دکتر سید کمال الدین شهریاری

طی خبری خوش با خبر شدیم که دکتر سید کمال الدین شهریاری فرزند دشتی به معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت اقتصاد ودارایی منصوب شده اند.با این انتصاب ایشان سومین دشتیاتی است که دراین چند ماه گذشته به چنین مسندهای مهمی رسیده اند.دکتر شهریاری ،پیش ازاین نیز در پست معاونت وزارت مسکن وشهرسازی انجام وظیفه نموده است. بد نیست بدانید شهریاری دکترای مهندسی شهرسازی،عضوشورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین ایران،نماینده مجلس دوره سوم و چهارم دشتی،تنگستان،دیر و کنگان،معاون عمرانی دانشگاه آزاداسلامی،عضو هیات علمی دانشگاه تهران علوم وتحقیقات...بوده است. وبلاگ دشتی ها این افتخار شایسته را به کلیه دشتی ها خاصه دکتر شهریاری تبریک عرض می نماید. به امید روزی که دشتی ها را در پست ریاست جمهوری ، وزارت و...ببینیم ، که باور نمایید دیر نیست!!

 

دشتی های در وزارت...

همانطور که نوشتم، پیش از این دشتی ها در وزارتخانه های مختلف صاحب مناصب متعددی بوده اند،که از آنها می توان به علی دشتی،شهریاری،شیخیانی،آلبویه،رضوی دشتی،اسلامی و...(از آنان در وب نوشته های آینده می نویسم) اشاره نمود اما از فرزندان دشتی که طی چند ماه گذشته صاحب منصبی در خور شده اند (یادآوری وب نوشته های قدیمی):

 

دکتر منصور کبگانیان

:معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری_دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه اتاوای کانادا(معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر،عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)

ویژه:

meysam(alex) rezaei:

email مو motlaq_ngo@yahoo.com وmmotlaq@gmail.com و...

سید محمد جواد رکنی: چشم سعی خود را خواهم کرد و سپاس از راهنماییتان و...

خبر اینکه...

-43 هزار هکتار زمین کشاورزی در دشتی وجود دارد که 13 هزار هکتار از آن بصورت آبی و 30 هزار هکتار آن بصورت دیم کشت می شود.بد نیست بدانید عمده محصولات کشاورزی دشتی گندم،جو،تماته،دانه های روغنی،محصولات جالیزی

است.

 

-دشت پلنگ با برداشت 20 هزار تن 50 درصد گندم دشتی را تولید می کند.که 2400 هکتار آن آبی است و 900 هکتار از آنها زیر طرح ملی گندم است.

/ 3 نظر / 5 بازدید
نجفی

با سلام و تبريک اميدوارم که قشر فعال و دلسوز دشتی بتوانند با افرادی مانند شهرياری و... ارتباط سازنده داشته باشند و نگذارن افراد سودجو و منفعت طلب مانند دورهايی که ايشان نماينده مجلس بود سوء استفاده کنند و بعد اينجا و انجا فرياد بزنيم که ايشان لياقت اين پست نداشت.

meisam

hamishe dashtyha adamhaye bozorg va maroofi dashtan va in chiz ajibi nist ke doctor shahryary be in magham reside ast arezesh ma bishtar az in harfa ast va khaily mamnon az inke emailetoon ro dar ekhtyaram gozashty

بهرانی

من از پرسنل وزارت نفت و مشغول به کار در عسلویه هستم. یخواستم بدانم چطور میتوانم با مدیریت سایت تماس داشته باشم. از مدیر سایت خواهشمندم با ایمیل اینجانب مکاتبه نمایند