رتبه های برتر کنکور

به مانندهرساله برآن شدیم تا لیستی جامع از نفرات برتر کنکور را در اختیارتان قرا دهیم که به لطف معاونت آموزشی آموزش وپرورش شهرستان لیست پیش رو نفرات برتر کنکور را مشاهده می کنید.با ذکر این نکته که حضور کم رنگ رتبه های برترعلوم تجربی در این نفرات که طی سالهای اخیر شاهد رشد آن بودیم از نکات قابل توجه رتبه های برتر امسال است:

علوم ریاضی

صادق بهمنی 44

یوسف سلیمانی 113

محمد مرادی 210

فرزانه بهادری 624

مهدیه دولت جاوید 867

مریم حیدری 1320

عبدالرحمن نمازی 1336

علوم تجربی

نورالله کردی 176

محمد حسن سهولی 1222

علوم انسانی

حسین حسینی 287

سید یونس حسینی 779

زبان

صادق بهمنی 31

فرزانه بهادری 232

حسین اسماعیلی 398

مهدیه دولت جاوید 750

 جلسه شوراسوم خورموج با خبرنگارن

به دعوت شورا سوم خورموج که روزهای پایانی خودرا سپری می کند جلسه ی با اصحاب رسانه در سالن شهرداری خورموج برگزار شد که در ادامه توجه شما را به گزارش فارس و عکسهای دوست خوبمان محمد جواد غریبی جلب می کنم:

 در این نشست اعضای شورای شهر خورموج ناگفته‌های خود در مورد فعالیت شورای شهر را تشریح کردند.

بدهی 1.5 میلیاردی شهرداری خورموج
غلامرضا قربانی مقدم عضو رئیس شورای شهر خورموج در نشست اعضای شورای شهر خورموج با خبرنگاران گفت: در تمام جلسات تاکید داشتیم که با خبرنگاران روراست باشیم، چون معتقدیم خبرنگاران رقیب و دشمن ما نیستند، بلکه کمک کننده و یاریگر ما هستند.

رئیس شورای اسلامی خورموج افزود: خبرنگاران با درایت و کیاست خودشان با انتقادات سازنده به برطرف کردن مشکلات و رفع عیوب می‌پردازند و هرجا حتی اگر با لحن تندی نیز همراه بوده، سازنده بوده است.

وی اضافه کرد: این انتقادات برخاسته از احساس درک و مسئولیت‌پذیری خبرنگاران بوده و رسالت خبرنگار ایجاب می‌کند که تجسس کرده و مشکلات را بررسی کند.

قربانی مقدم ادامه داد: در 6 سال و 4 ماهی که در خدمت شهروندان بودیم، تقریبا هر 6 روز یک جلسه برگزار کرده و درخواست‌های مردم و شهرداری را بررسی ‌کردیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون شهرداری یک میلیارد و 500 میلیون تومان بدهی دارد و درآمدهای شهرداری نیز در طول این سال‌ها کاهش یافته و حق آلایندگی و مالیات بر ارزش افزوده در مقایسه با سایر شهرهای استان قابل ذکر نیست، در حالی که مثلا نخل تقی 12 میلیارد حق آلایندگی دریافت کرده، ولی سهم خورموج 70 میلیون بوده است.

قربانی گفت: در شورای سوم سرانه فضای سبز از 3 متر به نزدیک 9 متر رسید و 100 هزارمتر مربع لکه‌گیری معابر داشتیم و با چنگ و دندان از حقوق شهروندان دفاع کردیم.

گزارش تصویری نشست خبری شورای اسلامی شهر خورموج

شورای سوم پاک‌ترین شورای شهر خورموج بوده است!
عضو شورای سوم خورموج نیز گفت: از دید من این شورا پاک‌ترین شورا تا کنون بوده و شورای قبل در 4 سال 4 شهردار عوض کرد.

علی صمدیان مجرد افزود: در دوره ما طرح تفصیلی برای نخستین‌بار اتفاق می‌افتد و فشار زیادی نیز از ناحیه مردم بود و در زمان ما گازکشی صورت گرفت و از دیگر مشکلات این شورا بیمه ساختمانی بود.

وی اضافه کرد: در سال 86 اصرار کردیم که عوارض ماهانه روی قبض برق ببریم، ولی نشد و ادارات با ما همکاری نکردند و مردم هم از عوارض دادن پرهیز کردند.

عذرخواهی عضو زن شورا از یکی از اعضای دیگر
عضو دیگر شورای اسلامی شهر خورموج نیز گفت: تنها دلیل عدم رضایت مردم از شورا و شهرداری سوءمدیریت، وظیفه نشناسی کارمندان و تبعیض‌ها بوده است.

فخرالسادات هاشمی اضافه کرد: بابت مصاحبه‌ای که موجب سوءتفاهم من با آقای صمدیان شد، از ایشان عذرخواهی می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌های فعالیتم در شورا و دوره ریاستم به جد پیگیر مسایل و مشکلات شهرم بودم و جا دارد از آقای پورفاطمی که همواره مرا در مرکز همراهی می‌کردند، قدردانی کنم و آنچه باعث غرور من می‌شد، اینکه مردم شهری دورافتاده دارای شعور بالایی هستند که یک زن ریاست شورای شهرشان را بر عهده دارد.

این عضو شورا افزود: در روستاها و کلان شهرها مردم حساسیتی روی شوراها ندارند و فقط برای مردم شهرهای کوچکی مثل خورموج بابت شناختی که از شورا دارند، توقعاتی ایجاد می‌شود و همیشه اصطکاکی بین منافع فردی و جمعی وجود دارد.

