صعودایرانجوان خورموج به لیگ دسته دوم
  ایرنا- از هفته بیستم مسابقات لیگ دسته سه فوتبال کشورتیم فوتبال ایرانجوان خورموج عصر یکشنبه با نتیجه یک برصفر برتیم بازرگانی بهادری شیراز به پیروزی رسید و به صورت مستقیم به لیگ دسته دوم کشورصعود کرد.
دراین مسابقه که در ورزشگاه تختی خورموج برگزار شد اسحاق کاظمی در دقیقه 57 تک گل سه امتیازی و ارزشمند ایرانجوانی ها را به ثمر رساند.این صعود ایرانجوان درحالی رقم خورد که در دیگر دیدار حساس این هفته بعثت کرمانشاه شانس اصلی صعود مستقیم بود ولی دراصفهان در برابر تیم قعر جدولی پتوی لاله با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد تا همه چیز برای صعود ایرانجوان مهیا شود.

با این برد تیم فوتبال ایرانجوان خورموج 38 امتیازی شد و پس از ذوب آهن نوین اصفهان که 39امتیازی بود در جایگاه دوم جدول گروه قرار گرفت و با شایستگی راهی لیگ دسته دوم فوتبال کشورشد تا فصل آینده استان بوشهر دارای چهار نماینده در لیگ دو کشور باشد.

بعد ازاین بازی جوانان خونگرم خورموجی با راه اندازی کاروان شادی در سطح شهرخورموج پیروزی و راه یابی تیم فوتبال ایرنجوان را به مسابقات دسته دوم کشورجشن گرفتند.

با این حساب ایرانجوان خورموج به همراه تیم های گاز جم، کارگربنه گز و پرسپولیس گناوه 4 نماینده استان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور می باشند

مستحق صعود به لیگ دسته دوم فوتبال بودیم
سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان خورموج گفت: بازیکنان ما دردیدار با تیم بازرگانی بهادری زحمات زیادی کشیدند و مزد تلاششان را با بازی خوبشان در زمین گرفتند.
ایرنا، بهنام ابولی پس از پیروزی تیمش مقابل بازرگانی بهادری شیراز در هفته بیستم مسابقات لیگ دسته سه فوتبال و صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور درگفت وگو با ایرنا افزود: نتیجه پیروزی درحالی مقابل بازرگانی بهادری روی داد که هر دو تیم ایرانجوان و بازرگانی شانس صعود به لیگ بالاتر را داشتند.


وی اضافه کرد: با توجه به حساسیت بازی، بازیکنان تیم ما برای برد و کسب سه امتیاز بازی در زمین حاضر شدند و 90 دقیقه جانانه جنگیدند و همه چیز دست به دست هم داد تا ما صعود کنیم و از این بابت خداوند را شاکریم تا به چیزی که استحقاقش را داشتیم، دست یافتیم.

ابولی با اشاره به حمایت مالی و معنوی مدیران باشگاه و هواداران بیان کرد: بازیکنان و کادر فنی خوبی در تیم بودند که با صعود ایرانجوان خستگی از تن همه ما برداشته شد.

وی درباره وضعیتش برای قبول سرمربیگری فصل آینده این تیم اظهارکرد: اکنون مشغول جشن صعود تیم ایرانجوان هستیم و برای فصل آینده هنوز تصمیمی نگرفته ام .

ابولی از مردم خونگرم شهرستان دشتی، مدیران وهمه بازیکنان و دستیاران که با همه وجود برای موفقیت تیم ایرانجوان خورموج تلاش کردند، تشکر کنم.

وی گفت: از این که توانستم دل هزاران خورموجی را با صعود تیم ایرانجوان به لیگ دسته دوم فوتبال کشور شاد کنم، احساس شادی و سرور می کنم.

تیم فوتبال ایرانجوان خورموج شامگاه یکشنبه با پیروزی یک بر صفر در برابر تیم بازرگانی بهادی شیراز در هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال کشور 38 امتیازی شد و به لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود کرد.

