بارش تگرگ به اندازه تخم مرغ در دشتی!

فرماندار دشتی گفت: بارش دانه های تگرگ به اندازه تخم مرغ و بارندگی همراه با وزش باد باعث خسارت به محصولات کشاورزی، طغیان رودخانه مند و قطع راه ارتباطی روستا ها در بخش های شنبه و طسوج و کاکی این شهرستان شد.

رضا جمشیدی امروزدر گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بارندگی های امروز و دوشنبه شب منجر به طغیان رودخانه مندMond و ریزش کوه و مسدود شدن راه روستاهای کردلان و بن بید با یکهزار نفر جمعیت از توابع بخش شنبه و طسوج شده است.
وی اضافه کرد: همچنین بارش تگرگ نیز باعث بروز خساراتی به مزارع کشاورزی در روستاهای باغان، کردلان، شنبه، کاردنه، کشتو و بخش کاکی و باغ های مرکبات و لیمو در این مناطق شده است.
فرماندار دشتی اظهارداشت: هم اینک کارشناسان در حال بررسی برای تعیین میزان خسارت وارده به بخش کشاورزی و راه های منطقه هستند.
جمشیدی با بیان اینکه میزان بارندگی طی دو روز گذشته تاکنون در بخش شنبه و طسوج 93میلی متر اعلام شده گفت: اکیپ های راهداری برای بازگشایی راههای روستایی در این بخش فعال شده اند.
وی گفت: از طرفی کشاورزان منطقه از این بارندگی ها که باعث تقویت منابع آبهای زیرزمینی می شود خوشحال هستند.
جمشیدی اظهار داشت: بخش شنبه و طسوج دارای 10هزار نفر جمعیت است که شغل مردم این منطقه بیشتر کشاورزی و دامداری است.

/ 3 نظر / 9 بازدید
محمدجوادغریبی

باسلام گرچه خروشناکی مند در این فصل تعجب خیلی ها را بر انگیخته اما تگرگ تخم مرغی در شهر کاکی یحتمل دروغ سیزده است!!

حسینی

سلام جناب غریبی شما مثه اینکه خبر نخوندین و یا اگه خوندین ... خبر از تگرگ تخم مرغی در بخش شنبه داده شده بارش 93میلمتری در شنبه و نه کاکی و... درود تا بدرود

غلو

سلام یه سوال. شما چرا اسمتون رو بصورت رمزی می‌نویسید؟ از چیزی می‌ترسید؟ به نظر من اگه شما اسمتون رو بنویسید وبلاگتون تاثیر گذارتر و قابل اطمینان تر میشه. مرسی