استاندار ایلام از دشتی

با تغییر وزیر کشور و به پیوست آن معاونت ها و ...به نظر می رسد وقت تغییر عمده استانداران به عنوان عالی ترین مقام استان ها رسیده از همین رو رایزنی ها،شنیده ها حاکی از تغییرات عمده در استانداران کشور است.با توجه به این امر و با در نظر گرفتن تحلیل موجزی که جهان نیوز بر روی خروجی خود قرار داده است غلامحسین زارعی بزودی به عنوان استاندار ایلام منصوب خواهد شد.غلامحسین زارعی دانش آموخته علوم سیاسی و هم اکنون فرماندار دشتستان است و در کارنامه خود مدیریت کل تعاون استان را همراه دارد.

اصل خبر:

" غلامحسین زارعی فرماندار فعلی دشتستان و از مسولان اصلی ستاد احمدی نژاد در استان بوشهر بعنوان گزینه اصلی برای استانداری ایلام یادمی شود . پیش تر منابع آگاه از انتصاب او بعنوان استاندار هرمزگان خبر داده بودند . "

فیلم ساز خورموجی در جشنواره فیلم کوتاه تهران

با خبر شدیم فیلم کوتاه  " دو مرد و یک شهر" ساخته عبد الرضا بی گناه فیلم ساز جوان خورموجی موفق شده است به بخش داستانی جشنواره فیلم کوتاه تهران راه یافته است. فیلم فوق پیش از این در نهمین جشنواره سینمای جوان منطقه یک کشور با عنوان خلیج فارس  موفق شده بود دیپلم افتخار را برای پئشتر کسب نماید.

عبدالرضا بی گناه از دانش آموختگان کارگردانی از انجمن سینمای جوان بوشهر و برادر هنرمند خلاق همشهرستانی استاد محمدرضا بی گناه است.

بد نیست بدانید: بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از 20 تا 25 آبان ماه سال جاری در شهر تهران برگزار می‌شود.

مصاحبه با حمید زارعی ( شکیبا) : شاعر جوان شهرستان دشتی

/ 1 نظر / 5 بازدید
یک دشتیاتی

خاک بر سر اون مملکتی که استاندارش غلام زارعی باشد بروید نگاه کنید کارنامه او در کاکی چه می باشد چه جالب نوشتید ریس ستاد احمدی نزاد بروید به او بگویید چرا درانتخابات مجاس رایتان به سید مجتبی بود وریاست جمهوری به میر حسین افرین بر اقای زارعی که این مملکت به .... حساب نمی کند .