دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩۳/٤/٢٧

 

 

 

سه انتصاب دشتیاتی

در هفته ای که گذشت سه انتصاب دشتیاتی در استانداری و اداره کل اوقاف استان برگزار شد.

در استانداری بوشهر مراسمی که با حضور دکتر سالاری استاندار برگزار شده بود ابوالحسن دهاز به عنوان مدیر کل هسته گزینش و اصغر ناصری مدیر کل برنامه و بودجه استانداری  منصوب شوند.

 

درنشستی دیگر در اداره کل اوقاف با حضور سردار هاشمی، معاون توسعه و عمران موقوفات کشور معارفه علی بحرانی به عنوان مدیر بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان برگزار گردید.

بد نیست بدانید;دهاز فرزند شهر شنبه و از قشر فرهنگیان دشتی وپیشتر مدیرکلی روابط عمومی و امور بین الملل استانداری را برعهده داشت در دوره حسنوند به عنوان سرپرست حراست و همچنین مدیرکل بازرسی منصوب شده بود.

ناصری نیز فرزندروستای حسین زایری دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه علامه طباطبایی و پیش از این ب عنوان کارشناس بودجه استانداری مشغول بود.

بحرانی هم فرزندروستای زایرعباسی که دانش آموخته کارشناسی ادبیات از دانشگاه کاشان است مطمنن شناخته تر از دوچهره دیگر است چراکه تا اسفند92 فرماندار شهرستان دیر عهده دار بود.

انتشار  کتابی از مهندس چمکوری

دشتی ها; کتاب "آموزش برنامه‌نویسی به زبان ویژوال بیسیک" منتشر شد.

کتاب مورد اشاره را مهندس علیرضا چمکوری رئیس دانشگاه آزاد خورموج تالیف کرده اند.

این کتاب که در در 204 صفحه توسط انتشارات ناقوس منتشر شده است به مباحث مربوط به مقدمات برنامه‌نویسی به زبان ویژوال بیسیک، دستورات کنترلی، شناخت عناصر و رویدادها، زیر برنامه‌ها و توابع، نحوه استفاده از آرگومان‌های اختیاری، رشته‌ها و ترسیمات گرافیکی می پردازد.

طبق گفته مهندس چمکوری این کتاب در 9 فصل بیان شده‌اند، در تمامی فصول و بخش‌ها مثال‌های متعددی در ارتباط با هر کدام از مباحث برای درک خوانندگان گنجانده شده است.

 این کتاب در چاپ اول با تیراژ 500 جلد با قیمت 8400تومان منتشر شده است.

بدنیست بدانید مهندس چمکوری دانش آموخته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد و از اسفند 1389ریاست دانشگاه آزاد خورموج را عهده دار است.


راهیابی 25 نفر از دانش‌آموزان شهرستان دشتی به مسابقات قرآنی کشور
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دشتی از راهیابی 25 نفر از دانش‌آموزان شهرستان دشتی به مسابقات قرآنی مرحله کشوری خبر داد.
سید نیام‌الدین حسینی ظهر امروز در همایش تجلیل از دانش‌آموزان، مربیان و  فعالان پرورشی شهرستان دشتی اظهار داشت: تعداد 24 نفر از دانش‌آموزان شهرستان دشتی در مرحله استانی حائز رتبه اول شدند و به مسابقات قرآنی مرحله کشوری راه یافتند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دشتی گفت: تعداد 25 نفر از دانش‌آموزان این شهرستان نیز رتبه دوم استانی را کسب کردند.

وی ادامه داد: این دانش‌آموزان در مسابقات قرائت، حفظ مفاهیم، تفسیر، نهج‌البلاغه، احکام، صحیفه سجادیه، اذان و انشای نماز به رقابت پرداختند.

حسینی خاطرنشان کرد: از 49 نفر دانش‌آموزان قرآنی و 20 نفر از مدیران و مربیان فعال پرورشی در مدارس برتر شهرستان تجلیل شد.

احمد طیبیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی نیز موفقیت دانش‌آموزان شهرستان در مسابقات فرهنگی هنری به ویژه قرآنی را مرهون تلاش و همت معلمان، مربیان و خود دانش‌آموزان دانست.

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در سال تحصیلی آینده در حوزه قرآنی برنامه‌های مطلوب و ارزنده‌ای از جمله احیای مراکز دارالقرآن‌ها و طرح‌های قرآنی را در دستور کار قرار داده است.

سیداسدالله حسینی از تلاش و زحمات جامعه فرهنگی شهرستان دشتی تقدیر کرد.

در پایان نیز هدایای نفرات اول توسط شهردار خورموج و هدایای نفرات دوم توسط فرماندار شهرستان دشتی به دانش‌آموزان، مدیران و مربیان شهرستان اهدا شد.

