دشتی ها


خونه
تماس
 

۱۳٩۳/۸/۱٢

 

عدم حمایت نمایندگان مجلس و استاندار از دلیران دشتی

 

سرپرست تیم والیبال دلیران دشتی گفت: اگر به این تیم کمک می‎شد تیم دیگری به راحتی جایگزین تیم ما نمی‎شد، هیچ حمایت جدی از طرف نمایندگان مردم در مجلس و استاندار بوشهر به تیم والیبال دلیران دشتی صورت نگرفت.

اکبر غلامی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی، اظهار داشت: امتیاز تیم والیبال دلیران دشتی جایگزین شده و واگذار نشده است، چون ما نتوانستیم در موعد مقرر ورودی را پرداخت کنیم و فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی تیم والیبال تعاونی گنبد را جایگزین تیم دلیران دشتی کرده است.

غلامی‌نژاد افزود: از مدت‌ها پیش گفته بودم که کشش مالی ندارم و خدا کند که شرمنده مردم نشوم، ولی هر چه تلاش کردم به دلیل عدم تامین مالی و حمایت مجبور به انصراف شدم.

وی در پاسخ به اینکه آیا از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و استاندار بوشهر درخواست مالی داشتید که با شما همکاری نکردند، گفت: تمام کسانی که باید در جریان قرار گیرند مطلع بودند و اگربه این تیم کمک می‎شد، تیم دیگری به راحتی جایگزین تیم ما نمی‎شد و هیچ حمایت جدی از تیم والیبال دلیران دشتی صورت نگرفت.

غلامی‌نژاد خاطرنشان کرد: من به تنهایی قادر نبودم که تیم را در لیگ برتر شرکت دهم و در توان غلامی به تنهایی نبود و در نهایت ناچار به کنار کشیدن از بازی‎ها شدم.

وی در پاسخ به اینکه بعضی از افراد که دیگر جایگاهی در ورزش ندارند با همکاری یکی دو سایت اقدام به شایعه‌سازی نسبت به عدم وجود بازیکن بومی در تیم کرده‎اند، شما در این زمینه چه پاسخی دارید؟ بیان داشت: این مسئله منسوخ شده و برای افکار عمومی می‎گویم که قبل از هر فصل، نامه‎ای تسلیم هیئت والیبال استان بوشهر می‌کردیم که هر بازیکنانی از استان بوشهر که با توانایی‎های فنی لازم وجود دارد را به ما معرفی کنید و برای اثبات این ادعا تمام نامه‎ها مکتوب است.

غلامی‌نژاد اضافه کرد: از بازیکنانی که به ما معرفی شده، استفاده کردیم و خودم از چند بازیکن نیز دعوت کردم، بودند بازیکنانی که در حد لیگ استان بیشتر نبودند، اما آنها را کنار این تیم نگه داشتیم.

وی افزود: متاسفانه ما هیچ مربی بین‌المللی در سطح استان بوشهر نداریم و در لیگ دسته اول سرمربی حتما باید بین‌المللی باشد که ما مجبور به تامین مربی از بیرون استان بودیم و از داخل استان هم کمک سرمربی لیگ دسته اول جمشید واحدی بوده که از بازیکنان سابق شهرداری و بومی استان بود و ما از آن استفاده کردیم.

سرپرست تیم والیبال دلیران دشتی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی براینکه اخیرا در بعضی از سایت‌های محلی آمار و ارقامی نوشته شده است که با آمار بازیکنان تیم هم‎خوانی ندارد، چه پاسخی به منتقدان دارید، خاطرنشان کرد: تا چند روز آینده مستنداتی ارائه خواهیم داد هر چند از خبرنگاران انتظاردارم رسالت خود را حفظ کنند و تحت فشار رایزنی بعضی افراد قرار نگیرند و بخواهند مطالبی بیان کنند که فاقد مستند است، ولی به زودی پاسخ به آنها را به طور مستند خواهم داد و این حق را برای خود و مجموعه اجرایی قائل می‌شوم که پیگیری حقوقی انجام دهم.

وی افزود: ما هر چه در توان داشته‌ایم خالصانه انجام دادیم و حتی برای موفقیت تیم والیبال دلیران دشتی وام نیز گرفتیم، اما یک دست صدا ندارد، همه باید پای کار می‌آمدند و از این تیم که امروز زبانزد خاص و عام است، حمایت می‎کردند.

غلامی‎نژاد بیان داشت: امروز در اکثر شهرستان‌های استان بوشهر و حتی کشور به رشته والیبال علاقه پیدا کرده‌اند و در کمتر روستایی از دشتی است که بازی والیبال حتی به صورت چند نفره انجام نگیرد.

