از30 هزارهکتاراراضی آبی ودیم دومین قطب کشاورزی استان است وبیش از50 درصد اشتغال این شهرستان دربخش کشاورزی ودامداری است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی خواستارتجدید نظرمسوولان ذی ربط برای تامین سوخت موتور پمپ ها، تراکتورها و کمباین های کشاورزی ومرغداری های شهرستان دشتی شد.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در این باره گفت: 123هزار هکتار از مزارع گندم و جو استان بوشهر به وسیله 443عدد کمباین برداشت می شود که از این تعداد 423کمباین از خارج از این استان تامین می شود.

محمد تقی منوچهری افزود: طبق مصوبه ستاد برداشت کشور هزینه هر ساعت کاری کمباین ا به ر متوسط 458 هزارو 500 ریال با تامین هزینه سوخت با نرخ لیتری یکهزارو500 ریال تعیین شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت محصول استراتژیک گندم و لزوم برداشت و جمع آوری بموقع محصول تولیدی کشاورزان و جلوگیری از حیف و میل شدن این محصول مهم برای حمایت از تولید ملی اولویت کاری وزارت جهاد کشاورزی حمایت از زنجیره تولید گندم از مرحله کاشت تا پایان برداشت و پس از آن است.

وی اضافه کرد: درا ین ارتباط به منظور جلوگیری از افزایش هزینه برداشت گندم و جلوگیری از خروج گندم تولیدی استان مقرر شد اولویت تخصیص سوخت به نرخ یکهزارو500 ریال به کمباین داران اختصاص یابد.

منوچهری یادآور شد: به محض تخصیص سهمیه جدید سوخت، به دیگر مصرف کنندگان نیز سوخت یارانه ای تعلق می گیرد.

وی گفت: از آغاز برداشت گندم در استان بوشهر در شانزدهم فروردین تاکنون یکهزار و 500 تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان تحویل مراکز خرید غله شده است.

در استان بوشهر 123 هزار هکتار اراضی زیر کشت گندم دیم و آبی است که 443 دستگاه کمباین در فصل برداشت محصول امسال دراین استان مشارکت دارند و پیش بینی شده 75 هزارتن گندم تولید شود. 

3 میلیارد برای نمای شهر شنبه
فرمانداردشتی گفت: برای بهبود نمای شهری شهرزلزله زده شنبه( Shonbeh) این شهرستان 30 میلیارد ریال اختصاص یافته است.

مهر؛ سید علی هاشمی،سه شنبه درجمع مسوولان شهرستان دشتی افزود: سال 92 برای این شهرستان با تلخی هایی مانند حادثه دلخراش زلزله بخش شنبه وطسوج و سیل آغازشد اما با تدبیر ومدیریت بسیار خوب مسوولان این واقعه تلخ بتدریج به شیرینی های سازندگی وتوسعه برای مردم منطقه تبدیل شد.

وی اضافه کرد: امروز پس از یکسال شاهد بازسازی واحدهای مسکونی و اماکن دولتی وعمومی در شهرشنبه و 13 روستای این بخش هستیم.

هاشمی اضافه کرد: برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب باید ازهمه سلایق و گرایش ها با مدیریت جهادی وعزم ملی استفاده کنیم وگام های مهم برای حل مشکلات اقتصادی ورونق وآبادی شهرها و روستاها برداریم.

در این نشست ضمن تقدیر از زحمات حسین باغداری معاون سابق سیاسی اجتماعی فرمانداری ، محمد حسینی معاون جدید سیاسی اجتماعی فرمانداری  دشتی معرقی شد.

امیدوار به صعود به لیگ دسته دو هستیم
سرمربی ایرانجوان خورموج گفت: اگر بازی عقب افتاده را با پیروزی پشت سر بگذاریم می‌توانیم جزء دو تیم صعود کننده به لیگ دسته دو باشیم.
بهنام ابولیدر گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارتباط با پیروزی مقابل بعثت کرمانشاه گفت: از تماشاچیان و بازیکنان غیرتمندمان که سنگ تمام گذاشتند تشکر می‌کنم و هر چه داریم از غیرت بازیکنان داریم.

سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان خورموج افزود: بازی بسیار سنگینی بود و تیم حریف با غرور و تکبر وارد زمین شد و فکر می‌کردند با پیروزی و سه امتیاز از زمین خارج می‎‌شوند غافل از اینکه بازیکنان ما نیز برای پیروزی پای به میدان گذاشته بودند. وی ادامه داد: بازیکنان ما در تلاش هستند تا هر روز بهتر از روز گذشته با قدرت‌تر بازی کنند و کم کم به صدر جدول نزدیک شده تا بتوانیم انشاءلله به لیگ دسته دوم کشور صعود کنیم. بهنام خاطرنشان کرد: بازی بسیار پر برخوردی بود و با آنالیزی که از بازی قبل با ما و بازی گذشته از بعثت داشتیم نقاط ضعف آنها را در دستور کار قرار دادیم و موفق شدیم به برتری برسیم. وی افزود: هدف تیم مقابل این بود تا بتواند با پرتاب اوت دستی‌های بازیکن شماره 14 خود بهره ببرد زیرا در دور رفت ما با اوتی گل خورده بودیم و توانستیم این تیم را کامل ببندیم و نتیجه لازم را بدست بیاوریم. 

ابولی فرد اضافه کرد: اگر مهاجمان ما دقت می‌کردند می‌توانستیم چهار گل دیگر نیز به این تیم بزنیم، اکنون در جدول با یک بازی کمتر در رده سوم قرارداریم و اگر بازی عقب افتاده را با پیروزی پشت سر بگذاریم می‌توانیم جزء دو تیم صعود کننده به لیگ دسته دو باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان خورموج گفت: بازی بعدی با ذوب آهن در اصفهان داریم و چند بازیکن ما مصدوم هستند امیدوارم بتوانیم آنها را برای بازی با ذوب آهن آماده کنیم. ایزد

سیف‌الله پور نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دشتی گفت: این پیروزی را به تیم ایرانجوان خورموج تبریک می‌گویم اما این زمینی نیست که بتوان در آن بازی کرد. قائم مقام باشگاه فرهنگی ورزشی بعثت کرمانشاه افزود: ما در صدر جدول بودیم با این زمین قطعا هیچ کس نمی‌توانست درست بازی کند و ما این برد را به ایرانجوان تبریک می‌گوییم.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱:٢٢ ‎ق.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]