شهرستان دشتی مقام دوم مرگ و میر قلبی دراستان

فوق تخصص جراحی قلب و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفتگو باایرنا تصریح کرد: آمار مرگ و میر قلبی در استان طی یک دهه گذشته 12 درصد رشد داشته و طی سال گذشته شامل 42 درصد مرگ و میرها شده است.

دکتر ابراهیم شفیعی گفت: اگر نسبت مرگهای ناشی از بیماری های قلبی عروقی به کل مرگ های شهرستانهای استان محاسبه شود، تنگستان با 54 درصد بیشترین نسبت را دارد.

وی افزود: بعد از آن به ترتیب دشتی 6.7 4، دیر 46.3، دیلم 46.5، دیر 46.3، بوشهر 46.3، دشتستان 38.2، جم 36.5 و کنگان 37.9 در رده های بعد قرار دارند که لازم است در خصوص علل آن و شرایط خاص هر منطقه بررسی های لازم انجام شود.

وی گفت: این امر لزوم گنجانیدن فعالیت بدنی و ایجاد تحرک لازم در افراد شهر نشین و توسعه مراکز تفریحی ورزشی را دوچندان کرده است.

شهرستان دشتی به بیمارستان تامین اجتماعی نیاز دارد
فرمانداردشتی گفت: یکی ازخواسته های بحق مردم این شهرستان راه اندازی بیمارستان یا درمانگاه ویژه تامین اجتماعی است.
غلامرضا مهرجو روز پنجشنبه درجمع کارکنان تامین اجتماعی شهرستان دشتی افزود: تامین اجتماعی یکی از نهادهای بسیار مهم و تاثیرگذار در زمینه اقتصادی و اجتماعی درجامعه است وهرچه تامین اجتماعی قوی وکارآمد باشد باعث رضایت مندی بیشتر مردم و رفاه عمومی برای اقشارکم درآمد و آسیب پذیرجامعه می شود.

وی ازخدمات کارکنان تامین اجتماعی دررسیدگی به اقشارمحروم و کارگران و بازنشستگان تقدیرکرد یادآورشد: یکی ازخواسته های بحق که آنان همواره پیگیری می کنند راه اندازی یک مرکز درمانی خوب وکارآمد در حد یک بیمارستان یا درمانگاه ویژه تامین اجتماعی در این شهرستان است.

مهرجو اضافه کرد: این اقشارکه بیشترسالمند و قشار آسیب پذیر هستند نمی توانند از عهده هزینه رفت وآمد به مرکز استان یا برازجان برای درمان برآیند وباید این مشکل مردم هرچه زودتر برطرف شود.

رییس اداره تامین اجتماعی شهرستان دشتی گفت: اکنون بیش از 10 هزار نفر بیمه شده اصلی در این شهرستان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که بیشتر آنها مشمول کمک های دولت می شوند.

غلامحسین بحرینی افزود: همه سعی وتلاش کارکنان تامین اجتماعی شهرستان حل مشکلات کارگران وافراد زیر پوشش است ودر یک سال گذشته همه تعهدات سازمان تامین اجتماعی به مستمری بگیران پرداخت شده است.

بحرینی اضافه کرد: دریک سال گذشته دو هزار466 دفترچه بیمه درمانی تامین اجتماعی برای کارگران ومستمری بگیران تامین اجتماعی وافراد تبعی آنان صادرشده است.

تامین اعتبار برای تجهیز فرهنگسراهای خورموج و کاکی
اردشیر محمودی‌فرد در نشست با هنرمندان شهر کاکی امسال با همت و پیگیری‌های انجام گرفته در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان برای تعمیر و تجهیز فرهنگسراهای شهید شهریاری خورموج و بعثت کاکی اعتباری در نظر گرفته شده است که امید داریم مسئولان ارشد استان به این موضوع بیشتر توجه داشته باشند.

حاشیه های نشست شورای اداری دشتی

بیمارستان صحرایی روستای زیارت دشتی

غلامرضا مهرجو در حاشیه نشست شورای اداری دشتی در جمع خبرنگاران از راه‌اندازی بیمارستان صحرایی چشم و دندان‌پزشکی در شهرستان دشتی خبر داد و اظهار داشت: بیمارستان صحرایی با هماهنگی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری قرار است از 15 آبان لغایت 15 اسفندماه سال‎جاری در روستای زیارت ساحلی دشتی به مدت سه ماه توسط تیم پزشکی تخصصی نوآوران سلامت در دو زمینه چشم و دندان‎پزشکی به صورت رایگان به مردم خدمات‌رسانی کند.