غلامی‎نژاد بیان داشت: طی دو سالی که در دسته یک کشور حضور داشتیم، تیم‎های نوجوانان و جوانان را به بازی‌های کشور اعزام کردیم که نتیجه حاصل آن حضور سه نفر از بازیکنان نوجوانان به اردوی تیم ملی بود و یک نفر هم از جوانان در تیم ملی جوانان حضور یافت و دو نفر از بازیکنان بزرگسال استان بوشهر به تیم ملی ساحلی راه یافتند.

وی افزود: از دو نفر بازیکنان بزرگ سال یک نفر در بازی‌های قطر و تایلند بازی خواهند کرد که سعی می‎کنند وی را برای بازی‌های المپیک آماده کنند.

سرپرست تیم والیبال دلیران دشتی افزود: بنا داشتیم تبادل اطلاعاتی بین مربیان بیرون از استان و داخل استان برای بحث آموزش پایه و استعدادیابی صورت گیرد و این بحث را نمی‌توان فقط روی کاغذ آورد، زیرا نیازمند کمک مالی بود.

غلامی‌نژاد گفت: از دو درصد قراردادهای بازیکنان بزرگ سال درآمد خوبی برای استان بود که می‌توانست مشکلات مالی تیم‌های پایه، نوجوانان و جوانان را حل کند و طی چهال سال گذشته در رده‌های پایه حرفی برای گفتن داشتیم.

سرپرست تیم والیبال دلیران دشتی افزود: امید و نوجوانان در دسته یک حضور داشتند و جوانان نیز در دسته دوم کشور درحال صعود بود و تیم‌های مثل فارس و مازندران که همیشه سرآمد هستند در دسته دوم حضور داشتند.

غلامی‌نژاد یادآورشد: من شرمند مردم هستم، طلب حلالیت می‌کنم اما با توجه به اینکه در چند هفته اخیر بنا داشتیم که این تیم را زیرمجموعه‌ای قرار دهیم، اما دوستانی که خود دم از ورزش می‎زنند حاشیه‌هایی برای تیم دلیران دشتی بوجود آوردند و دیگر هیچ رغبتی برای ادامه ندارم.

سرپرست تیم والیبال دلیران دشتی افزود: در چهار سال گذشته کارهای عقب مانده زیادی دارم که باید انجام دهم و بنا دارم که به کارهای شخصی خود رسیدگی کنم.

غلامی‌نژاد در پاسخ به این سوال که شهردار بوشهر برای اسپانسری تیم والیبال دلیران دشتی اعلام آمادگی کردند، اما بعضی افراد شورای اسلامی با آن مخالفت کردند، علت آن چه بود، یادآور شد: از آزاد شهرکی شهردار بندر بوشهر تشکر می‌کنم، با توجه به اینکه شور و شوق خوبی در بین جوانان استان و کشور در زمینه والیبال بوجود آمده است، در کمترین وقت ممکن پا پیش گذاشتند و از شورای اسلامی بوشهر درخواست کردند که نشست اول شورا به حد نصاب نرسید و در جلسه دوم ظاهرا می‌گویند در بین اعضا رای‌گیری صورت گرفت که بعد از جلسه از ما مکاتباتی خواستند که انجام دادیم و به هر دلیلی در شورا مطرح نشده است و امروز مردم بهترین قاضی هستند.

غلامی‌نژاد ادامه داد: خدا کند افرادی که می‌توانستند که به این تیم مردمی کمک کنند، ولی کمک نکردند از لحاظ وجدانی پیش خدای خود شرمنده نباشند.

رئیس هیئت والیبال دلیران دشتی ضمن تقدیر از حمایت‌های معنوی آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح امام جمعه خورموج گفت: از روزی که استارت تیم والیبال دلیران دشتی زدم خدمت وی رسیدیم از حمایت‌های معنوی وی برخوردارشدیم.

غلامی‌نژاد با بین اینکه آیت‌الله صفایی‎بوشهری نعمت بزرگی در استان برای همه ماست که باید قدر این عالم بزرگوار را بدانیم، افزود: دیدگاه ورزشی ایشان فراتر از حد تصور بنده بود.

غلامی‌نژاد خاطرنشان کرد: آیت الله صفایی‎بوشهری اینقدر اشراف به ورزش داشتند که از یک کارشناس ورزشی اطلاعات و تحلیل‎های بیشتری در ورزش داشتند و از وی درس‎های خوبی گرفتم.

