شنیده ها

-          با حمایت و پشتیبانی افراشته استاندار و آیت الله ایمانی نماینده ولی فقیه قرار است همایش بزرگداشت حضرت الله العظمی حاج میرزا احمد نجفی دشتی _ستاره فقه جنوب _ در استان برگزار گردد. تاریخ دقیق همایش به بعد از ملاقات شفیعی مدیر کل ارشاد و بردستانی(ریس سابق ارشاد دشتی) با آیت الله دشتی موکول شده است ولی احتمالا همایش اسفند ماه برگزار گردد _ به تاریخ معمول همایش های استان _  

-          حاکی از آن است تاسیسات پارس شمالی در سه شهرستان دشتی ،تنگستان و دیر استقرار خواهد یافت ـ با توجه به حساسیت مسئله پارس شمالی بزودی بطور مفصل به این موضوع می پردازیم ـ    

-          حاکی از آن است که تبادار استاندار سایق باردیگر به پست ریاست پارس شمالی باز خواهند گشت. تبادار پیش از این نیز ریاست پارس شمالی را بر عهده داشتن ولی با فشار و مخالفت عطار زاده نماینده بوشهر استعفا داده بود.بد نیست بدانید هم اکنون ایرج حاتمی(معاون سابق برنامه ریزی استانداری) سرپرست توسعه منطقه پارس شمالی است.

-          با رد صلاحیت خلفی  یکی از دو داوطلب ثبت نام کننده نمایندگی مجلس خبرگان استان بوشهر انتخابات خبرگان بوشهر وارد مرحله تازه ای شد هرچند احتمال تایید صلاحیت ایشان پس از بررسی بسیار محتمل می نماید.        

-          در فهرست  انتخاباتی مجلس خبرگان گروه موسوم به جامعتین(جامعه روحانیت مبارز تهران و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم) که از سوی برخی منابع خبری منتشر شد.نام آیت الله حسینی بوشهری از استان بوشهر نیز دیده می شود.

-          از میان داوطلبین شرکت کننده در شورا های شهر خورموج پس از سلب عضویت مختار پزشک از اعضای شورا و نام یک نفر هم به عنوان رد صلاحیت شنیده می شود هرچند لیست نهایی داوطلبین تا کنون منتشر نشده است.   

-          دو شب پیش پس از برخورد اتوبوس  با یکی از اهالی آبادی بادوله که متاسفانه منجر به فوت وی شد. مردم اهالی بادوله جاده بوشهر کنگان را بسته و خواستار انتقال یا عریض کردن جاده مذکور شدند مردم پس از حضور جمشیدی فرماندار دشتی و استماع سخنان وی راه را باز کردند. بد نیست بدانید پیش از این نیز تصادفات متعددی در این قسمت از راه اتفاق افتاده بود.

-          بزودی فرستنده شبكه راديو معارف در شهرستان دشتي راه‌اندازي مي‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 1 نظر / 24 بازدید