تبریک موفقیت دکتر نبوی

مهرجو موفقیت سیدصادق نبوی از روستای چاوشی در عرصه بیوتکنولوژی که در خارج کشور در حال تحصیل است را تبریک گفت و افزود: این از افتخارات استان بوشهر و شهرستان دشتی است که امیدواریم جوانان ما از نبوی‌ها الگوبرداری کنند تا هر روز شاهد موفقیت‌های چشمگیری در عرصه‌های علمی باشیم.

توسعه گلخانه‌ها در دشتی

وی از نشست با فعالان عرصه کشاوری خبر داد و یادآور شد: در تلاش هستیم با برنامه‌ریزی که در سطح شهرستان و استان در شرف انجام است یک مسیر جدید توسعه‌ای را برای بخش کشاورزی شهرستان تعریف کنیم تا جهت‌گیری‌ها در حداکثر بهره‌وری و حداقل منابع آب و خاک باشد، زیرا هدف اصلی ما توسعه گلخانه‌ها در شهرستان است.

فرماندار دشتی گفت: در حال حاضر 40 هکتار از اراضی کشاورزی دشتی تحت پوشش کشت گلخانه‌ای قرار دارد و تلاش خواهیم کرد این میزان را در آینده به رقم بالاتری افزایش دهیم تا شاهد اشتغال جوانان و حرکت شهرستان به سمت توسعه پایدار باشیم.

معارفه معاون جدید برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری

مهرجو ضمن تقدیر از علی زارعی معاون سابق عمرانی فرمانداران دشتی، حمید بردستانی را به عنوان معاون جدید برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری دشتی معرفی و تاکید کرد: مسئولیت‌ها امانت بزرگی است که در نظام مقدس جمهوری اسلامی متاثر از ارزش‌های دینی، توحیدی و اسلامی یک امانت در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

مهرجو ضمن رضایتمندی از خدمات زارعی در بخش شنبه و شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: اگر به مسئولیت به عنوان فرصت نگاه کنیم می‌توان به عنوان یک نقطه مثبت به آن نگریست چون فرصت‌ها کوتاه است و کم به‌دست می‌آیند و زود می‌گذرند که می‌توان از آن به طور مطلوب استفاده کرد.

وی حضور امام جمعه خورموج در شهرستان دشتی را یک نقطه قوت برای همه مدیران دانست.

شایان ذکر است علی زارعی هشت سال معاون برنامه‌ریزی و عمرانی، سرپرست فرمانداری دشتی و از یکسال گذشته تاکنون سرپرست بخشداری شنبه را در کارنامه خود داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در نشست با فرماندار دشتی

امرالله پاراد ظهر امروز در نشست با فرماندار دشتی اظهار داشت: بدون اعتبارات عمرانی نمی‌توانیم جوابگوی نیازهای مردم استان بوشهر باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر افزود: قیمت انشعابات در هشت سال گذشته تاکنون ثابت بوده، این در حالی است که وسایل و تجهیزات برق افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: هزینه انشعاب در استان‌های شمالی به مراتب بیشتر از استان‌های جنوبی کشور است و بدون اعتبارات عمرانی نمی‌توانیم جوابگوی نیازهای مردم استان بوشهر باشیم.

پاراد اظهار داشت: در سال گذشته سهم این شهرستان از فروش انشعابات برق در سطح استان 7 درصد بوده و این نشان از نگاه ویژه به شهرستان دشتی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در خصوص پست 132 کیلوولت شنبه یادآور شد: پست 132 کیلو ولت شنبه مصوب و زمین مورد نظر نیز تملک شده است و در آینده نزدیک توسط برق منطقه‌ای فارس عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود که با راه‌اندازی آن مشکل برق بخش شنبه طسوج مرتفع خواهد شد.

پاراد تصریح کرد: طول خط 132 کیلو ولت شنبه 35 کیلومتر است که با افتتاح این خط، مشکل برق بخش شنبه و طسوج برطرف خواهد شد.

وی تاکید کرد: دهستان طسوج نیاز به دو خط به طول 25 کیلومتر دارد که نیازمند اختصاص 25 میلیارد ریال اعتبار هستیم و بهره‌برداری از این پروژه مشکل برق منطقه دشت پلنگ تا 10 سال آینده را حل خواهد کرد.

پاراد ادامه داد: با توجه به افت ولتاژ برق در بخش شنبه و طسوج ظرف یک ماه آینده دو دستگاه اتوبوستر (avr) با هزینه هشت میلیارد ریال در منطقه دشت پلنگ و شنبه نصب می‌شود که باعث رفع مشکل افت ولتاژ در آن مناطق خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: ظرف یک ماه آینده تعداد هفت دستگاه ترانسفورماتور در شهرستان دشتی نصب می‌شود که نصب این ترانسفورماتورها موجب رفع مشکلات برق در شهرستان 80 هزار نفری دشتی خواهد شد. 

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ۳:٥٥ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]