تنها مدرسه ایران که تما می دانش آموزان آن سید هستند

دبستان هفتم تیر روستای اژدرخواب تنها مدرسه ای در ایران که تما می دانش آموزان آن سید هستند

2246764087_2140d79658.jpg?v=0

مدرسه هفتم تیر روستای اژدرخواب که درناحیه پشتکوه شهرستان دشتی قرار دارد دارای ۱۲نفر دانش آموز به صورت مختلط است که تمامی دانش آموزان از سادات می باشندلازم به توضیح است دانش اموزان از استعدادهای بالقوه بالایی برخوردار می باشند که باتوجه به همت اولیاءامر انشاءالله به فعلیت خواهد انجامید در سال تحصیلی جدید آقای غلامی دشتی که از معلمان شایسته وکوشا می باشند در آنجا مشغول به خدمت می باشند .  

بد نیست بدانید: مرحوم مهندس سید غلامحسین حسینی دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی هيدرو مکانيک کشتی  دانشگاه صنعتی امير کبير و از فرهیختگان جوان دشتی ،زاده همین روستاست و دوران ابتدایی را در همین مدرسه تحصیل کرده بودند.مرحوم مهندس حسینی آذر ماه ۱۳۸۳ در زمانی که بیست و سه سال از عمرش را سپری می کرد به رحمت ایزدی پیوست.

 

موفقیت دانش آموزان خورموجی در المپیاد آینده سازان درکشور

دانش آموز نيلوفر كشاورزكه دردبيرستان حديث درپايه اول مشغول به تحصيل است وي در المپياد آينده سازان در سال تحصيلي 87-86 توانست با شركت خود دردرس زبان انگليسي حائز رتبه اول دركشور ودر درس رياضي رتبه اول در استان و رتبه بيست و دوم دركشوركسب كند وبلاگ دشتی ها  این موفقيت را به وي و خانواده وكليه دست اندركاران دبيرستان حديث تبريك گفته و آرزوی موفقیت رزوافزورن همه فرزندان دشتی را از خدای منان خواستار است.

 

اولین واحد تولید قارچ خوراکی استان در دشتی

يك واحدتوليدقارچ خوراكي درروستاي بادامزارشهرستان دشتي براي نخستين باردراستان بوشهربه بهره برداري رسيد‏.‏امرالله فاريابي دراين آيين گفت ‏:‏براي راه اندازي اين واحد‏960 ‏ميليون ريال تسهيلات ازمحل اعتبارات بنگاههاي زودبازده هزينه شده است ‏.‏ وي افزود‏:‏اين واحدتوليدي سالانه ‏16 ‏تن قارچ توليدمي كندكه بازارمصرف شهرستان دشتي وبخشي ازبازاراستان بوشهرراپوشش مي دهدوزمينه اشتغال پنج نفرنيزايجادشده است ‏.‏

افتتاح سه نمایشگاه

سه نمايشگاه نيزشامل دستاوردهاوفعاليت سوادآموزي درانقلاب اسلامي ,دستاوردهاي دانش آموزان وكتاب نيزدرشهرستان دشتي افتتاح شد‏.‏ دراين نمايشگاهها‏42 ‏عكس ازفعاليت هاي سوادآموزي درطول ‏28 ‏سال گذشته درسطح اين شهرستان ,ارايه دستاوردهاي دانش آموزان فني وحرفه اي وكارو دانش در‏12 ‏غرفه وسه هزارو‏500‏جلدكتاب درقالب ‏350 ‏عنوان با‏50 ‏درصد تخفيف به نمايش درآمده است ‏.


لینک ها ی روزانه

مسابقه مشاعره كودكان ونوجوانان استان دردشتي

برگزاري جشن انقلاب در مسجد الغدير خورموج

/ 15 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کاکی زاده

مدرسه ای که تمام دانش اموزانش سيد هستند سوژه جالبی برای گزارشهای کامران نجف زاده می باشد اطلاعات مورد نياز را به وب ايشان ارسال کنید

هواداران

وبلاگ هوئاداران سيد محمد مهدی پورفاطمی افتتاح شده لطفا به پيوندها اضافه نماييد ممنون و متشکر http://porfatemi.blogfa.com/

ميثم

سلام عجب مدرسه با حالی خدا قوت يا حق

با سلام خدمت شما جناب شاكري اميدوارم كه هميشه سالم و موفق باشي. اگر آقاي غلامي دشتي را ديدي سلام مرا خدمت ايشان برسانيد. وقتي گرد زمان را در قامت اين عزيزان مي بينيم تازه يادمان مي آيد كه قدر شان را نمي دانيم. خداوند توفيقشان دهد.

احمد دهوکی و حسین جعفری زاده

ضمن عرض سلام و خسته نباشی خدمت شما جناب اقای شاکری این روستا خیلی جالب بود دست شما درد نکند که مورد لطف و عنایت خود قرار دادید در مورد این روستا بهتر است بدانید که طبق امار سالهای گذشته اموزش و پرورش شهرستان دشتی این مدرسه در کل شهرستان دشتی البته در بین مدارس روستاها رتبه اول را به خود اختصاص داده است از نظر استعداد و فعالیت . همینطور است که مهندس غلامخسین حسینی از چنین مدرسه ای به رتبه های تک رقمی در کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته خود در کشور را کسب کرده است و امیدوارم که در سالهای اینده هم این دانش اموزان ادامه دهنده راه مهندس باشند .

بيژن

سلام خيلي عليه احسنت

بيژن

سلام خيلي عاليه احسنت