ما در کنار هم بزرگ هستیم...

متنی که در ادامه می خوانید نه یک جوابیه است و نه یک دفاعیه، بل نوشتاری است برای رفع سوء تفاهمی که به نظر می رسد برای یکی از بهترین ورزش نویسان استان پیش آمده است.
در شماره 536هفته نامه وزین نصیر بوشهر مطلبی تحت عنوان
" سخنی با مدیرکل تربیت بدنی استان بوشهر؛ آقای جمشیدی؛ دشتی بزرگ‌تر از " منتشر شده که عبدالعزیز افتخاری آنرا به رشته تحریر درآورده است.
او را به واسطه رسانه ،ابتدا از همین هفته نامه وزین نصیر بوشهر و بعدها با جدی گرفتن ورزش در سیمای استان در برنامه ناب نشان می شناسم،او که نسبت به خریدهای خاص شاهین هشدار بجا داد از وضعیت بغرنج شاهین نوشت و در مورد ورزش استان قلم می زند،دلسوزی هایی که می شود از ازبند بند نوشتارش درک کرد یا به عنوان شاخص آن گفتاری که در برنامه نشان یادآور شد:آسیب های عدم وجود روابط عمومی قوی در شاهین در لیگ دسته یک و...اما در متن مورد اشاره گویا سو تفاهمی پیش آمده از برای جناب افتخاری که با توجه به آنکه یک سوی آن دشتی است و.. و با در نظر گرفتن رسالت وبلاگ دشتی ها بر آن شدم هرچند کوتاه با ذکر توضیحاتی قدری در رفع آن بکوشم:
- بی شک رضا جمشیدی فرماندار اسبق دشتی،شهردار اسبق ناحیه 2بوشهر،والیبالیست اسبق دبیرستان ابوذر غفاری خورموج ،شهرستان دشتی،شهرداری بوشهر و سرپرست و مربی اسبق شهرداری بوشهر این را خوب می داند که دشتی بخشی از استان بوشهر است و بی تردید این را هم می داند در علم جغرافیا ،استان از شهرستان بزرگتر است حال در حوزه مدیریتی که بماند، این را مطمئنم.
- جمله ای در این متن است که بر می انگیزد این سوال را که هدف چه بوده علی رغمی که ذکر می کند "هنوز خیلی زود است کسی بخواهد درمورد وی اظهار نظر کند،{اما آن‌چه در سخنرانی معارفه ایشان، در برنامه نشان و چند سخنرانی دیگرش ورد زبان‌ها گشته این‌ که او هنوز در حال و هوای شهرستان دشتی سیر می‌کند و مدام دشتی، دشتی می‌کند} " خاصه این بند آخر(مدام دشتی ،دشتی می کند!!) هرچند تا جایی که حاضرین در مراسم معارفه و بینندگان نشان یاد دارند و داریم ایشان ذکر کردند دشتی که اتفاقا بخشی از استان بوشهر است دارای پتانسیل های عظیم اقتصادی است که می توان و باید این منابع عظیم اقتصادی را در جهت اعتلا و پیشرفت ورزش استان بکار ببریم.
- اگر جمشیدی به تعبیر جناب افتخاری دشتی ،دشتی می کند! هدف ارائه کارنامه مدیریتی خود در حوزه اسبق فعالیتی خود بود کما اینکه هر مدیری با انتصاب و یا انتخاب با ارائه کارنامه مدیریتی و اجرایی خود همانند رزومه و سی وی در جهت شناساندن و اثبات توان مدیریتی خود در مجموعه جدید می کوشد. کاری که جمشیدی در جلسه معارفه و برنامه نشان آنرا یادآور شد.هرچند او نیز می داند مدیریت کلان تر ساز و کارهای کلان لازم دارد.
ماهم دوست داریم و بی تردید جمشیدی بیش از ما ، که در پایان ماموریت کاری کارنامه موفقی را ارائه دهد.پس بیاییم دست در دست هم به مهر برای پیشرفت روز افزون ورزش استان جهت سرفرازی این ساکنان ساعی و بی اداعای شمال خلیج پارس بکوشیم.

/ 7 نظر / 7 بازدید
ش-ا

سلام محمد آقا..تشکر و همگی موفق باشید.

انتظار

گر چه در ابتدای نوشته خود از آن به عنوان رفع سو ء تفاهم یاد کردید ولی چیزی جز دفاعیه نبود.دفاع از شخصی که با نوشته ای به دور از منطق و انصاف در صدد زیر سوال بردن وجهه و شخصیت یکی از مدیران کارآمد و پر تلاش شهرستان دشتی برآمد؛آن هم مدیری که در ابتدای مسئولیت جدید خود قرار داشت.با تاسف باید گفت وبلاگ دشتی ها نیز در برخی از موارد موضع گیری های مناسبی را اتخاذ نمی نماید و فقط به دلیل اختلاف دیدگاه با برخی اشخاص دست به تخریب شخصیتی آن ها می زند که این رویه چندان جالب به نظر نمی رسد.

اندیشه گر

سلام و درود" امیدوارم سفر خوش گذشته باشه.

سارا

سلام خوبي ؟ همينجور که تو وبلاگ ها داشتم ميگشتم وبلاگ شما رو ديدم وبلاگ بسيار خوبي داري خسته نباشي گقتم که خبر بدم به ما هم سر بزني و اگه موافق باشي با هم تبادل لينک کنيم اگه موافقي منو به عنوان "بهترين و شگفت انگيز ترين اجناس " لينک کن وسپس به سايتم بياو روي تبادل لينک کليک کن وطالاعاتت رو بده تا لينکت توي بزرگترين سايت ايران ثبت بشه منتظر حضور گرمتون هستم موفق و پيروز باشي آدرس ما http://ebekhar.com/

هکال(داودبستان)

سلام به شما دوست عزیز ببخشید که چند وقتی رو نبودم رفته بودم به شهر عشق و پایتخت مذهبی ایران زمین یه چند روزی رو در کنار حرم شاهنشاه ایران زمین آقا امام رضا(ع)بودم در شب میلاد امام جواد(ع)و مولای متقیان علی بن ابیطالب(ع)را در جوار امام رضا(ع)بودم دعا گوی شما هم بودم به امید دیدار یا حق[لبخند][لبخند][لبخند][لبخند]

انتظار

به نظر این حقیر هر شخصی مطالبی بنگارد که مدیری از دیار ما را به زیر سوال ببرد و از وجهه و اعتبار ایشان در بین جامعه بکاهد در واقع منطقه دشتی را زیر سوال برده است.در این موارد نه تنها باید چنین اشخاصی را محکوم کرد بلکه بایستی آن چنان با آنها برخورد کرد که دیگر دست به چنین اقدامی نزنند.این رویه را نه تنها در مورد جمشیدی، بلکه درباره همه مدیران دشتی تبار با هر دیدگاه و رویه بایستی رعایت کرد؛نه این که با نگاشتن مطالبی در مقام دفاع از چنین نگارندگانی برآییم، گر چه آن نگارنده اهل خود دیار ما باشد.