موفقیت ورزشی دشتی ها در....

افتخارات خورموج آسفالت در سومین مرحله مسابقات لیگ برتر اسکیت بانوان کشور

سومین مرحله مسابقات لیگ برتر اسکیت بانوان کشور به میزبانی استان بوشهر با شرکت شش تیم در دو رشته سرعت و استقامت برگزار شدکه در پایان نتایج ذیل به دست آمد.
رشته دو 300متر سرعت زهرا مظفری از تمدن شرق تهران اول، فاطمه بختیاری از بنت تهران دوم و نجمه موجی از خورموج آسفالت  سوم شد.
رشته یک هزار متر نیلوفر مردانی از خورموج آسفالت  مقام اول، نگین دادخواه از تمدن شرق تهران مقام دوم و ساغر مظفری از تمدن شرق تهران سوم شد
رشته 3 هزار متر امدادی تمندن شرق تهران اول و خورموج آسفالت دوم شد.
رشته 10 هزار متر نیلوفر مردانی از خورموج آسفالت  اول ، ساغر مظفری از تمدن شرق تهران دوم و فاطمه شازده امیری از بنت تهران مقام سوم شد.

+بد نیست بدانید خانم ها ساغر و زهرا مظفری نیز پیش از این عضو تیم خورموج آسفالت بودند

درخشش ورزشکاران دشتی در مسابقات دو و میدانی روستایی و عشایری

 این مسابقات که در چهار ماده بین آقایان و بانوان برگزار شد در پایان:

 در ماده یک هزار متر آقایان حامد نوروزی و حسن عادلی از تنگستان اول و دوم شدند و مهدی حسینی‌فر از دشتی به مقام سوم رسید. 
ماده یک‌هزار و 200 متر آقایان نیز کیانوش قطب‌الدین از دشتستان اول، جاویدان رحیمی‌پناه از دشتی دوم و علیرضا حیدری ابراهیمی از تنگستان سوم شد. 
ماده 560 متر بانوان نیز طاهره فقیه، زینب آشوری و آمنه قائدی هر سه از دشتی مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. 
ماده 800 متر بانوان ساناز رحیمی از دشتی اول شد و زهره آتشی و زهرا محمدی از تنگستان رتبه‌های دوم و سوم را به دست آوردند.
مسئول هیئت ورزش‌های روستایی و عشایری شهرستان دشتی در آیین اهدای جوایز که با حضور مسئولان شهرستانی و روسای، هیئت‌های دو و میدانی روستایی و عشایری استان برگزار شد، گفت: توسعه ورزش روستایی و عشایری موجب سلامت جسمی و روحی روستاییان و عشایران غیور می‌شود.
عبدالحسین برزگری افزود: این هیئت در سال جاری همایش‌ها و مسابقات مختلفی از جمله همایش پیاده‌روی خانوادگی در چند روستای دشتی، مسابقه دو و میدانی، اسب سواری، طناب کشی و تیراندازی را برگزار کرده است.
وی خواهان توجه بیشتر مسولان شهرستان نسبت به ورزش روستایی و عشایری شد.

/ 4 نظر / 6 بازدید
حسین حاجی پور

با سلام! وبگرد به خانه جدید منتقل شده است! لطفا لینک آن را تغییر دهید! با سپاس

گرگو

سلام علیکم خالو توی ولات شما افغانی جا دَر رفتن یا نه؟ میدانی در سَرحد افغانی پَرّاک نمیزِن؟ نظرسنجی ونظر یادت نشیت[بدرود]

یکی از حاظران

با سلام. شما از مراسمی که سه شنبه تو سالن ارشاد برای کنکوری ها برگزار شد خبری ندارید؟ اگه میدونین خواهش می کنم یه ژست هم راجع به اون بذارین و البته با چند تا عکس اگر در اختیار داشتین. تشکر