مراسم یادواره سرداران و 220شهید شهرستان دشتی

سیدمصطفی مهدی  در مراسم یادواره سرداران و 220شهید شهرستان دشتی اظهار داشت: دشمن فرهنگ و ایدئولوژی ما را هدف جنگ نرم قرار داده و جوانان ما را نسبت به مسئولان نظام بدبین می‌کند و قصد دارد جوانان ما را از دامن ولایت دور کرده و بی‌هویتی و بی‌دینی را در جوانان ما ترویج کند.
وی افزود: هدف دشمن انقلاب اسلامی این است که جوانان ما را نابود و مشروعیت و اعتبار از جایگاه ولایت را سلب کند، شایعه راه می‌اندازد و خدمات دولت را ناکارآمد می‌خواند.
مهدی تصریح کرد: فرهنگ شهادت، فرهنگی است که کشور ما را مستقل و آزاد کرد و جمهوری اسلامی را بنا نهاد.
این مقام مسئول گفت: امروز فرهنگ شهادت، بسیج و عاشورا در یک نبرد مستقیم با فرهنگ دنیا طلبی قرار گرفته است.
رئیس بنیاد شهید استان بوشهردر ادامه گفت: فرهنگ ایمان، ایثار و شهادت ملت و جوانان ایران اسلامی بود که ایران را در دنیا مطرح کرد و امروز همه در مقابل این فرهنگ عظیم مسئولیم و نباید روی این فرهنگ غباری بنشیند.
مهدی گفت: امروز باید هوشیار باشیم، زیرا دشمن هر روز با یک توطئه و با یک فرهنگ جدید به میدان می‌آید.
وی در ادامه گفت: ما می توانیم با یکرنگی، یگانگی، یکدلی، یک‌جهتی با انسجام هوشیاری و بصیرت توطئه‌های دشمن را نقشه بر آب کنیم.
رئیس سازمان بنیاد شهید استان بوشهر با اشاره به روز 22 بهمن گفت: ملت ایران اسلامی با حضور خود در این راهپیمایی عظیم کمر دشمن را به زمین می‌زند.
یادواره سرداران شهید شهریاری، عاشوری، مهدوی، ابراهیمی، توپال، توسلی و 220 شهید دفاع مقدس در مصلی نماز جمعه خورموج با حضور،خانواده‌های معظم شهدا ،نماینده ولی فقیه در نیرو دریایی سپاه کشور، فرماندار دشتی، امام جمعه خورموج و کاکی، روحانیان، سادات، بخشداران مرکزی،کاکی، شنبه، مسئولان و مردم همیشه در صحنه دشتی باشکوه خاصی برگزار شد.

 

 آیین افتتاح بهسازی آسفالت روستاهای چارک به فقیه حسنان و زائرعباسی

آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به 13 روستای حاشیه کوه‌مند دشتی

فرماندار دشتی در این آیین خدمت‌رسانی به مردم را یکی از افتخارات خادمان به ملت دانست و اظهار داشت: ما هرچه داریم از این ملت داریم و وقتی به این ملت خدمت می‌کنیم احساس خستگی نمی‌کنیم.
رضا جمشیدی گفت: امام خمینى (ره) بارها مسئولان نظام را در راه خدمت و نیکى به مردم تشویق کردند و از این که خود خدمتگزار ملت باشد اظهار رضایت می‌کرد.
فرماندار دشتی افزود: انسان حقیقت جو خدمت به خلق را جداى از بندگى خالق نمى‏بیند و از خدمت به آنها سرباز نمى‏زند.
وی اضافه کرد: در فرهنگ اسلام موضوع خدمت رسانى به مردم به‌ویژه صالحان و مؤمنان از جایگاه ویژه‏اى برخوردار است.
مدیر اجرایی پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب روستایی دشتی، تنگستان و جم نیز گفت: تاکنون یک میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار به شبکه آبرسانی 13 روستا اختصاص یافته و چنانچه مبلغ 715 میلیون تومان دیگر نیز اختصاص یابد در سال آینده این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.
احسان سیفی بوشهری با بیان اینکه با راه‌اندازی این شبکه 278 خانوار با جمعیت یک‌هزار و 160 نفر از آب خط کوثر بهرمند می‌شوند، ادامه داد: دبی مورد نیاز فعلی را پنج لیتر در ثانیه و دبی مورد نیاز پیمان طرح هشت لیتر در ثانیه است.
وی گفت: این طرح از سال 1385آغاز شده و در سال 1389 نیز به اتمام می‌رسد.
این مقام مسئول افزود: دوره طرح 25 سال، خط انتقال 5/35 کیلومتر، شبکه توزیع 25کیلومتر، راه دسترسی پنج کیلومتر، مخزن زمینی هزار متر مکعب، تاسیسات و محوطه سازی 5 هزار متر مربع مساحت دارد.
سیفی بوشهری تصریح کرد: در سال جاری 785 میلیون تومان به این پروژه اختصاص یافته است.

/ 0 نظر / 7 بازدید