طاهری شهردار خورموج

بعد از انتصاب قریب الوقوع خورشیدی به عنوان مدیر کل امور اداری و مالی استانداری و تصمیم شورای شهر برای و انتصاب سرپرستی شهرداری به کرامت اله طاهری ، سرانجام اعضای شورای اسلامی شهر خورموج، پس از جلسه بررسی و تبادل نظر طاهری با کسب اکثریت آرا، 5 رای موافق اعضای شورا به عنوان شهردار جدید خورموج معرفی شد.بد نیست بدانیم طاهری دانش آموخته مهندسی زمین شناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است و سابقه  شهرداری بندریگ و بندر دیلم را در کارنامه خود دارد مهندس طاهری اهل بندر دیلم است.

 

مسابقات والیبال منطقه یک دانشگاه آزاد کشور در دشتی  آغاز شد

مسابقات والیبال دسته یک منطقه یک دانشگاه آزاد کشور روز گذشته در شهرستان دشتی آغاز شد.
رییس تربیت بدنی منطقه یک دانشگاه آزاد کشور در آیین افتتاحیه این مسابقات گفت: ورزش و تربیت بدنی در دانشگاه آزاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و دانشجو در صورتی که به ورزش و فعالیت بدنی بپردازد بهتر می تواند در کسب علم و دانش موفق شود.
عباسعلی توانا مقدم افزود: واحد تربیت بدنی دانشگاه آزاد با برگزاری منظم مسابقات در رشته های مختلف سعی دارد که دانشجویان روحیه ای سالم و با نشاط داشته باشند.
وی اظهار داشت: این مسابقات با شرکت هشت تیم از دانشگاههای شیراز، ارسنجان، جهرم، فیروزآباد، گچساران، مرودشت، نی ریز و خورموج از امروز به مدت سه روز در سالن ورزشی فجر خورموج مرکز شهرستان دشتی برگزار می شود.
دیدار افتتاحیه این مسابقات بین دانشگاه آزاد شیراز و ارسنجان برگزار شد که در پایان تیم والیبال شیراز موفق شد با نتیجه سه بر صفر بر تیم والیبال ارسنجان غلبه کند.
/ 0 نظر / 5 بازدید