دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩۳/۳/٦

 

 

 

  یک جلسه و چند خبر

بعد از چندین بار تغییر تاریخ جلسه تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش دشتی سرانجام با حضور حصیری مدیر آموزش و پرورش استان مهرجو فرماندار دشتی و مقامات شهرستان در سالن آموزش و پرورش این جلسه برگزار شد تا احمد طیبیان این مدیر سالهای متمادی مدرسه راهنمایی نمونه آزادگان خورموج و از فعالان ستاد دکتر روحانی در شهرستان دشتی به عنوان مدیر آموزش و پرورش دشتی منصوب و از زحمات عبدالحمید نصیری تقدیر شد.این نشست ب واسطه صحبت های بیان شده خاصه از سوی حصیری بسیار مورد توجه رسانه ها واقع شد. که در ادامه ب مشروح این گفتار را  خواهید خواند...

برای انتخاب مدیران آموزش و پرورش از هیچ ‌کس دستور نمی‌‎گیرم

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: من به عنوان متولی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در روز معارفه‌ام قسم یاد کرده‌ام که برای انتخاب مدیرانم از هیچ کس دستور نگیرم.

وی افزود: تغییر و تحول سازمانی یکی از مهم‌ترین عوامل بهره‌وری در سازمان، جامعه و منابع انسانی است، شکوفایی و رشد هر جامعه‌ای منوط به ارتقاء آموزش، پرورش و منابع انسانی است در این راستا انتظار داریم همکاران در آموزش و پرورش با یاری اولیاء توجه خاصی به تعلیم و تربیت مبذول دارند زیرا تعلیم، توانمندسازی و تقویت منابع انسانی به معنی قدرت بخشیدن و ارتقاء فکری و عملی افراد جامعه است.

حصیری افزود: آنچه که من از شهرستان دشتی می‌دانم ادب، معرفت، علم، دین، دین‌داری، تقوا و جهاد است و من در دشتی بزرگ شده‌ام، درس خوانده‌ام و به مردم دشتی عشق می‌ورزم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: 17 منطقه آموزش و پرورش در استان بوشهر داریم که باید 17 رئیس عوض می‌کردیم و انتخاب رئیس منطقه دشتی برای ما سخت‌ترین کار بود.

وی در رابطه با انتصاب احمد طیبیان به عنوان رئیس جدید آموزش پرورش دشتی خاطرنشان کرد: من به عنوان متولی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در روز معارفه‌ام قسم یاد کرده‌ام که برای انتخاب مدیرانم از هیچ کس دستور نگیریم و دستور هم نخواهم گرفت و پای این عهد خود هزینه داده و هزینه خواهم داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای انتخاب طیبیان دست من باز بود و با مصاحبه با چند نفر نهایتاً احمد طیبیان را که مدیری توانمند با بیش از 12 سال مدیریت است را انتخاب کردم.

حاشیه‌های معارفه مدیر آموزش و پرورش دشتی
آیین تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش دشتی با حاشیه‌هایی همراه بود به طوری که مدیرکل آموزش و پرورش در سخنان به برخی اظهارات امام جمعه خورموج پاسخ گفت
اصغر حصیری مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در این آیین با اشاره به گفته امام جمعه خورموج مبنی بر اینکه وی شهری است، اظهار داشت: امیدوارم مثل آقای مصلح از وقت عبور نکنم ایشان گفتند من شهری هستم، خیر من شهری نیستم دهاتی هستم و افتخار می‌کنم که فرزند دشتی‌ام.

حصیری در ارتباط با این گفته امام جمعه خورموج که مدیرکل با تاخیر به این نشست آمدند، افزود: جناب آقای مصلح اگر ما با تاخیر آمدیم شما هم با تاخیر تمام کردید، اگر آقای طبیبان (مدیر فعلی آموزش و پرورش دشتی) دیده نشده شاید مشکل از ما بوده و در این هشت سال ما دیده نشدیم، ما که اهل کشور و این خاک هستیم به هیچ جرم و کار نکرده‌ای دیده نشدیم.

