پيرامون نشست نخبگان شهرستان....

شنيده

-با تصویب هیت دولت دهستان شنبه به بخش تبدیل می شود. و بزودی بخشداری شنبه کار خود را آغاز

می کند<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

-همچنان هوا گرم وگاهی همراه با شرجی وغير قابل تحمل و طبق اطلاعات هواشناسی ايستگاه اقليم شناسی روستای بحيری در يکماه گذشته دمای هوای بين ۲۴تا۵۰.۲ درجه سانيگراد در نوسان بوده است و بعد از چاهکوتاه گرمترين نقطه استان بوشهر وبوده است.ودر همين مدت رطوبت بين ۶تا ۸۱درصدمتغيير بوده است.

-قطعه دوم آزاد راه چغادک-عسلویه به طول 32کیلومتر که درشهرستان دشتی قرار دارد تا پایان امسال افتتاح می گردد.

 

باسپاس مخصوص ازاظهار لطفتان(خود را معرفی نما لطفا unknown)،سعيد طلعتيان،وهادی تحريريه..

 

پیرامون نشست نخبگان شهرستان دشتی...

همایش توسعه شهرستان دشتی که سومین دوره اش بر گزار خواهد شد. از آن کارهایی است که انصافا ارزشمند وقابل تامل است بخصوص از آن جهت که این بار کانون نگین جنوب شهرستان دشتی قصد دارد نخبگان علمی مدیریتی وادبی وفرهنگی شهرستان را دور هم جمع کند. از این جهت واقعا جای خوشحالی دارد که یک سازمان غیر دولتی با اندک بضاعتی قصد دارد این کار را انجام دهد.شهرستان دشتی گرچه از نظر غنای منابع انسانی جالب بکر وناشناخته است اما پتانسیل عالی آن غیر قابل چشم پوشی است از این جهت که بدانیم شهرستان چند نفر عضو هیت علمی دارد،چند نفر نویسنده ومحقق دارد،چند نفر تحصیلکرده که در حال حاضر در خارج از کشور می باشند،چند نفر مولف دارد، چند نفر مدیر صنایع و کارآفرین دارد،چند نفر در رده مدیران بخش دولتی،وبالا خره چند نفر دوست دار ودلسوز شهرستان دشتی دارد.

فرض کنید همه آنهایی که شهرستان دشتی را دوست دارند ودل در گرو عمران وآبادی این آب وخاک دارندبیایند و هریک به فراخور توانایی خویش کمکی در راه توسعه آن نمایند نتیجه چه خواهد شد؟فرضی که اصلا محال نیست.پس باهم در سومین نشت توسعه شهرستان روز جمعه 84.6.18 شرکت خواهیم کرد.

 

به یاد مرحوم شایان حامدی و...

 

استاد محمد رضا صفدری:نویسنده(سیاسنبو،تیله آبی،من ببر نیستم پیچیده بر بالای خود تاکم.رمان برتر سال 81کشور)کارشناس هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبا تهران.دبیر دبرستانهای کرج

استاد حاج علی مرادی:شاعر.نویسنده(شاعر نویسنده منظومه کلاخا یاد موحدو...)

استاد محمد رضا بیگناه:نویسنده،نمایشنامه نویس،نقاش،مترجم.دانشجوی دکترای کار گردانی تئاتر دانشگاه مونترال کانادا

حسین منصوری:نویسنده،کارشناس گارگردانی فیلم

سید فرازبهزادی:شاعر،نویسنده

احمد کردستانی منفرد:محقق،کاشف رسم الخط خلیج فارس شمالی.دبير دبيرستانهای کاکی

ادامه....

/ 0 نظر / 5 بازدید