حوادث دشتی

صدور کارت بازرگانی بهانه‌ای برای کلاهبرداری در دشتی شد
فردی که با جلب اعتماد مردم به بهانه صدور کارت بازرگانی از آنان اخاذی و سپس متواری شده به وسیله پلیس آگاهی در دشتی شناسایی و دستگیر شد.
در پی اطلاع به پلیس مبنی بر اینکه شخصی به هویت (د) ساکن خورموج در پوشش صدور کارت بازرگانی اقدام به جلب اعتماد مردم کرده و پس از اخذ مبالغ زیادی متواری می‌شود پلیس وی را شناسایی و دستگیر کرد.
این فرد پس از دستگیری منکر هر نوع اقدام مجرمانه شد اما پس از اقدامات فنی لب به اعتراف گشود و گفت: در فروردین ماه 88 در شهر برازجان از خانمی به هویت (ل) مبلغ 11 میلیون ریال گرفتم تا در عوض آن، برای خودش و شوهرش کارت بازرگانی صادر کنم و در مهرماه 87 نیز در یکی از روستاهای تنگستان از فرد دیگری مبلغ 11 میلیون ریال به همین منظور دریافت کردم.

گفتنی است تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

کشف خودرو سرقتی به وسیله پلیس‌راه دشتی
مأموران پلیس راه دشتی یک خودرو تویوتا دو کابین را به علت همراه نداشتن مدارک به وسیله راننده متوقف کرده و به پارکینگ انتقال دادند و صاحب خودرو برای تحویل هرگز مراجعه نکرد.
پلیس آگاهی، خودرو را مورد بررسی قرارداد و مشخص شد خودرو در شهر اهواز از فردی به نام (فرید) سرقت شده و پلاک آن نیز متعلق به خودرو پژو 405 فردی به نام (افشین) بوده است که این تحقیقات در حال بررسی است.

/ 1 نظر / 5 بازدید
::خانه اندیشه::

سرا پا اگر زرد و پژمرده ایم ولی دل به پاییز نسپرده ایم چون گلدان خالی لب پنجره پر از خاطرات ترک خوره ایم اگر داغ دل بود ما دیده ایم اگر خون دل بود ما خورده ایم اگر دل دلیل است، آورده ایم اگر داغ شرط است، ما برده ایم اگر دشنه‌ی دشمنان، گردنیم اگر خنجر دوستان، گرده ایم گواهی بخواهید، اینک گواه همین زخم هایی که نشمرده ایم دلی سربلند و سری سر به زیر از این دست عمری به سر برده ایم