از شورای شهر خورموج چه خبر؟

- طبق اطلاع واصله ،طی اعتراضات مردم خورموج مبنی بر عملکرد سازمان نظام مهندسی ساختمان شعبه خورموج به دفاتر عالی شهرستان اعم از فرمانداری،شهرداری و شورای شهر بر همین اساس شورای شهر خورموج تصمیم به برگزاری جلسه ای در مورد ادامه و یا عدم ادامه کار دفتر نظام مهندسی ساختمان شعبه خورموج گرفته می شو د و طی برگزاری جلسه ای مذکور در پایان با سه رای مخالف و دو رای موافق تصمیم به عدم ادامه کار تا اطلاع ثانوی دفتر نظام مهندسی در خوموج گرفته می شود اما تا کنون این امر محقق نشده و دفتر ظام مهندسی در خورموج به مار خود ادامه می دهد. بد نیست بدانید مردم خورموج نسبت به اخذ هزینه های گراف ،عدم همکاری های لازم و عدم نظارت کافی به عملکرد دفتر معترض هستند ولی تا کنون اقدامی عاجل در این مورد صورت نگرفته است و با وجود نارضایتی های موجود که ماه گذشته ـ۴شهریور ماه ۱۳۸۶ ـ  با آتش گرفتن دفتر نظام مهندسی ساختمان در خورموج توسط عده ای ناشناس نارضایتی خود را اینگون ابراز داشتند که بازتابی نیز در مطبوعات استان داشت

به عنوان نمونه نگاهی به هزینه ها:

+ در سال 84  به ازاي هرمتر مربع معادل 450 تومان و از سال 84 تا كنون طبق تغيیراتي كه داشته اين قيمت به 1.365 تومان سپس 2.400 تومان افزايش مي یابد اين افزايش قيمت از اوايل سال 86 تا كنون به 3.870 تومان رسیده و نشان دهنده آن است بيش از صد درصد افزايش قيمت داشته كه موجب مي شود مردم اين شهرستان اعتراضات شديدي به اين سازمان نشان دهند تا آنجايي كه حتي در مصاحبه "تريبون آزاد صدا و سيمامركز بوشهر"که مورخ دوم شهریور ماه سال جاری درشهر خورموج گرفته شده بود اکثر مردم شهرستان از سازمان نظام مهندسي ساختمان شعبه خورموج اظهار نارضایتی کردند!!!   - طبق اعلام و وعده قبلی شورای شهر خورموج مبنی بر برگزاری جسات علنی در روزهای شنبه هر هفته اما بعد از گذشت قریب به پنج ماه هنوز جلسه ای علنی توسط شورای شهر خورموج برگزار نشده است که خود در طول زمان باعث عدم رضایت مردم خواهد شد.

- طبق اعلام و وعده قبلی شورای شهر خورموج مبنی بر برگزاری جسات علنی در روزهای شنبه هر هفته اما بعد از گذشت قریب به پنج ماه هنوز جلسه ای علنی توسط شورای شهر خورموج برگزار نشده است که خود در طول زمان باعث عدم رضایت مردم خواهد شد.

سایت اینترنتی دانشگاه آزاد خورموج

به همت دانشگاه ازاد خورموج ـ پس ارتقا دانشگاه از مرکز به واحد دانشگاهی ـ جهت رفاه حال بیشتر دانشجویان ،اساتید و کارکنان سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج را ه اندازی شد. از این پس دانشجویان می توانند مراحل انتخاب واحد ،ریز نمرات ،آخرین اخبار دانشگاه را از سایت دانشگاه دریافت نمایند

http://iaukh.ac.ir

 

زندگی نامه و معرفی دوتن از سرداران شهید شهرستان دشتی در ایرنا:

سردار شهید  نادر مهدوی

سردار شهید احمد اسدی

 

نويسندگان برتر دفاع مقدس در استان بوشهر، تجليل شدند

همزمان با گراميداشت هفته دفاع مقدس روزسه‌شنبه با برگزاري همايش ادبيات پايداري در شهر خورموج مركز شهرستان دشتي استان بوشهر، از نويسندگان برتر دفاع مقدس در استان بوشهر تجليل شد. رييس دفتر ادبيات و هنر مقاومت حوزه هنري كشور در اين همايش گفت: دفاع مقدس، دفاع ملت ايران از مرزهاي عقيده وايمان بود و هرسال كه از تاريخ آن مي گذرد، ناگفته‌هاي بسياري از دفاع مقدس مشخص مي‌شود.مرتضي سرهنگي افزود:وظيفه‌اهل قلم‌اين‌است كه‌خاطرات حماسه‌هاو ايثارگري‌هاي هشت ساله مردم ايران را با زبان ادبيات و هنر به نسل‌هاي جوان انقلاب منتقل كنند.

در اين همايش كه با حضور شاعران و نويسندگان بسيجي استان بوشهر در تالار ارشاد شهر خورموج برگزارشد، ‪ ۲۲‬نفر از نويسندگان برتر دفاع مقدس در استان بوشهر تجليل شدند.

/ 3 نظر / 5 بازدید
محمدی

سلام دوست عزيز ارزوی پيروزی روز افزون برای شما وتداوم عزت وافتخار دشتی بزرگ

ُُُُُفرزان اسدي(ابوحنانه)

سلام تا اونجا كه خبر دارم موضوع نظام مهندسي احتمالاً بدليل بعضي مسائلي كه به شهردار خورموج ارتباط دارد دچار مشكل شده كه مجدداً تا آنجايي كه شنيده ام كار به بالا كشيده شده است و ......... . منتظر خبرهاي جديد شما هستم. بدرود.

ميثم

سلام دوست عزيز خسته نباشيد هميشه شاد سربلند باشيد نماز و روزتونم قبول ککا اخرشی به مولا يا حق