وی افزود: اگر من به جای آقای مصلح (امام جمعه خورموج) بودم این جمله را شاید تکرار نمی‌کردم که «جناب آقای طیبیان چه بخواهی و چه نخواهی چون دین و پیامبر رحمت است شما را به تقوا دعوت می‎کردم».

سیاسی شدن آموزش و پرورش روز مرگ این نهاد مهم است

مدیرسابق آموزش و پرورش دشتی گفت: اگر روزی آموزش و پرورش سیاسی شود روز مرگ آموزش و پرورش است

وی با اشاره به اینکه با دید سیاسی به آموزش و پرورش نگاه نکنیم، بیان داشت: اگر کسی فکر کند مدیریت آموزش و پرورش سیاسی و محل مناظرات سیاسی است سخت در اشتباه است و اگر خدایی ناکرده چنین اتفاقی بیفتد روز مرگ آموزش و پرورش است.

نصیری افزود: به عنوان یک سرباز نظام چندین ماه امانتی در اختیار داشته‌ایم  مثل امانت از نظام، مردم و کارکنان و هیچ وقت افتخار نمی‌کنیم که طرفدار این و آن هستیم.


وی بیان داشت: تا سال90 مبلغ 80 میلیون تومان به ما تعلق می‌گرفت در سال گذشته با توجه به افزایش نرخ سوخت فقط 30 میلیون تومان در اختیار ما قرار دادند و از بهمن ماه سال گذشته تاکنون یک ریال به اداره آموزش و پرورش دشتی واریز نشده است.

نصیری گفت: اگر می‌خواهیم آموزش و پرورش منزلت پیدا کند باید نظام آموزش و پرورش اصلاح شود مشکلات مالی و کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش همه را کلافه کرده بود.

وی بیان کرد:  امروز اعتراف می‌کنم جز اینکه می‌سوختم و می‌ساختم چاره‌ای نداشتم اما چه کنیم که آموزش و پروش عشق ماست همانطور که هشت سال رزمندگان اسلام سینه خود را در برابر تیر دشمنان سپر کردند چون عشق داشتند.

نصیری افزود: بنده در حد توان فکری، جسمی و بضاعت مالی موجود تمام همت خود و همکاران بزرگوارم را به کار گرفتم تا چرخ آموزش و پرورش بهتر از گذشته بچرخد البته نه با تصورات ذهنی و مقدورات دیگران بلکه بر اساس داشته‌های مادی و انسانی موجود و هیچ گاه خود را به عنوان مدیر ندیده‌ام و احساس ریاست بر آنها نداشتم.

وی ضمن تقدیر از مدیر کل آموزش و پرورش سابق استان بوشهر خاطرنشان کرد: به خاطر حرمت جامعه فرهنگی و رضایی(مدیرکل سابق آموزش و پرورش بوشهر) مجبور شدم مسئولیت آموزش و پرورش را بپذیرم و سعی کردم در این مدت دوست خوبی برای همکارانم باشم چون برگ برنده مدیریت را روابط انسانی در سطح می‌دانستم.

نصیری با اشاره به اینکه روز اول را با دو شعار صداقت و سلامت کار خود را شروع کردیم، افزود: امروز با سلامت نفس مسئولیت را به عزیز دیگری واگذار می‌کنم.

وی یادآور شد: اظهار لطف، عنایت و رضایت حاج بابایی وزیر وقت آموزش و پرورش در سفر به شهرستان به اینجانب همچون مدال زرینی می‌دانم که با تمام سنوات خدمتم معاوضه نمی‌کنم.

مدیر سابق آموزش و پرورش دشتی بیان کرد: تعمیر و ساخت فضا ونیروی انسانی، پیمانی شدن تمام نیروهای قراردادی، جذب تمام نیروهای نهضت، جذب هشت نفر نیروی خدماتی، برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز در دو سال متوالی از افتخارات خود می‌دانم.

