دشتی در سوز و گداز...

+ ˈپویا حاجیانˈ مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر، بامداد چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، افزود: شماره حساب 99999 جمعیت هلال احمر نزد بانک های ملت، ملی و مسکن در سراسر کشور جهت دریافت کمک های مردمی در پی وقوع زمین لرزه عصر سه شنبه در استان بوشهر که موجب جان باختگان و آسیب دیدن شماری از هموطنان در این استان شد، برنامه ریزی و اعلام شده است.

+ رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برپایی نخستین اردوگاه اسکان و تغذیه اضطراری و موقت زلزله زدگان از سوی نیروهای اعزام سریع هلال احمر در مناطق زلزله زده استان بوشهر خبر داد.

+ رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: با توجه به این که 90 درصد عملیات جست وجو و نجات در مناطق زلزله زده شنبه و طسوج و کاکی به پایان رسیده، هم اکنون اسکان زلزله زدگان این مناطق نیز آغاز شده است.

+ استاندار بوشهر در ساعات اولیه روز چهارشنبه (امروز) به همراه معاونان عمرانی و سیاسی استاندار و جمعی از مسئولان هلال احمر برای بررسی آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده و نحوه امدادرسانی به زلزله‌زدگان به شهرستان دشتی سفر کرد.

+ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهرگفت: با تمهیدات اتخاذ شده و بسیج امکانات هم اینک 40 درصد شهر شنبه که بر اثر زلزله 6 و 1 دهم ریشتری در خاموشی کامل فرو رفته بود، برق دار شدند.

+ هفت روستای بخش کاکی نیز به دلیل مسدود شدن جاده دسترسی بر اثر ریزش کوه و افتادن پایه های برق هم اکنون درخاموشی به سر می برند.


+ سردار فتح الله جمیری در نخستین ساعت بامداد روز چهارشنبه در شهر زلزله زده شنبه دشتی در گفت وگو با ایرنا افزود: در جلسه ای با حضور مسؤولان شهر شنبه برای روان سازی خدمات رسانی به 10 منطقه تقسیم شده است و کمک رسانی از سوی دستگاه های مختلف در حال اجراست.

 

/ 2 نظر / 5 بازدید
محمد رضا بیگناه

تسلیت و آرزوی صبر برای بازماندگان [ناراحت]

فاطمه اسماعيلي

قسمتي از تنم وطنم امروز لرزيد قسمتي از دلم ايرانم..... ديارم...... به روزم و منتظر حضور پر مهرت