ش ن ی د ه ها

از آخرین شنیده هایی که در وبلاگ دشتی ها بازتاب داده شد مدت ها می گذرد اما بنا داریم از این ب بعد در این قالب ب فراخور شنیده های رسیده آنرا بازتاب دهیم از همین رو از شما همراهان همه ی این سال ها درخواست داریم در این مورد همراهمان باشید تا بیشتر از دشتی و دشتی ها بگوییم:

+ شنیده ها حاکی از آن است سرهنگ احمد مهربان پور فرمانده سپاه فرودگاه های استان تا مهرماه به افتخار بازنشستگی نایل می شوند و از سرهنگ محمد سلمان پور ب عنوان گزینه جدی فرماندهی سپاه فرودگاه های استان نام برده می شود.

بدنیست بدانیم سرهنگ مهربان پور فرزند روستای لاور شرقی برادر شهید محمد مهربان پور می باشد و سرهنگ سلمان پور اهل دشتستان و اکنون در فرماندهی سپاه فرودگاه های کشور مشغول انجام  وظیفه می باشد.

+ شنیدیم جمعی از دشتی های ساکن بوشهر بنا دارند تا در ششم شهریور ماه در مسجد فاطمه الزهرا(س) شهر بوشهر گردهمایی را ترتیب دهند. ب همین مناسبت رایزنی هایی بصورت جسته گریخته استارت خورده شده تا این مراسم برگزار شود.

شایان ذکر است با توجه به حضور برجسته دشتی ها در مرکز استان این گردهمایی بی نظیر در صورت برگزاری می تواند قابل توجه باشد.

+ گفته می شود در راستای برگزاری جشن زیر سایه خورشید در استان بوشهر مقرر است کاروان اعزامی روز سه شنبه ساعت 15:30 وارد شهرستان دشتی خواهند شد و باحضور در روستای بحیری ضمن بزرگداشت سردار شهید مهدوی شهید شاخص سال 1394 کشور و دیدار با مادر سردار شهید توسلی در ساعت 21:30 مراسم رسمی جشن زیر سایه خورشد در صحن مسجد امام رضا(ع) خورموج برگزار خواهد شد.

+ گفته شده اولین یادواره ۹ شهید ناجا شهرستان دشتی اوایل دی ماه سال جاری برگزار می شود.جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای ناجا شهرستان نیز با حضور جناب مهرجو فرماندار دشتی و سرهنگ رضایی فرماندهی انتظامی دشتی برگزار شده است. 

/ 0 نظر / 138 بازدید