فرزند دشتی در هیات رئیسه شورای عالی استان ها

سید علی اکبر فاطمی رییس شورای اسلامی شهر کاکی با افتخار به عنوان هیات رئیسه شورای عالی استان ها انتخاب شد.

تدبیر24: در این نشست مهدی چمران از استان تهران بعنوان رئیس و ابراهیم ولی شیخ زاهد از استان مازندران بعنوان نایب رئیس انتخاب شدند.

در این جلسه تعداد منشی های هیأت رئیسه از چهار به شش نفر افزایش یافت و آنان از استان های مرکزی، ایلام ، لرستان، بوشهر، گیلان و سیستان و بلوچستان انتخاب شدند.

همچنین سه عضو هیات حل اختلاف مرکزی از استان های کرمان و یزد در دور اول و مهدی چمران نیز در دور دوم با کسب 37 رای و در رقابت با امیر رضا خوش آیین از چهار محال و بختیاری بعنوان نفر سوم انتخاب شدند.

در این دوره تجربه و تحصیلات اعضای شورای عالی استان ها در مقایسه با دور سوم بیشتر و بالاتر است.

نخستین نشست با حضور 70 نفر از نمایندگان شوراهای استان ها برگزار شد، سه نفر از یک استان ، دو نفر از دو استان دیگر بدلیل برگزار نشدن انتخابات و ابهام در نتیجه انتخابات درون استانی غایب بودند.

« مهدی چمران» با کسب 45 رای از 70 رای به عنوان رییس شورای عالی استان ها انتخاب شد.

« ابراهیم ولی شیخ زاهد» از استان مازندران با کسب 36 رای از مجموع آرا به عنوان نایب رییس انتخاب شد.

دوست محمد بلوچ با 41 رای از استان سیستان و بلوچستان، سید مهدی ساداتی از استان مرکزی با 38 رای، شهریار بکری از استان ایلام با 30 رای، سید عابدین نوری از استان لرستان با 30 رای ، سید علی اکبر فاطمی از استان بوشهر با 29 رای و ابراهیم محبی با 24 رای به عنوان شش منشی دور چهارم هیات رییسه شورای عالی استان ها انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش، محمد رفیع آبادی از استان کرمان با 47 رای، سید محمود میرابوالقاسمی با 38 رای و مهدی چمران از تهران با 37 رای به عنوان اعضای هیات حل اختلاف هیات رییسه شورای عالی استان ها انتخاب شدند.

پیام موسی پور از استان آذربایجان شرق نیز با 43 رای بعنوان آخرین عضو هیأت رئیسه انتخاب شد.
هیأت رئیسه شورای عالی استان ها 10 نفر هستند که به مدت یکسال انتخاب می شوند.

بد نیست بدانیم سید علی اکبر فاطمی که سابقه عضویت چهاردوره شورای شهر کاکی را دارد از فرهنگیان کاکی و دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی هستند.

ترخیص آیت الله محمودی دشتی از بیمارستان

در پست پیش خبری را داشتیم مبنی بر اینکه آیت الله شیخ احمد محمودی دشتی فرزند کرذوان علیا و از یادگاران علمای نجف  ر بستر بیماری در بیمارستان شهدای خلیج فارس بستری هستند.

طبق آخرین خبر رسیدخه بحمدالله آیت الله محمودی دشتی بعد از طی دوره درمان در بیمارستان از بیمارسان ترخیص و هم اکنون در منزل دوره درمان خود را سپری می کنند.

عکس زیر مربوط به ملاقات آیت الله صفایی بوشهر نماینده ولی فقیه  استان و امام جمعه محبوب و مردمی بوشهر با آیت الله محمودی دشتی در بیمارستان شهدا خلیج فارس بوشهر می باشد.

 

دلیران دشتی در صدر جدول

از سری مسابقات لیگ دسته اول والیبال کشور جام ولایت عصر امروز از ساعت 16 دو تیم دلیران دشتی و گل گهر سیرجان در سالن شهید توسلی خورموج به مصاف هم رفتند و در پایان این تیم دلیران نماینده شایسته استان بود که توانست با برتری در 3 ست متوالی و با نتایج 25 - 23 و 31-29 و 25-20 حریف سرسخت خود را از پیش روی بردارد.دلیران دشتی با این برتری بدون احتساب نتایج امروز با تعداد امتیاز 28 و اختلاف 2 امتیازی با سایر رقبا به صدر جدول تکیه زد.
در پایان این دیدار نقدی سرمربی دلیران دشتی ضمن تبریک این برد به مردم استان بوشهر،این برد را نتیجه عملکرد خوب شاگردانش و حمایت بی دریغ هواداران دانست.
نقدی افزود:با اضافه شدن چند بازیکن در ادامه راه امیدورایم ضمن صدر نشینی در گروه،در مرحله پلی اف نیز روند موفقیت خود را ادامه دهیم.

نقدی ادامه داد:گل گهر نیز تیم خوبی نشان داد اما ما از امتیاز میزبانی به بهترین شکل استفاده کردیم و سه امتیاز این دیدار را به دست آوردیم.
سرمربی گل گهر نیز پس از پایان این دیدار در جمع خبرنگاران افزود:دلیران دشتی تیم خوبی نشان داد و به نسبت سال گذشته پیشرفت و تغییرات محسوس داشت.تیم ما یک هفته قبل از شروع مسابقات بسته شده بود و ما با این نتیجه عملاً از صعود به جمع 8 تیم برتر مرحله پلی اف باز ماندیم.

/ 1 نظر / 20 بازدید
زیارتی

با سلام اقای مدیر وبلاگ لطفا توجه شود نزدیک به بیست و اندی سال است جاده زیارت به خورموج وضع مناسبی ندارد.بخش ساحلی مورد بی توجهی قرار گرفته است.بخش ساحلی منطقه مهمی برای مسولان و مردم در " گفتار "است.چرا موقع بحث بین مسولان دو شهر .زیارت و بخش ساحلی مهم می شود.آهای مردم جاده درست حسابی نداریم.آب آنچنانی داریم.برید نگاه جاده کنید.از جاده یه کور دهات بدتره.متاسفانه شورا که نداریم.زبان که ندارن.مشتی آدم بی زبو ن تو این مناطق هستن.مسولین هم که الحمدولله توجه ندارن.بعد همه میگن...پارس شمالی ما .شما که یه جاده ندارین...وای بر ما