یا فرماندار را ابقا کنید یا فردی معتدل جایش بگذارید

امام جمعه خورموج گفت: استاندار بوشهر یا فرماندار فعلی را ابقاء کنند و یا فرماندار معتدل که شعار رئیس جمهور است و فرمانداری کاردان، دلسوز، مسئولیت‌پذیر را برای شهرستان دشتی انتخاب کند.

فارس؛ حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح در آیین عبادی سیاسی و وحدت‌آفرین نماز جمعه این هفته شهر خورموج که با حضور اقشار مختلف مردم مومن در مصلای امام خامنه‌ای این شهر اقامه شد، خطاب به استاندار بوشهر گفت: از استاندار بوشهر درخواست می‌کنم وضعیت شهرستان دشتی را از نظر مدیریت عمومی و نمایندگی سیاسی دولت ساماندهی کنند.

وی ادامه داد: استاندار بوشهر، یا فرماندار فعلی را ابقاء کنند و یا فرماندار معتدل که شعار رئیس جمهور است و فرمانداری کاردان، دلسوز، مسئولیت‌پذیر را برای شهرستان دشتی انتخاب کند.

مصلح خاطرنشان کرد: شخصا به استاندار عرض کرده‌ام که شهرستان دشتی دارای مردمی مومن، متدین، معتدل، نجیب وکم‌توقع نسبت به مجموعه نظام هستند، اجازه ندهید کسی اینجا بیاید که دنبال مسائل افراطی باشد.

وی تاکید کرد: عزیزانی دنبال این قضیه نباشند که افراد تندرو، تندخوی سیاسی را به شهرستان دشتی بیاورند تا برای مردم ایجاد مسئله کنند و همانطور که دولت شعار داده است، شخصی معتدل و کاردان با سابقه اجرایی و دلسوز برای خدمت به مردم شهرستان دشتی منصوب شود.

بارش تگرگ غافلگیرانه بر مزارع کاکی

سرپرست بخشداری کاکی گفت: بارش تکرگ روز چهارشنبه در بخش کاکی دشتی خساراتی به مزارع کشاورزی وارد کرد .

اسد الله حاجیانی بعد در حاشیه بازدید از این مزارع در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: باران روز گذشته در بخش کاکی ضمن خوشحالی مردم و کشاورزان خساراتی نیز به مزارع گوجه فرنگی، گندم وتنباکو وارد کرد.

وی با اشاره به اینکه بارندگی در کاکی 11 میلیمتر بوده افزود: در روستاهای بنیاد، بامنیر و شهر بادوله علاوه بر باران تگرگ نیز باریده بود.

حاجیانی اضافه کرد: بر اثر تگرک مزارع گوجه فرنگی بین 80تا90 درصد، مزارع گندم بین 60تا70درصد خسارت وارد شده که میزان ریالی آن در دست بررسی است.

سرپرست بخشداری کاکی تصریح کرد: هم اکنون اراضی سطح زیر کشت آبی در بخش کاکی هفت هزار هکتار است که از این تعداد چهار هزار و200 هکتار گوجه فرنگی و مابقی آن گندم، بادمجان، فلفل، پیاز و سبزیجات است.

حاجیانی بیان داشت: میزان تولیدات محصولات زراعی در بخش کاکی 198هزار و 250 تن و محصولات باغی و گلخانه ای نیز 11 هزار و 860 تن است.

وی یادآور شد: خوشبختانه این باران مشکل خاصی برای مسافران نوروزی پیش نیاورد و آنها با خوبی وخوشی به مسافرت خود ادامه دادند.

این هم عکس ارسالی از بارش روز چهارشنبه در شهر بادوله

همایون شهنواز شهروند افتخاری خورموج
در آیینی با حضور مسئولان شهر خورموج و جمعی از مردم و مسافران نوروزی، همایون شهنواز کارگردان فیلم رئیسعلی دلواری، شهروند افتخاری خورموج شد.

فارس، احمد شیخیانی شهردار خورموج در آیین اجرای نقالی خالو حسین دشتی که در محل میدان خالو حسین خورخوج برگزارشد، ضمن تجلیل از رشادت‌های خالو حسین در مبارزه با استعمار انگلیس گفت: خالو حسین دشتی نقش مهمی در جنگ با استعمار پیر انگلیس از خود و یارانش به جای گذاشته است.

شهرار خورموج افزود: برکسی پوشیده نیست که عمده‌ترین راز موفقیت و سربلندی انسان همانا تلاش و کوشش خستگی ناپذیر در سایه ایمان، آگاهی، نظم و انضباط، وجدان کاری و تفاهم است.

وی ادامه داد: انسان هنرمند در این حیطه توان برداشتن گام‌های بزرگی را دارد که همایون شهنواز کارگردان فیلم رئیسعلی دلواری با هنر خود بر این امر نائل آمدند.

شیخیانی ضمن اهدای لوح تقدیر به کارگردان فیلم رئیسعلی دلواری خاطرنشان کرد: اینک نظر به تلاش سترگ حضرتعالی در معرفی رادمردان و مجاهدت مردم استان بوشهر و مبارزان نستوهی چون خالو حسین دشتی به ملت ایران حضور پر افتخارتان در نوروز 1393 در شهر خورموج را گرامی می‌داریم.

وی اضافه کرد: به پاس انتقال رشادت مردم دشتی با زبان هنر سینما، بدین وسیله مقام شهروند افتخاری شهر خورموج را در کمال افتخار و امتنان از طرف شهرداری خورموج به همایون شهنواز اعطا کردیم.

در ادامه نیز طوبی شیرکانی هنرمند خورموجی به اجرای نقالی خالو حسین دشتی پرداخت که مورد استقبال خوب مردم خورموج و مهمانان نوروزی قرار گرفت. 

/ 0 نظر / 9 بازدید