وی ادامه داد: آیت‌الله صفایی بوشهری نسبت به تیم والیبال دلیران دشتی دغدغه‌های فراوانی داشتند و ما شرمنده نماینده ولی فقیه در استان بوشهر شدیم که نتوانستیم کار را به نتیجه برسانیم و خدا را گواه می‌گیریم که هر چه در توان داشتم، انجام دادم و دیگر کشش مالی نداشتم که بخواهم ادامه دهم.

غلامی‌نژاد بیان داشت: امیدوارم تمام رشته‎های ورزشی استان بوشهر افتخارآفرین برای استان باشند و در پایان از همه مردم استان بویژه جوانان علاقمند به رشته والیبال رسانه‎ها، خبرنگاران پرتلاش صدا و سیما به خصوص مردم فهیم شهرستان دشتی و شهر خورموج حلالیت می‎طلبم.

 
 

محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی : ٢:٤۱ ‎ب.ظ

 

 
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازینویسندگان
محمدم از دشتی کاکی خورموج کبگان سرمک کردوان چاوشی زیزار درازی


آرشیو وبلاگ
امرداد ٩٥
خرداد ٩٥
اردیبهشت ٩٥
اسفند ٩٤
بهمن ٩٤
دی ٩٤
آذر ٩٤
آبان ٩٤
مهر ٩٤
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
فروردین ٩٤
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
امرداد ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
دی ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
تیر ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳

