جوان خورموجی برگزیده کشوری

در آئین اختتامیه جشنواره حضرت علی اکبر (ع) با حضور معاون اول رییس جمهور و وزاری ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد،، ازعبدالحسن بهرامی جوان خورموجی تجلیل به عمل آمد.
 مراسم پایانی تجلیل از برگزیدگان بخش‌های جشنواره حضرت علی اکبر به همت وزارت ورزش و جوانان با حضور معاون اول ریس جمهور، عباسی و حسینی وزرای ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی، افشار معاون وزیر کشور و تنی چند از هنرمندان و ورزشکاران، مسئولان و دبیران بخش‌های مختلف جشنواره و جوانان برگزیده این دوره و دوره‌های پیشین جشنواره، در سالن همایش های برج میلاد  برگزار شد.

در این آئین از مهندس عبدالحسن بهرامی جوان خورموجی و نفر اول جشنواره حضرت علی اکبر در بخش جوان و فعالیت های اجتماعی – تشکل های اجتماعی به عنوان جوانبرگزیده ملی تجلیل شد.
بهرامی متولد سال 1366 خورموج دبیر کانون آینده سازان توسعه جنوب و از دانشجویان استان میباشد که در سالهای اخیر با برگزاری چندین همایش ملی توسعه دانش بنیان درموضوعات مختلف و همچنین پیگیری های موفقیت آمیز در خصوص راه اندازی مرکزرشدعلم و فناوری شهرستان دشتی به عنوان نخستین مرکز رشد شهرستانی دراستان، مسئول پیگیری راه اندازی دانشکده ادبیات و علوم اجتماعی دشتی و پردیس علموفناوری دشتی  از مصوبات سفر سوم هیات دولت به استان و برگزاری دوره ها واردوهای جهادی در شهرستان دشتی، به اقدامات قابل تحسینی در مسیر توسعهشهرستان دشتی دست زده است.
وی هفته پیش نیز به عنوان نماینده استان در هیات نظارت بر سمن ها انتخاب شد.
جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) با هدف شناسایی، معرفی الگوها و تجلیل از جوانان برتـر با هدف زمینـه‌سازی بـرای توسعه ارزشهای متعالی و روحیـه فداکاری و ایثار، خلاقیت، افزایش نشاط اجتماعی و امید به آینده، ایجاد زمینه‌های مشارکت در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی و حمایت از فعالیت‌های هویت‌آفرین همه ساله در روز جوان (11 شعبان، سالروز تولد حضرت علی اکبر(ع)) بر اساس آیین‌نامه مصوب در جلسه سی و سوم شورای عالی جوانان  برگزار می‌شود.
براساس مصوبه شورای هماهنگی جشنواره حضرت علی اکبر (ع)، هر سازمان از بین نفرات برگزیده استانی و ملی ، 20 چهره برتر در هر محور را انتخاب و به همراه مستندات به ستاد جشنواره معرفی کرد. کمیته داوری نهایی ستادجشنواره، از بین افراد معرفی شده توسط سازمان ها، 10 نفر را به عنوانبرگزیده انتخاب نمود که نهایتا از میان آنها 3 نفر که دارای بیشترین امتیاز می باشند، در مراسم روز گذشته در تهران با دریافت لوح سپاس وجوایزی  در حضور حضور مقامات کشوری تقدیر شدند.

/ 1 نظر / 5 بازدید
حبیب

تکه بر تکه نخل های گذر نشسته ام در اوج ، فاصله موج بادی میوزد صدای خش خش برگ های نخل به گوش میرسه سنگ بر سنگ های این نخل قامتش را در این سالیان دراز میکوشد و میکوشد بر صدای موج دریا صدای هل هله عروسی به گوش میرسه صدای دست زدن مردان جنوب را .. صدای لنج های گذر را .. صدای آفتاب و آفتاب که غروب نمی کند صدای شب های بیکران که هیچ وقت روز نخواهد شد قامت نخل را میبینم و او را تماشا می کنم مردی و زنی از جنوب و عشق و عشق برای هم عشقی آتشین برای هم عشقی به وسعت دریا عشقی در دل رویاها عشقی در دل قصه ها