 

افتتاح سی امین جایگاهCNGاستان و سومین درخورموج

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه بوشهر گفت: تا پایان سال‌جاری ایستگاه‌های سی‌ان‌جی در استان بوشهر به 34 جایگاه افزایش می‌یابد

 مراد حاصل مرادی در حاشیه مراسم افتتاح سی‌امین جایگاه سی‌ان‌جی استان بوشهر در گفت‌وگو با فارس اظهارداشت: چهار جایگاه جدید با اعتبار 6 میلیارد تومان در دست احداث و بهره‌برداری است که امیدواریم بتوانیم به مرور تا پایان سال‌جاری عملیاتی کنیم.

وی ادامه داد: این سومین جایگاه سی‌ان‌جی در شهر خورموج است که یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه در برداشته است.

مرادی گفت: با آغاز به‌کار این جایگاه انتظار داریم  حداقل روزانه تا 15 هزار لیتر بنزین در سطح استان بوشهر کاهش پیدا کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تحریم‌ها تاثیری در جایگاه‌ها و سوخت داشته است یادآورشد: تحریم‌ها باعث پیشرفت و افزایش تولیدات داخلی شده است و این نشان از هوشمندانه‌تر عمل کردن فرزندان انقلاب در مقابل تمام ترفندهای دشمنان است.

در مراسم افتتاح جایگاه سی‌ان‌جی شهرخورموج معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر نیز گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات خوبی به مردم ارائه شده است که یکی از آن‌ها جایگاه سی.ان.جی است.

محمد حسین زارع از کسانی که در امر این پروژه مساعدت کرده‌اند تقدیر نمود.

فرماندار دشتی نیز گفت: جایگاه سی‌ان‌جی خورموج یکی از 43 پروژه‌ای است که در هفته دولت در شهرستان دشتی به بهره‌برداری می‌رسد.

سید علی هاشمی افزود: اعتبارات این جایگاه از محل کمک وزارت دفاع تامین و هزینه شده است.

راهیابی نمایش"خانه سرهنگ" به تئاتر منطقه‌ای کشور

با اعلام هیئت داوران بیست و دومین جشنواره تئاتر استانی "سوره ماه" نفرات برتر این جشنواره معرفی شدند.

به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان؛ آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر"سوره ماه" ظهر امروز در سالن تبلیغات اسلامی  بوشهر برگزار و آرای هیئت داوران بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر سوره ماه اعلام شد.

دراین آیین که با حضور رئیس و معاون حوزه هنری و جمعی از هنرمندان جوان و پیشکسوت در سالن تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد، نفرات برتر معرفی شدند.

بر اساس آرای هیئت داوران بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر سوره ماه  در بخش طراحی پوستر و بروشور سلمان قاسمی‌وحدت با نمایش پل نو؛ در بخش طراحی صحنه مصطفی هلالیان‌آزاد با نمایش خانه سرهنگ؛ در بخش موسیقی نمایش طاها عمرانی با نمایش پوست‌ پیاز و در بازیگری زن آسیه دهباشی با نمایش خانه سرهنگ حائز عناوین برتر شدند.         

براساس این گزارش در بخش بازیگری مرد محسن چاهشوری با نمایش بشیر وعبدالشاهی از نمایش خانه سرهنگ؛ در بخش نمایشنامه‌نویسی علی‌اکبر کنعانی‌طریق در نمایش خانه سرهنگ و در کارگردانی فضل‌الله عمرانی با نمایش پل نو و ابراهیم شاکری مطلق از نمایش خانه سرهنگ انتخاب شدند.

همچنین نمایش خانه سرهنگ و نمایش پل نو به‌عنوان آثار منتخب هیئت داوران برای حضور در بخش تئاتر منطقه‌ای کشور معرفی شدند.

داوری این دوره بر عهده حسین‌علی شوندی، محمد صادق سعیدی و علیرضا میرشکاری بود.

امید هنرمندان همولاتی درجشنواره تئاتر منطقه ی که که مقرر است دریاسوج برگزار شود نیز خوش بدرخشند.

/ 4 نظر / 12 بازدید
پرنیان

سلام آقای صادق بهمنی در رشته زبان هم حائز رتبه 31 شدن ولی اینجا درج نکردین

لیلی

آقای صادق بهمنی در آینده یکی از بهترینها برای این شهر خواهد بود به ایشون بابت این رتبه تبریک می گم

شاهرخ

سلام دوست عزيزم پيامبر اکرم(ص)فرمودند:آرزوي من اين است که در قلب تمام امتم سوره يس باشد. آيا مي دانستيد هر حرفي از سوره ياسين که خوانده مي شود 10ملک براي شما دعا مي کنند حالا حساب کنيد سوره ياسين 3000حرف دارد؟(الله اکبر) وعده ي ما تلاوت روزانه سوره يس بعد از نماز صبح و اهداي ثواب آن به روح پاک حضرت زهرا(س) <14 صلوات قبل از تلاوت و 14 صلوات بعد از تلاوت فراموش نشود.> خواهش مي کنم قسمت(سوره يس)را در وبلاگ بخوان قول مي دهم چند دقيقه بيشتر طول نکشه اما شايد زندگيت را متحول کنه. دوست گلم براي ترويج سوره مبارکه ي يس اين پيام را به نيت پنج تن براي 5 نفر ارسال کن. ممنون

123

پس اسم مريم زارع كو؟؟ رتبه ٥٠٠ انساني آورده