نصیری بیان داشت:  اجرای طرح‌های عمرانی در مناطق زلزله‌زده شهرستان با اعتبار 4 میلیارد و 500 میلیون تومان، تکمیل و راه‌اندازی مدارس شهید چمران و نمونه آزادگان در سال 1391 با اعتبار 400 میلیون تومان، مبلغ یک‌میلیارد و 100 میلیون تومان هزینه برای استخر که قسمتی از آن کار شده است و برای تکمیل آن نیاز به یک‌میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه دارد برخی از اقدامات انجام شده در دشتی است.

وی گفت: تکمیل سالن و دیوارکشی آن را از افتخارات خود می‌دانم و راه‌اندازی مدارس استعدادهای درخشان دوره اول متوسطه دختران و پسران و تجهیز آنها بدون یک ریال انجام داده‌ایم.

نصیری ضمن تقدیر از خیرین مدرسه‌ساز گفت: خدمات ارزشمندی توسط خیرین مدرسه ساز انجام گرفته که از همه این عزیزان تقدیر می‌کنم.

مدیر سابق آموزش پرورش دشتی خاطرنشان کرد: تنها یک روز بعد از زلزله شنبه و طسوج مدارس این مناطق بازگشایی شدند و پیاده‌روی خانوادگی هفته معلم برای نخستین‌بار با 5 میلیون تومان جایزه و تعیین هیئت مدیره جدید تعاونی مصرف آموزش و پرورش قسمتی از افتخارات خود می‌دانم.

نصیری گفت: پس از نامه‌نگاری و شکایت از تعاونی سابق مصرف و هیئت مدیره سابق باید پاسخگوی اقدامات خود با اعضا باشند.

وی جمع‌آوری آثار و کتاب‌نامه شهدا را یکی از مهم‌ترین کارهای فرهنگی مدیریت سابق خود عنوان کرد.

نصیری خطاب به مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان بوشهر یادآور شد: افراد شایسته و این سرمایه‌های انسانی را به سادگی از دست ندهید و شما هم باید از این سرمایه‌ها استفاده کنید و چرا باید بخاطر انتخابات با همدیگر اختلاف داشته باشیم و بیاییم و از اشتباهات خود درس بگیریم.


وجود 75 میلیارد تومان پروژه عمرانی نیمه‌تمام در شهرستان دشتی
سرپرست فرمانداری دشتی گفت: 75 میلیارد تومان پروژه نیمه‌تمام در این شهرستان داریم که اولویت ما پروژه‌های دارای 60 درصد پیشرفت فیزیکی به بالاست.
غلامرضا مهرجو در آیین تودیع و معارفه رئیس قدیم و جدید آموزش و پرورش دشتی اظهار داشت: امروز دوره اشتغال و دانایی است و مهم‎تر از اشتغال، دانایی و تربیت نسل جدید بر اساس باورهای مبتنی بر ارزش‌هاست.

مهرجو افزود: دولت تدبیر و امید ساماندهی سیستم آموزشی کشور را مبنا قرار داده و اهداف دولت یکی پس از دیگری به اجرا رسیده است که نظام سلامت در مرحله اجرایی قرار گرفته و پوشش بیمه همگانی که مکمل نظام سلامت است، اجرا شد.

وی ادامه داد: در سطح شهرستان دشتی با توزیع اعتبارات عمرانی حرکت جدیدی آغاز شده که می‌خواهیم با تعامل و همکاری در بخش‌های دولتی و غیر دولتی به سمت توسعه پیش برویم.

مهرجو خاطرنشان کرد: در سال‌جاری اعتبارات مصوب 31 میلیارد بوده که 18 میلیارد تومان مطالعات پیمانکاران است ولی 75 میلیارد تومان پروژه نیمه‌تمام داریم و اولویت ما با پروژه‌های نیمه‌تمام دارای 60 درصد پیشرفت به بالاست که به پروژه‌های آموزش و پرورش و فرهنگی به صورت ویژه نگاه می‌کنیم.

