با دوخبر خوش از نوع ورزشی همراه شمایم یکی از آندو خبر که مربوط به لحظاتی پیش هست پیروزی غرور انگیز تیم والیبال دیارمان دلیران دشتی است که با یه برد شیرین  کار خود را برای رسیدن ب لیگ برتر راحت کرد وحال باید منتظر بازی برگشت در اصفهان باشیم که اگه بتونن مسابقه رو ببرن برای اولین بار در تاریخ استان بوشهر و بالطبع دشتی طعم لیگ برتری را  از نوع والیبال خواهیم چشید.

امادیگر خبر قدری توضیح وتفسیر دارد که اصلش را می گذارم برای پست دیگرفقط این را بدانید و بدانیم که مرحله نهایی نخستین دوره لیگ سافت بال بانوان کشور امروز در بوشهر با حضور سه بوشهر،اصفهان و خراسان رضوی آغاز شد.حتمن می پرسید این ب دشتی ما چه ارتباطی دارد؟!حالا فقط همین که تیم خراسان رضوی را دختران دیارمان تشکیل می دهند ب طوری که در کشور به خورموج رضوی مشهورند..بیشتر توضیحات بعد از قهرمانی که باتوجه به برد شیرین امروز دور از دسترس نیست انشالله...

گام مقتدارنه دلیران دشتی برای رسیدن به لیگ برتر

تیم والیبال ذوب‌آهن اصفهان در اولین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک کشور ‏مغلوب دلیران دشتی بوشهر شد.
به گزارش ایمنا، دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته اول والیبال کشور امروز در شهرهای خورموج و ‏گنبد کاووس برگزار شد.‏
در خورموج، تیم دلیران دشتی بوشهر موفق شد با نتیجه ۳ بر یک از سد ذوب‌آهن بگذرد. دلیران دشتی ‏در ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ پیروز شد اما ست دوم را با حساب ۲۵ بر ۱۷ به میهمان ‏اصفهانی‌اش واگذار کرد. بازی در دو ست بعدی بسیار نزدیک دنبال شد به طوری که دلیران دشتی با دو ‏نتیجه مشابه ۲۸ بر ۲۶ از سد شاگردان پشنگ در تیم ذوب‌آهن گذشت تا در مجموع پوئن‌ها با نتیجه ‏‏۹۸ بر ۹۷ پیروز شود. ‏
با کسب این نتیجه، ذوب‌آهن باید هفته آینده و در اصفهان دلیران دشتی را شکست دهد تا امیدهایش ‏برای صعود به سوپرلیگ زنده بماند و بازی سوم دو تیم در خورموج، تکلیف تیم صعودکننده را مشخص ‏کند و اگر در اصفهان شکست بخورد، دلیران دشتی جواز حضور در سوپرلیگ را به دست خواهد آورد.‏
نتایج کامل مسابقه امروز به این شرح است:‏
‏* دلیران دشتی بوشهر ۳ - ذوب‌آهن اصفهان یک
‏(۲۵ بر ۲۰، ۱۷ بر ۲۵، ۲۸ بر ۲۶ و ۲۸ بر ۲۶)‏

 برد شیرین دختران خورموجی در آغازمرحله نهایی نخستین دوره لیگ سافت بال بانوان کشور در بوشهر

سرپرست مسابقات سافت بال کشور و نایب رییس انجمن بیس بال و سافت بال ایران در گفت وگو با ایرنا در بوشهر گفت: این رقابت ها با قرعه کشی که در سه شب انجام شد امروز با مسابقه میان دو تیم خراسان رضوی و اصفهان در ورزشگاه شهید عاشوری بوشهر آغاز شد ک در پایان خراسان رضوی(خورموج رضوی!)34 بر 5اصفهان را شکست دادند.

 منیژه حسن نیا افزود: فردا دو تیم بوشهر و خراسان رضوی به مصاف هم خواهند رفت و تیم رسپینا تهران یکی از چهار تیم برتر رقابت های دومنطقه شمال و جنوب که به مرحله نهایی راه یافته بود، از ادامه حضور دردور نهایی انصراف داد.

 وی افزود: با انصراف تیم رسپینا تهران بازی های آن با نتیجه هفت - صفر به نفع تیم مقابل منظور خواهدشد.

 حسن نیا ادامه داد: قهرمان این دوره لیگ سافت بال بانوان کشور به جشنواره پنجاب پاکستان که 18 فروردین سال آینده برگزارخواهد شد، اعزام می شود.این مسابقات به مدت سه روز در بوشهر ادامه دارد.

افتتاح درمانگاه تخصصی صحرایی در شهر بادوله
درمانگاه تخصصی صحرایی شهید فاتحی  در شهر بادوله شهرستان دشتی افتتاح شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی  از سوی بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر، درمانگاه تخصصی صحرایی شهید فاتحی برای ارائه خدمات پزشکی به مردم بخش کاکی از تاریخ ششم لغایت هشتم اسفندماه جاری به مدت سه روز در شهر بادوله دایر است.

 این درمانگاه خدمات خود را در رشته‌های تخصصی اطفال، چشم پزشکی، زنان و زایمان، گوش و حلق و بینی, کلیه و مجاری ادراری، پوست، مغز و اعصاب و جراحی عمومی و نیز دندانپزشکی، پزشکی عمومی و خدمات دارویی و انجام عمل ختنه بصورت رایگان ارائه می‌دهد.

 ثبت نام از بیماران در مرکز بهداشتی درمانی کاکی و خانه‌های بهداشت این بخش انجام گرفته که حدود هزار و 800 نفر در نخستین روز از فعالیت آن برای دریافت خدمات این درمانگاه ثبت نام کرده‌اند.

 این درمانگاه با همکاری سازمان بسیج جامعه پزشکی، سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، بخشداری و شوراهای اسلامی بخش کاکی دایر شده است. 

/ 0 نظر / 5 بازدید