وضعیت بهداشت و درمان دشتی

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: اقدامات موثری در بهداشت و درمان شهرستان دشتی انجام شده است.

 باقر محمودی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث و بهره‌برداری از ساختمان جدید مراکز بهداشتی درمانی شهید مظفری کاکی و شهید فاریابی شنبه از اقدامات انجام شده در بخش بهداشت و درمان شهرستان دشتی است.
وی افزود: همچنین بهره‌برداری ساختمان جدید خانه‌های بهداشت فقیه‌حسنان و وراوی، راه‌اندازی پایگاه جاده‌ای اورژانس 115 در شهر شنبه و روستای گلستان و تجهیز تمامی پایگاه‌های اورژانس 115 شهری و جاده‌ای به آمبولانس بنز اسپرینتر از دیگر فعالیت‌های مرکز بهداشت و درمان دشتی بوده است.
محمودی گفت: نقاشی و تعمیر مراکز و خانه‌های بهداشت شهرستان، تجهیز اورژانس مراکز بهداشتی درمانی به امکانات و تجهیزات پزشکی مورد نیاز، دستگاه دی‌‌سی‌شوک، نوار قلب و ساکشن از دیگر برنامه‌های این شبکه بوده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: مکانیزه کردن پذیرش تمام مراکز بهداشتی درمانی به کامپیوتر، تهیه دو دستگاه ماشین خودرو موسو برای مراکز بهداشتی درمانی کاکی و شنبه از فعالیت‌های این مرکز بوده است.
وی ادامه داد: تهیه موتورسیکلت برای تمام خانه‌های بهداشت واجد شرایط، تهیه وسایل سمعی و بصری برای تماام مراکز بهداشتی درمانی در راستای طرح تکریم ارباب رجوع تهیه وسایل و امکانات رفاهی، اداری و بهداشتی برای واحدهای تابعه از اهم اقدامات انجام شده سال گذشته در مرکز بهداشت و درمان شهرستان دشتی است.

/ 0 نظر / 7 بازدید