وی اضافه کرد: از مدیرکل آموزش و پرورش استان می‌خواهیم تا دانشگاه و درمانگاه فرهنگیان را در شهرستان دایر کند.


برگزاری انتخابات اتاق اصناف شهرستان دشتی
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتی صبح امروز در برگزاری انتخابات داوطلب عضویت در هیئت رئیسه اتاق اصناف دشتی گفت: در این دوره تعداد 9 نفر از 13 اتحادیه به عضویت داوطلب در هیئت مدیره اتاق اصناف انتخاب شدند.

در پایان نیز انتخابات با حضور نماینده فرمانداری دشتی برگزار شد که مجید مختاری با 10 رای، خداکرم گرگویی با هشت رأی، ابوالفضل حسین‌پور با هفت رای، محمد تیموری با شش رای و سید عبدالرسول رکنی با شش رای به عنوان نفرات اول تا پنجم اتاق اصناف دشتی انتخاب شدند.

70 میلیون تومان برای رفع مشکلات ورزشگاه تختی کافی نیست
سرپرست فرمانداری دشتی گفت: با اعتبار 70 میلیون تومانی نمی‌توانیم نارسایی‌ها و مشکلات استادیوم تختی خورموج را برطرف کنیم.
غلامرضا مهرجو ظهر امروز در جشن صعود تیم فوتبال ایرانجوان خورموج به لیگ دسته دوم کشور صعود این تیم به لیگ دسته دوم کشور را تبریک گفت و اظهار داشت: صعود تیم ایرانجوان خورموج مسئولیت ما را در سطح استان و شهرستان سنگین کرد.

مهرجو افزود: با توجه به بضاعت کم در شهرستان دشتی تیم ایرانجوان خورموج توانسته است کار بزرگی انجام دهد.
مهرجو گفت: صعود دو نماینده شهرستان در لیگ‌های کشور وظیفه ما را دو چندان می‌کند تا به زیرساخت‌‎های ورزشی و تربیت بدنی در سطح شهرستان توجه بیشتری کنیم.

وی بیان داشت: در شهر 40 هزار نفری خورموج تنها یک استادیوم داریم و اگر می‌خواهیم در عرصه ورزش حرفی برای گفتن داشته باشیم و به اهدافی که مد نظر است دست یابیم، باید توجه ویژه‎ای به ورزش داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: در سال 1392 مبلغ یک میلیارد و 425 میلیون تومان اعتبار مصوب در بخش ورزش و جوانان داشتیم که از این رقم 725 میلیون تومان تخصیص یافته است.

مهرجو افزود: تنها مبلغ 70 میلیون تومان اعتبار برای توسعه استادیوم تختی خورموج اختصاص یافت، با توجه به اینکه این استادیوم دارای نارسایی‌ها و مشکلاتی است و با این اعتبار کاری از پیش نخواهیم برد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دشتی با بیان اینکه اعتبارات عمرانی برای زیرساخت‌های ورزش باید جایی هزینه شود که جمعیت بیشتری دارد، اضافه کرد: 72 درصد جمعیت شهرستان در مراکز شهری و 28 درصد در مناطق روستایی است.


سرپرست فرمانداری دشتی تصریح کرد: از بعضی سالن‌ها که با هزینه بیت‌المال و حق‌الناس ساخته شده، هفته‌ای دو مرتبه بیشتر استفاده نمی‌شود و این سالن‌ها بعد از 10 سال کارایی خود را از دست می‌دهند، لذا جا دارد سرمایه‌گذاری را در جهتی که می‌توانیم حداکثر بهره را ببریم، سوق دهیم.

