پورفاطمی: برخی دستگاه ها موظف به استخدام کارکنان قراردادی شدند
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: براساس رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، وزارت کشور و برخی دستگاه های اجرایی ملزم به تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان خرید خدمت ( قراردادی ) خود به پیمانی شده اند.
حجت الاسلام سید محمد مهدی پورفاطمی سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی رییس جمهوری رای شمار 555 مورخ 19/8/87 هیات عمومی دیوان عدالت اداری مبنی بر استخدام پیمانی آن دسته از کارکنانی که قبل از سال 87 بصورت خرید خدمت (قراردادی) مشغول بکار بوده اند را لازم الاجرا دانسته است.
وی اظهار داشت: براساس این رای وزارت کشور باید هرچه زودتر برای تبدیل وضعیت استخدام کارکنان تعزیرات آرد و نان و دیگر کارکنان خرید خدمت این وزارتخانه اقدام کند.
حجت الاسلام پورفاطمی بااشاره به پیگیری های مستمر در این خصوص در سال های گذشته اضافه کرد: یکهزار و 16 نفر از کارکنان آرد و نان از سال 67 تاکنون امر بازرسی و نظارت از خبازی های سراسر کشور را برعهده دارند.
وی یادآور شد: رای صادره دیوان عدالت اداری قطعی است و وزارت کشور باید استخدام پیمانی این کارکنان را به استانداری های سراسر کشور ابلاغ کند.
حجت الاسلام پورفاطمی اضافه کرد: چنانچه وزارت کشور نخواهد به رای دیوان عدالت اداری تمکین کند او را به مجلس فرا خواهیم .
 
450هکتار از اراضی دشتی  زیر کشت کنجد 
 مدیرجهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: امسال در سطح 450هکتار از مزارع این شهرستان کنجد کشت شده است.
امرالله فاریابی سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بیشترین منطقه کشت کنجد در دشت لاور شرقی واقع است.
وی با بیان اینکه میانگین تولید کنجد در هر هکتار از مزارع شهرستان دشتی یکهزار و 200کیلوگرم که پیش بینی می شود امسال 540 تن کنجد در شهرستان دشتی تولید شود. برداشت کنجد در شهرستان دشتی بوشهر از نیمه دوم آبان ماه آغاز می شود.
فاریابی گفت: کنجد شهرستان دشتی بدلیل مرغوبیت روانه بازار مصرف در استان بوشهر و استانهای همجوار از جمله فارس، اصفهان و خوزستان می شود.
در پست های آتی خواهید خواند:
+گفتگو با پیرمرد 120 ساله دشتیاتی
+بی شعار بی شانتا‍ژ بی ادعا/شرح و حالی از  حمید کللی فرد/
+سفری به اعماق دشتی
+مقاله ی از گویش دشتی به زبان انگلیسی
/ 3 نظر / 8 بازدید
برانوش

با سلام با تشکر از حضور شما من هم شما رو لینک کردم. شاد باشید.

میثم

سلام من هم شما رو لینک کردم موفق باشید.

خالدتکی زاده

سلام ممنون از اينكه وبلاگ مارو لينك كردين منم شما رو به نام "دشتي ها" لينك كردم باي تا هاي