پیشرفت 70 درصدی خط انتقال آب روستاهای ساحلی دشتی
سرپرست فرمانداری دشتی گفت: عملیات اجرایی خط انتقال آب به روستاهای ساحلی که در سال گذشته آغاز شد هم اکنون دارای پیشرفت فیزیکی 70 درصدی است.

مهر؛ غلامرضا مهرجو باتفاق نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل آب وفاضلاب روستایی استان بوشهر و جمعی از مدیران شهرستان از پروژه های در دست اجرا در روستاهای ساحلی این شهرستان بازدید واز نزدیک  با مردم دیدار و مسائل و مشکلات آنها جویا شدند.

وی افزود:پروژه  آبرسانی به چهار روستای ساحلی مشتمل بر مخزن 2هزار متر مکعبی  وتاسیات جانبی  و خط انتقال که وظیفه آبرسانی به چهار روستای ساحلی لاور، گلستان، کبگان و زیارت را بر عهده دارند هم اکنون دارای پیشرفت فیزیکی 50 درصدی است و خط انتقال نیز 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
 مهرجو ادامه داد: در سال گذشته مبلغ 12میلیارد ریال برای این  پروژه تامین اعتبار شد ولی 8میلیارد ریال آن تخصیص خورد.

وی با تقدیر از تلاشهای حجت الاسلام پور فاطمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی  جهت مرتفع کردن مشکلات مردم اضافه کرد: پیمانکار پروژه با استفاده از منابع داخلی خود کار را ادامه دهد تا اینکه اعتبارات استانی وملی به پروژه تخصیص یابد.

مهرجو با تاکید بر اینکه باید تلاش شود پروژه های عمرانی در اسرع وقت به اتمام برسند خاطر نشان کرد:مدیران دستگاههای اجرایی تلاش نمایند پروژه های عمرانی در دست اجرا را در کوتاهترین زمان ممکن به اتمام برسانند تا حلاوت و شیرینی آن کام مردم را شیرین نماید.

سرپرست فرمانداری دشتی با اشاره به اینکه دولت بر اتمام پروژه های نیمه تمام دارد که مدت زمان زیادی از اجرای آن می گذرد تاکید دارد خاطر نشان کرد:با توجه به محدویت منابع اولویت دولت اتمام پروژه های نیمه تمام است.
 وی در بازدید از روستاهای کبگان، گلستان  ولاور ساحلی نیز گفت:مردم این روستاها عمده مشکلاتشان را کمبود آب آشامیدنی، اسکله لاور،خورکبگان و گلستان، طرح هادی، پارک محله ای، تلفن ثابت وجی سی ام عنوان کردند.

مهرجو اضافه کرد: نگاه ما به روستاهای ساحلی یک نگاه توسعه ای است و قطعا همه مسئولان در این راستا قدم برخواهند داشت.

/ 3 نظر / 26 بازدید
فاطمه اسماعیلی

اوقات دریا همیشه آبی نیست گاهی هم که بوی گریه های ما در تنفس خاموش بادها می پیچد خیزاب های خفته با تلنگر نسیمی بیدار می شوند و آوازها ی گمشده ای را به یادمان می اورند که در دهان نا گشوده ی صدف ها جا مانده است بیا برویم! امشب هم بر صخره های خیس انتظار بنشینیم شاید که آن مسافر غریب از غربت گریه هایمان باز آید.

حمید

سلام و احترام . اگر می شود عکسهای شادی مردم بعد از صعود را به نمایش بزارید. با تشکر و تبریک

علی رضا

سلام ............. کد چت روم برای وبلاک انشااله اسفاده کنی. <!-- Envolve Chat --> <script type="text/javascript"> var envoSn=166324; var envProtoType = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://" : "http://"); document.write(unescape("%3Cscript src='" + envProtoType + "d.envolve.com/env.nocache.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E")); </script>