رفت و آمد دشتی ها در استانداری بوشهر

 استاندار بوشهر در احکامی جداگانه هفت مدیر جدید را در استانداری بوشهرمنصوب کرد. براساس احکامی که به امضای مصطفی سالاری، استاندار بوشهر رسیده است،

براساس احکامی که به امضای مصطفی سالاری، استاندار بوشهر رسیده است، سید اسماعیل موسوی، معاون سابق دفتر سیاسی به جای عسکر زارعی، مشاور و مدیرکل حوزه استاندار بوشهر شد.

همچنین غلامرضا فلاحی، مدیر سابق بودجه معاونت برنامه‌ریزی به عنوان مدیرکل اداری و مالی استانداری بوشهر منصوب شد و جای خلیل عبداللهی را گرفت.

حیدر ساجدی که پیش از این مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی و امور اقتصادی استانداری بوشهر بود به عنوان مدیرکل امنیتی و انتظامی به جای حکمت‌الله نوذری منصوب شد.

غلامرضا مهرجو به جای نصرالله شفیعی، مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری شد و عبدالمجید حسینی کنگانی، مدیرعامل سابق باشگاه شاهین بوشهر به عنوان مشاور استاندار بوشهر منصوب شد.

سعید راستی، شهردار و مدیرکل سابق دفتر شهری استانداری به عنوان مدیرکل دفتر شهری منصوب و جای عزیزالله خورشیدی را گرفت.

عبدالحمید مصلح، مدیر سابق پارک علم و فناوری استان به جای حسن ابراهیمی به عنوان مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش منصوب شد.

در این انتصابات که امروز رسانه ای شد همانطور که اشاره شد حیدرساجدی اهل روستای سنا،غلامرضا مهرجو اهل روستای فقیه حسنان و دکتر عبدالمجید مصلح اهل روستای کردوان به مناصب فوق منصوب شدند و عسکر زارعی اهل روستای کردوان از مدیر کلی حوزه استانداری برکنار شد، تا در این انتصاب دست جمعی دکتر سالاری دشتی ها رفت آمد پرترافیکی را در استانداری بوشهر داشته باشند.

 

/ 0 نظر / 6 بازدید