اين خیابان را آسفالت كن!!

هر چند نوشتن در مورد شكافها و دست انداز هاي خيابانها متاسفانه دارد به مبحثي كليشه ي تبديل مي شود. اما به نظر مي رشد چاره اي جز نوشتن و گفتن نيست چرا كه بايد تكرار مكررات صورت گيرد تا شايد آنكه به جايي رسد فرياد باشد.

...و اما شكاف خيابان، چندين ماه است آسفالت يكي از خبابان هاي خورموج با بيماري مهلك شكاف خيابان دست و پنجه نرم مي كند ـالبته با همراهي مستمر مردم ـ فرعي است كه پاسداران شمالي را به بلوار بسيج(جاده بوشهر- كنگان) متصل مي كند.خياباني با طول كمتر ۳۰متر با داشتن ۸ شكاف در عرض سرتاسر ركور دار شكاف دست اندازي در خورموج است(بعيد نيست در استان و ايران و شايد هم كره خاكي!!). خيابان مذكور به دلايلي كه اشاره خواهد شد داراي رفت آمد بالايي است. چرا كه از يك سو اتصالي است از بلوار اصلي شهر به منطقه عمده مسكوني تجارتي شهر،مهمترين ورودي به تنها ترمينال مسافر بري برون شهري، محل عبور وسايط نقليه عمومي شهري ـ به دليل يكطرفه بودن قطعه دوم خيابان شهيد رجايي‌- و... همه و همه باعث شده تا حجم ترافيكي بالايي را متوجه فرعي مورد اشاره كند. اما جالب است بدانيد كه به گفته آگاهان بيش از  یک ماه قبل از ماه مبارك رمضان شكاف ها به دلايل معلومي ايجاد شده و ولي ديگر هرگز ترميم نشده است. چرايش  را متوليان امر خواهند دانست .اما به نظر مي رسد قرار است خود جاذبه گردشگري شود!!! و شايد هم منتظر ثبت در كتاب ركوردهاي <گینس> ؟!!؟

صاعقه يك كشته و چهار زخمي و بارندگي خساراتي در دشتي  برجاي گذاشت

بر اثر بروز صاعقه در روستاي باغان شهرستان دشتي از توابع يك نفر كشته و چهار نفر نيز زخمي شدند وبارندگي به محصولات كشاورزي خسارت رساند.

بخشدار مركزي شهرستان دشتي روز شنبه گفت: براثر صاعقه كه جوان ‪ ۲۳‬ساله‌اي به نام مهدي ملايي كشته شد و چهار نفر ديگر كه در حال كشاورزي در مزرعه بودند زخمي و به بيمارستان زينبيه خورموج مركز اين شهرستان اعزام شدند. سيدمحسن هاشمي زاده با بيان اينكه حال مصدومان خوب گزارش شده‌است افزود: همچنين بارش شديد باران كه با تگرگ همراه بود به مدت يك ساعت ادامه داشت وي خسارات فراواني به محصولات كشاورزي از جمله گوجه فرنگي، هندوانه و صيفي در روستاي باغان اين شهرستان وارد كرد. هاشمي زاده بيان كرد: روستاي باغان با يك هزارو ‪ ۶۰۰‬نفر جمعيت داراي ‪ ۸۰۰‬هكتار اراضي كشاورزي است و در فاصله ‪ ۱۷۰‬كيلومتري جنوب شرقي بوشهر واقع شده‌است.

/ 10 نظر / 5 بازدید
ميثم

سلام عجب خبرهای ناراحت کننده ای بود يکيش بلای طبيعی و ديگری بلای... ممنون از خبرهای خوبتان موفق باشيد يا حق

موحديان

درمدت كوتاهي كه جناب خورشيدي شهردار شده اند كارهاي مفيدي از قبيل توسعه فضاي سبز شهري موزاييك پياده روهاو.... انجام گرفته كه جاي تقدير دارد .ولي در خيابان شهيد بهشتي از مدرسه سميهبه ب بعد احتياج مبرم به نصب سر عت گير.فضاي سبز وركش پيا ده روها دارد كه تا كنون انجام نشده است

محمدی

سلام خسته نباشيد خبر ناراحت کنند ه ايی بود موفق وپيروز باشيد

سيدمحمدرضاهاشمي زاده

سلام جناب شاکری افسوس که چه زود دیر میشود وق حرف اخر عشق است انجا که نام کوچک من اغاز میشود مرگ نا بهنگام قیصر به ما می گوید عزیزدل بیاییم تا دوروزه زندگی که معلمو نیست امروز یا فرداباشد قدر همدیگر بدانیم مر گ عزیزانی که می روند زنگ هشداری است که قدر لحظه های عزیزمحبت را بدانیم وققتی اشعار قیصررا میخوانم بغض گلویم را می گیرد اخه چرا؟؟؟؟؟ چرا تا زنده ایم نه.....این داغ جانسوز را به تو عزیز صاحب سخن و عاشق شعر تسلیت می گویم.. ای کاش تا زنده بودیم......؟؟؟؟؟؟ عمرتان سبز (( بعد مرگ...... شعری از زنده یاد منو چهر اتشی )) بدرود یار.. وعده ی دیدار بعد مرگ بوس وکنار و بزم بی اغیار بعدمرگ غمگین مشوکه تازه چوگل میکند تورا بر گور ماسرشک تو ای یار بعد مر گ گلبرگ نسترن نشود جز نصیب باد گلگشت باغ و گلشن بی خار بعد مرگ در زندگی اگر چه تورا خوار کرده اند از جان عزیزتر شوی ای خار بعد مرگ مگذار گل به جای قدم بر مزار من روح مرابه خیره میازار بعد مرگ پرسی چرا گلایه ندارم زدست دوست ایدوست این مشاجره بگذ

قاسمی

با سلام با یادداشتی کوتاه و سربسته درباره یک همکار مطبوعاتی به روزم. «یکی از مدیران نشریات محلی بوشهر که در یادداشت هایش هر بار بر ضرورت تمرین دموکراسی و نقد رفتارهای متحجرانه و پرهیز از انگ و اتهام به دیگران داد سخن دارد، در اقدامی که در تناقض با نوشته های و گفته های وی است به راحتی انگ و اتهام روانه دیگران می کند و بدون هرگونه تحقیق و بررسی مشخصی، انتشار برخی خبرها را به دیگران نسیت می دهد...»

a-sh

سلام...خبر بدی بود... نه من در کانادا هستم.. خدمتی برای شما يا سايرین بود حاضرم...

ايکاريوس

با سلام. همچنان مطالب جالبی دارید و مفید. با تحلیلی شتابزده پیرامون "مرگ آرام 151 دلفین در خلیج فارس و دریای عمان" به روزم.

hamid

كوداشت قيصر شعر انقلاب ، مرحوم قيصر امين پور دوشنبه 14 آبان ساعت 15:45 خورموج - تالار ارشاد

حميد زارعيط

نکوداشت

hamid

كوداشت قيصر شعر انقلاب ، مرحوم قيصر امين پور دوشنبه 14 آبان ساعت 15:45 خورموج - تالار ارشاد