www.flickr.com

لینک دوستان
نصير بوشهر
نسیم جنوب
دکتر عبدالمجید مصلح
اکبر منصوری نسب
ابو حنانه
عبدالمهدی حاجيانی
خورموج
پادشاه عالم
ماندستان کاکی
تیک تاک
وحدت کاکی
نگار عشق
عکسهای دشتی
حسن عبدی
امين چاه شوری
شهرداری خورموج
انجمن آينده سازان توسعه جنوب
رضا دشتی منش
کريم جعفری
اکبر شيخ زاده/تورنتو
بوشهر.دات.کام
ايرانجوان خورموج
آزادی خورموج
سجاد زنده بودی
دهستان طسوج
سايت خبری جويا
استاد س.محمدرضا هاشمی زاده
بوجیکا
شعر دشتی
تاريخ دشتی
سادات دشتی
هیرو
حاج علی زينبی
زنده ياد دکتر احمد ظريف فرد
هواشناس
محمد باقر حاجيانی
شوق وصال
چشوک
خبر دير
عبدالحميد پهلوزاده
هيات صاحب الزمان(عج کردوان
تنگستانی ها
خورموج
بوشهری های مقیم تهران
حسن غلامی
فراز بهزادی
عمو اروند
مشقهای خط خطی
مقالات کامپيوتر
مدرسه بقیه الله(عج)
محمد جواد غريبی
مانيفست آدمک کشی
شاگردان آیت الله دکتر آلبویه
ستاره عشق
دکتر طالب موذنی
باغ سيب صداقت
نشريه الکترونيکی بازدم
علیرضا عمرانی
مهدی چاه شوری
دانشگاه آزاد خورموج
ضيافت(سجاد واعظی
حميد شکيبا
از خنده ها و خاطرات
مهری غريبی
کیان جنوب(عمار شهنیایی
رضا جمالی حاجیانی
در اندیشه فردا(م.محمدی
خبرگزاری خلیج فارس
سمیرا بهزادی
عباسعلی شعبانی
ماشاالله شیخیانی
نون و نمک
اندیشه گر
حسین حیدری
نیمدری
طراحی قالب
علی امیر نژاد
ابراهیم دانش
واحد خواهران هیات صاحب الزمان کردوان
یک قدم تا بی نهایت
اشوم خرگی(سید علی.ن.حسینی
مهندس مصطفی احمدی
بردخون
وبگرد(حسین حاجی پور
از دیار کاکی(محمد احمدی
گروه تحقیقاتی وبزن
ستاد بازسازی عتبات دشتی
حسن صداقت
ابوالفضل منصوری نسب
یا حسین(ع) سالار زینب
فردای دیگر(جواد دشتی منش
مهندس علیرضا چمکوری
پسری همراه خاطراتش
دشتی دشت آرزوها(م.مغدانی
خاطره ها نمی میرند(ف.احمدی
مهندسی عمران(ک.کردوانی
هجوم سایه ها(محسن حیدری
کردوان علیا(علی متفق جو
امام زادگان دشتی(ع.متفق جو
سادات کاکی(س.ش.حسینی
روستای سنا
صادق و سعید زنده بودی
دانشجویان حسابداری آزاد بوشهر
عباس قبادی
هزاردستان(علی امیرنژاد
علی وار(دشتی
رحمان نجفی
مردومان مسیله(مجیو
فایز دشتی
مقالات مهندسی عمران
چرت و پرت های یک حسن
علی شیخیانی
برمصاد دیارمن خورموج
ساسان صالح احمدی
دکتر مهدی نیک نفس
غلامرضا حیاتی
سعید صالح احمدی
حسابدار قرن
گریه ی اشک ها
روستای فقیه حسنان
پلیسور
الیاس شهدوست
غزل سرا
تازهای جهان
گلستان هنر
شهر من کاکی
همکلاسی
دهداری-عسلویه
روستای ناری
تنهایی
امید به خدا
کمیل قحطان
فتوبلاگ "سی"
سلت(چیله)
هواداران شاهین
سلام دیر
برانوش
مهندسی شیمی
قدرت پرواز
عکس های حافظه دوربینم
دانشجویان هرمزگانی دانشگاه رجایی تهران
زیست شناسان دوم دبیرستان
داوران فوتبال دشتی
دکتر غلامرضا جعفری نیا
عقاب خورموج
آزادی شنبه
باشگاه فوتبال دهداری
روستای دهوک
مسجد جامع خورموج
دکتر ابوالقاسم شریف زاده
مهندس محمد آتیار
دو راهک
مروارید جنوب
به سوی ظهور
شیرین تر از عسل
شاهین خورموج
روابط عمومی خورموج
چاه حسین جمال
ابوذر زارعی
یوسف اسکندری
غلامعلی زارعی
عشایر قشقایی دشتی
انیمیشن سازان دشتی
غلامرضا ابراهیمی
الیاس سلیمی
شعر شنبه
تروشک
زیارت ساحلی
خورموج سر خط!
گالری ماهور
فاضل عاشوری
داستان های من و پتروشیمی خارک
کیان جنوب
صدف جنوب
سیدمحمد جواد رکنی
روستای درازی
مسجد قائم آل محمد دشتی
حرف هایی که نزدم
فاصله های بی رنگ
من و پدرم
مهندس اسدپور خواجه گانی
زنده یاد عیسی شوقی وحدت
کهنوج،نگین رودبارزمین
روح الله تمییزی نژاد
محمد حسین بکمی
چرتکه
تی فو نو
چرند و پرند
پاس کاکی
سنا نیوز
چراغ های رابطه
فایز دشتی
سافت بال خورموج
مهدی شیخیانی
دست نوشته های من
زینب علیزاده
فاطمه اسماعیلی
شعر و ادبیات کردوان
فوتبال کردوان
استقلال اسماعیل محمودی
کردوان سفلی،گذشته،حال و آینده
مسجد امام رضا(ع)خورموج
کانون فرهنگی هنری الغدیر خورموج
زیارت ساحلی از نگاه دوربین
چاووشی
اندیشه من=اندیشه تو
اخبار روز شاهین بوشهر
دل نوشته های یک سیوول
کاکی،شهر 300در
پهلوی پارسی
چیزی شبیه دلتنگی
سافتبال بانوان خورموج و ایران
نیلوفر خیال
وب سایت آیت الله منهاج دشتی
روستای باغ علی باقر
ابیانه:زیباترین روستای جهان
عزاداری سنتی بوشهر
یاداشت های شخصی آزاد
من و دوربینم
شیخیان- بست بلند
روستای زیارت ساحلی(نجیرم)
دل نوشته های من
تات وب
کاروانیان
انجمن وبلاگ نویسان کاکی
دوشاب دشتی
عشق وراوی
عشقم خورموج
خاطرات پشت كنكوري
رزمی ها(رئیس ها)
زیر آساک قلعه خورموج
♥best friends♥
Look Our Love
طوفان خورموج
آيم خوشي هسي
صدای روستای سنا
عکاسخانه
تیم والیبال دلیران دشتی
یادها و خاطره ها
کردوان سفلی
شروه
بهنام ابولی
مهدی تنو
وضعیت جوی خورموج
وضعیت جوی بادوله
وضعیت جوی فقیه حسنان
وضعیت جوی کبگان
وضعیت جوی سرمک
وضعیت جوی چاوشی
روستای احشام قائدها
پایگاه اطلاع رسانی بردخون کهنه
کردوان علیا
تابان خورموج
پایگاه اطلاع رسانی حاج آقا محمدی امام جمعه کاکی
زمین سبز
خاندان رزمی

خروجی وبلاگ
feed

پشتيباني
وبلاگ فارسی

 
[ منزل | قديما | تماس ]