اخبار.و

خبر اينکه

-همايش گويش دشتی به همت کانون نگين جنوب دشتی با حضور انديشمندان وصاحب نظران روز ۱۲ مهرماه برگزار می گردد.

-به همت وپيگيری های آقای حجت السلام پورفاطمی مردم دشتی وتنگستان بزودی می توانند برنامه شبکه های خبر وآموزش را تما شا کنند.

-دانشگاه پيام نور خورموج برای سال تحصيلی ۸۵-۸۴ برای رشته کارشناسی اقتصاد(نظری) دانشجو می پذيرد.بد نيست بدانيد ساختمان اداری دانشگاه جنب مدرسه راهنمايی معلم ميباشد.

جواب به يک دوست..

دوستی که خود راunknown معرفی کرده بود پيام داده بود(کاش خود را کاملتر معرفی می کردی) که آيا من دکتر ظريف فرد رامی شناسم.بايد گويم نه کامل متاسفانه اما دانم.ايشان دکترای حسابداری از دانشگاه تربيت مدرس وتنها دکترای حسابداری استان بوشهر(برادر دکتر محمد ودکتر ابراهيم)وعضو هيت علمی دانشگاه شيراز که کتابهای تاليفی ايشان در دانشگاههای کشور تدريس می شود.واز مفاخر دشتی..اما او را بسياری نشناختند تا مرگ مثل هميشه...که او را پاس گوييم.افسوس و صد افسوس...(روحش شادويادش گرامی)

به ياد شهيد حجت الاسلام والمسلمين محمد حسن ابراهيمی و...

فرهيختگان دشتی..

دکتر سيده صفا بهزادی:دکترای گياه شناسی.استاد وعضو هيت علمی دانشگاه آزاد رودهن

سيد محمد صادق نبوی:دانشجوی دکترای زيست شناسی ميکرو بيولوزی دانشگاه تورنتو کانادا(فرزند مرحوم استاد سيد محمد حسن نبوی)

آرام دولاح:دانشجو ی دکترای زيست شناسی دانشگاه کيف اوکراين

مهرداد بزدانپناه:دانشجوی دکترای مهندسی شيمی دانشگاه صنعتی امير کبير

/ 6 نظر / 9 بازدید
unknown

بدرود عزيزم .....چه زود هنگام نقاب در خاک کشيدی ...عزيزم يادت گرامی...ميدانم هيچ کس قدر مرواريدی چون تو را ندانست...ولی چطور دلت امد که اينگونه بروی..:((((((

unknown

در ضمن کاشکی ميشد عکسی از مرحوم دکتر احمد ظريف فرد ميذاشتين در روی سايتتون...

unknown

زنده باد خورموج و دشتی ...

شمارشگر

با سلام ! داشتن اطلاعات از تعداد مراجعه کنندگان به سايت و بررسي تحليلي و آماري از نوع و ترکيب آنهاامروزه يکي از ضروريات کار هر مدير سايتي مي باشد . اين يک سيستم آمار گيري از بازديدکنندگان سايت يا وبلاگ شماست که نمودارها و تحليل هاي آماري زيادي از بازديدکنندگان سايتتان را به شما ارائه خواهد نمود و احتياج به ثبت نام نيز ندارد. همراه با معرفي رايگان کتاب و اميدوارم با راهنمايي و بيان نقاط ضعف و ارائه پيشنهاد جديد ما را در هر چه بهتر و بيشتر نمودن امکانات شمارشگر ياري نماييد. با تشکر.... کتاب ايران.

review

سلام ...خيلی باعث خوشحاليه که خيليها از منطقه دشتی و تنگستان و خورموج و اهرم جزو دانشگاهيان هستند البته من تفکر و انديشه فرهنگی اجتماعی شون را نمی دانم ...اگر ميشه توضيحات کوچکی هم بدهيد برای هرکدام ..... مثلا اينکه ادمهای امروزی و مترقی اند يا متعصب...چون مدرک تحصیلی الزاما به معنای شعور و فرهنگ نيست...

سعید طلعتیان

سلام.... خبری از تغيير مديران شهرستان داری يا نه؟