زهجرانت گهی در تاب و در تب         ندانم روز من  کی باشد و شب

خبر از حال  محزون کس ندارد          به غیر از خلق قدرت نما رب

"مرحوم محزون کردوانی"

پذیرش مهندس رزمی نیا در  دکترا تخصصی الکترونیک

با خبر شدیم مهندس ابوالحسن رزمی نیا از فرهیختگان جوان خطه دشتی موفق شدند در دوره  دکترای تخصصی الکترونیک PhDدانشگاه تربیت مدرس تهران پذیرفته شوند.بد نیست بدانید مهندس رزمی دوره کارشناسی مهندسی الکترونیک را در دانشگاه شیراز گذرانده و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه سمنان اخذ کردند.وبلاگ دشتی ها با افتخار موفقیت مهندس رزمی نیا را به ایشان و همه دشتی ها تبریک عرض کرده و برای همه فرزندان دشتی ساکن کهکشان راه شیری آرزوی موفقیت می نماید.

داستانی دیگر از استاد صفدری در ویژه نامه شرق

به روال معمول روزنامه شرق هر از چند گاهی اقدام به چاپ ویژه نامه های تخصصی می کند. یکی از محبوبترین آنها "ادب نامه شرق" است که به چاپ آثار نویسندگان شهیر ایرانی می پردازد.در آخرین شماره ادب نامه شرق ،داستان کوتاهی نیز از استاد محمدرضا نویسنده شهیر ایرانی و از فرهیختگان دشتی به نام  "خود تنهایی" به چاپ رسید که طبق تاریخ داستان ،روزهای 29 تا 31 اردیبهشت 82،شهرک اندیشه به رشته تحریر درآمده است. در ادامه ضمن اشاره به ابتدای داستان ،لازم است بدانید که ادب نامه شرق مذکور سه شنبه گذشته چاپ شده است:

"یک سه دیواری که درازا و پهنای آن را می شود با دو یا سه گام پیمود. یک پنجره در دست چپ که از پشت شیشه های آن روشنایی اندکی می نماید.یک در میان دیوار روبرو که بسته است.مرد اندکی نرسیده به در مانده است. خیز برمی دارد دستگیره در را می پیچاند که بداند قفل شده است.پشت به در می ایستد و راه باریکه...."  

احداث سالن اختصاصی هندبال در دشتی

مديركل تربيت بدني استان بوشهر گفت:هشت ميلياردريال براي احداث سالنهاي اختصاصي هندبال در اين استان اختصاص يافته است.حسين وردياني افزود:با اين ميزان اعتبار،چهارسالن در شهرستانهاي دير، تنگستان، دشتستان و دشتي احداث خواهد شد. وي اظهارداشت: با توجه به محدوديت اماكن ورزشي و نبود فضاهاي اختصاصي براي بسياري ازرشته‌هاي ورزشي درشهرستانهاي استان بوشهر،احداث سالن هندبال در تعدادي از اين شهرستانها مي‌تواند بخشي از مشكلات موجود را در اين زمينه رفع كند.

اخراج کارگران شهرداری کاکی و نارضایتی کارگران!!

برطرف شدن مشکل کم آبی ۳۸ روستای تنگستان با کمک چاههای شیرین خورموج

مدير عامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان بوشهر گفت: مشكل كم آبي ‪۳۸‬ روستاي شهرستان تنگستان با بيش از ‪ ۱۲‬هزار نفر جمعيت برطرف شد. رفيعي پور بيان كرد: هم‌اكنون با جريان يافتن آب چاههاي شيرين منطقه خورموج در شهرستان دشتي به شبكه آبرساني روستاهاي تنگستان ميزان آب ورودي به اين روستاها به پنج هزار و‪ ۶۰۰‬متر مكعب رسيده است كه با تجهيز و رفع برخي از مشكلات چاه دوم منطقه خورموج اين ميزان به هفت هزارمترمكعب افزايش خواهد يافت.

/ 4 نظر / 10 بازدید
فرزان (ابوحنانه)

سلام با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان و هم استانی ها و همشهریان عزیز. با پافشاری بر ااجرای طرحهای شکست خورده چرا؟ به روزم./

ميثم

سلام خبر های جالبی بود موفق باشيد يا حق

مهدی چاه شوری

با سلا م با الو لیان ایر به روزم منتظر نظرات سازنده شما عزیز هستم با تشکر