انتصابات

مسکن و شهرسازی

طی حکمی از طرف محمود سعیدی کیا وزیر مسکن و شهرسازی ،علی مقاتلی به عنوان ریئس سازمان مسکن و شهرسازی استان بوشهر منصوب شدند.پیش از این محمدرضا باقری فرد عهده دار این سمت بودند.علی مقاتلی از فرزندان دشتی است ،به همین دلیل وبلاگ دشتی ها با افتخار به ایشان تبریک گفته و آرزوی موفقیت می نماید.

میراث فرهنگی و گردشگری

طی برگزاری جلسه تودیع و معارفه دکتر احمد دشتی به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان معرفی شد و از خدمات اردشیر محمدی باغملایی مدیر کل سابق تقدیر شد.دکتر دشتی دارای دکترای تاریخ و پیش از این سرپرست دانشگاه آزاد گناوه و مدتی نیز سرپرست فرمانداری گناوه بوده است.دکتر دشتی اهل گناوه است "هرچند وی اصالتا اهل دشتی است"

معاونت فرمانداری دشتی

در هفته ای معاونین فرمانداری و بخشداران شهرستانهای دیر، کنگان، گناوه و دیلم منصوب شدند.در روز پایانی هفته ساعت 13 فرمانداری دشتی حال و هوایی دیگر داشت که حتی باگذر از درب فرماندری دشتی ،تعداد کثیر اتومبیل های دولتی و شخصی و پلاکاردهای به رنگ روشن حاکی از خبری می نمود و آن نشستی بود که با حضور زینبی معاونت سیاسی امنیتی استانداری ،جمشیدی فرماندار دشتی ،مصلح امام جمعه خورموج و کلیه روسای ادارات شهرستان و تعداد قلیلی خبرنگار در سالن اجتماعات فرمانداری دشتی برگزار گردید و زارع به عنوان معاونت فرماندری دشتی منصوب گردید.در این نشست زینبی معاونت سیاسی امنیتی استانداری که با گرمای خاصی صحبت می نمود  ،گفت: با توجه به موقعيت مناسب براي كار، تلاش و سازندگي ضمن‌استفاده ‌از اين فرصت بايد عقب ماندگيهاي موجوددر استان رفع شود وی افزود با توجه به موقعيت حساس مسوولان کشور بايد بدون تنشهاي سياسي،گروه گرايي و حزب گرايي به  توسعه استان گام بردارند.وي اظهار داشت: رفع مشكلات مختلف جامعه بدون هماهنگي همدلی و وحدت همه مردم با هر گرايش سياسي امكان پذير نيست.علی زینبی از وجود گرایشات سیاسی شدید در دشتی انتقاد کرد و آن را باعث عقب ماندگی دشتی دانست.

حاشیه:

+ زارع:از دانش آموختگان مهندسی راه وساختمان دهه 60 از دانشگاه علم و صنعت است. و سالها به عنوان کارشناس فنی در استانداری بوشهر و فرماندی دیر مشغول به خدمت بوده است.بد نیست بدانید وی اهل آبادی کردوان است.

+ اکثر پلاکاردهای تبریکات ،که از حسن انتخاب زارع حکایت می کرد و بر روی دیوار فرمانداری نسب شده بود از آن مردم کردوان بود. جمعی از اصولگرایان کردوان ،جمعی از فرهنگیان کردوان و جمعی از اصولگرایان بادوله...

خبر

خورموج قهرمان مسابقات هندبال بانوان شهرستانهای جنوبی استان شد.طی برگزاری مسابقات هندبال بانوان با حضور 8 تیم از شهرستانهای جنوب استان که در سالن شهید مهدوی خورموج برگزار شد.تیم هندبال بانوان خورموج در مسابقه پایانی موفق شد با نتیجه 20 بر 8 تیم هندبال بانوان کاکی را شکست دهد و به مقام قهرمانی دست یابد.

جمشیدی فرماندار دشتی به همراه گروهی به مناسبت هفته بهزیستی به منزل حسین داودی رفتند و از مسائل و مشکلات وی جویا شد.بد نیست بدانید داودی طی سالهای اخیر قهرمان و رکوردار دوی 200 متر معلولان کشور است.

 

 

 

 

 

 

 

/ 2 نظر / 7 بازدید
حمید/ میداف

محمد عزيز ممنونم به وبلاگ من سرزدی از کشتيهای هواشناسی ( وس) از من پرسيده بودی والله حقيقت اين است که من آدرس اینتر نتی اين کشتيها و چگونگی کارشان را دارم که مفصل در باره شان توضیح داده شده است ولی متأسفانه همه به زبان آلمانی هستند و بدرد شما نمی خورد سعی کردم انگلیسی اش را پیدا کنم که موفق نشدم. از این بابت متأسفم موفقیت شما را آرزو میکنم

meisam

سلام اخبار جالبی بود براتون ارزوی موفقيت ميکنم در تمام مراحل زندگی يا حق