باز هم مرگ

...حاج حسین آل بویه به رحمت خدا رفت.مرحوم آل بویه پدر دکتر شیخ علی آل بویه(مشاور وزیر آموزش و پرورش و...)،عبدالله آل بویه (دبیر دبیرستانهای قم - مدیر سابق دبیرستان ابوذر خورموج و...)حسن آل بویه(ریئس دادگستری شهرستان دیر) پدر بزرگ مهندس محمد آل بویه(دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات دانشگاه علم وصنعت و..) و... بودند.ایشان فردی مومن و فاضل بود.وی با ساخت حسینه در محله دشتی های خورموج بسیاری از مردم را در امور شرعی و دینی راهنمایی می کرد.وبلاگ دشتی ها _هرچند دیر _ اما مصیبت وارده را به فرزندانش که همه از مفاخران دشتی هستند تسلیت گفته و آرزوی علو درجات برای آن مرحوم مسئلت دارد.

ش

نیده ها

_ گزینه های مطرح برای مدیریت آموزش و پرورش دشتی از خلیل رضایی(دبیر دبیر ستانهای خورموج) حسین زارعی(مدیر دبیرستان ابوذر) محمد فولادی(دبیر دبیرستانهای بوشهر ،عضو سازمان دانش آموزی استان) نام برده می شود.

_ گزینه های مطرح برای مدیریت فرهنگ و ارشاد دشتی از سید نیام الدین حسینی(مسئول امور تربیتی دشتی) مهدی(حمید) نصیری(مربی پرورشی دبیرستان نمونه علامه طباطبایی) و اکبر بردستانی (مدیر فعلی فرهنگ و ارشاد دشتی) نام برده می شود.

خ

براینکه

_ جلسه معارفه فرماندار دشتی با حضور استاندار برگزار شد و رضا جمشیدی به عوان فرماندار دشتی منصوب و از حسن ابراهیمی فرماندار سابق قدردانی شد

_ کتاب " حجت الا سلام و المسلمین سید محمد حسن نبوی به روایت اسناد ساواک " توسط مرکز بررسی اسناد تاریخ اداره کل اطلاعات استان بوشهر تهیه و چاپ شد.این کتاب مشتمل بر زندگی نامه ،اسناد ۀضمائمک و تصاویر می باشد.استاد نبوی از مفاخران فرهنگی سیاسی جنوب و دشتی است.

_ خانم بهزادی به عنوان مشاور بانوان استانداری معرفی شد.پیش از این خانم وسمقی عهده دار این سمت بودند.بد نیست بدانید خانم بهزادی تحصیلکرده حوزه علمیه قم و هم اکنون مدرس حوزه علمیه بوشهر و اهل دشتی است.

_ طی سری مسابقات والیبال دبیران دبیرستانهای استان که با شرکت 12 منطقه آموزش و پرورش استان در بوشهر برگزار گردید ،دبیران والیبالیست خورموج بعد از برازجان به مقام نائب قهرمانی دست یافتند و دبیران جم به مقام سوم رسیدند.

_ این روز ها طراحی و نقشه برداری گاز کشی شهر خورموج وارد مرحله تازه شده است ،چرا که بعد از نقشه برداری های اولیه در خیابانهای اصلی مراحل طراحی به کوچه های شهر نیز گسترش یافته است.و امید و باور گاز درا شدن شهر که داشت به آرزویی دست نیافتنی مبدل می شد به واقعیت بدل می شود ،شاید ملموسترین شکل باور را در نظر گرفتن انشعابات و تقسیمات گاز در ساخت خانه های جدید شهر به عینه میتوان مشاهد نمود.

و

یژه

#در وب نوشت آتی به معرفی وبلاگ و وبلاگ نویسان دشتی می پردازم اگر وبلاگی از دشتی ها می شناسید درنگ جایز نیست معرفی کنید تا معرفی کنیم....

#با توجه به اعلام شرکت مخابرات کشور مبنی بر واگذاری بدون قرعه کشی سیمکارت در 223 شهر کشور از 27 اردیبهشت ،جالب است بدانید از این تعداد فقط 4 شهر استان بوشهر شامل می شود که شهرهای:آبدان ،بندر دیر ،خارک و عسلویه است.بد نیست بدانید سیمکارتهای 102 شهر دیگر نیز بدون قرعه کشی در خرداد واگذار می شود.

/ 6 نظر / 14 بازدید
ميثم

سلام من هم به نویه ی خود درگزشت حاج حسين ال بويه را به تمّامی فرزندان و بازماندگن ایشان تسليت عرض ميکنم جهان رفت و جوانی و چمن رفت گل نسرين و سرو و ياسمن رفت پس از من دوستان گويند افسوس که اخر فايز شيرین سخن رفت

حميد/ميداف

ممد و عامو جونی خيلي ممنونُم از لطفت خيلی خش اندی سيل وبلاگ مو کردی. داغت نبينُم بازم بيو ها

ای کی يو

تنهاخارک وعسلويه درليست است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

رضا

با سلام ببخشید شما فقط به انتصاب ها می پردازید مگه اون آقایونی که قبلا فرماندار - معاون- رییس بودن زن و بچه ندارند که تا یه دولت جدید می آید اونا باید اخراج بشن نه به خدا من هیچ کس کاری ندارم که از این پست ها داشته باشه فقط میگم به اونها هم به پرداز اونها هم چندینو چند سال بدا مملکت زحمت کشیدن اینو که قبول دارین حالا تبادار ها قائد زاده ها محدثنیا ها و..... کجا رفتن و اینو بدون زحمت هر شخصی طی سال های بعد مشخص میشه پس بیایم با هم از همه اونا تشکر کنیم و خسته نباشید بگیم و هیچ گاه از حق نگذریم

هانی

آقای محمد گل من به شما عتماد داشتم مديريتمو باز گزاشتم

نجفی

همه از خدائيم و بسوی او بر می گرديم و مرگ و زندگی دست خداست ولی از نظر ما آدمها يک سری عوامل در مرگ دخالت داره.بد نيست بدانيد مرحوم آلبويه که در قم زندگی می کرده ۴ روز قبلش تو ميدون مطهری قم کنار افسر نیروی انظامی ديده شده بود و افسره بعد از کلی زحمت متوجه ميشود که مرحوم کلمه خورموج که می گفته می خوام برم؛ کجاست و توست نيروی انتظامی بدون هيچ هماهنگی با خانواده وی او را با اتوبوس می فرستند خورموج و بعد از اينکه چغادک پياده می شود متاسفانه نمی تونه به خونه برگرده و بر اثر گرسنگی و تشنگی به رحمت ايزدی می پيونده.روحش شاد که چنين فرزندانی تربيت کرده.