برتری جوان دشتیاتی در مسابقات قرآن و عترت جوانان هلال احمر کشور

مرحله کشوری اولین جشنواره سراسری قرآن و عترت ویژه اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر یادواره حضرت آیت‌الله غیوری در تهران برگزار شد و در این مسابفات احمد حسینی از اعضای جوان سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر موفق شد ب مقام دوم مسابقات کشوری را در رشته حفظ آیات موضوعی به‌دست آورند.

بدنیست بدانیم حسینی دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق تجارت از دانشگاه علوم قضایی تهران و از جوانان فعال عرصه مدنی ب شمار می رود.

پایان عملیات اجرایی احداث قطعه اول محور کاکی ـ شیخیان

 

علیرضا پوررضا در حاشیه بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان دشتی اظهار داشت: راه ارتباطی کاکی به شیخیان یکی از پروژه‌های مهم در دست اجرای شهرستان دشتی است که قطعه اول این راه به طول 10 کیلومتر و عرض شش متر با آسفالت‌ریزی گرم به پایان رسیده است.

 

وی اضافه کرد: مجموع طول این محور 13 کیلومتر است که 10 کیلومتر آن تکمیل و آماده بهره‌برداری شده و سه کیلومتر دیگر آن با یک پل بزرگ به طول بیش از 500 متر در صورت تأمین اعتبار امسال اجرایی می‌شود.

 

پور رضا بیان کرد: این محور ارتباط شهر کاکی به بزرگراه خورموج ـ کنگان، بزرگراه بوشهر به دیر و ارتباط کاکی به دهستان کبگان و منطقه ساحلی شهرستان دشتی و پارس شمالی را برقرار می‌کند و طول مسیر کنونی را بیش از 30 کیلومتر کاهش می‌دهد.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی دشتی ادامه داد: مطالعات احداث پل بزرگ این محور نیز انجام‌شده و برای اجرای آن بیش از50 میلیارد ریال اعتبار موردنیاز است که امیدواریم امسال از محل اعتبارات ملی یا استانی تأمین شود.

 

پور رضا اظهار کرد: برای اجرای قطعه اول محور کاکی به شیخیان 13میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که 7 میلیارد ریال آن از محل اعتبارات تبصره 22 قانون بودجه سال گذشته و شش میلیارد ریال از محل اعتبارات توازن منطقه‌ای بوده است.

 

وی بیان کرد: احداث این محور ارتباطی موجب تسهیل در تردد و کاهش مسیر، صرفه‌جویی در سوخت، هزینه‌ها، توسعه مناطق ساحلی شهرستان دشتی و برقراری ارتباط آسان‌تر و ایمن‌تر بین بخش کاکی با نوار ساحلی شهرستان دشتی خواهد شد.

معرفی معاونان جدید دانشگاه آزاد خورموج

مراسم تودیع و معارفه معاون آموزشی و دانشجویی و معاون اداری و مالی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج برگزار گردید .

به نقل از روابط عمومی این واحد؛ این مراسم با حضور چمکوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج ، معاونان و کارکنان برگزار گردید در این مراسم از زحمات محمود نعمه تقدیر و بیژن رزمی به عنوان معاون آموزش و دانشجویی و اکبر فقیه خواه به عنوان معاون اداری و مالی معرفی گردید . مهندس چمکوری ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از زحمات مهندس نعمه بیان داشت : وی دارای جدیت و پشتکار در انجام امورات آموزشی بود و توانست این امور را به نحو احسن به انجام برساند .

طلای دانشجوی دانشگاه آزاد خورموج در مسابقات بین المللی

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج در مسابقات بین المللی اور آسیا موفق به کسب مدال طلا شد .

 به نقل از روابط عمومی واحد ، یزدان کرمی نژاد دانشجوی رشته مهندسی مکانیک این واحد دانشگاهی با شرکت در مسابقات بین المللی ووشو در کشور ارمنستان موفق به کسب مدال طلای این دور از مسابقات شد .

کرمی نژاد در رشته ووشو (ساندا) وزن منفی 70 کیلو در این مسابقات شرکت نمود و با درخشش در این مسابقات توانست رقبای خود را از پیش رو بردارد.

/ 0 نظر / 35 بازدید