زمانی برای نطق پورفاطمی

خبرها حاکی از آن است که طبق برنامه زمانبندی شده حجه الاسلام پورفاطمی نمایند مردم دشتی و تنگستان فردا روز به تاریخ 30تیرماه نطق میان دستور خود را در صحن علنی مجلس قرائت خواهد کرد این نطق که به نظر می رسد جنجالی و قابل توجه باشد رامی توانید از طرق رادیو مجلس به طور مستیم حدود ساعت ده و پانزده دقیقه تا یازده صبح بشنوید.

مرد شمال شرقی استاندار بوشهر

در حالیکه ساعات پایانی اولین ماه تابستان را سپری می کنیم سرانجام آیین تودیع و معارفه استاندار بوشهر با حضور شخص محمد نجار وزیر کشور برگزار شد و در یک جاجایی ازنوع استاندار جناب محمد حسین جهانبخش به عنوان استاندار بوشهر معرفی و از استاندار شفقت که پیش از این به جای استاندار جهانبخش به عنوان استاندار خراسان شمالی منصوب شده  بود تقدیر ش.جهانبخش که در کارنامه مدیرتی خود استاندار خراسان شمالی،معاون استاندارهرمزگان،مدیرکل فنی و حرفه ای استان خراسان را دارد از شمال شرق ایران به جنوب غرب ایران آمده تا ما را به روزهای روشنتر استان امیدوار کند.

با این تغییر به نظر می رسد شمارش معکوس برای برگزاری آیین تودیع و معارفه فرماندار دشتی شروع شده است.

هفته دوم لیگ برتر فوتبال دشتی

روز شنبه ۲۶ تیرماه هفته دوم لیگ برتر فوتبال دشتی با دو دیدار پیگیری شد که برخلاف دو بازی هفته اول که بدون حتی یک گل پایان یافته بود و تساوی سهم چهار تیم شد  این بار در شهر خورموج سپاهان (عقاب) در یک دیدار پرگل توانست با نتیجه پنج بر چهار  میهمان خود پرسپولیس کاکی را شکست دهد و در کاکی شاهین خورموج با سه گل  از سد حریف نشاندار خود ابومسلم گذشت. بد نیست بدانیم  در پایان این هفته شاهین و سپاهان (عقاب) به ترتیب در رده اول و دوم جدول ردبندی قرار گرفتند.

با این بازی ها به نظر می رسد لیگ جذابی را باید طی هفته های باقی مانده شاهد باشیم.

/ 1 نظر / 6 بازدید
تنیس روی میز

سلام به احتمال زیاد متن نطق از دشتی ارسال شده است چرا که شما هم از مضمون ان مطلعید.البته نمی گم شما انرا تهیه کردید چون اگر با وی اینچنین رابطه ای داشتید ... ضمنا تا انجا که با خصوصیات و اخلاق شما اشنا هستم در خانوده ای پرورش یافته اید که ذاتا اهل اینگونه بیعت ها نیستید