آگهی استخدام در پست بانک خورموج
به اطلاع می رساند پست بانک خورموج به یک نفر نیروی مرد دارای مدرک کارشناسی در رشته حسابداری یا مدیریت صنعتی یا مالی و همچنین یک نیروی مرد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی کامپیوتر  جهت استخدام در پست بانک نیاز دارد لذا از متقاضیان این رشته های تحصیلی دعوت می شود که جهت نام نویسی به پست بانک شعبه مراجعه فرمایند.
  
همه روستاییان دشتی زیرنظر پزشک خانواده قرار دارند‌
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: صد درصد روستاییان شهرستان دشتی زیرپوشش پزشک خانواده و بیمه ‌درمانی قرار گرفته‌اند.
باقر محمودی در جمع بهورزان خانه‌های بهداشت شهرستان دشتی با تقدیر از تلاش بهورزان خانه‌های بهداشت اظهار داشت: برای تسریع در خدمات‌رسانی به مردم در مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان زینبیه خورموج هشت دستگاه آمبولانس قدیمی به مدرن تبدیل شد.
وی افزود: در این زمینه دو پایگاه اورژانس جاده‌ای در شهرستان راه‌اندازی شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با اشاره به اینکه به‌ زودی سه خانه بهداشت روستایی راه‌اندازی می‌شود، تصریح کرد: تعداد خانه‌های بهداشت در دشتی از 32 واحد به 35 واحد می‌رسد و با اجرای طرح پزشک خانواده با همکاری بهورزان ادامه می‌یابد.
محمودی گفت: شهرستان دشتی 32 خانه بهداشت و 63 بهورز فعال دارد.
امام جمعه خورموج نیز در این آیین بهورزان را پیام‌آوران سلامت و نشاط در جامعه روستایی ذکر کرد و گفت: با تلاش بهورزان بوده که شاخص‌های بهداشتی درمانی و سلامتی در روستاها رشد چشمگیری داشته و در حد‌استاندارد قرار گرفته است.
حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح با اشاره به ایام خجسته میلاد امام زمان (عج) افزود: با ظهور آن حضرت عدل و داد، پیشرفت و رفاه همگانی و جهانی می‌شود و ما دیگر شاهد فقر، فساد و تبعیض و نگرانی در هیچ جای دنیا نیستیم.
در پایان این آیین از بهورزان شهرستان دشتی تجلیل شد.
/ 0 نظر / 11 بازدید