اخبار حوادث

 غرق شدن دو دختر در رودخانه مند 
دو دختر بر اثر غرق شدن در رودخانه مند شهرستان دشتی استان بوشهر جان خود را از دست دادند.
فرمانده حوزه انتظامی بخش کاکی شهرستان دشتی گفت: این دو دختر ساعت 15:40 دقیقه روز گذشته برای تفریح به حاشیه رودخانه مند رفته بودند که یکی از دختران برای شستن دست به حاشیه این رودخانه رفته بود که بر اثر لیز خوردن غرق می‌شود و دختر دیگر هم که برای نجات دادن او رفته بود، غرق می‌شود.
ربیعی گفت: جسد دختر 15 ساله از آب گرفته شده و تلاش برای یافتن جسد دختر 28 ساله ادامه دارد.

کشته شدن ٣ نفر از پرسنل نیروی انتظامی استان بوشهر

 به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی بوشهر، بر اثر سانحه تصادف سه نفر از پرسنل نیروی انتظامی استان بوشهر کشته شدند.
این تصادف که ساعت 17:30 دیروز در آزادراه چغادک، عسلویه و در کنار پل مند در دشتی روی داد، براثر برخورد تویوتا دوکابین و تریلر به رانندگی سیاوش گشمردی، سه تن از سرنشینان تویوتا به نام‌های احمد حاجی‌زاده، رئیس دریابانی منطقه انتظامی کنگان و دو تن از همکاران وی به نام‌های موسی بهروزی و سجاد دشتی فوت کردند.
علت این تصادف در دست بررسی است. 

کشف ده‌ها دستگاه ماهواره و تجهیزات در دشتی

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان دشتی طی چند عملیات دهها دستگاه ماهواره و تجهیزات آن را کشف و ضبط کرد.
ماموران اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان دشتی در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری غیر مجاز ماهواره توسط افرادی در این شهرستان سریعاً وارد عمل شد و پس از صحت و سقم موضوع و شناسایی افراد با هماهنگی مقامات قضایی وارد عمل شدند و از 10منزل شخصی بازرسی به عمل آوردند.
ادامه گزارش حاکیست، پلیس در این راستا موفق به کشف 93 دستگاه ماهواره و تجهیزات جانبی آن شد که ماهواره‌های کشف شده به همراه صاحبان منزل جهت انجام مراحل قانونی به مقر انتقال داده شدند.

/ 2 نظر / 7 بازدید
خانه وبلاگ نویسان بوشهر

با سلام اولین جلسه مجمع عمومی خانه وبلاگ نویسان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمائید. http://bushehrblog.ir/ روابط عمومی خانه وبلاگ نویسان بوشهر

نصیری

سلام می بخشی که خیلی خیلی وقته به وبلاگ سر نزدم البته ناگفته نماند که همیشه تمامی سرفصل ها رو بطور کامل می خونم در مورد دو تا خبر اول که واقعاً ناراحت شدم ولی در مورد خبر سوم حیفم اومد چیزی نگم من نمی دونم فقط داخل بوشهر بوده این کار یا نه اگه فقط توی بوشهر بوده که فکر کنم همه بدونن معناش استفاده زیاد بوشهری ها از ماهواره نیست و کاملاً بالعکس هست! اگر شهرهای دیگه هم اینطوری بوده که معناش اینه که هزینه پارازیت انداختن دیگه خیلی براشون زیاد می افته و دیگه مجبور شدن این کارا رو انجام بدن