انتصابی از جنس جوانان در دشتی

بعد از مدتها که خبر انتصاب جناب هادی اخلاقی ب عنوان بخشدار شنبه و طسوج شهرستان دشتی منتشر شده بود.روز سه شنبه گذشته  مراسم تودیع ومعارفه بخشدار شنبه و طسوج با حضور دکتر موسوی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مهرجو فرماندار دشتی و جمعی از مسئولین شهرستان در محل بخشداری شنبه برگزار شد.

اخلاقی که همه او را فردی جامع الطراف می شناسند بواسطه مطالعات متعددی که سالهاست در حوزه های اجتماعی و فرهنگی داشته و دارد و خود همین امر می تواند مثمر ثمر باشد برای بخشی که هنوز زخم زلزله را با خود همراه دارد.

ضمن تبریک وِیژه به ایشان و آروزی موفقیت ،بدنیست بدانیم اخلاقی متولد 1357 خورموج دارای دیپلم علوم تجربی از دبیرستان ادب خورموج و دانش آموخته کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه خلیج فارس و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه آزاد بوشهر می باشد.ایشان سابقه مدیریت فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج را نیز در کارنامه خود دارد.اخلاقی که در وادی هنر او را ب عنوان نویسنده ای لایق می شناسند از هنر عکاسی هم بهره ها برده و دارای چندین مقام کشوری و استانی در زمینه نویسندگی و عکاسی هستند.

بخشی از صحبت های اخلاقی در حاشیه این معارفه:

برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی اولویت کاری‌ام در شنبه است

فارس; معتقدم راز موفقیت هر مدیری در همدلی، همراهی و حمایت همه مسئولان و مردم است در این میان نقش نهادهای نظامی و امنیتی، بسیج، شوراهای اسلامی، دهیاری‌ها، سازمان‌های مردم نهاد، اقشار مختلف مردمی اعم از روحانیون معظم، سادات جلیل القدر، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، اساتید دانشگاه‌ها، معلمان، دانشجویان، فرهنگیان، دانش‌آموزان و بازاریان، هنرمندان، ورزشکاران، کشاورزان و عشایر منطقه در کمک، پیشرفت و ترقی این بخش انکارناپذیر است.

وی یادآور شد: سه برنامه در دستور کار خود قرار داده‌ام اول اینکه تلاش خواهم کرد یک درجه نگاه و چشم مردم را به دنیا بازتر کنم تا دنیا را زیباتر ببینند و امیدشان را به زندگی بیشتر کنند.

این مسئول ادامه داد: سعی این است تا نشاط و شادابی را در بین مردم بیشتر و بنیان‌های فرهنگی و مذهبی مردم را تقویت کنم.

اخلاقی متذکر شد: دوست دارم به اندازه فقط یک قلم سفره‌های مردم رنگین‌تر و سنگین‌تر شود و در گام سوم دوست دارم به اندازه یک گام این بخش را در مسیر توسعه قرار دهم.

بخشدار شنبه تاکید کرد: برای رسیدن به اهداف مورد نظر باید اولویت اول برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی را مدنظر قرار دهم دوم برنامه‌های اقتصادی در قالب صنعتی، کشاورزی و معیشتی مردم را مورد توجه قرار خواهم داد و سوم تمرکز بر فعالیت‌ها و پروژه‌های عمرانی است که بتوانیم زیرساخت‌های شنبه را تقویت کنیم.

در این رابطه:

فرزندان بخش شنیه و طسوج دشتی گپ 

/ 3 نظر / 55 بازدید
خوشنود

سلام اسامی نفرات برتر وپذیرفته شدگان کنکور9رابزن[لبخند]

رئیس

بسیار عالی و به موقع

زیارتی

جناب آقای اخلاقی انسانی مودب و با شخصیت هستند و این جایگاه به واقع برازنده ایشان است و آفرین و صد آفرین به فرماندار محترم جناب آقای مهرجو بدلیل انتصاب بجا و شایسته.