رونمایی از کتاب مبارزات ضداستبدادی و ضد استعماری رئیس عبدالحسن دشتی

 دشتی ها;مقرر است فردا(چهارشنبه)ساعت 18 درسالن امام خمینی واقع در خیابان صفوی بعداز راهنمایی و رانندگی نرسیده ب چهار راه ولی عصر(عج) ازکتاب " مبارزات ضداستبدادی و ضد استعماری رئیس عبدالحسن دشتی" رونمایی شود.

 

این کتاب که ب قلم نویسنده شهیر هم استانی سید قاسم یاحسینی به رشته تحریر درآمد را نشر صحیفه خرد ب چاپ رسانده است.ازهمین رو از همه علاقمندان به تاریخ دشتی برای حضور در این رونمایی دعوت به عمل می آید.

 بدنیست بدانیم رئیس عبدالحسن دشتی پدر رئیس غلام رزمی معروف از بزرگان دیار دشتی می باشد.

تئاتری از کاکی در جشنواره تئاتر طنر استان

دشتی ها;تئاتر «مکبث، تراژدی بی‌پایان» از کاکی در هفتمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان  ب نمایش درآمد.نمایش مذکور که نوشته و کار مصطفی قاسم‌نژاد روز گذشته در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری اهرم به روی صحنه رفت.

اختتامیه جشنواره هفتم تئاتر طنز تنگستان فردا برگزار و از نفرات برتر تقدیر می شود.

افتتاح دو پروژه ورزشی در مناطق زلزله‌زده دشتی
با حضور وزیر ورزش و جوانان، دو پروژه ورزشی در شهرهای شنبه و سنا افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
در این آئین سالن چند منظوره‌ ورزشی سنا با اعتبار 6 میلیارد و 900 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی استانی افتتاح شد.

همچنین زمین چمن مصنوعی شهر زلزله‌زده شنبه با 8 هزار و 400 متر زیربنا و 6 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

فرماندار دشتی در این آئین با قدردانی از وزیر ورزش و جوانان به ورزش شهرستان دشتی یادآور شد: شهرستان دشتی ظرفیت‌های ورزشی بسیار خوبی دارد به طوری که تیم والیبال دلیران دشتی به لیگ برتر و تیم فوتبال ایران جوان خورموج به لیگ دسته دو فوتبال کشور صعود کردند.

غلامرضا مهر‌جو اضافه کرد: از وزیر محترم انتظار داریم به این دو نماینده ورزش شهرستان دشتی کمک کرده تا فصل آینده با انگیزه بیشتر راهی مسابقات کشوری شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز متذکر شد: در شهرستان دشتی در هر 5 کیلومتر یک سالن ورزشی احداث شده و این نشان از توجه مسئولان استان به امر ورزش است.

قهرمانی تیم جم صنعت کاران خورموج درزیر گروه بزرگسالان استان

هیت فوتبال استان;در روز پایانی مسابقات زیرگروه فوتبال استان بوشهر ، جم صنعت کاران خورموج با پیروزی پر گل ۴ بر ٣ مقابل ابوذر کلمه قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد و به لیگ استان راه یافت .

ابوذر کلمه نیز که اولین حضورش را در زیرگروه لیگ استان تجربه میکرد با نایب قهرمانی بعنوان دومین تیم صعود کننده به لیگ استان راه یافت .

این دیدار با حضور محمد نجفی (رییس هیات فوتبال استان)،حسن ابراهیمی (فرمانداربوشهر)، رضا جمشیدی (مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر) ، روسای هیاتهای شهرستانهای دشتستان و خورموج ، مدیران باشگاهها،اصحاب رسانه، خبرنگاران ، عکاسان جراید و سایتهای ورزشی استان  ،صداوسیمای مرکزبوشهر، جمعی از مسوولان استان و تماشاگران مشتاق  هردوتیم در ساعت 18 برگزار گردید که در خاتمه تیم جم صنعت کاران خورموج موفق شد با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی دست پیدا کند و قهرمان لیگ زیرگروه استان گردد.

 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۱۱:٠٠ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]